Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρε συ οκ, κατανοητό είναι να υπάρχει ζήλια για έναν που από την κόρη μου τη μικρή που είναι 2 μέχρι τη γιαγιά μου (αν ζούσε) τον έχουνε φαντασίωση όλες οι γυναίκες.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να παραδεχτώ πως ο τύπος έχει απίστευτο σεξ απήλ.
Δουλειά του είναι άλλωστε.

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ρίχνουμε κάποιον για να τον φτάσουμε. Μαγκιά του στο κάτω κάτω.
Και όπως είπα, μακάρι να το πάρει κιόλας και να γεμίσουμε εδώ κοπελούδες που θα έρθουνε να ζήσουνε την ελληνική....φιλοξενία.

μα για το σακη τα λες αυτα?
αχαχαχαχαχαχαχχαχα


υπαρχουμε κ μερικες που πραγματικα ουτε βλεμμα δεν θα του ριχναμε :tooth:
σιγα τον ανδρα τον φλωρο  :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
573
Πόντοι
96
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σ Α Κ Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η Η !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
ρε συ οκ, κατανοητό είναι να υπάρχει ζήλια για έναν που από την κόρη μου τη μικρή που είναι 2 μέχρι τη γιαγιά μου (αν ζούσε) τον έχουνε φαντασίωση όλες οι γυναίκες.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να παραδεχτώ πως ο τύπος έχει απίστευτο σεξ απήλ.
Δουλειά του είναι άλλωστε.

Με το συμπάθειο αδελφέ ,αλλά ξέρεις τι σημαίνει σεξ απηλ ?
Οι γυναίκες σε κάτι τέτοια δεν πέφτουν έξω ... μπορεί να θεωρούν τον Σάκη "ωραίο" αλλά μέχρις εκεί . Και όπως λένε οι κοπέλες γύρω μου - γυναίκα,ξαδέλφη - καλός ο Ρουβάς αλλά προτιμάμε κάποιον που να μην τον παίρνει από πίσω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
δηλαδη θα τις βρεις και θα τις γαμησεις οταν ερθουν του χρονου?? :huh:
ρε αδερφέ, δεν έχεις ιδέα τι γίνεται ΓΥΡΩ από τη Eurovision;;
του γλεντιού το πήδημα...έχεις την εντύπωση πως έχω κόλλημα με την εκάστοτε ουκρανή τραγουδίστρια;;; Αντιθέτως...πηδάω μια χαρά τις Ολλανδέζες, Γερμανίδες, Ουκρανές, Ρωσίδες κλπ που θα έρθουνε για να υποστηρίξουνε ή σαν κομμάτι της αποστολής.
μεγάλο πάρτι με ούζα φίλε...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
bite,

χύνετε κάργα όταν τον βλέπετε, ασ' τα σάπια. ;) :grin:

σοβαρεψου
δεν μιλας με χαζογκομενες

ξεκολληστε οι γυναικες δεν σκεφτομαστε οπως εσεις οταν βλεπετε μια γκομενα, κ δεν αρεσει σε ολες ο σακηηηηηηηηηηηης
για μενα ο σακης ειναι απλα φλωρος.-
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Με το συμπάθειο αδελφέ ,αλλά ξέρεις τι σημαίνει σεξ απηλ ?
Οι γυναίκες σε κάτι τέτοια δεν πέφτουν έξω ... μπορεί να θεωρούν τον Σάκη "ωραίο" αλλά μέχρις εκεί . Και όπως λένε οι κοπέλες γύρω μου - γυναίκα,ξαδέλφη - καλός ο Ρουβάς αλλά προτιμάμε κάποιον που να μην τον παίρνει από πίσω.
δεν ξέρω τι κάνουν η γυναίκα και η ξαδέρφη σου, εγώ ξέρω πως οι γυναίκες όλες που ξέρω (και σου μιλάω ΚΑΙ για τη γυναίκα μου, για κουνιάδα, πεθερά, μάνα, νύφη, ξαδέρφες και ό,τι άλλο θες), τ΄ρεχουνε τα σάλια τους μόλις τον βλέπουνε.
Και ναι, η γυναίκα μου λέει πως με προτιμάει, γιατί της αρέσει περισσότερο σαν είδωλο και όχι να βρεθεί μαζί του, αλλά πίστεψέ με χαζεύουνε μόλις τον βλέπουνε.

το ξαναλεω, δεν είναι κακό να το παραδεχτούμε πως έχει αυτό το "κάτι".
Όπως από τους ξένους ηθοποιούς πιστεύω πως έχει κάτι ανάλογο ο Χιου Τζάκμαν.

Δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να τον θάβουμε. Και στο κάτω κάτω και αδερφή ή μπάι να είναι ...πρόβλημα του. όσο δεν ακουμπάει το κρεβάτι μου, στα αρχίδια μου.
Εμένα με ενδιαφέρει να βγάζει μια καλή εικόνα της Ελλάδας προς τα έξω ...
και να το φέρει για να γλεντήσουμε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
σιγα να μην συγκρινουμε τωρα τον χιου τζακμαν ( :smitten: ) με τον σακηηηηηηηηηηηηηςςςς

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εμένα με ενδιαφέρει να βγάζει μια καλή εικόνα της Ελλάδας προς τα έξω ...
και να το φέρει για να γλεντήσουμε.
Σιγά τον σοβαρό διαγωνισμό ρε Μοικανέ που θα κρίνει την εικόνα της Ελλάδας προς τα έξω! :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σοβαρεψου
δεν μιλας με χαζογκομενες

ξεκολληστε οι γυναικες δεν σκεφτομαστε οπως εσεις οταν βλεπετε μια γκομενα, κ δεν αρεσει σε ολες ο σακηηηηηηηηηηηης
για μενα ο σακης ειναι απλα φλωρος.-
οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουνε τον κανόνα ...με το συμπάθειο.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
ηρθε και εκατσε γαντι το πανηγυρι αυτο που παρελαυνουν αδερφες και καθε καρυδιας καρυδι...πανε και τα σκανδαλα πανε και ολα....ολοκληρα δελτια ειδησεων αφιερωνονται πλεον στον Μεγαλο Αγωνα του Ελληνικου Γενους και τον Εθνικο ηρωα μας...εμπρος λοιπον για νεες δοξες...με τον "Σακη μας"......


......οι  Ελληνες  και  το  αδελφατο των καναλιων  εχει  πρωτη ειδηση  την  Γιουροβιζιον , την ιδια ωρα που σημερα  συνεδριαζει στον Αστερα Βουλιαγμενης  η   μυστικη και πανισχυρη  κλικα   του κοσμου , η Bilderberg   και    αποφασιζει   για  τις  τυχες  ολων  μας.......Καληνυχτα μας.........  
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
σοβαρεψου
δεν μιλας με χαζογκομενες

ξεκολληστε οι γυναικες δεν σκεφτομαστε οπως εσεις οταν βλεπετε μια γκομενα, κ δεν αρεσει σε ολες ο σακηηηηηηηηηηηης
για μενα ο σακης ειναι απλα φλωρος.-
Εσύ μπορεί να μη γουστάρεις μωρό μου - η πλειονότητα όμως γουστάρει με χίλια. Αμφιβάλλεις? :rolleyes:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εσύ μπορεί να μη γουστάρεις μωρό μου - η πλειονότητα όμως γουστάρει με χίλια. Αμφιβάλλεις? :rolleyes:

εμ ξερω παρα πολλες που δεν γουσταρουν
ξερω κ αλλες που ναι
ο σακης ειναι προιον των μιντια... κ στα 40- του ειναι καιρος να σταματησει να το παιζει παιδακι.. ποσα χρονια θα κανει το ιδιο νουμερο στη σκηνη??? χαχαχαχα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δύσκολο να σταματήσει - τι να κάνει? Το ζιγκολό? :humpleg:

Τεσπα - μέχρι 5 τον βλέπω. :rolleyes:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Πάντα φοβερή σκηνική παρουσία η Τζώρτζια  :rockon: :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Είμαι εκτος τόπικ να με συγχωρέσουν μερικοι...

Ενα quiz ποια είναι η εποφαινομενη???

 

Συνημμένα

  • ukraine_large.jpg
    ukraine_large.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 17

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom