Νέα

ΕΥΠ και Αντιτρομοκρατική εξάρθρωσαν δίκτυο τρομοκρατών που σχεδίαζε χτυπήματα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 424
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Βλαχοκρητικαρος ειναι ο Ανδρουλακης?
Καλα το παει αυτος, μερικες δηλωσεις ακομη και βλεπω το διψηφιο να γινεται ονειρο θερινης νυκτός
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν λενε ούτε καλημερα πια με την δικια μου, μαλλον θα σε προωθήσω στην Dyana η οποια μολις χωρισε και ειναι διαθεσιμη (αναλογων προσοντων)
Για λέγε για Dyana ?? Δουλειά βυζιά ύψος χρώμα;; Κ εμένα οι δύο δικοί μου που παντρεύτηκαν λατινες πρόσφατα δεινοπαθουνε τη ζηλεια ..
Τελικά γυναίκα κ πρωθυπουργό μόνο από Κρήτη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Άλεξ, τόσα χρόνια Κογιότ εδώ μέσα και δεν έχεις αλλάξει καν που να πάρει, τι να πω ρε τύπε σαν το γέρικο λύκο που τον πάνε για κούρεμα κι αυτός ονειρευόταν τα πρόβατα...
Τόση εμμονή υπέρ της ΝΔ, πάω πάσο και σου θυμίζω ότι την έχω ψηφίσει αρκετές φορές.
Εδω ψηφιζει ΝΔ ο Νετανιαχου ρε τύπε, ποιος ειμαι εγω να ψηφισω κατι αλλο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κ εγώ περιμένω απάντηση πες του μπατζανακη μου ....που είναι η ΕΥΠ όταν στην Θράκη μπαινοβγαίνουν οι της ΜΙΤ κ δίνουν εντολές μέσω του προξενείου
Α, εσυ πιστευεις οτι η ΕΥΠ δεν κάνει τη δουλεια της στη Θρακη? Ε τι να γινει ρε τύπε, δεν ανακοινωνονται κιολας αυτα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Για να με ρωτας "με ποιον θα κανω κυβερνηση", προφανως θεωρεις δεδομενο οτι η ΝΔ θα ειναι πρωτο κομμα. Αρα γιατι ρωτας τη ΝΔ με ποιον θα συγκυβερνησει? Ρωτα τους άλλους, αν θελει κανενας. Δεν εχω διαβασει κατι σχετικο. Αρα αφου θα ειναι πρωτη η ΝΔ, παμε σε δευτερες εκλογες. Και τριτες αν χρειαστει. Μεχρι να βγει το 151. Αλλη απορια?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Α, εσυ πιστευεις οτι η ΕΥΠ δεν κάνει τη δουλεια της στη Θρακη? Ε τι να γινει ρε τύπε, δεν ανακοινωνονται κιολας αυτα.
Γάμησε τους αυτούς τους τσαρλατάνους στην ΕΥΠ....καφετζήδες ..ζμπουτσα μας

Για λέγε για diana.......κaυλιαρικο όνομα
Πες της για μένα αν ψηνεται
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.484
Πόντοι
9.931

Ο Ισραηλινός υπουργός εξωτερικών ευχαρίστησε επίσημα την Ελλάδα και ειδικά την ΕΥΠ και την Ελληνική Αστυνομία για τη μεγάλη επιτυχία των ελληνικών αρχών στην εξάρθρωση του τρομοκρατικού σχεδίου επίθεσης σε Ισραηλινούς στόχους στην Αθήνα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Για να με ρωτας "με ποιον θα κανω κυβερνηση", προφανως θεωρεις δεδομενο οτι η ΝΔ θα ειναι πρωτο κομμα. Αρα γιατι ρωτας τη ΝΔ με ποιον θα συγκυβερνησει? Ρωτα τους άλλους, αν θελει κανενας. Δεν εχω διαβασει κατι σχετικο. Αρα αφου θα ειναι πρωτη η ΝΔ, παμε σε δευτερες εκλογες. Και τριτες αν χρειαστει. Μεχρι να βγει το 151. Αλλη απορια?
Οτι θα ειναι πρωτη θα ειναι εγω δεν ειπα κατι το αντιθετο.Αλλα αυτοδυναμια ξεχνα την....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Γάμησε τους αυτούς τους τσαρλατάνους στην ΕΥΠ....καφετζήδες ..ζμπουτσα μας

Για λέγε για diana.......κaυλιαρικο όνομα
Πες της για μένα αν ψηνεται
Οχι Diana. "Dyana". Eιναι σε αναζητηση γκομενου ή εστω χορηγού. Σκεφτεται να γινει camgirl, γιατι δεν υπαρχει φραγκο. Πολυ εμφανισιμη. 1.70, ασπρη, καστανοξανθη, 29 ετων, με καποιες"διορθωσεις".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Οτι θα ειναι πρωτη θα ειναι εγω δεν ειπα κατι το αντιθετο.Αλλα αυτοδυναμια ξεχνα την....
Ε τοτε ας κανουν κυβερνηση οι υπολοιποι τύπε, τι να κανουμε τωρα δηλαδη. Ας συνεργασθει το ΚΚΕ με το Βελοπουλο για να κανουν κυβερνηση. Αλλιως εκλογες μεχρι να βγει το 151. Εχει ξαναγινει, δεν θα γινει για πρωτη φορα.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ε τοτε ας κανουν κυβερνηση οι υπολοιποι τύπε, τι να κανουμε τωρα δηλαδη. Ας συνεργασθει το ΚΚΕ με το Βελοπουλο για να κανουν κυβερνηση. Αλλιως εκλογες μεχρι να βγει το 151. Εχει ξαναγινει, δεν θα γινει για πρωτη φορα.
Εαν ο Ανδρουλακης ταχθει υπερ Τσιπρα τοτε ξεχνα την ΝΔ στα πραγματα...Διοτι το ποσοστο διαφορας μεταξυ Συριζα και ΝΔ δεν θα ειναι μεγαλο.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.446
Κριτικές
11
Like
4.748
Πόντοι
746
Άλεξ, μακάρι να είχαμε το Νετανιάχου & τον Όρμπαν μαζί και τότε θα εντελώς αλλιώτικα τα πράγματα...
Άσχετα αν κι είμαι αδρανής πλέον, μια στη φέξη και τη χάση - διαβάζω ως επισκέπτης κανένα πολιτικό θέμα, απλά για περιέργεια...
Το ότι δεν είναι πολιτικό forum εδώ μέσα ή Twitter κλπ δεν σημαίνει ότι είναι για τη ντούντα καβάλα, γράφονται και κάμποσα μαργαριτάρια κατά καιρούς....
Καλό βράδυ σε εσένα προσωπικά και την υπόλοιπη παρέα και τα ξαναλέμε όταν μπω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
αξιοπιστη πηγη το μανιφεστο και τα μπλογκ του πετσα
Τύπε μην ποσταρεις σαν να εισαι 10 χρονων. Γκουγκλαρισε "Νετανιαχου" και "τρομοκρατια" και θα δεις την ιδια δηλωση Νετανιαχου σε εκατο σαιτ. Δηλαδη τι, οτι το μανιφεστο εβγαλε ψευτικη δηλωση Νετανιαχου? Ρε πατε καλα? Ψηφιζετε κιολας?
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Άλεξ, μακάρι να είχαμε το Νετανιάχου & τον Όρμπαν μαζί και τότε θα εντελώς αλλιώτικα τα πράγματα...
Άσχετα αν κι είμαι αδρανής πλέον, μια στη φέξη και τη χάση - διαβάζω ως επισκέπτης κανένα πολιτικό θέμα, απλά για περιέργεια...
Το ότι δεν είναι πολιτικό forum εδώ μέσα ή Twitter κλπ δεν σημαίνει ότι είναι για τη ντούντα καβάλα, γράφονται και κάμποσα μαργαριτάρια κατά καιρούς....
Καλό βράδυ σε εσένα προσωπικά και την υπόλοιπη παρέα και τα ξαναλέμε όταν μπω.
Χεσμενο σε έχουμε...:shit::shit::shit:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Τι εγινε ρε τύποι? Μουγκαθηκατε?
Δεν εχει κανενας το θαρρος να γραψει "ειπαμε μαλακία?"
πιασατε με υποδειξη της μοσαντ λοιπον 2 τυπαδες και το παρουσιαζετε για δικη σας επιτυχια?
δεν ηταν καν στοχος ελληνες αλλα εβραιοι οποτε κλαην μαην τυπε! ημασταν ηδη ασφαλεις απο την τρομοκρατικη οργανωση των 2 ολοκληρων ατομων. ασχετα που στον εβρο περνανε καθε μερα οπλα προς εδω μερια με αγνωστη κατευθυνση η γενικα πρακτορες των ρωσων και των τουρκων κοβουν βολτες αλεξανδρουπολη και στα νησια!

ολως τυχαιως με την ανακοινωση των εκλογων η εξαρθρωση για τους χαφτες...

κανεναν εγκληματια για τον ΟΣΕ και τους θανατους εκτος ΜΕΘ θα πιασετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom