Νέα

Eurobasket 2007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tallAthens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 516
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός ήταν ο πολυτιμότερος στην προσπάθεια της Εθνικής μας?

  • ΤΣΑΡΤΣΑΡΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΑΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΖΗΣΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
20 ετων παιδακι ειναι στανταρ αυτο που του εχουν κανει πλυση εγκεφαλου τα κομματοσκυλα!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Συνημμένα

  • ekloges.jpg
    ekloges.jpg
    43,3 KB · Εμφανίσεις: 27

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
tomasso μήπως είσαι συνδικαλιστής φοιτητής;

ΑΚόμα να καταλάβεις ότι είσαι από τους λίγους που ασχολούνται με τις εκλογές;


Λες να μην εχω καταλαβει πως οι περισσοτεροι ανθρωποι στην Ελλαδα κοιμουνται???

Πως αλλιως βγαινει οι Νεα Δημοκρατια?? Υπαρχει λογικη εξηγηση.

Οσο για τον φιλο της scuderia,λιγο formula 1 για διαλλειμα δεν κανει κακο,θα συμφωνησω μαζι του.
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
πραγματι ολοι ζουν κ αναπνεουν για τις εκλογες. δεν πανε να γαμηθουνε λεω εγω. λες κ θα αλλαξει τιποτα. οι μονες χαρες που παιρνει ο ελληνας ειναι απο τον αθλητισμο . μακαρι να γινομουν παλι 18 χρονων να εφευγα μεταναστης κ οι μονες εικονες που θα ειχα να ηταν αυτες του ελληνικου αθλητισμου.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πραγματι ολοι ζουν κ αναπνεουν για τις εκλογες. δεν πανε να γαμηθουνε λεω εγω. λες κ θα αλλαξει τιποτα. οι μονες χαρες που παιρνει ο ελληνας ειναι απο τον αθλητισμο . μακαρι να γινομουν παλι 18 χρονων να εφευγα μεταναστης κ οι μονες εικονες που θα ειχα να ηταν αυτες του ελληνικου αθλητισμου.

+1
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
20 ετων παιδακι ειναι στανταρ αυτο που του εχουν κανει πλυση εγκεφαλου τα κομματοσκυλα!

Κιρονα 25 χρονων ειμαι ,και μολις τελειωσα την ιατρικη. Επετρεψε μου να διαμορφωνω την αποψη μου συμφωνα με αυτα που βλεπω.

Απο 20 χρονων οπως λες, δουλευα για να σπουδασω,αυτο ομως με εκανε να βλεπω πιο ξεκαθαρα
τον τροπο που γινονται τα πραγματα στην Ελλαδα. ;)

Και βλεπω τον πρωθυπουργο και την συμμορια του να κλεβει  τα
λεφτα των ασφαλισμενων
Βλεπω επισης και την κυβερνηση να μην ενισχυει τα δημοσια πανεπιστημια υποχρηματοδοτώντας τα
Και την βλεπω επισης να αντιδρα με αντιδραστικο και βιαιο τροπο στους φοιτητες,αλλα και τους εργαζομενους.

Τωρα οποιος εχει ματια βλεπει,αν απλα εχει την ελπιδα οτι θα βολευτει ας ψηφισει
τα γνωστα λαμογια.Δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.
 

Επισκέπτης
Απλα δε μου φανηκε οτι το γυρισε ο Γιαννακης το ματς...

Να σου πω την γνώμη μου κι ας διαφωνήσεις:

Το ματς το πήρε ο Γιαννάκης! Και ξέρεις γιατί? Το ότι έκανε/δεν έκανε καλές επιλογές στο τέλος δεν μπορείς να το κρίνεις... ακόμα κι αν χάναμε. Αυτό που μπορείς να κρίνεις σίγουρα είναι η ΨΥΧΑΡΑ που δείξαν οι Έλληνες παίκτες, που δεν παραδώσαν τα όπλα μέχρι την κόρνα. Κι αυτό είναι ΣΙΓΟΥΡΑ χαρακτηριστικό του Γιαννάκη.

Αμφιβάλλει κανείς?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Κιρονα 25 χρονων ειμαι ,και μολις τελειωσα την ιατρικη. Επετρεψε μου να διαμορφωνω την αποψη μου συμφωνα με αυτα που βλεπω.

Απο 20 χρονων οπως λες, δουλευα για να σπουδασω,αυτο ομως με εκανε να βλεπω πιο ξεκαθαρα
τον τροπο που γινονται τα πραγματα στην Ελλαδα. ;)

Και βλεπω τον πρωθυπουργο και την συμμορια του να κλεβει  τα
λεφτα των ασφαλισμενων
Βλεπω επισης και την κυβερνηση να μην ενισχυει τα δημοσια πανεπιστημια υποχρηματοδοτώντας τη
Και την βλεπω επισης να αντιδρα με αντιδραστικο και βιαιο τροπο στους φοιτητες,αλλα και τους εργαζομενους.

Τωρα οποιος εχει ματια βλεπει,αν απλα εχει την ελπιδα οτι θα βολευτει ας ψηφισει
τα γνωστα λαμογια.Δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.

Αυτα που λες αληθεια ειναι αλλα τι σχεση εχει το eurobasket?
 

Επισκέπτης
Κιρονα 25 χρονων ειμαι ,και μολις τελειωσα την ιατρικη. Επετρεψε μου να διαμορφωνω την αποψη μου συμφωνα με αυτα που βλεπω.

Απο 20 χρονων οπως λες, δουλευα για να σπουδασω,αυτο ομως με εκανε να βλεπω πιο ξεκαθαρα
τον τροπο που γινονται τα πραγματα στην Ελλαδα. ;)

Και βλεπω τον πρωθυπουργο και την συμμορια του να κλεβει  τα
λεφτα των ασφαλισμενων
Βλεπω επισης και την κυβερνηση να μην ενισχυει τα δημοσια πανεπιστημια υποχρηματοδοτώντας τη
Και την βλεπω επισης να αντιδρα με αντιδραστικο και βιαιο τροπο στους φοιτητες,αλλα και τους εργαζομενους.

Τωρα οποιος εχει ματια βλεπει,αν απλα εχει την ελπιδα οτι θα βολευτει ας ψηφισει
τα γνωστα λαμογια.Δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.

Υπάρχει thread που μπορείς να τα αναφέρεις όλα αυτά. Δεν καταλαβαίνεις ότι είσαι off fuckin' topic, περιμένεις να πιστέψουμε ότι είσαι γιατρός? Αλλά κι αν είσαι... τότε δεν διαφέρεις καθόλου από αυτούς που βρίζεις: Άχρηστος στο επάγγελμα που κάνεις θα είσαι. Αν ΔΕΝ μπορείς να καταλάβεις την διαφορά Eκλογές και Eurobasket 2007, τότε δεν υπάρχει περίπτωση να γνωρίζεις την διαφορά καρδιάς και συκωτιού...
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Να σου πω την γνώμη μου κι ας διαφωνήσεις:

Το ματς το πήρε ο Γιαννάκης! Και ξέρεις γιατί? Το ότι έκανε/δεν έκανε καλές επιλογές στο τέλος δεν μπορείς να το κρίνεις... ακόμα κι αν χάναμε. Αυτό που μπορείς να κρίνεις σίγουρα είναι η ΨΥΧΑΡΑ που δείξαν οι Έλληνες παίκτες, που δεν παραδώσαν τα όπλα μέχρι την κόρνα. Κι αυτό είναι ΣΙΓΟΥΡΑ χαρακτηριστικό του Γιαννάκη.

Αμφιβάλλει κανείς?
Κανένας, αυτό είναι που άλλωστε κάνει μια ομάδα ΜΕΓΑΛΗ.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Κιρονα 25 χρονων ειμαι ,και μολις τελειωσα την ιατρικη. Επετρεψε μου να διαμορφωνω την αποψη μου συμφωνα με αυτα που βλεπω.

Απο 20 χρονων οπως λες, δουλευα για να σπουδασω,αυτο ομως με εκανε να βλεπω πιο ξεκαθαρα
τον τροπο που γινονται τα πραγματα στην Ελλαδα. ;)

Και βλεπω τον πρωθυπουργο και την συμμορια του να κλεβει  τα
λεφτα των ασφαλισμενων
Βλεπω επισης και την κυβερνηση να μην ενισχυει τα δημοσια πανεπιστημια υποχρηματοδοτώντας τα
Και την βλεπω επισης να αντιδρα με αντιδραστικο και βιαιο τροπο στους φοιτητες,αλλα και τους εργαζομενους.

Τωρα οποιος εχει ματια βλεπει,αν απλα εχει την ελπιδα οτι θα βολευτει ας ψηφισει
τα γνωστα λαμογια.Δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.

Παραπεμπω στο γνωστο thread που ειχα την τιμη να ανοιξω. 'Απο που κλάνει το μπαρμπουνι?'
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
Υπάρχει thread που μπορείς να τα αναφέρεις όλα αυτά. Δεν καταλαβαίνεις ότι είσαι off fuckin' topic, περιμένεις να πιστέψουμε ότι είσαι γιατρός? Αλλά κι αν είσαι... τότε δεν διαφέρεις καθόλου από αυτούς που βρίζεις: Άχρηστος στο επάγγελμα που κάνεις θα είσαι. Αν ΔΕΝ μπορείς να καταλάβεις την διαφορά Eκλογές και Eurobasket 2007, τότε δεν υπάρχει περίπτωση να γνωρίζεις την διαφορά καρδιάς και συκωτιού...

ελα μωρε τι ασχολεισαι τωρα? ειναι το ειδος του μαλακα νεοελληνα που παει στις προεκλογικες συγκεντρωσεις και κουναει τα σημαιακια. και το χειροτερο ....εμπνεεται απο τις παπαρολογιες του γιωργακη κ του κωστακη...
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Ούτε και εγώ διαφωνώ με τον Liomas. Ειναι μεγάλη υπόθεση να κερδίζεις ακόμη κι αν δεν παίζεις καλά και αν ο άλλος παίζει καλύτερα.
Μια άλλη παρατήρηση:
Μου φαίνεται ότι η Ελλάδα και οι Έλληνες παίκτες είναι ο διάδοχος της Γιουγκοσλαβίας / Σερβίας σε 2 πράγματα:
1. Στον τρόπο που ξέρει να γυρίζει χαμένα μάτς
2. Στο lobby μεσα στην FIBA (ελέω Βασιλακόπουλου).

ΥΓ: Δεν είμαστε λίγο μεγάλοι για να μας βγάζουν πατερναλιστικο - εργατοπατερο - φοιτητοπατερο - επαναστατικά λογίδρια και να τους δίνουμε σημασία ? Μην ασχολείστε...
 

Εγώ Είμαι!!

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπράβο στην Ελλάδα και τα παιδιά που δείξανε για άλλη μια φορά ότι έχουν ψυχή!Ας ελπίζουμε    ότι και αύριο θα κάνουν το ίδιο!off topic αυτού του  :jerking: :jerking: γιατί του δίνεται σημασία;end of off topic
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Να σου πω την γνώμη μου κι ας διαφωνήσεις:

Το ματς το πήρε ο Γιαννάκης! Και ξέρεις γιατί? Το ότι έκανε/δεν έκανε καλές επιλογές στο τέλος δεν μπορείς να το κρίνεις... ακόμα κι αν χάναμε. Αυτό που μπορείς να κρίνεις σίγουρα είναι η ΨΥΧΑΡΑ που δείξαν οι Έλληνες παίκτες, που δεν παραδώσαν τα όπλα μέχρι την κόρνα. Κι αυτό είναι ΣΙΓΟΥΡΑ χαρακτηριστικό του Γιαννάκη.

Αμφιβάλλει κανείς?

Ειναι γεγονος οτι πηραν το ματς αυτοι που το ηθελαν πιο πολυ. Οι Σλοβενοι δεν ειχαν το παθος των Ελληνων στο τελος. Ισως ο Γιαννακης να τους ντοπαρε ψυχολογικα. Εγω εννοουσα οτι δεν κερδιθηκε ο αγωνας μεσω της τακτικης του προπονητη.
 
OP
OP
tallAthens

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Κιρονα 25 χρονων ειμαι ,και μολις τελειωσα την ιατρικη. Επετρεψε μου να διαμορφωνω την αποψη μου συμφωνα με αυτα που βλεπω.

Απο 20 χρονων οπως λες, δουλευα για να σπουδασω,αυτο ομως με εκανε να βλεπω πιο ξεκαθαρα
τον τροπο που γινονται τα πραγματα στην Ελλαδα. ;)

Και βλεπω τον πρωθυπουργο και την συμμορια του να κλεβει  τα
λεφτα των ασφαλισμενων
Βλεπω επισης και την κυβερνηση να μην ενισχυει τα δημοσια πανεπιστημια υποχρηματοδοτώντας τα
Και την βλεπω επισης να αντιδρα με αντιδραστικο και βιαιο τροπο στους φοιτητες,αλλα και τους εργαζομενους.

Τωρα οποιος εχει ματια βλεπει,αν απλα εχει την ελπιδα οτι θα βολευτει ας ψηφισει
τα γνωστα λαμογια.Δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.

Ρε μεγάλε γιατί πρέπει να μας σπας τα νευρα με τα πολιτικά σου ενώ εμείς δεν μπορούμε να ηρεμήσουμε από αυτό που είδαμε να γίνεται στη Μαδρίτη;

Υπάρχουν άλλα θέματα να γράψεις τις παπαριές σου...βέβαια μπορείς να κάνεις και δικό θέμα  σου με τίτλο ¨ΠΑΣΟΚ ολε!" η κάτι ανάλογο!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ούτε και εγώ διαφωνώ με τον Liomas. Ειναι μεγάλη υπόθεση να κερδίζεις ακόμη κι αν δεν παίζεις καλά και αν ο άλλος παίζει καλύτερα.
Μια άλλη παρατήρηση:
Μου φαίνεται ότι η Ελλάδα και οι Έλληνες παίκτες είναι ο διάδοχος της Γιουγκοσλαβίας / Σερβίας σε 2 πράγματα:
1. Στον τρόπο που ξέρει να γυρίζει χαμένα μάτς
2. Στο lobby μεσα στην FIBA (ελέω Βασιλακόπουλου).

ΥΓ: Δεν είμαστε λίγο μεγάλοι για να μας βγάζουν πατερναλιστικο - εργατοπατερο - φοιτητοπατερο - επαναστατικά λογίδρια και να τους δίνουμε σημασία ? Μην ασχολείστε...

Τι λες τωρα ..Ποιοι ειμαστε εμεις αλλωστε μπροστα σε σενα..μεγαλε..

Μην ανησυχεις εσυ δεν ξυπνας απο τον υπνο που κοιμασαι ουτε με εκρηξη ρουκετας!  ;)

Επομενως μην ανησυχεις..Απλα κοιμησου.. ;) ;)
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ρε μεγάλε γιατί πρέπει να μας σπας τα νευρα με τα πολιτικά σου ενώ εμείς δεν μπορούμε να ηρεμήσουμε από αυτό που είδαμε να γίνεται στη Μαδρίτη;

Υπάρχουν άλλα θέματα να γράψεις τις παπαριές σου...βέβαια μπορείς να κάνεις και δικό θέμα  σου με τίτλο ¨ΠΑΣΟΚ ολε!" η κάτι ανάλογο!

Δηλαδη οποιος περιγραφει αυτο που βιωνε ως φοιτητης και εργαζομενος ειναι Πασοκ!!! ;) ελεος

Και το Πασοκ και η Νεα δημοκρατια ειναι το ιδιο αντιδραστικες ως προς τους εργαζομενους
Οποτε κουραζεται ο ενας αναλαμβανει ο αλλος..

Σταματα να βλεπεις πρασινα και γαλαζια φαντασματα ..

Οσο για το μπασκετ.. καλο το ματσακι αλλα αυριο θα εχουμε τα εξης.. :) :)

On September 3, 2006, Spain won the gold medal game at the 2006 FIBA World Championship against Greece. The game, held in Saitama, Japan, ended with a final score of 70-47. This marked the first time the Spanish national basketball team won the gold medal in the World Championships.

Pau Gasol was named the tournament MVP, and Jorge Garbajosa also made the all-tournament team.

;) ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom