Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ινε κατερινα  μαγα  λιζα
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Καλημέρα.
Και Κυριακάτικα βρε κορίτσια δουλεύετε; Δε ξεκουράζεστε καθόλου; :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο είναι....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερουδιαα  ;) ΚΑΤΕΡΙΝΑ χερομαι που κ εσυ κανεις ενειμεροσει για το μασας..μην σε απασχολι ι ορθογραφια  κ την δικια μου ειναι χαλια  :rockon:..φιλουθκια απω μενα  :-* :-*
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
καλησπερουδιαα  ;) ΚΑΤΕΡΙΝΑ χερομαι που κ εσυ κανεις ενειμεροσει για το μασας..μην σε απασχολι ι ορθογραφια  κ την δικια μου ειναι χαλια  :rockon:..φιλουθκια απω μενα  :-* :-*

Τι γυρεύεις εσυ εδω?  :rockon: :rockon: πίσω στο μαγαζί σου γρήγορα!!!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Γειά σου Κατερίνα! γειά σου Μαγια!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

...πέρασα και εγώ από το εν λόγω «μαγαζί»

Ο χώρος περιποιημένος (πρόσφατα ανακαινισμένο διαμέρισμα), ζεστός, με ντουζιέρα στο δωμάτιο (στο δικό μου δωμάτιο είχε και καναπέ) και πετσέτα – παντόφλες σε «σακουλάκι»…

Κοπέλες παρούσες 4… Κατερίνα, Μάγια, Μαρινέλα, Χριστίνα…

Επέλεξα την Χριστίνα… Βουλγάρα, κοντούλα αδύνατη μαύρα μαλλιά, ωραίο σώμα και έκφυλη φατσούλα (γαβ). Με το μπήκε στο δωμάτιο έκανε ντουζάκι… και ετοιμάστηκε…

Στο μασάζ δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο, απλά προσπαθεί να σε ικανοποιήσει ανάλογα πως το θες... δυνατό η απαλό.

Στο δια ταύτα, βυζάκι μικρό αλλά με ρόγες που μόλις σκλήρυναν ήταν ότι πρέπει για «πιπίλα», αρκετά καλή πίπα, υγρή και με περιποίηση των @@... και στα υπόλοιπα μια χαρά… είναι μικροκαμωμένη και μπορείς να την κουμαντάρεις εύκολα…

:pipa1: :fuck1: :pipa2:

για 60Ε καλά ήταν…

Για την ενημέρωσή σας… πριν δούλευε στο Amnezia Club… οπότε λογικά σε κάποιους θα γνωστή… έστω και «εξ όψεως»…!!!  

στα + η φοντανιέρα με τα γλυκάκια στο τραπεζάκι του σαλονιού..!!!  :rockon:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα καλι εδομαδα  σιμερα ιμε κατερινα μαγα λιζα ινα  σεφκαριστο πολι danai ke  καλι DULJA NA EQIS
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
καλησπερουδιαα  ;) ΚΑΤΕΡΙΝΑ χερομαι που κ εσυ κανεις ενειμεροσει για το μασας..μην σε απασχολι ι ορθογραφια  κ την δικια μου ειναι χαλια  :rockon:..φιλουθκια απω μενα  :-* :-*
...μπράβο Δανάη..για να αρχίσει η συνεργασία και η ανταλλαγή απόψεων...
 

fetisher

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!

Σήμερα πήγα μια βόλτα απο το ίδρυμα τούτο κατόπιν προτροπής της Μάγιας...
Εξεπλάγην!!!
Τόσο ωραίο, περιποιημένο, καθαρό και κυριλάτο μαγαζί μόνο σε άλλα κράτη της Ευρώπης εχω δει...
Δε το περίμενα ετσι, μου θύμισε κυριλέ ιατρείο Κολονακίου και οχι μόνο :)
Η Μάγια στα χαι της και στις ομορφιές της μαζί με το Κατερινάκι, λάμπανε για το καινούριο τους απόκτημα! Βέβαια είναι και στα + του μαγαζιού μαζί με τις άλλες 3 κοπελλιές συνθέτουν μια πολύ καλή απόδραση απο τη ρουτίνα. Μου άρεσε πάρα πολύ η Λίζα, πολυ ωραίο μελαχροινο μωρό, αλλά προτίμησα να μπω στο δωμάτιο με τη Μαρινέλα, για όσους γουστάρουν chubby καταστάσεις, ενα πάνγλυκο 25χρονο ζουμπουρλούδικο μώρο, το οποίο με ξετρέλανε μέσα, με το νάζι της και το χαμογελό της και είναι δεκτική σε όλα!!! Ο νοών νοείτο.
Νομίζω οτι τα παρα-άξιζε τα 60 ευρω και γενικά η όλη φαση πραγματικά αξίζει...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

.
στα + η φοντανιέρα με τα γλυκάκια στο τραπεζάκι του σαλονιού..!!!  :rockon:

καλή βδομάδα και σε εσένα μέγιστε, ο σασ1977 ειναι απο τα παλια και πολυ μαχιμα μέλη των μασαζ...
ειχαμε καιρο να δουμε ενημερωση σου, αλλα προσφατα βλεπω αρχιζεις παλι και τις επισκέψεις και τις ενημερωσεις!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!

Σήμερα πήγα μια βόλτα απο το ίδρυμα τούτο κατόπιν προτροπής της Μάγιας...
Εξεπλάγην!!!
Τόσο ωραίο, περιποιημένο, καθαρό και κυριλάτο μαγαζί μόνο σε άλλα κράτη της Ευρώπης εχω δει...
Δε το περίμενα ετσι, μου θύμισε κυριλέ ιατρείο Κολονακίου και οχι μόνο :)
Η Μάγια στα χαι της και στις ομορφιές της μαζί με το Κατερινάκι, λάμπανε για το καινούριο τους απόκτημα! Βέβαια είναι και στα + του μαγαζιού μαζί με τις άλλες 3 κοπελλιές συνθέτουν μια πολύ καλή απόδραση απο τη ρουτίνα. Μου άρεσε πάρα πολύ η Λίζα, πολυ ωραίο μελαχροινο μωρό, αλλά προτίμησα να μπω στο δωμάτιο με τη Μαρινέλα, για όσους γουστάρουν chubby καταστάσεις, ενα πάνγλυκο 25χρονο ζουμπουρλούδικο μώρο, το οποίο με ξετρέλανε μέσα, με το νάζι της και το χαμογελό της και είναι δεκτική σε όλα!!! Ο νοών νοείτο.
Νομίζω οτι τα παρα-άξιζε τα 60 ευρω και γενικά η όλη φαση πραγματικά αξίζει...

...Τι νούμερο βυζιά έχει αυτή??
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
καλή βδομάδα και σε εσένα μέγιστε, ο σασ1977 ειναι απο τα παλια και πολυ μαχιμα μέλη των μασαζ...
ειχαμε καιρο να δουμε ενημερωση σου, αλλα προσφατα βλεπω αρχιζεις παλι και τις επισκέψεις και τις ενημερωσεις!

Thanks για τα καλά σου λόγια… παλιόφιλε!!! :rockon:

Να ΄σαι καλά…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom