Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

_Avra_

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
Mήπως να στείλουμε τη γατούλα σου.....του χρόνου ???? xa xa xa
Γιατι όχι? Μια χαρα θα τα παει. Απο τα υπολοιπα νιαουρισματα καλυτερο θα ειναι το αυθεντικό. Ασε που θα της ασρεσει κιολας. Δεν ειναι τυχαιο που την εχω βγαλει Βασίλω. Οπου γαμος και χαρα... :grin:
 

Επισκέπτης
Γιατι όχι? Μια χαρα θα τα παει. Απο τα υπολοιπα νιαουρισματα καλυτερο θα ειναι το αυθεντικό. Ασε που θα της ασρεσει κιολας. Δεν ειναι τυχαιο που την εχω βγαλει Βασίλω. Οπου γαμος και χαρα... :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

To καημένο το γατάκι.....δε το φέρνεις να παίξει με το σκυλάκι του avatar μου ????
 

_Avra_

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
Αμε, γιατι οχι. Να στη φερω την αλλη εβδομαδα που θα φυγω 4 μερουλες να μου την προσεχεις; Ακουει Σοπεν και Βιβαλντι. Ο Μπαχ την κανει να πηδαει εξω απο το παραθυρο και αμα ριξεις Μαζω θα παει στην κουζινα να ριξει τα πλυμενα πιατα κατω. Στο φαγητο δεν ειναι δυσκολη αλλα προτιμα Σουσι και αν της το δωσεις να σαι σιγουρος ότι θα κατουρησει μονο το χαλι και όχι τον Τσες καναπε σου. Deal?
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδια.... σας παρακαλω πολυ δηλαδη..

εδω μιλαμε για ΣΟΒΑΡΟ θεμα κι εσεις το ριξατε στα ζωντανα ????  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

(ο σακης πότε θα ξαναεμφανιστει σε [size=14pt]σκυλαδικο[/size] ????)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ρε παιδιά για όνομα ο Ρουβάς πάλι στη ευρω-βύζιον
Αφού το λέει καθαρά ο τίτλος του διαγωνησμού ευρω-ΒΥΖΙΟΝ
Πρέπει να πάει γυναίκα και μάλιστα με καλά βυζιά - όπως η Παπαρίζου
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Η Καλομοίρα άκουσα ότι επέστρεψε στο Νιου Γιορκ και ασχολείται με μπίζνες (εστιατόρια, νομίζω). Ο Σάκης είναι καλή επιλογή για την ευρώ-βίζιον.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Για τη Γιουροβιζιον ο Σακης ειναι ο ιδανικος τραγουδιστης. Εχει ακριβως αυτο το στυλ που περναει σε αυτο το θεσμο. Ειναι σταρ . Παντως ο διαγωνισμος ειναι καραστημενος . Μονο το 2005 και το 2008 ηταν δικαιος και σωστος  :-
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Το έχουμε πει ότι αν λέμε για το ίδιο βιντεάκι ότι δεν πρόκειται για την Καλομοίρα αλλά για σωσία της.
 

Επισκέπτης
Αμε, γιατι οχι. Να στη φερω την αλλη εβδομαδα που θα φυγω 4 μερουλες να μου την προσεχεις; Ακουει Σοπεν και Βιβαλντι. Ο Μπαχ την κανει να πηδαει εξω απο το παραθυρο και αμα ριξεις Μαζω θα παει στην κουζινα να ριξει τα πλυμενα πιατα κατω. Στο φαγητο δεν ειναι δυσκολη αλλα προτιμα Σουσι και αν της το δωσεις να σαι σιγουρος ότι θα κατουρησει μονο το χαλι και όχι τον Τσες καναπε σου. Deal?
Aν αντέχει Ραχμανίνοφ που γουστάρει ο δικός μου....τότε θα περάσουμε τέλεια....
Για Μπαχ δν τρελαίνεται ο "μήτσος"...οπότε δεν έχουμε πρόβλημα...που έτσι κ αλλιώς δεν θα χαμε..αφου το σπίτι μου δεν εχει παράθυρα....Όσο για το κατούρημα...θα βάλω το "μητσάρα" να φυλάει τις γωνίες....xa xa xa xa....

Deal...κατα τ'άλλα....:P :P :P
 

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
ποιο βιντεακι?Για δωσε link!
ναι οντως πιο βιντεακι?δωσε λινκ να δουμε κ μεις.  :cheesy: :cheesy:

γνωμη μου ειναι οτι δε θα πρεπε να πηγαινουνε δευτερη φορα,μια φτανει!δε πιανει παντα.επειδη κερδισαν μια δε σημαινει οτι θα γινεται συνεχεια.ξαναζεσταμενο φαγητο να στειλουμε?
 

pipomaxos

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος νοιάζεται για τον Ρουβά;
Κανα καλό μωρό να εχει και φετος η eurovision να γουστάρουμε  :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom