Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
εσυ βλέπεις θηλυκό επειδή σου κάρφωσε το όνομ Ευα στη φάτσα και κρίνεις εμένα τον άψογο ?  πως ? απο που ? και γιατι ?

monosgiapanta monadikos...προσπαθησε να καταλαβεις οτι εκτειθεσαι. Να εξηγησεις για ποιο λογο την βριζεις ετσι η σταματα.Πραφανως δεν εχει να κανει μονο με το φυλο της κτλ. Δεν ειναι η μονη που εχει κανει αλλαγη κτλ. Αρα κατι προσωπικο παιζει που δεν το λες. Το μονο που καταφερνεις με αυτες τις προσβολες ειναι να κανεις τον εαυτο σου να δειχνει κακος χωρις λογο.
Πραγματικα εμενα μου θυμιζεις καποιον πρωην που δεν μπορει να ξεπερασει τον χωρισμο και η αγαπη του γυρισε σε στεναχωρια και μετα σε μισος. Εξηγησου η σταματα. Πραγματικα στο λεω σαν συμβουλη,για το καλο σου.Εγω ουτε την ξερω την Ευα απο κοντα ουτε θα κερδισω τσαμπα :pipa2: επειδη λεω αυτα που λεω.Προσπαθησε να''think outside of the box'',διαβασε το thread σαν να εισαι καποιος ξενος και θα δεις οτι εχεις ξεκινησει λαθος και συνεχιζεις.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπέρα μωρα μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Συνημμένα

  • NIaouuuuu.jpg
    NIaouuuuu.jpg
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 76

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καβλωστην  περημενω
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
:smitten: :smitten: :smitten: :rockon: :rockon: :rockon: ....τρελανέ μας...καλησπέρα μωράκι !!!!!
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
καλησπέρα John μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
έτσι είναι.... ανάβεις φωτιές με μια καλησπέρα  :* :* και μετά άντε  να τη σβήσουμε.... :grin: :grin:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
....τέτοια λες και στο τέλος θα μείνει μόνο το πετσάκι.... :-* :-* :-*
[/quot



...... θα είσαι το ποιο hot  μελανούρι εδώ μέσα .... κι οσο για πετσάκι δεν (( το νομίζω ))  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26



...... θα είσαι το ποιο hot  μελανούρι εδώ μέσα .... κι οσο για πετσάκι δεν (( το νομίζω ))  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[/quote]
αν ήξερα ότι με προτιμάς μελανούρι θα έκανα περισσότερη ηλιοθεραπεία το καλοκαίρι... :grin: :grin: :grin: ....το προτιμώ από τις φλόγες που με κερνάς τώρα.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
...... θα είσαι το ποιο hot  μελανούρι εδώ μέσα .... κι οσο για πετσάκι δεν (( το νομίζω ))  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αν ήξερα ότι με προτιμάς μελανούρι θα έκανα περισσότερη ηλιοθεραπεία το καλοκαίρι... :grin: :grin: :grin: ....το προτιμώ από τις φλόγες που με κερνάς τώρα.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ο ΜΑΚΑΡΟΣ κανει ηλιοθεραπεια μονο στο πουρο του... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom