Νέα

εξω λενε οτι δεχετε στην πισω τριπα! -μεσα λενε δεν χωραει ειναι μεγκαλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αν σηνβει με call girlr ειναι απλο 5 ευρο και δρομο ! Τωρα σε studio η μπουρδελο ειναι προβλιμα , σηγουρα πρεπει να παρεις πισο τα χριματα σου τουλαχιστον το ποσο του anal. Θα προτιμουσα να ξαναδιατιποσεις καλιτερα το προβλιμα (αναλιτικοτερα) . Παντος τωρα τελευτεα κανουν τα παντα για να βαλουν τον πελατι μεσα οποτε καταλαβενεις!!!!

Απο γραμματικη εσκισες παντως.... :2funny: :2funny:
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
τυπε αν ειναι χορτοφαγος οπως η βελβυ πχ θα βγαλει pesto? :think:
pesto.jpg
Απόλυτε με αηδίασες με ένα πιάτο pesto και το χειρότερο είναι ότι έψαξα να βρω κάτι να με αηδιάζει το ίδιο...
Χούμους! Είναι και εβραϊκή αυτή η μαλακία.
DSCN7976.JPG
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
αν σηνβει με call girlr ειναι απλο 5 ευρο και δρομο ! Τωρα σε studio η μπουρδελο ειναι προβλιμα , σηγουρα πρεπει να παρεις πισο τα χριματα σου τουλαχιστον το ποσο του anal. Θα προτιμουσα να ξαναδιατιποσεις καλιτερα το προβλιμα (αναλιτικοτερα) . Παντος τωρα τελευτεα κανουν τα παντα για να βαλουν τον πελατι μεσα οποτε καταλαβενεις!!!!
διλαδι απο τα 10 εβρω ποσα μπορω να παρω πισω αμα εχει το μενοθ πιπα μονι γκωνλον δηλ το 1/3?
και αν ειναι 15 εβρω και καμει μονο πιαπα + γκωνλον τοτε παιρνω μονο το 1/2?
επισησ αμα δεν εχει ψιλα η τσατσα στο ταμειο τι κανοθμε μετα?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τυπε γιασου κανα δωρακι για το γκομενακι θα παρεις? την εχεις παραμελησει τελευταια  :- δεν σου κανει πια γκωνλικον ερωτα?
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
διλαδι απο τα 10 εβρω ποσα μπορω να παρω πισω αμα εχει το μενοθ πιπα μονι γκωνλον δηλ το 1/3?
και αν ειναι 15 εβρω και καμει μονο πιαπα + γκωνλον τοτε παιρνω μονο το 1/2?
επισησ αμα δεν εχει ψιλα η τσατσα στο ταμειο τι κανοθμε μετα?

Φίλε μου πριν πάμε στα μαθηματικά ξεκίνα με μερικά μαθήματα Ελληνικής Γλώσσας εδώ και όλα τα άλλα είναι περιττά
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
διλαδι απο τα 10 εβρω ποσα μπορω να παρω πισω αμα εχει το μενοθ πιπα μονι γκωνλον δηλ το 1/3?
και αν ειναι 15 εβρω και καμει μονο πιαπα + γκωνλον τοτε παιρνω μονο το 1/2?
επισησ αμα δεν εχει ψιλα η τσατσα στο ταμειο τι κανοθμε μετα?
απο τιρανα το παιδι η πακι ειναι??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
τυπε αυτο ειναι το κλασσικο πουστικο τρυκ που εφαρμοζουν ψωμολυσσες ρουμανες
αλλα καλυτερα αυτο παρα να τρως μερεντα δικε μου :S
το εχουμε πει πολλες φορες,ο κωλος ειναι βρωμικο πραγμα :grin:
Εγω εχω παρει και καλες ρουμανες (οχι ολες αλλα μερικες) και μου κανανε και πολλη καλη  δουλεια η μια μαλιστα με θυμοταν και μου ειπε κατι σχετικα .Με πιανει μετα στην εργασια και ειδα τον χρηστο φανταρο.Βεβαια πηρα και την ΑΝΝΑ την ρουμανα απο κολωνου 30Β στο ισσογειο και αστα να πανε για τον πουτσο κριμα το κορμι πολλη αχρηστη ετνελως στα τσακ μπαμ και το εκενε και εσκεμενα.Τωρα καθε φορα παω απο κολωνου 30 Β να την δω και επιτηδες δεν μπαινω για να τρωει ακυρο .Δηλαδη αμα Στυνηθως ειναι αρκετα ατομα μεσα αμα αρχισει και φυγει ο ενας φευγουν και οι αλλοι οποτε και εγω με το που σκαει μυτη λακαω και συνηθως τραβαω και τους αλλους μαζι .(ψυχολογια οχλου).Ασ προσεχε η ΑΝΝΑ η πουτανα η Ρουμανα  :2funny: :2funny: :2funny: και να ηταν καλο πορνιδιο.Ξεχασα να πω οτι την ειχα παρει με 15 μετα δοκιμασα με 10 γιατι νομισα οτι εκανα λαθος αλλα τσου εκανα 2 φορες λαθος με αυτη οποτε ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΑ ΠΟ ΚΟΛΩΝΟΥ 30Β .
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
μια απο τα ιδια στην ιασωνοσ με τισ 2 τσιγγανοροθμανεσ χριστινα κλπ κλπ καμοθν και παρτοζα!!!

τον εχεισ μεγαλο αντε τελειωνε κλπ κλπ !!
μεγαλο παραμιθι  :jerking: :jerking:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μα καλα τι γινετε εχει πεσει επιδημια !!?
εξω λεει η τσατσαρα οτι το μενοθ εχει πιπα μονι και γκωνλικον απο πισω και οταν παμε μεσα η ποθτανα λεει
-α! μονο μονι γιατι ειναι μεγκαλο και ντεν χωραη πισω τριπα!!

παρατηρηση=
σηνηθωσ ειναι απο ροθμανια αφτεσ λιγακι μαβριδερεσ και με ξανθο μαλλι βαμμενο!!

τι κανοθμε σε αφτη την περπτωση ?? τα λεφτα δεν τα βρισκοθμε στο δρομο!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
σωστα τα λες τυπε μου
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
μια απο τα ιδια στην ιασωνοσ με τισ 2 τσιγγανοροθμανεσ χριστινα κλπ κλπ καμοθν και παρτοζα!!!

τον εχεισ μεγαλο αντε τελειωνε κλπ κλπ !!
μεγαλο παραμιθι  :jerking: :jerking:
Ρε συ φιλαράκι είσαι άπαικτος!!!  :headbang:  :helpplea:  :rockon:

Με τέτοιο γραπτό λόγο ο Μπαμπινιώτης θα φρίκαρε!  :dancing:  :think:   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom