Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
καλή η παραστασούλα... άντε βρε... και το καλοκαιράκι Επίδαυρο  :headbang: :headbang:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ΑΣΤΟΧΗ Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ! :think:
μην αγχώνεσαι φίλε άδικο έχουν, μπες και διάβασε καμιά κριτική του συναδέλφου που μίλησε για διακριτικότητα και ρώτα τον όταν τα γράφει πόσο διακριτικός είναι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
μην αγχώνεσαι φίλε άδικο έχουν, μπες και διάβασε καμιά κριτική του συναδέλφου που μίλησε για διακριτικότητα και ρώτα τον όταν τα γράφει πόσο διακριτικός είναι
εν μέρη είσαι σωστός......
εγώ αυτά που γράφω τα γράφω μέτα , δεν τα ρωτάω σε κοινή θέα όπως ο συναγωνιστής... ;)
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
περασα προφατα απο το μαγαζι...
περαν της παντα ομορφης και γλυκιας Μαγιας που ειναι ανικειμενικα ωραια γυναικα με ολη τη σημασια της λεξης και ξερει και τη δουλεια, ολες οι υπολοιπες ειναι απο μετριες εως απαραδεκτες (ειδικα μια Μαριλενα Μαριαννα καπως ετσι που πρεπει να ειναι 1,60 και 110 κιλα....ημαρτον)
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Για Μαριλένα και για μιά ακόμη ξανθιά και άσχημη συμφωνώ. Για Κατερίνα όμως όχι. Ωραία κοπέλα. Έχω πάει πρόσφατα. Ονειρεύομαι συνεδρία με Μάγια και Κατερίνα μαζί. Μόλις μου βγουν τα οβολα θα το επιχειρήσω και θα ενημερώσω.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Για Μαριλένα και για μιά ακόμη ξανθιά και άσχημη συμφωνώ. Για Κατερίνα όμως όχι. Ωραία κοπέλα. Έχω πάει πρόσφατα. Ονειρεύομαι συνεδρία με Μάγια και Κατερίνα μαζί. Μόλις μου βγουν τα οβολα θα το επιχειρήσω και θα ενημερώσω.
ok αναμενουμε ανασκοπηση!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Για την Κατερίνα εχουν ακουσθεί πολύ καλά σχόλια και για την εμφάνιση και για τις υπηρεσίες...Επειδή εχω εμπιστοσύνη στον φίλο zero,δεν είμαι σίγουρος,απο αυτά που γραφει,αν την συνάντησε....
Για την Μάγια,δεν μπορω να είμαι αντικειμενικός...είναι φίλη μου αρκετά χρόνια,θεωρώ δε τις υπηρεσίες της κορυφαίες στο χωρο.Οπως αναφέρει και ο zero,οσο περνανε τα χρόνια ομορφαίνει......
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η κατερινα αν και σχετικα νεαρη σε ηλικια
(μολις 25) οντος εχει συμπαθυτικο προσωπο και οι υπηρεσιες της ειναι αρκετα καλες στο δωματιο αλλα εχει πολυ χαλαρο σωμα και ιδιαιτερα στο στηθος και στο πωπο!αρκετη κυταριτιδα!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Για την Κατερίνα εχουν ακουσθεί πολύ καλά σχόλια και για την εμφάνιση και για τις υπηρεσίες...Επειδή εχω εμπιστοσύνη στον φίλο zero,δεν είμαι σίγουρος,απο αυτά που γραφει,αν την συνάντησε....
Για την Μάγια,δεν μπορω να είμαι αντικειμενικός...είναι φίλη μου αρκετά χρόνια,θεωρώ δε τις υπηρεσίες της κορυφαίες στο χωρο.Οπως αναφέρει και ο zero,οσο περνανε τα χρόνια ομορφαίνει......

οχι φιλε Αντυ την Κατερίνα δεν την είδα.
Η Μαγια οσο παει και ομορφάινει
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φίλε andy51 η μάγια είναι αδύνατη και πόσο χρονών περίπου;

se eyxarist;v
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καμία σημερινή ενημέρωση

Δουλευει σ'ημερα η Μάγια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom