Νέα

Εύα Καϊλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.376
Κριτικές
62
Like
45.051
Πόντοι
9.297
Περιμένω συλλαλητηριο της ΠΑΣΠ ....Λ ε
Λ ε

Λ ε υ τ ε ρ ι α
Λευτεριά στην Εύα μας......:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα υγραίνονται από τώρα οι λεσβίες των γυναικείων φυλακών. Μια χαρά θα περάσει.
Να ήμουν μύγα εκεί μέσα να παίρνω μάτι...
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Μας εκανε ρεζιλι διεθνως το καριολακι και την ειχα σε μια καποια εκτιμηση (οσο μπορει καποιος να εχει εκτιμηση σε πολιτικους και δημοσιοιγραφους)
Τελικα η απληστια δεν εχει οριο. Και οπως ανεφερε και καποιος ητανε τοσο χαζη, που κουβαλουσε βαλιτσες με μετρητα ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!!! Στο σπιτι της ρε φιλε, βαλιτσες με μιζες, τετοιες μαλακιες δεν κανουν ουτε γυφτοι στο Δενδροποταμο
Αφού πιστεύουν ότι έχουν ασυλία.Νομίζουν ότι είναι Ελλάδα που δεν τολμάει η αστυνομία να πλησιάσει τα σπίτια τους.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Μας εκανε ρεζιλι διεθνως το καριολακι και την ειχα σε μια καποια εκτιμηση (οσο μπορει καποιος να εχει εκτιμηση σε πολιτικους και δημοσιοιγραφους)
Τελικα η απληστια δεν εχει οριο. Και οπως ανεφερε και καποιος ητανε τοσο χαζη, που κουβαλουσε βαλιτσες με μετρητα ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!!! Στο σπιτι της ρε φιλε, βαλιτσες με μιζες, τετοιες μαλακιες δεν κανουν ουτε γυφτοι στο Δενδροποταμο
Είχες σε εκτίμηση μία ΠΑΣΟΚτζού κοπρόσκυλο που δεν είχε κοπιάσει για τίποτα. Σκατα στα μουτρα της το λαμόγιο. Και μη νομίζετε υπάρχουν ΠΑΣΟΚια εκεί έξω που το παίζουν ΝΔ ή ΖυριζοΜερα25 ,που συνεχίζουν τα ίδια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Είχες σε εκτίμηση μία ΠΑΣΟΚτζού κοπρόσκυλο που δεν είχε κοπιάσει για τίποτα. Σκατα στα μουτρα της το λαμόγιο. Και μη νομίζετε υπάρχουν ΠΑΣΟΚια εκεί έξω που το παίζουν ΝΔ ή ΖυριζοΜερα25 ,που συνεχίζουν τα ίδια.
Σε εκτιμηση γιατι τη θεωρουσα χαμηλων τονων και μου αρεζε και ως γυναικα δεν το κρυβω, οχι για κατι αλλο. Εχουμε στειλει πολυ χειροτερους στην Ευρωβουλη, τουλαχιστον αυτη ητανε ενα ωραιο μουνι που διαφημιζε τη χωρα μας, εστω και ως γλαστρα. Πλεον τα εκανε σκατα. Εγω πιστευω πως υπαρχει πιθανοτητα να απειληθηκε κι ολας η να πιεστηκε απο τους δικους της κλπ. Δε μπορω να φανταστω πως μπορει καποιος να καταστρεψει τετοια καριερα μεσα σε μια νυχτα.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Σε εκτιμηση γιατι τη θεωρουσα χαμηλων τονων, οχι για κατι αλλο
Δεν ξέρω πόσο ετών είσαι φίλε, αλλά το ΠΑΣΟΚ κατέστρεψε την Ελλάδα. Αυτά τα πολιτικά σκουπίδια φταίνε για το 70% των θεμάτων που αντιμετωπίζουμε σήμερα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Δεν ξέρω πόσο ετών είσαι φίλε, αλλά ΠΑΣΟΚ-ΝΔ κατέστρεψαν την Ελλάδα. Αυτά τα πολιτικά σκουπίδια φταίνε για το 70% των θεμάτων που αντιμετωπίζουμε σήμερα.
Συμφωνω
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Σε εκτιμηση γιατι τη θεωρουσα χαμηλων τονων και μου αρεζε και ως γυναικα δεν το κρυβω, οχι για κατι αλλο. Εχουμε στειλει πολυ χειροτερους στην Ευρωβουλη, τουλαχιστον αυτη ητανε ενα ωραιο μουνι που διαφημιζε τη χωρα μας, εστω και ως γλαστρα. Πλεον τα εκανε σκατα. Εγω πιστευω πως υπαρχει πιθανοτητα να απειληθηκε κι ολας η να πιεστηκε απο τους δικους της κλπ. Δε μπορω να φανταστω πως μπορει καποιος να καταστρεψει τετοια καριερα μεσα σε μια νυχτα.
Όπως καταστράφηκε και του Dominique Strauss-KAhn και πολλών άλλων.Δεν βγήκαν τώρα ξαφνικά αυτά.Δεν είναι τυχαία.Μην ξεχνάς ότι την προηγούμενη εβδομάδα δεν συμφώνησαν να αυξήσουν την παραγωγή πετρελαίου για να πέσουν οι τιμές.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
1
Like
6.162
Πόντοι
2.356
Μας εκανε ρεζιλι διεθνως το καριολακι και την ειχα σε μια καποια εκτιμηση (οσο μπορει καποιος να εχει εκτιμηση σε πολιτικους και δημοσιογραφους)
Τελικα η απληστια δεν εχει οριο. Και οπως ανεφερε και καποιος ητανε τοσο χαζη, που κουβαλουσε βαλιτσες με μετρητα ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!!! Στο σπιτι της ρε φιλε, βαλιτσες με μιζες, τετοιες μαλακιες δεν κανουν ουτε γυφτοι στο Δενδροποταμο
1. Μην ξεχνάς τον ωραίο Μπρούμελ. Είχε σημειωματάριο στο σπίτι, σε ποιον έχει δώσει τι.

2. Η απληστία δεν έχει όριο, όντως. Εδώ ιερείς και έχουν real estate, να πούμε.

3. Αντιπρόεδρος του ΕΚ είμαι σου λέει, άρα είμαι εκτός κάδρου για έλεγχο.

4. Μήπως τελικά χρειαζόμαστε επίσημο Predator για τα λαμόγια;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Όπως καταστράφηκε και του Dominique Strauss-KAhn και πολλών άλλων.Δεν βγήκαν τώρα ξαφνικά αυτά.Δεν είναι τυχαία.Μην ξεχνάς ότι την προηγούμενη εβδομάδα δεν συμφώνησαν να αυξήσουν την παραγωγή πετρελαίου για να πέσουν οι τιμές.
Γενικα σε αυτα τα ποστα παιζει πολλη βρωμια και συχνα μαφιοζικες τακτικες. Εκ του αποτελεσματος φυσικα η Καιλη ειναι εκτεθιμενη ανεπανορθωτα, αλλα κανεις δεν ξερει αν αυτο οφειλεται καθαρα στη δικη της απληστια η παιχτηκαν και απειλες-εκβιασμοι για να μπλεχτει σε ολο αυτο.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Όπως καταστράφηκε και του Dominique Strauss-KAhn και πολλών άλλων.Δεν βγήκαν τώρα ξαφνικά αυτά.Δεν είναι τυχαία.Μην ξεχνάς ότι την προηγούμενη εβδομάδα δεν συμφώνησαν να αυξήσουν την παραγωγή πετρελαίου για να πέσουν οι τιμές.
Του Dominique Strauss-KAhn του την είχαν στημένη τελικά, με ψεύτικες κατηγορίες οι οποίες στη συνέχεια κατέπεσαν.
Έτσι, για να δούμε ότι παίζουν και λαμογιές απ' την ανάποδη
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.269
Like
3.526
Πόντοι
1.706
Γενικα σε αυτα τα ποστα παιζει πολλη βρωμια και συχνα μαφιοζικες τακτικες. Εκ του αποτελεσματος φυσικα η Καιλη ειναι εκτεθιμενη ανεπανορθωτα, αλλα κανεις δεν ξερει αν αυτο οφειλεται καθαρα στη δικη της απληστια η παιχτηκαν και απειλες-εκβιασμοι για να μπλεχτει σε ολο αυτο.
Άλανταλλα της Παρασκευής το γάλαναουμ.
Βρε τύπε, σε απειλώ και σε εκβιάζω και σου δίνω ταυτόχρονα ενα σκασμό λεφτά που τα κρατάς στο σπίτι σου κιόλας???
Χώρια που σε παρακολουθούσαν για κάτι μήνες οι Βέλγοι.....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
1. Μην ξεχνάς τον ωραίο Μπρούμελ. Είχε σημειωματάριο στο σπίτι, σε ποιον έχει δώσει τι.

2. Η απληστία δεν έχει όριο, όντως. Εδώ ιερείς και έχουν real estate, να πούμε.

3. Αντιπρόεδρος του ΕΚ είμαι σου λέει, άρα είμαι εκτός κάδρου για έλεγχο.

4. Μήπως τελικά χρειαζόμαστε επίσημο Predator για τα λαμόγια;
Εγω αυτο που ξερω, και απο προσωπικα μου βιωματα σε θεσεις ευθυνης, πως ακομα και αγιος αν εισαι, οταν μπλεκεις με τετοια ποστα, μπλεκεις με ηδη προυπαρχουσα βρωμια που δεν ειχες καν υποψη σου μεχρι τοτε, και με νεες βρωμιες που προκυπτουν στην πορεια. Οταν βλεπεις τρελη διαφθορα σε απλες θεσεις ευθυνης οπως διευθυντες σε μουσεια, δημαρχους, ιερεις, νοσοκομεια, εφοριες, κλπ φαντασου τι επιπεδα διαφθορας και συμφεροντων παιζουν σε τοσο ψηλα ποστα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Άλανταλλα της Παρασκευής το γάλαναουμ.
Βρε τύπε, σε απειλώ και σε εκβιάζω και σου δίνω ταυτόχρονα ενα σκασμό λεφτά που τα κρατάς στο σπίτι σου κιόλας???
Χώρια που σε παρακολουθούσαν για κάτι μήνες οι Βέλγοι.....
Ακουγεται παραξενο και ομως γινεται. Λεγεται εκβιαστικο λαδωμα. Δε λεω πως εγινε στην περιπτωση της Καιλη, ΔΕΝ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. Αλλα σε τετοια επιπεδα το εκβιαστικο λαδωμα ειναι πολυ πιθανο γιατι παιζουν παρα πολλα λεφτα. Με απλα λογια, υπογραφεις Χαλουρεα, τσιμπας 2 μυρρια, υπογραφεις τον αλλον, ξερουμε που πηγαινουν σχολειο και τι ωρα τα παιδια σου ο μικρος Γιωργακης και ο μικρος Κωστακης. Σκεψου το διλλημμα...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Τεσπα, απλα σκορπιες αποψεις, ισως κανω και λαθος. Το θεμα ειναι πως η κυρια τα εκανε σκατα οπως και να εχει, κατεστρεψε τη δικη της καριερα και μας εκανε και διεθνως ρεζιλι, αυτο θα μεινει απο την ιστορια. Καλη Κυριακη να εχετε
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.192
Like
34.550
Πόντοι
9.931
Τύπε την ετοίμαζαν για δήμαρχο και μετά για δελφίνο του πρασίνου ήλιου

Δες ρητορική δεινότητα και σκέψου τί πολιτικό κεφάλαιο μας έφαγαν οι Βέλγοι:

Τυπε μην ανησυχείς έχουμε στειλει τους καλύτερους στην Ευρωβουλη, θα την αναπληρώσει επάξια ο Αλέξης Γεωργούλης που φημίζεται για τη ρητορική του δεινότητα:confused::confused::confused:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423
Άντε να επιστρέψει πίσω γιατί την έχουμε επιθυμήσει ...

:erection:

:wanker:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.192
Like
34.550
Πόντοι
9.931
τελικά πρέπει να μας αποθεώσουν οι άλλοι της ΕΕ. Στείλαμε δύο Ευρωβουλευτές, οι οποίοι είναι πίσω από τα σίδερα (Λαγός - Καϊλή)
Τυπε εχει έχει αποδειχθεί περίτρανα οτι ο Ελληνικος λαος παντα μετα απο ώριμη σκέψη ψηφίζει τα σωστα ατομα για για να τον αντιπροσωπεύσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom