Νέα

εστω ότι ερωτευτηκα πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KLAINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Πρόσεχε τα λεφτά σου
582704_294572190629100_117596208326700_656554_1230774080_n.jpg
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
:wanker:
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.

Δοκίμασε εδώ:
Έχει πουτάνες, έίναι και ηλίθιες.....! Για πιο γρήγορο αποτέλεσμα...
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
ρωτα τον εαυτο σου ειλικρινα ΝΤΟΠΡΑ....
-θα σε πειραζε σε ενα τσακωμο μελλοντικο να μην την πεις πουτανα...

Οχι, κλαιν, θα το ελεγα χαλαρα
Θα με πειραζε ομως να μην μου ρίξει χαστούκι μετα.

Ειμαι πολυ άρρωστος γιατρέ μου;
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Σε τέτοιες περιπτώσεις, όσο πιο γρήγορα ξεκολλήσει κάποιος (γιατί αυτό σίγουρα θα γίνει), τόσο καλύτερα.
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Ολα στην ζωή είναι ρίσκο
Τίποτα δεν αποκλείεται αλλά το θέμα είναι ποσό έτοιμοι ήμαστε να χάσουμε
Όταν οι συντριπτικές πιθανότητες είναι κατά μας ....

Η έννοια του πελάτη που γίνεται  «αγαπούλης»  είναι αξιοθρήνητη στους απέξω , γιατί  αυτοί μπορούν να βλέπουν ορθολογικά .
Ο αγαπουλης όμως είναι μύωψ και 99% θα χάσει

Καλημέρα κσι καλό μήνα  :hi:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
φιλε μακρυά από πουτάνες.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.065
Πόντοι
6.796
Τι έγινε παίχτη τα έφτιαξες με την κοπέλα?

Οταν ήμουν πιτσιρικάς ερωτευόμουν συνέχεια εκδιδόμενες.. πόσα μηνάτικα έδινα δε λέγεται..  :headbaning2:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.065
Πόντοι
6.796
Επίσης πριν χρόνια ειχα ερωτευτεί μια call girl και τα λέγαμε κ εκτός.. ειχαμε έρθει πολύ κοντά.. ειχε πει σταμάτησε τη δουλειά κ μετα απο λίγες μέρες ανέβηκε μια κριτική εδω στο σαιτ απο ραντεβού της, κ δε ξέρω αλλά ειχα τρελαθεί με αυτό.. λογικά ειχε καταλάβει οτι ήμουν καψούρης κ μου έλεγε ψέμματα οτι σταμάτησε τα ραντεβού.. ειχα σπάσει κ ένα κινητό απ τα νεύρα μου τότε  :2funny:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
4
Like
1.326
Πόντοι
216
Επίσης πριν χρόνια ειχα ερωτευτεί μια call girl και τα λέγαμε κ εκτός.. ειχαμε έρθει πολύ κοντά.. ειχε πει σταμάτησε τη δουλειά κ μετα απο λίγες μέρες ανέβηκε μια κριτική εδω στο σαιτ απο ραντεβού της, κ δε ξέρω αλλά ειχα τρελαθεί με αυτό.. λογικά ειχε καταλάβει οτι ήμουν καψούρης κ μου έλεγε ψέμματα οτι σταμάτησε τα ραντεβού.. ειχα σπάσει κ ένα κινητό απ τα νεύρα μου τότε  :2funny:

Τύπε δεν πιστεύω πώς υπάρχει αξιοπρεπής μπουρδελόβιος που δεν έχει περασει από αυτό το στάδιο....

Εξαιρέσεις οι σκληροί καργιόληδες του bou που γαμάνε καλά και τους προτιμούν τα κορίτσια της δουλειάς για να περάσουν καλά!!! :2funny: :grin: :grin: :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.065
Πόντοι
6.796
Τύπε δεν πιστεύω πώς υπάρχει αξιοπρεπής μπουρδελόβιος που δεν έχει περασει από αυτό το στάδιο....

Εξαιρέσεις οι σκληροί καργιόληδες του bou που γαμάνε καλά και τους προτιμούν τα κορίτσια της δουλειάς για να περάσουν καλά!!! :2funny: :grin: :grin: :grin:

Παίχτη μου οταν περάσεις αυτό το στάδιο στη πουτανική σταδιοδρομία.. η εμπειρία σου με τις εκδιδόμενες ανάγεται σε άλλο επίπεδο.. εξελίσσεσαι σε μεγάλο μύστη..  ;)  :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Επίσης πριν χρόνια ειχα ερωτευτεί μια call girl και τα λέγαμε κ εκτός.. ειχαμε έρθει πολύ κοντά.. ειχε πει σταμάτησε τη δουλειά κ μετα απο λίγες μέρες ανέβηκε μια κριτική εδω στο σαιτ απο ραντεβού της, κ δε ξέρω αλλά ειχα τρελαθεί με αυτό.. λογικά ειχε καταλάβει οτι ήμουν καψούρης κ μου έλεγε ψέμματα οτι σταμάτησε τα ραντεβού.. ειχα σπάσει κ ένα κινητό απ τα νεύρα μου τότε  :2funny:
τυπε επρεπε να ανεβασεις αρνητικη κριτικη στο καπακι για να κοψει η δουλεια και να ξαναγυρισει σε σενα :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.065
Πόντοι
6.796
τυπε επρεπε να ανεβασεις αρνητικη κριτικη στο καπακι για να κοψει η δουλεια και να ξαναγυρισει σε σενα :S :S :S

Παρεμπιπτόντως πολλές αρνητικές κριτικές ειναι απο καψούρηδες-πυρφόρους που προσπαθούν να κρατήσουν οσο το δυνατόν περισσότερους μακριά απο την εκδιδόμενη-στανταράκι-καψούρα τους..  :S
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Εχω την εντυπψση οτι σαν πουτανομανης που ειμαστε σε ολους μας εχει συμβει αυτο
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Επίσης πριν χρόνια ειχα ερωτευτεί μια call girl και τα λέγαμε κ εκτός.. ειχαμε έρθει πολύ κοντά.. ειχε πει σταμάτησε τη δουλειά κ μετα απο λίγες μέρες ανέβηκε μια κριτική εδω στο σαιτ απο ραντεβού της, κ δε ξέρω αλλά ειχα τρελαθεί με αυτό.. λογικά ειχε καταλάβει οτι ήμουν καψούρης κ μου έλεγε ψέμματα οτι σταμάτησε τα ραντεβού.. ειχα σπάσει κ ένα κινητό απ τα νεύρα μου τότε  :2funny:

Σαχλοτυπε, μπορει να ητανε κριτική που αφορούσε πολυ παλια επισκεψη με ενδεικτική ημερομηνία που λέμε

Μην λιθοβολειτε την πουτανα με την πρώτη ευκαιρία
Κάψτε την ομως, γιατί ειναι μάγισσα. Της νύχτας.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τελικα τι εγινε με την γκομενα? πηγες σε κανα χοτελ η καφε? το στορι της τυπισας?
ασε τα αστερια του μποτρινι για αρχη, γιατι μπορει να θελει η πουτανα να κρυφτει απ την χαρα της...ελπιζω να μην εισαι απο καμια επαρχια.
εαν περα απο τις βολτες, σκεφτεσαι να κανεις κατι σοβαρο,βρες κουμπαρο και προχωρα...γιατι η ταριφα θα γραφει και τα ονειρα της κυριακης κοστιζουν ακριβα.
εαν υπαρχει οικονομικο θεμα,δες τα πρωτα 60 seconds του ABC... Ελπιζω να μη εχουμε τιποτα απογοητευσεις και κομμενες βλεβες μετα τα ρομαντικα γουικεντς. εδω υπαρχει πληρης στηριξη σto πολυπολιτισμικο μεταξουργειο. ολα για να βρουμε το ταιρι μας, power of love.
Μονο μια συμβουλή από μενα: Eκει στο σπιτι που θα ειστε και θα κοιμάστε αγκαλιτσα μην έχετε στο παντελονι πάνω από 100-200 ευρώ. Το λέω γιατι την έχει πατησει γνωστος. Η τύπισα τον μαδουσε ....δεν ξέρεις με ποια μπλέκεις και αρκετοι άνθρωποι ακομα και οι ιδιοι μας οι φιλοι είναι ως ένα βαθμο ανεξιχνίαστοι.
αποψε δινεις ρεσιταλ σε πολλα νηματα. σαν να διαβαζω το δασκαλο για τις ουκρανες
Εξαιρέσεις οι σκληροί καργιόληδες του bou που γαμάνε........
εντολη τζιμη πανουση η και παραπλευρη απωλεια πικερονομου.
Παρεμπιπτόντως πολλές αρνητικές κριτικές ειναι απο καψούρηδες-που προσπαθούν να κρατήσουν οσο το δυνατόν περισσότερους μακριά απο την εκδιδόμενη-στανταράκι-καψούρα τους..
κοιτα τι μαθαινεις στις 2 το πρωι. καταλαβαινω να το κρατησεις κρυφο το στανταρακι, αλλα να πυρφορισεις με ψυχολογικες επιχειρησεις, ελεος. τελικα δεν θα γινω μυστης!δηλ πρεπει να κανουμε στατιστικες αναλυσεις να βρουμε τις αποκλισεις.
 
OP
OP
KLAINOS

KLAINOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
προφανώς το θέμα που έθιξα ενδεικνυται για τρολάρισμα, να σας θυμίσω μόνο ότι τρολάραμε μέχρι το 2007-8 μετά το τρολάρισμα έγινε πασέ, χρησιμοποιεί τον όρο μέχρι και η Τατιάνα Στεφανίδου στην εκπομπή της για νοικοκυρές. Πολλοί με πήραν στο ψιλό, ευτυχώς υπήρξαν κι άλλοι που θέλησαν να μοιραστούν την εμπειρία τους μαζί μου και να με βοηθήσουν. Λαμπρές εξαιρέσεις χαρακτηρίζω τις 2 γυναικείες παρουσίες που με τίμησαν με την άποψή τους. Θα σας πω λοιπόν, ναι της τα είπα, της είπα οτι είμαι καψουρης μαζί της. Της το είπα με άλλα λόγια βέβαια και αφού είχαμε ξεσκιστεί. Δεν μου απάντησε πολλά, ένιωσα την αμηχανία της. Δεν ήξερε τι να μου πει αλλά δεν σηκωνόταν να φύγει απο το δωμάτιο που θα μπορουσε. Τεσπα, δεν έγινε τίποτα αλλο. Δεν ξαναπήγα (ακομα). Αμα θέλει κανέναν συναγωνιστής/ιστρια να πει τη γνώμη του ελέυθερα, όσοι θελουν να κανουν πλάκα επίσης ελέυθερα, αλλά μην περιμένετε και να σας απαντήσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom