Νέα

Eurovision 2007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό τραγούδι θα στέλνατε?

  • Του Δάντη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της Ταμτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Του Σαρμπέλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κανένα από όλα!!!

    Ψήφοι: 3 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρω, είναι μαλακία το θέμα για τους περισσότερους. Έχω όμως την εντύπωση ότι είναι προφανές ποιο είναι το καλύτερο τραγούδι και τα πουστροκάναλα παίζουν επίτηδες παιχνίδια  για να τα τρώνε τα λεφτά από ψηφοφορίες.
Μπορεί να κάνω λάθος.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μία είναι η λύση για eurovision ο κατέλης με το τραγούδι του "ο εραστής σου" :2funny: :2funny: :P :idiot:
τώρα ΄΄ασχετα απο την πλάκα απο τα 3 τραγούδια προτιμό το τραγούδι του Δάντη έχει πιο ροκ στοιχέια απο τα άλλα κομμάτια ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πρόσθεσα και μια 4η επιλογή.......Κανένα από όλα!!! Πιστεύω ότι είναι πολλοί που θα ψηφήσουν την εν'λόγω επιλογή. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!!!
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ρε παιδιά βλέπω χρόνια Eurovision γιατί μου αρέσει η pop μουσική και κάθε φορά 2-3 τραγούδια είναι καλά. Δεν έχω πέσει ποτέ έξω σε προγνωστικά και πρώτη φορά πιστεύω τόσο σε ένα κομμάτι για Eurovision.Μιλάω για του Δάντη. Δεν μιλάμε για ποιότητα αλλά είναι πιασάρικο, σου μένει το ρεφρέν από την πρώτη φορά που το ακούς και έχει δυναμικά στοιχεία (σαν αυτό της τουρκάλας, everyway that I can) για να στηθεί ένα καλό show. Νόμιζα ότι είναι τόσο προφανές που κανονικά έπρεπε να παραιτηθούν αμέσως οι υπόλοιποι αλλά μάλλον πέφτω έξω.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ γιατί δεν έχω ακούσει κανένα από τα τραγούδια??
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συνέχεια παίζουνε στην τηλεόραση ειδικά στα κουτσομπολίστικα το μεσημέρι.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Ασε το τραγουδι!!  :grin:  Κοιτα τις φωτο & πες ποιον θα ψηφιζες, ε???:                  :uglystupid:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Στην υγεια της αχαριστης-Αλεκος Ζαζοπουλος
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ψηφήστε ρε παιδιά. Ένα κλικ είναι. Please.
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
TAMTA! το τραγουδι αν υποστηριχθει καλα και στη σκηνικη του παρουσια μπορει να κανει τη διαφορα....ειναι ατμοσφαιρικο,θυμιζει ΕΝΥΑ και πιστευω θα αρεσει σε ολες τις χωρες... 
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ως άνθρωπος του χώρου θεωρώ πως το τραγούδι που ερμηνεύει η νεαρά από τη Γεωργία είναι πιο τραγούδι αλλά και ρίσκο για ένα διαγωνισμό όπως η Eurovision. Ή θα σε απογειώσει ή θα σε καταστρέψει. Ο Σαρμπέλ μάλλον είναι ήδη εκτός αγώνα αν και το "γεια σου Μαρία" πολύ πιασιάρικο στυλ Ρικι Μάρτιν... Όσο για το Δάντη, κλασσική συνταγή πολύ έξυπνο το ρεφραίν. Δάντης - Γερμανού=σίγουρα μια καλή θέση (για πρωτιά ούτε λόγος) αλλά η σκουριασμένη φάτσα του Δάντη μεγάλο μείον...
Ισώς να πρέπει να ρισκάρουμε με Ταμτά! (Λόγω φρέσκιας φατσούλας και ψήφων ανατολικού μπλόκ!).
 
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φίλε μου η ΕΝΥΑ είναι πολύ μακριά........καμιά σχέση με το ηλεκτρισμένο μαλλί της Τάμτα. Πιο πολύ αντιγραφή του τραγουδιού από τη Σερβία-Μαυροβούνιο θυμίζει της Τάμτα.
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου η ΕΝΥΑ είναι πολύ μακριά........καμιά σχέση με το ηλεκτρισμένο μαλλί της Τάμτα. Πιο πολύ αντιγραφή του τραγουδιού από τη Σερβία-Μαυροβούνιο θυμίζει της Τάμτα.
οπως ειπα ''θυμιζει''ΕΝΥΑ οπως και το τραγουδι της Σερβιας πριν 2 χρονια.....σιγουρα ομως εχει κατι το διαφορετικο και θα αρεσει !
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
 Το τραγουδι του Κατέλη ειναι ΓΑΜΑΤΟ μην κοιτας που ειναι τζαζ ο Καρβελας και το εδωσε στον Κατελη. Εφη θωδη φωναρα αλλα μονο ελληνικα μπορει να τραγουδήσει. το ιδιο προβλημα εχει ο Δαντης. ωραιο τραγουδι αν το πει στα Ελληνικα. αγγλος τους στιχους δεν τους καταλαβαινει. ο Σαρμπελ εχει χαλια τραγουδι αλλα καταλαβαινεις τι λεει η Ταμτα μιλαει και αυτη καλα Αγγλικα αλλα ετσι οπως εχει αδυνατισει ειναι για να το τραγουδαει στε τρενα. παντως απο τη στιγμη που κανεις τραγουδιστης/ρια μεγαλωμενος/η στην Ελλαδα δεν μπορει να τραγουδησει σε αλλη γλώσσα ας στελνουμε ελληνικό στιχο. ψηφιζω Ταμτα αν παρει 5 κιλά    
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom