Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pootie-tang

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
γαμώ τώρα έπρεπε να δώ τέτοια γυναίκα; τώρα που δεν μπορώ να γίνω φίλος της;
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα ομορφια !!!!!!!!!!!!!!!!! καλη εβδομαδα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
και μια τελευταια για σημερα . . .






υ.π . προς ευα : το κηροπιγειο το εχεις ακομα ?  ;)



Καλημέρα όμορφε  :-* :-* :-*νομίζω πως η φωτογραφία που έχεις βάλει με αδικεί
Ελπίζω να είσαι καλά :-* :-* ,,
Όσο για αυτό που με ρώτησες θα σου απαντήσω πως τα δώρα που σου κάνουν κάποιοι άνθρωποι με την καρδιά τους δεν τα πετάς ποτέ :) :) :) ….
Φιλάκια πολλά καλή μέρα σε όλους  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • eua f.jpg
    eua f.jpg
    298,1 KB · Εμφανίσεις: 81

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα όμορφε  :-* :-* :-*νομίζω πως η φωτογραφία που έχεις βάλει με αδικεί
Ελπίζω να είσαι καλά :-* :-* ,,
Όσο για αυτό που με ρώτησες θα σου απαντήσω πως τα δώρα που σου κάνουν κάποιοι άνθρωποι με την καρδιά τους δεν τα πετάς ποτέ :) :) :) ….
Φιλάκια πολλά καλή μέρα σε όλους  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

κουκλάρα μου, ΕΥΑΚΙ, ποτε θα σε ξαναβρουμε ??? γιατι κρυβεσαι??
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
κουκλάρα μου, ΕΥΑΚΙ, ποτε θα σε ξαναβρουμε ??? γιατι κρυβεσαι??
Σου είχε πεί να χάσεις σαρανταππέντε κιλά και μετά θα σε πάει στους γονείς της να σου  δώσουν το οκ και το χέρι της.
Κόψε τις μακαρονάδες χασε τα κιλά και κάτι θα γίνει... :pipa2:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Κανένα νεο απο το Ευακι εχουμε :) :) :) ??????
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6


Δεν υπάρχουν πλούσιοι και φτωχοί, έξυπνοι και χαζοί, όμορφοι και άσχημοι, υπάρχουν μόνο άνθρωποι που αγαπήθηκαν και άνθρωποι που δεν αγαπήθηκαν....Αφιερωμενο στο ΕΥΑΚΙ!!!!!!!και αυτο γιατι μετα την τοσο πολυ καιρο απουσια της απο την ενεργω δραση...υπαρχουν ακομη
καποιοι που αναπολουν το παρελθον και την θυμουνται και την αναζητουν ακομη και σημερα!!! :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αγαπημένε μου Ζινταν σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και να ξέρεις πως κι εγώ δεν έχω ξεχάσει κάποιους ανθρώπους που γνώρισα μέσα από αυτήν την δουλειά …. Τώρα όπως και να έχει έπρεπε να σταματήσω γιατί ήθελα να μαζέψω τα κομμάτια μου και να γίνω η Εύα που πραγματικά ΕΓΩ ήθελα , αυτή η δουλειά για μένα ήταν αρκετά ψυχοφθόρα ,αλλά και αρκετά Ψυχικά κουραστική , δεν λέω σωματικά διότι όλοι μα όλοι κουράζονται και καταπονούνται ιτε σωματικά ιτε πνευματικά ,ανάλογα βέβαια το είδος δουλειάς που επέλεξαν η που τους επέλεξαν ……. Να είσαι σίγουρος πως και εγώ κάποιους ανθρώπους από εκεί μέσα αγάπησα και με αγάπησαν όπως επίσης με πλήγωσαν αλλά και πλήγωσα , αλλά αυτά συμβαίνουν παντού  να μου πεις …. Το καλό είναι ότι γνώρισα ανθρώπους που άξιζαν το σεβασμό μου και την εκτίμηση μου και βέβαια κάποιους που εδώ μέσα τους λένε αγαπουλιδες και γελανε μαζί τους για καλή τους τύχη αυτοί περνάγανε καλύτερα απ αυτούς που το έπαιζαν σκληρά αγόρια ….. σε ευχαριστώ και πάλι για όλα και εσένα αλλά και όλους που γνώρισα ιτε μέσα στην δουλειά ιτε μέσα από εδώ ,και για μένα θα είστε ένα αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου ιτε με καλές σκέψεις κάποιοι ιτε με κακίες οι οποίες με τον καιρό έχουν ξεθωριάσει και θυμάμαι πάντα τα καλά  να είστε όλοι καλά ……..

Για σενα
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Αγαπημένε μου Ζινταν σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και να ξέρεις πως κι εγώ δεν έχω ξεχάσει κάποιους ανθρώπους που γνώρισα μέσα από αυτήν την δουλειά …. Τώρα όπως και να έχει έπρεπε να σταματήσω γιατί ήθελα να μαζέψω τα κομμάτια μου και να γίνω η Εύα που πραγματικά ΕΓΩ ήθελα , αυτή η δουλειά για μένα ήταν αρκετά ψυχοφθόρα ,αλλά και αρκετά Ψυχικά κουραστική , δεν λέω σωματικά διότι όλοι μα όλοι κουράζονται και καταπονούνται ιτε σωματικά ιτε πνευματικά ,ανάλογα βέβαια το είδος δουλειάς που επέλεξαν η που τους επέλεξαν ……. Να είσαι σίγουρος πως και εγώ κάποιους ανθρώπους από εκεί μέσα αγάπησα και με αγάπησαν όπως επίσης με πλήγωσαν αλλά και πλήγωσα , αλλά αυτά συμβαίνουν παντού  να μου πεις …. Το καλό είναι ότι γνώρισα ανθρώπους που άξιζαν το σεβασμό μου και την εκτίμηση μου και βέβαια κάποιους που εδώ μέσα τους λένε αγαπουλιδες και γελανε μαζί τους για καλή τους τύχη αυτοί περνάγανε καλύτερα απ αυτούς που το έπαιζαν σκληρά αγόρια ….. σε ευχαριστώ και πάλι για όλα και εσένα αλλά και όλους που γνώρισα ιτε μέσα στην δουλειά ιτε μέσα από εδώ ,και για μένα θα είστε ένα αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου ιτε με καλές σκέψεις κάποιοι ιτε με κακίες οι οποίες με τον καιρό έχουν ξεθωριάσει και θυμάμαι πάντα τα καλά  να είστε όλοι καλά ……..

Για σενα
Καταρχην ειλικρινα χαιρομαι που εισαι καλα,επισης χαιρομαι ιδιαιτερα που σινομιλω εστω και για λιγο μεσα απο εδω μαζι σου ... καιπροσπαθωντας να επιλεξω της λεξεις για να σου δωσω μια ευχη ,πολυ απλα εχω να σου πω μονο τουτο... σου ευχομαι να εχεις υγεια ,να εισαι παντα καλα και να διατηρησεις το στυλ,το οτι ξερεις ποια εισαι ,ξερεις τη θελεις να πεις και να μην σου καιγεται καρφι!!!



και ανταποδιδω την αφιερωση σου για εσενα  :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom