Νέα

Ευρωεκλογές 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σαφή νίκη στις Ευρωεκλογές είχε η αποχή. Με 53% δείχνει την άποψη του πολίτη για τη πολιτική.
Ο Πάγκαλος με θράσσος, σε δήλωσή του ανέφερε ότι οι πολίτες έχουν δύο υποχρεώσεις, τους φόρους και την ψήφο. Αντί ο θρασύτατος έλεφας να αναλογιστεί τη συμπεριφορά των πολιτών, όπου λίγο ως πολύ ένας στους δύο τον θεωρεί περιτό, ζητά από όλους ευθύνη, ενώ στα πλαίσια του δικομματισμού ο προσπορισμός δημοσίου χρήματος και η φαλκίδευση της ψήφου (Παυλίδης) φέρονται σαν δικαιολογημένα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σαφή νίκη στις Ευρωεκλογές είχε η αποχή. Με 53% δείχνει την άποψη του πολίτη για τη πολιτική.
Ο Πάγκαλος με θράσσος, σε δήλωσή του ανέφερε ότι οι πολίτες έχουν δύο υποχρεώσεις, τους φόρους και την ψήφο. Αντί ο θρασύτατος έλεφας να αναλογιστεί τη συμπεριφορά των πολιτών ,όπου λίγο ως πολύ ένας στους δύο τον θεωρεί περιτό, ζητά από όλους ευθύνη, ενώ στα πλαίσια του δικοματισμού  ο προσπορισμός δημοσίου χρήματος και η φαλκίδευση της ψήφου (Παυλίδης) φέρονται δικαιολογημένα
μι λεσ κακα λογια για το σιβουβαλο ,κε κανε μια αναγογι ινε κε η πεθαμενι μεσα

ΝΔ ξαχασατε τιν αποχι κε κερδισε η αποχι
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ΝΔ ξαχασατε τιν αποχι κε κερδισε η αποχι

Πάλι έχασε ο Γιωργάκης δηλαδή; :2funny:

Ο Πάγκαλος με θράσσος, σε δήλωσή του ανέφερε ότι οι πολίτες έχουν δύο υποχρεώσεις, τους φόρους και την ψήφο. Αντί ο θρασύτατος έλεφας να αναλογιστεί τη συμπεριφορά των πολιτών, όπου λίγο ως πολύ ένας στους δύο τον θεωρεί περιτό, ζητά από όλους ευθύνη, ενώ στα πλαίσια του δικομματισμού ο προσπορισμός δημοσίου χρήματος και η φαλκίδευση της ψήφου (Παυλίδης) φέρονται σαν δικαιολογημένα

Οι γίγαντες της πολιτικής (τρώνε ένα τσουβάλι γίγαντες στην καθισιά τους). :dancing:
 

Συνημμένα

  • Pagalos_Benizelos.jpg
    Pagalos_Benizelos.jpg
    38,6 KB · Εμφανίσεις: 26

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πάλι έχασε ο Γιωργάκης δηλαδή; :2funny:

Οι γίγαντες της πολιτικής (τρώνε ένα τσουβάλι γίγαντες στην καθισιά τους). :dancing:
αφτοσ χανι μονο στο γιρο τισ γαλιασ

γιγντρεσ γιαχνι ποπο παλι πινασα ,αντε καλινιχτα καλα πεδια νικιτεσ παο να φαο οσ ιτιμενοσ
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
  κανα λινκ για παλια αποτελεαματα εχουτε ???

  Για σημερινα εδω

 
  για να δω την αποχη , η οποια συνηθως εινα 20%

  κατα τα αλλα καλα μας λεει βοδια ο Λεβεντης !!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
νικητης η αποχη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε μου,νικητης το πασοκ με τους μισους ψηφοφορους της νδ να μην ψηφιζουν δεν νομιζω πως ειναι κ σπουδαιο πραγμα
αφου βγαινει το αποτελεσμα με ποσοστο % και 10 να πανε παλι εγκυρο θα ειναι το αποτελεσμα
φαντασου να φορτωθεις καποιος που βγηκαν με μονο 10 ψηφους ;)
ακομα χειροτερο ειναι
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αφου βγαινει το αποτελεσμα με ποσοστο % και 10 να πανε παλι εγκυρο θα ειναι το αποτελεσμα
φαντασου να φορτωθεις καποιος που βγηκαν με μονο 10 ψηφους ;)
ακομα χειροτερο ειναι
δεν θελω να το φανταζομαι.....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
τυπε μου,νικητης το πασοκ με τους μισους ψηφοφορους της νδ να μην ψηφιζουν δεν νομιζω πως ειναι κ σπουδαιο πραγμα

νομίζεις πως το 40% + αυτών που απείχαν είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ νεοδημοκράτες?? Κανένας Πασοκατζής δεν πήγε για μπάνιο σήμερα? Παρηγοριά στον άρρωστο...
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
νικητης το πασοκ
η οποιο θα εβγαινε πρωτο κομμα τυπε μου

Αγαπητέ νικητής είναι η αποχή. Σε μια χώρα που μέχρι πρότινως υπήρχαν δεξιά και αριστερά καφενεία, καλώς ή κακώς το 50%...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
νομίζεις πως το 40% + αυτών που απείχαν είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ νεοδημοκράτες?? Κανένας Πασοκατζής δεν πήγε για μπάνιο σήμερα? Παρηγοριά στον άρρωστο...
με ειδες να έω κατι τετοιο?η διαβαζε καλυτερα για να την πεις σε καποιον η μην την λες καθολου.αν δεις τις ψηφους που παιρνει η νδ γενικα κ σαν μεσο ορο θα δεις οτι η αποχη που ειχε στις εκλογες αυτες ηταν πολυ πιο μεγαλη απ οτι αυτη του πασοκ.δεν ειπα οτι ολη η αποχη ηταν της νδ,απλα μιλησα με αριθμους.κ αν θες να ξερεις δεν ειμαι νδ αλλα ακομα πιο δεξια.....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Είχε πλάκα πάντως που είχαν βάλει ρολόι για τα αποτελέσματα των exit polls!
Λες και περιμέναμε να αλλάξει η χρονιά! :2funny:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παντως εγω και σχεδον ολοι οι γνωστοι μου δεν ψηφισαμε, και δεν ξερετε τι ωραια νοιωθω!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Τωρα μπορω να τους βριζω ελευθερα, αφου δεν τους ψηφισα, και οχι να μουτζωνω τον εαυτο μου που τους ψηφισα.
54 % αποχη να σφιγγουν οι κολοι. :dancing:
Και ΩΩΩΩ ΝΑΙΙΙΙ οι πιο πολλοι απεχοντες ειναι της ΝΔ.
σεμνοτατα και ταπεινοτατα :s&m_1:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
με ειδες να έω κατι τετοιο?η διαβαζε καλυτερα για να την πεις σε καποιον η μην την λες καθολου.αν δεις τις ψηφους που παιρνει η νδ γενικα κ σαν μεσο ορο θα δεις οτι η αποχη που ειχε στις εκλογες αυτες ηταν πολυ πιο μεγαλη απ οτι αυτη του πασοκ.δεν ειπα οτι ολη η αποχη ηταν της νδ,απλα μιλησα με αριθμους.κ αν θες να ξερεις δεν ειμαι νδ αλλα ακομα πιο δεξια.....

οκ και εις δεξιότερα... :headbang:
 

Επισκέπτης
Ρε τι παθαμε,μετα τους υπαλληλους του Καρατζαφερ μας προεκυψαν και αυτοι του παιντιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom