Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πάντως τέτοιο Μάρκετινγκ και προμόσιον σε ένα προσωπο , δεν έχει ξαναγίνει για άλλον . Ο Σάκης έχει καταντήσει η Ιερή μας Αγελάδα . Κανείς δεν λέει το αυτονόητο , ότι το τραγούδι που στείλαμε είναι βαρετό και αδιάφορο και Ο Σάκης ένας πολύ μέτριος Τραγουδιστής.

αν εχεις μανατζερ τον ψιψινακη για χρονια αυτα παθαινεις
αισθανομαι
βονταφον
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αφήστε τα αυτά ρε μαλάκες.
ρίχτε κανά ψήφο στα άσχετα και όχι σε φαβορί τύπου Αζερμπαιτζάν και Ουκρανίες.

Να το πάρει ο Σάκης και να έρθουν όλα τα μωρά στην Αθήνα να γλεντήσουμε του χρόνου!!!!

Μαλάκες...δεν καταλαβαίνετε το συμφέρον μας...με τις φωτό τους θα ικανοποιηθούμε ρε1;;;
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Πάντως τέτοιο Μάρκετινγκ και προμόσιον σε ένα προσωπο , δεν έχει ξαναγίνει για άλλον . Ο Σάκης έχει καταντήσει η Ιερή μας Αγελάδα . Κανείς δεν λέει το αυτονόητο , ότι το τραγούδι που στείλαμε είναι βαρετό και αδιάφορο και Ο Σάκης ένας πολύ μέτριος Τραγουδιστής.
Έχεις κανέναν καλύτερο να προτείνεις γι' αυτό το πανηγύρι της πλάκας? Τα καραγκιοζιλίκια του Ρακιτζή τα ξεχάσατε? :headbang:

Η συμμετέχουμε και πάμε με κάποιον που θα μας φέρει σε μια αξιοπρεπή θέση ή δεν πάμε καθόλου.

Τι λέτε εδώ μέσα ρε πούστη μου?
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
αφήστε τα αυτά ρε μαλάκες.
ρίχτε κανά ψήφο στα άσχετα και όχι σε φαβορί τύπου Αζερμπαιτζάν και Ουκρανίες.

Να το πάρει ο Σάκης και να έρθουν όλα τα μωρά στην Αθήνα να γλεντήσουμε του χρόνου!!!!

Μαλάκες...δεν καταλαβαίνετε το συμφέρον μας...με τις φωτό τους θα ικανοποιηθούμε ρε1;;;
Νομίζω αυτή είναι η πιο σωστή κουβέντα που γράφτηκε σήμερα
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις κανέναν καλύτερο να προτείνεις γι' αυτό το πανηγύρι της πλάκας? Τα καραγκιοζιλίκια του Ρακιτζή τα ξεχάσατε? :headbang:

Η συμμετέχουμε και πάμε με κάποιον που θα μας φέρει σε μια αξιοπρεπή θέση ή δεν πάμε καθόλου.

Τι λέτε εδώ μέσα ρε πούστη μου?
Ντουέτο Φλωρινιώτης - Μαγκας , δαγκωτό
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.721
Πόντοι
606
αφήστε τα αυτά ρε μαλάκες.
ρίχτε κανά ψήφο στα άσχετα και όχι σε φαβορί τύπου Αζερμπαιτζάν και Ουκρανίες.

Να το πάρει ο Σάκης και να έρθουν όλα τα μωρά στην Αθήνα να γλεντήσουμε του χρόνου!!!!

Μαλάκες...δεν καταλαβαίνετε το συμφέρον μας...με τις φωτό τους θα ικανοποιηθούμε ρε1;;;
δηλαδη θα τις βρεις και θα τις γαμησεις οταν ερθουν του χρονου?? :huh:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ανασκόπιση από Ψωριάρη .

Τελικά δεν άλλαξα γνώμη - η πιο γλυκιά παρουσία για μένα ήταν η Ισλανδή . Υπέροχη ξανθιά
blush.gif

Από κει και πέρα κάτι κουρασμένα μιλφ , κάτι νυμφίδια χωρίς ιδιαίτερη αξία .
Ειδική μνεία ... μια από τις ουγγαρέζες , αυτή με το κίτρινο.
Ποια ήταν αυτή η ξανθιά με το piercing στη γλώσσα ? Μωρή τσιμπουκοπνίχτρα  :grin:
Α , και η Εσθονία - η μελαχροινή που έπαιζε βιολί , με τα υπέροχα μάτια . Οχι "κουκλάρα" αλλά φατσούλα.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ηρθε και εκατσε γαντι το πανηγυρι αυτο που παρελαυνουν αδερφες και καθε καρυδιας καρυδι...πανε και τα σκανδαλα πανε και ολα....ολοκληρα δελτια ειδησεων αφιερωνονται πλεον στον Μεγαλο Αγωνα του Ελληνικου Γενους και τον Εθνικο ηρωα μας...εμπρος λοιπον για νεες δοξες...με τον "Σακη μας"......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ανασκόπιση από Ψωριάρη .

Τελικά δεν άλλαξα γνώμη - η πιο γλυκιά παρουσία για μένα ήταν η Ισλανδή . Υπέροχη ξανθιά
blush.gif

Από κει και πέρα κάτι κουρασμένα μιλφ , κάτι νυμφίδια χωρίς ιδιαίτερη αξία .
[glow=red,2,300]Ειδική μνεία ... μια από τις ουγγαρέζες , αυτή με το κίτρινο[/glow].
Ποια ήταν αυτή η ξανθιά με το piercing στη γλώσσα ? Μωρή τσιμπουκοπνίχτρα  :grin:
Α , και η Εσθονία - η μελαχροινή που έπαιζε βιολί , με τα υπέροχα μάτια . Οχι "κουκλάρα" αλλά φατσούλα.
:rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Έχεις κανέναν καλύτερο να προτείνεις γι' αυτό το πανηγύρι της πλάκας? Τα καραγκιοζιλίκια του Ρακιτζή τα ξεχάσατε? :headbang:

Η συμμετέχουμε και πάμε με κάποιον που θα μας φέρει σε μια αξιοπρεπή θέση ή δεν πάμε καθόλου.

Τι λέτε εδώ μέσα ρε πούστη μου?
ρε συ οκ, κατανοητό είναι να υπάρχει ζήλια για έναν που από την κόρη μου τη μικρή που είναι 2 μέχρι τη γιαγιά μου (αν ζούσε) τον έχουνε φαντασίωση όλες οι γυναίκες.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να παραδεχτώ πως ο τύπος έχει απίστευτο σεξ απήλ.
Δουλειά του είναι άλλωστε.

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ρίχνουμε κάποιον για να τον φτάσουμε. Μαγκιά του στο κάτω κάτω.
Και όπως είπα, μακάρι να το πάρει κιόλας και να γεμίσουμε εδώ κοπελούδες που θα έρθουνε να ζήσουνε την ελληνική....φιλοξενία.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και πολύ σοβαρά τώρα, εγώ πιστεύω πως θα έπρεπε να στείλουμε στο επόμενο του C-Real.
Αλλά με δικό τους τραγούδι.
Πιστεύω πως έχουνε ακριβώς αυτό το στυλ τραγουδιού που ταιριάζει στη Eurovision.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom