Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
Πιστεύω ότι δεν θα τη βρούνε σε ένα σημείο αλλά σε πολλά και πάλι άμα τη βρούνε αλλιώς είναι ήδη στον πάτο της θάλασσας.

σιγα ρε τυπε μην της εριξαν και πυρηνικα κι ολας :confused::confused::confused:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.238
Πόντοι
456
Τύπε, προσπαθώ να σε νοιώσω μέσω πληκτρολογίου και διαπιστώνω ότι το έχεις πάρει περισσότερο βαριά από όλους μας εδώ μέσα. Χωρίς να είμαι άγιος, από τέτοια δίποδα με εντελώς διαφορετική κουλτούρα - που θεωρούν τη γυναίκα ένα αντικείμενο, δεν περίμενα κάτι διαφορετικό.

Αν μπείτε στο Twitter για λίγο θα φρίξετε. Όσοι αντέχουν ας κλικάρουν για παράδειγμα εκεί:

Αγιοι δεν υπαρχουν σημερα αλλα γενικα αμα βλεπω τετοια με πιανουν τα δικα μου..Και δεν ειναι μονο με αυτο το κοριτσακι ειναι γενικα με ολα απο Μυρτω μεχρι Καρολαιν και αλλες πολλες που εχουν βρεθει νεκρες.Ακομα περισσοτερο οταν γινεται απο πονεμενα μουνοπανα και εχουμε 3ημερα πενθη και ρεστα..Ειναι κριμα πραγματικα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
θα βγουν τωρα και θα πουν "άμα κυκλοφορούσε ετσι στο δρόμο τάθελε και τάπαθε"

τυπε υπαρχουν τοσο αγαμητοι χυστες που σε λιγο θα πιρφοριζουν στο αρχαιολογικο μουσειο στα γυμνα αγαλματα :confused::confused::confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.270
Like
3.528
Πόντοι
1.706
Τύποι χαλαρώστε.
Είτε που θα βρεθεί το πτώμα της κοπελίτσας και θα βάλουν μπροστά το ψάξιμο ΚΑΙ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ, είτε που θα βρούν την κοπελίτσα ζωντανή να κωλοβαράει κάπου.
Δύσκολο το δεύτερο αλλά αν συμβεί δέχομαι να την τιμωρήσω.
Κρίμα είναι γιατί ενας πούστης μάλλον που την έχει καθαρίσει, οπότε επαναλαμβάνω χαλαρώστε.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.238
Πόντοι
456
Τύποι χαλαρώστε.
Είτε που θα βρεθεί το πτώμα της κοπελίτσας και θα βάλουν μπροστά το ψάξιμο ΚΑΙ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ, είτε που θα βρούν την κοπελίτσα ζωντανή να κωλοβαράει κάπου.
Δύσκολο το δεύτερο αλλά αν συμβεί δέχομαι να την τιμωρήσω.
Κρίμα είναι γιατί ενας πούστης μάλλον που την έχει καθαρίσει, οπότε επαναλαμβάνω χαλαρώστε.
Εγω παντως χαλαρος ειμαι..Απλα γαμω τα σπιτια των πονεμενων.Αυτο μονο
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Αν ειναι δολοφονια
Ηθικος αυτουργος ο κουλης και τα λεσια που τον ψηφιζουνε για να φερνει πακιστανομπαγκαλντεσιανους
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.496
Κριτικές
11
Like
4.952
Πόντοι
746
τετοια με πιανουν τα δικα μου.
Θα πω μια ιστορία - όποιος νομίζει ότι είναι τυριά Σκλαβενίτη δικαίωμά του...
Πριν καναδυό χρόνια είχα συζήτηση με έναν γνωστό - κάνουμε μια τυπική παρέα γιατί γενικά με αλληλέγγυους, τσυριζαίους & ΚΚΕ δεν έχω πάρε δώσε - και σε μια φάση που λέγαμε για τους λαθρομετανάστες μου λέει => εντάξει ξέρω τις ιδέες σου ότι είναι γενικά ακραίες για τους μετανάστες, αλλά γιατί δεν μπορεί μια κοπέλα να κυκλοφορεί στο δρόμο φορώντας ένα μίνι μέχρι επάνω...
Εμένα ρωτάς; Πάρε τη σύζυγο και να ντυθεί ανάλογα και περάστε μια βόλτα από την πλατεία Βάθης το βράδυ του απάντησα...

(Απάντηση δεν πήρα και πήγε παραπέρα η συζήτηση. Σημειωτέον μια υπέρβαρη είναι η γυναίκα του - αλλά αυτό δεν πιστεύω να του επηρέασε την αρχική άποψη)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Αν ειναι δολοφονια
Ηθικος αυτουργος ο κουλης και τα λεσια που τον ψηφιζουνε για να φερνει πακιστανομπαγκαλντεσιανους
Ειπα κι εγω, δεν θα βρεθει κανενας να το πει?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.728
Πόντοι
6.515
Αν ειναι δολοφονια
Ηθικος αυτουργος ο κουλης και τα λεσια που τον ψηφιζουνε για να φερνει πακιστανομπαγκαλντεσιανους
την στιγμη που ψαχνουν τα πηγαδια στην Κω ο κουλης εδιωξε τον κρικκετο επειδη ειπε οτι καποιοι απο τους λαθρο παραβατουν, η λογικη σηκωνει τα χερια ψηλα :embarrased:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.238
Πόντοι
456
Θα πω μια ιστορία - όποιος νομίζει ότι είναι τυριά Σκλαβενίτη δικαίωμά του...
Πριν καναδυό χρόνια είχα συζήτηση με έναν γνωστό - κάνουμε μια τυπική παρέα γιατί γενικά με αλληλέγγυους, τσυριζαίους & ΚΚΕ δεν έχω πάρε δώσε - και σε μια φάση που λέγαμε για τους λαθρομετανάστες μου λέει => εντάξει ξέρω τις ιδέες σου ότι είναι γενικά ακραίες για τους μετανάστες, αλλά γιατί δεν μπορεί μια κοπέλα να κυκλοφορεί στο δρόμο φορώντας ένα μίνι μέχρι επάνω...
Εμένα ρωτάς; Πάρε τη σύζυγο και να ντυθεί ανάλογα και περάστε μια βόλτα από την πλατεία Βάθης το βράδυ του απάντησα...

(Απάντηση δεν πήρα και πήγε παραπέρα η συζήτηση. Σημειωτέον μια υπέρβαρη είναι η γυναίκα του - αλλά αυτό δεν πιστεύω να του επηρέασε την αρχική άποψη)
Αυτο που λες το ειχα προτεινει κ σε καποιον εδω μεσα καποια στιγμη που μου ελεγε για τους κατατρεγμενους.Σε πιστευω 100%
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.496
Κριτικές
11
Like
4.952
Πόντοι
746
Σαν τι θες βρε Άλεξ; Δεν την καλησπερίζουμε εδώ μέσα :confused::confused::confused:
Γύρω στο 1.70 ύψος κι αν δεν έχει διψήφια κιλά οριακά εκεί γύρω είναι. Κι αυτός εκεί μετρίου αναστήματος αλλά γυμνάζεται και προσέχει, τώρα για ακάπ δεν έχουμε πάει - και στην τελική και να μου το ζητούσε εφόσον είναι αλληλέγγυος θα του έριχνα κόκκινη κάρτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
Εν τω μεταξύ,αυτή η κοπέλα συγγενείς δεν έχει;Είναι δυνατόν να την ψάχνουν τόσες μέρες και να μην έχει έρθει κανεις απο Πολωνία;
Ενδιαφέρον αυτό...ίσως η κοπέλα δεν είχε συγγενικά πρόσωπα .
Να ρίξουμε μια ψιλή στο ενδεχόμενο να την καθαρισε ο γκόμενος μετά το καζο με τον πιλότο...φυσικά το πιο πιθανό είναι να την σκότωσαν οι Μπαγκλαντεσιανοι.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.238
Πόντοι
456
Σαν τι θες βρε Άλεξ; Δεν την καλησπερίζουμε εδώ μέσα :confused::confused::confused:
Γύρω στο 1.70 ύψος κι αν δεν έχει διψήφια κιλά οριακά εκεί γύρω είναι. Κι αυτός εκεί μετρίου αναστήματος αλλά γυμνάζεται και προσέχει, τώρα για ακάπ δεν έχουμε πάει - και στην τελική και να μου το ζητούσε εφόσον είναι αλληλέγγυος θα του έριχνα κόκκινη κάρτα.
Αστο αμα ειναι αλληλεγγυος ποτε δεν ξερεις που δειχνει αλληλεγγυη.Εχε το κεφαλακι σου ησυχο καλυτερα.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.496
Κριτικές
11
Like
4.952
Πόντοι
746
Αυτο που λες το ειχα προτεινει κ σε καποιον εδω μεσα καποια στιγμη που μου ελεγε για τους κατατρεγμενους.Σε πιστευω 100%
Έχει σπουδάσει και μείνει πολλά χρόνια στη Γαλλία.
Αστο αμα ειναι αλληλεγγυος ποτε δεν ξερεις που δειχνει αλληλεγγυη.Εχε το κεφαλακι σου ησυχο καλυτερα.
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Αρι$τ€ρά του χαβιαριού και την υποκρι$ία$.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
την στιγμη που ψαχνουν τα πηγαδια στην Κω ο κουλης εδιωξε τον κρικκετο επειδη ειπε οτι καποιοι απο τους λαθρο παραβατουν, η λογικη σηκωνει τα χερια ψηλα :embarrased:
Ίδιοι καραγκιοζηδες μια ζωή όλοι οι αντίνεοδημοκτατες..
Που κολλάει ο Κούλης με τους λαθρομετανάστες που ζουν ήδη μια 5ετια στο νησί ;
Και για την ιστορία γιατί εσείς οι αριστεροί πάντα τα γυρίζεται όπως θέλετε ..ο Κρικκετος έπεσε σε ερώτηση - παγίδα αν δεις πρώτα την συνέντευξη..και μετά πες την γνώμη σου ...που στην ουσία τα λόγια τα έβαλαν οι δημοσιογράφοι στο στόμα του και αυτός απλά συμφώνησε γιατί δεν μπορούσε να στροφαρει εκείνη την ώρα ότι τον στήνουν παγίδα .
Η κλαψα για τους καημένους λάθρο ξεκινάει από τον ΣΥΡΙΖΑ..και η κοπέλα Πολωνη αλλοδαπή είναι αλλά δεν είδα κανένα άπλυτο να ζητάει τον λόγο από τους λάθρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom