Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
σου επιστρεφω το μαλακα, αληταρα, δεν σε εβρισα
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καθρεφτάκι.
Δεν ήξερα ότι μιλάω με ακαδημαϊκό κ απαγορεύονται οι καφενειακες εκφράσεις.

Ας επανέλθουμε όμως, εσείς κύριε μου εισερχεστε εις τας κουζινας των εστιατορίων? Είναι γεμάτες πακιστανους μετανάστες?
 

ujolk

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
61
Πόντοι
0
Γτ μωρέ μαλακα , εσύ που λες ότι είναι γεμάτες πακια, μπαίνεις??
Σε κάτι εστιατόρια κ ταβερνάκια που παω που η κουζίνα είναι ανοιχτή κ βλέπεις τι γίνεται μέσα δεν εχω δει.
Αν θες το πιστεύεις
Στην Αθήνα όλοι οι λαντζερηδες είναι Πακιστάν Μπαγκλαντές και σε κάποια νησιά που ξέρω.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Πως ηταν και πωςτο εκανε το κοριτσακι ο πιθηκας
αυτη τη καριολα τη δικηγορο του πρεπει να τη πεταξουν σε κανα υπογειο με καμμια 50αρια αφγανοπακια ναδει τι σημαινει επιεικια......καριιολα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.535
Like
1.682
Πόντοι
216
Άρθρο 437 Κώδικα Ποινικής Δικονομίας:
Δεν εφαρμόζεται, υπάρχει σχετική Ευρωπαϊκή Σύμβαση


Θα μπορούσε υπό πολλές προϋποθέσεις, αλλά ειδικά μετά τις παντελώς λαϊκίστικες δηλώσεις του Πολωνού Πρωθυπουργού ότι θα του επιβληθεί η μέγιστη ποινή ή κάτι τέτοιο, όχι.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
αυτη τη καριολα τη δικηγορο του πρεπει να τη πεταξουν σε κανα υπογειο με καμμια 50αρια αφγανοπακια ναδει τι σημαινει επιεικια......καριιολα
δε φταιει κανας αλλος αδερφε μου το κωλοκρατος φταιει που αντι να αποκεφαλισει τον κωλοπακιστανο με το εγκλημα που εκανε στη μυρτω τον εχουν απλα φυλακη,κατι τετοιους ρε πουστη μου επιτοπου αποκεφαλισμο ουτε φυλακη ουτε τιποτα.Εδω περα οι νομοι ειναι μπατε σκυλοι αλεστε ομως γαμησετα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
32
Like
27.531
Πόντοι
8.346
...ρε κοψιμο την μπουτσα με σκουριασμενο μαχαιρι, καγκελο για καμμια 20αρια χρονια να γινει το κωλοτρυπιδι του πηγαδι και μετα απελαση! Απελαση επισης στα υπολοιπα 4 ανθρωπινα σκουπιδια και στο ιδιο αεροπλανο να βαλουν και την αλληλεγγυα γαμιολα δικηγορο που πριν ταφει ακομα το κοριτσι βγαινει κ δικαιολογει τον δολοφονο λεγοντας οτι ηταν στερημενος απο το ραμαζανι :angry::angry::angry:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.673
Κριτικές
11
Like
5.434
Πόντοι
1.346
Εδώ πάτε σε μπουρδέλα που γαμανε πακια.. ότι δουλεύουν σε κουζίνες σας πείραξε;
Κάτσε να τηλεφωνήσω τη Γλυκούλα να ανεβάσει κι άλλο την ταρίφα και μετά θα μπαίνουν μόνο όσοι έχουν 6ψήφια φορολογική δήλωση :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.547
Κριτικές
2
Like
19.479
Πόντοι
3.656
εγω γαμαω πιο πολυ φυλης και στουντιο που δε τους δεχονται τωρα οσοι πανε μεταξουργειο συχνα ναι εκει εχουν φαει ολη τη πακιστανιλα στη μαπα.
ένα ευγενικό ωραίο κοριτσάκι που δουλεύει στα ζυγά της Φυλής
μου είπε πως τους σιχαίνεται ...και τι μαλάκες είναι οι έλληνες που τους υποστηρίζουνε:confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.673
Πόντοι
2.816

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.547
Κριτικές
2
Like
19.479
Πόντοι
3.656

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Πες τα όλα όμως ....

Όλες οι χώρες του πρώην μπλοκ ... είχαν καταδικάσει στην Ευρωβουλή τον κομμουνισμό ως εγκληματικό καθεστώς !

Ποιοί δεν ψήφισαν την καταδίκη ;;;

Οι ευρωβουλευτές της ΝΔ. Το 2004. Που ήταν κυβέρνηση . Με επικεφαλής τωρινό υπουργό ...

Για να μην κακοκαρδίσουν το ... ΚΚΕ ...

Όλοι οι Έλληνες ευρωβουλευτές δυστυχώς οχι μόνο της ΝΔ ....

Ακατανόητη η στάση της ΝΔ, επιεικώς .....
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εγώ ξέρω ο ΣΥΡΙΖΑ σας έχει βγάλει τα μάτια που κυβέρνησε μόνο 4 χρόνια,το ΠΑΣΟΚ και η νέα Δημοκρατία βρε παλιομαλακες που κυβερνά εκατοντάδες χρόνια και τα έχει κάνει θάλασσα και έχει το 90 τοις εκατό των ευθυνων για το πώς κατάντησε η χώρα μας δε σας φταίει?στη τελική ο Σαμαράς έφερε εδώ αυτά τα σκουπίδια τους Πακιστανούς και μπαγκλαντεσιανους και όχι ο Τσίπρας.Ναι οκ και ο Τσίπρας δε είναι τέλειος πολιτικός και εγώ διαφωνώ που είναι υπέρ των μεταναστών όμως ο Σαμαράς τους έφερε και κανείς άλλος αυτόν τον καριόλη να κραξετε.Ο Κούλης επίσης που κυβερνα δε είδα να τους διώξει,ο Πολωνός πρωθυπουργος βγήκε και είπε ότι εμείς στη Πολωνία δε έχουμε καθόλου πακιστανοτετοιους εσείς εδώ Ελλάδα είστε τίγκα και την είπε στο Κούλη,αντί να κράζετε το Κούλη για τα χάλια του κράζετε το Τσίπρα που δε κυβερνά καν?ποσο Καμμένοι μερικοί.

Πόσα χρόνια έχει κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖα είπες;;; στα 4 βάλε αθροιστικά και τα χρόνια του ΠΑΣΟΚ!

Φαντάζομαι καταλαβαίνεις ότι ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η συνέχεια του σάπιου βρωμερού ΠΑΣΟΚ......
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.181
Πόντοι
3.656
Όλοι οι Έλληνες ευρωβουλευτές δυστυχώς οχι μόνο της ΝΔ ....

Ακατανόητη η στάση της ΝΔ, επιεικώς .....


Αν το 2004 καταψήφισε την ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ ΩΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΥ ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ Η .... ΝΔ ....


για πες ....


Περίμενες να την ψήφίσει ποιός ;;;



Ο βόθρος του ΠΑΣΟΚ ;;;;

ή το ΚΚΕ ;;;;


Για πες μας ....


Αν μετά τα 4-8-12-16 χρόνια κυβέρνησης ΝΔ .... πέσει ....


ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ;;;



Ο βόθρος του ΠΑΣΟΚ ;;;;;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.181
Πόντοι
3.656
Θα μπορούσε υπό πολλές προϋποθέσεις, αλλά ειδικά μετά τις παντελώς λαϊκίστικες δηλώσεις του Πολωνού Πρωθυπουργού ότι θα του επιβληθεί η μέγιστη ποινή ή κάτι τέτοιο, όχι.
Τους Πολωνούς .... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .... ΤΟΥΣ ΟΥΓΓΡΟΥΣ ....

Θα τους πέταγαν εκτός Ε.Ε. οι αστείοι υπάλληλοι της Ε.Ε.



Αλλά οι ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ του ΝΑΤΟ ... με πρώτους τους Αμερικάνους ..........



ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !!!!!


Δεν το ξαναείπαν !

Ας ψηφίζουν συνέχεια ομοφοβικούς .... τρανσφοβικούς .... ισλαμοφοβικούς .... και άλλους .... ΑΚΡΑΙΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ....


Πολωνια & Ουγγαρια ....


Οι Στρατηγοί του ΝΑΤΟ .... απαγόρεψαν να λένε ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΕΡΙ ΕΞΩΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Ε. ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΩΝΙΑΣ !!!!!!


Ρώσικοι πύραυλοι μεγάλου βεληνεκούς στο Σζομπαθέλι της Ουγγαρίας ... θα είναι μεγάλο τσιμπούκι .......


Οπότε ας κάνει ό,τι γουστάρει ο Ορμπάν .....
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Αν το 2004 καταψήφισε την ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ ΩΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΥ ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ Η .... ΝΔ ....

Μονο το ΚΚΕ δικαιολογείται, κανείς άλλος.

Όλα τα άλλα κόμματα θα έπρεπε να καταδικάσουν τον κομμουνισμό ως εγκληματικό καθεστώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom