Νέα

Εύη Βατίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
kamikazi+(2).jpg


Που χάθηκε αυτός ο Μούναρος, αν και τα χρόνια περνούν?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


Εγώ πάντος αυτήν την μαμά, ανεξάρτητα αν βγάζει μια "ξινίλα" ,
θα επιθυμούσα να την καβαλήσω παρά να την χαστουκίσω....

 

Norm

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
648
Like
167
Πόντοι
6
Πρεπει να βαλε βυζι αυτη πρωτα δεν ηταν ετσι  :tits: :tits2: :kissass: την εσκιζα ανετα τη μαμα :knockinb: :fuck2:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.033
Like
72.087
Πόντοι
12.756
Πρεπει να βαλε βυζι αυτη πρωτα δεν ηταν ετσι  :tits: :tits2: :kissass: την εσκιζα ανετα τη μαμα :knockinb: :fuck2:

και εγω αυτο σκεφτομουνα , τετοιο βυζι αυτη δεν ειχε με τιποτα , εβαλε βυζι αλλα ξεχασε να ρουφηξει κοιλια
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή από όταν πήγε με τον ζουμπά τον μοντελοπνίχτη :headbang:, την σιχάθηκα στα διάλο.Όχι ότι αν μου καθότανε δεν την τρούπαγα μην λέμε και μαλακίες......
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
398
Πόντοι
36
Αυτή από όταν πήγε με τον ζουμπά τον μοντελοπνίχτη :headbang:, την σιχάθηκα στα διάλο.Όχι ότι αν μου καθότανε δεν την τρούπαγα μην λέμε και μαλακίες......
και τωρα που το βλεπω ειναι και το ιδιο μαγιο το πριν με το μετα...... :headbang:
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ο μοντελοπνίχτης κάθε τρείς και λίγο ,είναι στο σκάφος του στον Άλιμο δοκιμάζοντας νέα ταλέντα..... :headbang:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

1) O μοντελοπνιχτης μού ειναι αντιπαθεστατος, αλλα δινω τρελο respect στο μυαλο και την πουστια του. Μακαρι να ειχαμε τετοιους πολιτικους (ακομα κι αν χρειαζονταν 300.000 ευρω μισθο, το μηνα, για να μην κλεβουν)

2) Η Βατιδου ποτε δεν μου αρεσε ιδιαιτερα, αλλα ετσι οπως μιλφεψε και κοτσαρε και βυζαρες, με καβλωνει στο φουλ. Εσας σας εκανε εντυπωση οτι εχει το ιδιο μαγιο?  :think:
Δηλαδη εσεις και οι γκομενες/γυναικες σας πετατε τα χρησιμοποιημενα μαγιο καθε χρονο?
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
1) O μοντελοπνιχτης μού ειναι αντιπαθεστατος, αλλα δινω τρελο respect στο μυαλο και την πουστια του. Μακαρι να ειχαμε τετοιους πολιτικους (ακομα κι αν χρειαζονταν 300.000 ευρω μισθο, το μηνα, για να μην κλεβουν)

2) Η Βατιδου ποτε δεν μου αρεσε ιδιαιτερα, αλλα ετσι οπως μιλφεψε και κοτσαρε και βυζαρες, με καβλωνει στο φουλ. Εσας σας εκανε εντυπωση οτι εχει το ιδιο μαγιο?  :think:
Δηλαδη εσεις και οι γκομενες/γυναικες σας πετατε τα χρησιμοποιημενα μαγιο καθε χρονο?

Ο μοντελοπνίχτης φιλαράκι είναι όπως το λές μεγααααααάλη πουτάνα δεν πιάνεται με τίποτα (συγγενικό μου πρόσωπο δουλεύει στο σκάφος του).
Όσο για το Ευάκι χαβάλε κάνουμε με το μαγιώ ,εννοείτε ότι είναι το τελευταίο που προσέχουμε πάνω της :cum: :cum: :cum:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ο μοντελοπνίχτης φιλαράκι είναι όπως το λές μεγααααααάλη πουτάνα δεν πιάνεται με τίποτα (συγγενικό μου πρόσωπο δουλεύει στο σκάφος του).
Όσο για το Ευάκι χαβάλε κάνουμε με το μαγιώ ,εννοείτε ότι είναι το τελευταίο που προσέχουμε πάνω της :cum: :cum: :cum:

αφου στη γλυφαδα εχει και τα δυο σκαφη.  :think:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


Η Βατίδου δεν με τρέλεναι , αλλά σαν ΜιλΦ με το πλούσιο  :tits: και τις  :lheel: ΑΡΕΣ
νομίζω ανέβηκε πολλά επίπεδα , καύλας ....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom