Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κυριοι συγνωμη αλλα πιστευω πως πρεπει να υπαρχει συναδελφικοι αλληλεγγυη!γαματε γιατι χανομαστε!οχι απαραιτητα με χρηματα!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Τωρα εγώ που νομίζω οτι ο Πάτροκλος είναι η Κατερίνα που στέλνει καλημέρες στον εαυτό της από το ένα λαπτοπ στο άλλο, έχω φαντασία?
Καλα τα πας...
Εμενα παλι αντι για αντιτορπιλικα,μου θυμιζουν πρωην πλοια της γραμμης...βλεπε ροδανθη,δημητρουλα και γενικως αγουδημος(περαιας-ροδος 23 ωρες και σαραντα λεπτα :headbang:)
Ελπιζω το ιδρυμα να κρατησει μονο αυτο το χαρακτηριστικο του αγουδημου και η παραμονη επι του θεραπευτηριου να ειναι βασανιστικα μεγαλη

 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ινε κατερινα μαγα ινα μαρινελα ανα λιζα  ελενι
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
θελω να ξερετε οτι γραφο στο σαιτ μονο σαν κατερινα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
θα παο σκολιο για σενα μονο ???????????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
Καλα τα πας...
Εμενα παλι αντι για αντιτορπιλικα,μου θυμιζουν πρωην πλοια της γραμμης...βλεπε ροδανθη,δημητρουλα και γενικως αγουδημος(περαιας-ροδος 23 ωρες και σαραντα λεπτα :headbang:)
Ελπιζω το ιδρυμα να κρατησει μονο αυτο το χαρακτηριστικο του αγουδημου και η παραμονη επι του θεραπευτηριου να ειναι βασανιστικα μεγαλη
έχεις κάνει φαντάρος στη ρόδο? εγω ναί
πριν πάω φαντάρος , πενταημερη στη ρόδο 1994 κάναμε 38 ώρες να φτάσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
καλησπέρα..........
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα και γω φανταρος στη ροδο!απο εκει εμπνευστηκα το νικ!ας ειναι καλα ο αγουδημοσ με τα high speed!
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
kabaaap
to kalos τονίζεται ή στο ο ή στο α.
Μπορεί να μας πει κάποιος το κεμπάπ γίνεται από μοσχάρι (κοινώς βόδι) ή από χοιρινό (κοινώς γουρουνάκι)

 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
λογω στενοτητας μηπως τα συγχρονα λαδομαγαζα θα επρεπε να δεχονται πιστωτικες? :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Μπορεί να μας πει κάποιος το κεμπάπ γίνεται από μοσχάρι (κοινώς βόδι) ή από χοιρινό (κοινώς γουρουνάκι)

[move]  :zfuck::zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: [size=30pt]ΑΡΝΙΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size]  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:[/move]


:tooth: :tooth: :tooth:
υποψιάζομαι ότι δε με χωνευεις και πολύ ε??
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχω τίποτα μαζί σου. Απλά έπαιξες με το καλός ή κάλος. Σου έδωσα την ευκαιρία να το δικαιολογήσεις (ήταν χιούμορ, δεν το είπα για κακό κ.λ.π.) γράφοντάς σου ότι λυπάμαι. Δεν το έκανες και έπαιξα και εγώ με το δικό σου nick.
Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω τίποτε άλλο. 
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Πάτροκλε δεν ειρωνεύομαι εσένα. Τον Βύρωνα ειρωνεύομαι.

Δεν με χαλάει η ειρωνεία σου <<φίλε>>,γιατί δεν σε ξέρω και δεν ξέρω τι μέρος του λόγου είσαι.Αν ήσουν φίλος μου και μέτραγε η γνώμη σου,τότε ναι, θα με χάλαγε.
Τώρα για αυτό που έγραψα και προκάλεσε την ειρωνεία σου,έχω να πω τα εξής:
Μου αρέσει η ενημέρωση αυτού του είδους για όποιο μαγαζί και να γίνεται.
Αρκεί να γίνεται με τρόπο σταράτο και με ειλικρίνεια.
Η Δανάη π.χ., όσο και να διαφωνώ μαζί της, μπαίνει ενημερώνει με ένα τρόπο <<ίσιο>>.Σου λέει ξεκάθαρα οτι θα χρησιμοποιήσει τον οποιοδήποτε τρόπο, θεμιτό έστω, προκειμένου να σε πείσει να πας στο μαγαζί της.
Ο τρόπος που επέλεξε η Κατερίνα-Πάτροκλος-δεν ξέρω τι άλλο, να μπαίνει ταυτόχρονα με δύο nick και να στήνει κουβεντούλα επιπέδου νηπιαγωγείου προκειμένου να γεμίζει σελίδες και να είναι το μαγαζί της στις πρώτες θέσεις του θέματος, με ενοχλεί και με κάνει να νοιώθω οτι υποβιβάζουν την νοημοσύνη μου.
Εκτός κι αν εχουν επιλέξει έναν θεατρικό τρόπο ενημέρωσης, οπότε ας μας το πουν.....

ΥΓ. Επειδή από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω οτι δεν είσαι και κανένας νεαρός και επειδή κι εγώ σίγουρα δεν είμαι νεαρός,επέτρεψέ μου να σου δώσω μια συμβουλή.
   Μην ειρωνεύεσαι έτσι εύκολα κάποιον που δεν έχεις ανταλάξει ποτέ ούτε ένα γεια εδώ μέσα, για χάρη κάποιου μαγαζιού.
   Και καλό δεν είναι, και παρεξηγήσιμο...  ίσως...  από κάποιον άλλον...
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Η ειρωνεία δεν αφορά εσένα και την προσωπικότητά σου. Αφορά μόνο το συγκεκριμένο κομάτι που έγραψες.
Παρακολουθόντας το σάϊτ περίπου 18 μήνες έχω σχηματίσει κάποιες απόψεις. Συνεχώς λοιπόν γίνονται αναφορές σε κριτικές οι οποίες θεωρούνται ύποπτες. Αυτό για μένα είναι μεγάλο λάθος. Είτε την κριτική τη γράφει ένας ο οποίος μεταφέρει καθαρά την προσωπική και ανεπειρέαστη κρίση του, είτε την γράφει κάποιος ή κάποια που έχει ένα μαγαζί, είτε κάποιος που έχει δεσμούς με το μαγαζί ή οτιδήποτε άλλο, μόνο ένα έχει σημασία. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. Όποιος και να γράψει ότι μια κοπέλα είναι σπέσιαλ, αν πραγματικά είναι σπέσιαλ, καλώς το γράφει. Όπως επίσης όταν μία είναι χοντρή, άβυζη ή άσχημη, αν πραγματικά είναι έτσι, καλώς το γράφει.
Προβοκάτσια είναι μόνο όταν αυτά που γράφονται είναι εκτός πραγματικότητας.

ΥΓ. Άσε να παρεξηγούν οι άλλοι. Θα αισθανθώ άσχημα μόνο αν βγει κάποιος και μου γράψει συγκεκριμένα ότι δεν έκανα αληθινή κριτική 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom