Νέα

Εργαζόμενες ορφανοτροφείου έβαζαν παιδιά να κάνουν σεξ !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Great Awakening
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
Great awakening,


συμφωνώ, αλλά είμαστε fucking thousands miles apart στο θέμα Trump.

Εντάξει γάμησέ το αυτό. Ισχύει, ότι από το να βγουν έξω - καλλίτερα να τους εκτελέσω ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

Όμως πότε, ρε τύπε; Μετά από 17 χρόνια μέσο όρο, ξερω γω; Τι σύστημα είναι αυτό; :confused:

Είχα διαβάσει σχετικά... έχουν 12 ξερω γω εφέσεις... που διαρκούν πάνω από 12 χρόνια και φτάνουν τα 25.

Στο μεταξύ, χάρη μπορεί να δώσει o κυβερνήτης ή ο... Trump! Τι μαλακίες είναι αυτές;


Το πιο ωραίο το έχει πει ο δικός μας ο Κων/νος Πλεύρης. Είχα δει πιωμένος ένα βράδυ μια εκπομπή στο κανάλι του Καρατζαφέρη.

Κάποιος είχε κάνει ένα έγκλημα επί χούντας. Λέει ο Πλεύρης.... απλά πράγματα..... τον τουφεκίσαμε μέσα σε 6 μήνες! :2funny:


(PS)
Τύπε, χρειάζεσαι νέο avatar. Βάλε κανα καραμούναρο, τύπου Brandi Love, ας ούμε.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
να αλλαξει ο τιτλος..
απο την καταθεση που βγηκε στην φορα δεν προκυπτει απο πουθενα οτι εργαζομενες βαζανε τα παιδια να κανουν σεξ...
 

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.485
Πόντοι
201
Μιλαμε για μεγαλα σιχαματα... Αηδια και μονο που διαβαζω τετοια αρθρα
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
Κατάλαβα.

Αυτή η Δόμνα είναι ανεπαρκής (καιρό τώρα) και δεν έχει πάρει χαμπάρι τι εστί πολιτική.

Στο καλό.
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
να αλλαξει ο τιτλος..
απο την καταθεση που βγηκε στην φορα δεν προκυπτει απο πουθενα οτι εργαζομενες βαζανε τα παιδια να κανουν σεξ...
Σωστα.Δεν τα εβαζαν αλλα μαλλον γουσταραν να τα βλεπουν και πολυ πιθανον να τα ενθαρυναν και οι ιδιες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Σωστα.Δεν τα εβαζαν αλλα μαλλον γουσταραν να τα βλεπουν και πολυ πιθανον να τα ενθαρυναν και οι ιδιες...
επισης μπορει να ηταν ερωτευμενες, να παντρευοταν ή να τα απηγαγαν μεσω εξωγηινων....
αλλα ολα αυτα που λες δεν προκυπτουν απο την καταθεση...
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.684
Κριτικές
12
Like
6.903
Πόντοι
2.646
Μακάρι να βρεθει κανενας παλαβος να κανει συμβόλαιο στις πατσαβούρες.
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
επισης μπορει να ηταν ερωτευμενες, να παντρευοταν ή να τα απηγαγαν μεσω εξωγηινων....
αλλα ολα αυτα που λες δεν προκυπτουν απο την καταθεση...
Τυπε η γυναικα σου δουλευε εκει περα?Δες τι γραφει η Δομνα και ασε τις μαλακιουλες σου.Σε λιγο θα μας πεις οτι γυριζανε casting για τον Σιρινακη... :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αυτά που είναι στα πικπα τα 13χρονα που τα κάνουνε μπάνιο οι νοσοκόμες πιστεύω σίγουρα πρέπει να παίζει μαλακιουλα τα 13χρονα παίζει να χουφτωνουνε αβέρτα τις νοσοκόμες..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Τυπε η γυναικα σου δουλευε εκει περα?Δες τι γραφει η Δομνα και ασε τις μαλακιουλες σου.Σε λιγο θα μας πεις οτι γυριζανε casting για τον Σιρινακη... :confused: :confused: :confused:
ρε τυπε, δεν με ενδιαφερει τι λεει η δομνα και η φαντασια σου.....δεν ειμαι ψυχιατρος...
εγω διαβασα τι λεει η καταγγελια της νηπιαγωγου που αποκαλυψε ολο το σκηνικο...και απο την καταγγελια αυτη δεν προκυπτει οτι βαζανε τα παιδια να κανουν σεξ...προκυπτει οτι τα δερνανε και τα δινανε ληγμενα φαρμακα...
τωρα αν υπαρχει αλλο μερος της καταγγελιας που λεει οτι τα βαζανε να κανουν σεξ και δεν εχει δημοσιευτει ακομα, αυτο δεν το ξερω..οποτε εσυ που εισαι τοσο σιγουρος ειτε εχεις διαβασει ολη την καταγγελια που εμεις αγνοουμε ειτε εισαι ψυχασθενης...
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ρε τυπε, δεν με ενδιαφερει τι λεει η δομνα και η φαντασια σου.....δεν ειμαι ψυχιατρος...
εγω διαβασα τι λεει η καταγγελια της νηπιαγωγου που αποκαλυψε ολο το σκηνικο...και απο την καταγγελια αυτη δεν προκυπτει οτι βαζανε τα παιδια να κανουν σεξ...προκυπτει οτι τα δερνανε και τα δινανε ληγμενα φαρμακα...
τωρα αν υπαρχει αλλο μερος της καταγγελιας που λεει οτι τα βαζανε να κανουν σεξ και δεν εχει δημοσιευτει ακομα, αυτο δεν το ξερω..οποτε εσυ που εισαι τοσο σιγουρος ειτε εχεις διαβασει ολη την καταγγελια που εμεις αγνοουμε ειτε εισαι ψυχασθενης...
Μία μαλακιουλα στα 23χρονα πάντως άνετα τραβάνε οι νοσοκόμες.. Μη σου πω ότι παίζει αβέρτα χουφτωματα σε κολο βυζάκια μεσουλα, μπουτακια.. Περνάνε καλά τα 12χρο α 13χρονα με τις νοσοκομ Ες, μακάρι να είχαμε και εμείς μια νοσοκόμα στα 12,13 που τον παίζαμε όλη μερα??
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
ρε τυπε, δεν με ενδιαφερει τι λεει η δομνα και η φαντασια σου.....δεν ειμαι ψυχιατρος...
εγω διαβασα τι λεει η καταγγελια της νηπιαγωγου που αποκαλυψε ολο το σκηνικο...και απο την καταγγελια αυτη δεν προκυπτει οτι βαζανε τα παιδια να κανουν σεξ...προκυπτει οτι τα δερνανε και τα δινανε ληγμενα φαρμακα...
τωρα αν υπαρχει αλλο μερος της καταγγελιας που λεει οτι τα βαζανε να κανουν σεξ και δεν εχει δημοσιευτει ακομα, αυτο δεν το ξερω..οποτε εσυ που εισαι τοσο σιγουρος ειτε εχεις διαβασει ολη την καταγγελια που εμεις αγνοουμε ειτε εισαι ψυχασθενης...
Ρε μαλακα λεει οτι τα κοιτουσανε να κανουν ανωμαλιες.Αυτο απο μονο του δειχνει οτι ηταν στα αρχιδια τους και οτι δεν επαιρναν καποια μετρα για να το σταματησουν η να το καταγγειλουν σε ανωτερα κλιμακια.Αρα εχουν ευθυνες...διοτι απλουστατα δεν εκαναν κατι για να το σταματησουν αλλα αντιθετως το ενθαρυναν και το διακομοδουσαν.Αν εγω ειμαι πχ σε εναν δημοτικο σχολειο και βλεπω μικρα παιδακια να κανουν ανωμαλιες και αισχρα πραγματα(για την ηλικια τους παντα) δεν θα κανω κατι να το αποτρεψω η να το καταγγειλω σε καποιον ανωτερο?Αν δεν κανω κατι παει να πει οτι μου αρεσει το ολο σκηνικο και οτι το βρισκω φυσιολογικο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Ρε μαλακα λεει οτι τα κοιτουσανε να κανουν ανωμαλιες.Αυτο απο μονο του δειχνει οτι ηταν στα αρχιδια τους και οτι δεν επαιρναν καποια μετρα για να το σταματησουν η να το καταγγειλουν σε ανωτερα κλιμακια.Αρα εχουν ευθυνες...διοτι απλουστατα δεν εκαναν κατι για να το σταματησουν αλλα αντιθετως το ενθαρυναν και το διακομοδουσαν.Αν εγω ειμαι πχ σε εναν δημοτικο σχολειο και βλεπω μικρα παιδακια να κανουν ανωμαλιες και αισχρα πραγματα(για την ηλικια τους παντα) δεν θα κανω κατι να το αποτρεψω η να το καταγγειλω σε καποιον ανωτερο?Αν δεν κανω κατι παει να πει οτι μου αρεσει το ολο σκηνικο και οτι το βρισκω φυσιολογικο.
ρε τυπε εχεις καποιο προβλημα αντιληψης, παιρνεις καποια φαρμακευτικη αγωγη ή κατι τετοιο????
σου ειπα εγω οτι δεν εχουν ευθυνες????σου ειπα εγω οτι δεν ηταν στα αρχιδια τους και δεν ασχολιουνταν????

εγω το μονο που ειπα ηταν οτι ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ!!!!!και οτι πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος...και εσυ μου την επεσες οτι και καλα δουλευει η γυναικα μου εκει....
και τελικα μετα απο 2-3 ποστ ερχεσαι στα λογια μου και συμφωνεις : οτι δηλαδη οι εργαζομενες ηταν στα αρχιδια τους και δεν καναν τιποτα...
εχει διαφορά να βλεπεις το παιδακι να κανει σεξ με την κουκλα και να μην κανεις τιποτα και διαφορά να βαζεις το παιδακια να κανει σεξ με την κουκλα με το ζορι...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Μία μαλακιουλα στα 23χρονα πάντως άνετα τραβάνε οι νοσοκόμες.. Μη σου πω ότι παίζει αβέρτα χουφτωματα σε κολο βυζάκια μεσουλα, μπουτακια.. Περνάνε καλά τα 12χρο α 13χρονα με τις νοσοκομ Ες, μακάρι να είχαμε και εμείς μια νοσοκόμα στα 12,13 που τον παίζαμε όλη μερα??
τυπε ολα λυνονται : παρε φορα, χτυπα το κεφαλι σου στον τοιχο, να γινεις αμεα, να σου φερουν και την νοσοκομα να χουφτωνεις... :woldman:
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
ρε τυπε εχεις καποιο προβλημα αντιληψης, παιρνεις καποια φαρμακευτικη αγωγη ή κατι τετοιο????
σου ειπα εγω οτι δεν εχουν ευθυνες????σου ειπα εγω οτι δεν ηταν στα αρχιδια τους και δεν ασχολιουνταν????

εγω το μονο που ειπα ηταν οτι ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ!!!!!και οτι πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος...και εσυ μου την επεσες οτι και καλα δουλευει η γυναικα μου εκει....
και τελικα μετα απο 2-3 ποστ ερχεσαι στα λογια μου και συμφωνεις : οτι δηλαδη οι εργαζομενες ηταν στα αρχιδια τους και δεν καναν τιποτα...
εχει διαφορά να βλεπεις το παιδακι να κανει σεξ με την κουκλα και να μην κανεις τιποτα και διαφορά να βαζεις το παιδακια να κανει σεξ με την κουκλα με το ζορι...
Kαι σου γραφω μετα αυτο...
'Σωστα.Δεν τα εβαζαν αλλα μαλλον γουσταραν να τα βλεπουν και πολυ πιθανον να τα ενθαρυναν και οι ιδιες...'

Εγω δεν θα μπω στο τρυπακι αν τα εβαζαν η δεν τα εβαζαν.Βλεπω τι λεει ενας κυβερνητικος εκπροσωπος.Αν αυριο βγει και πει οτι αυτες που δουλευαν εκει ειναι αθωες τοτε παω πασο.Η Μιχαιλιδου αυτη την στιγμη λεει οτι οι γυναικες που δουλευαν φερουν ευθυνη.
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Μία μαλακιουλα στα 23χρονα πάντως άνετα τραβάνε οι νοσοκόμες.. Μη σου πω ότι παίζει αβέρτα χουφτωματα σε κολο βυζάκια μεσουλα, μπουτακια.. Περνάνε καλά τα 12χρο α 13χρονα με τις νοσοκομ Ες, μακάρι να είχαμε και εμείς μια νοσοκόμα στα 12,13 που τον παίζαμε όλη μερα??
Ρε μαλακα αλβανε κατσιβελε παρε μπουλο απο το thread σκατοτρολι.Εδω μιλαμε σοβαρα γελοιε κατσαπλια τηγανοκεφαλε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Geek95

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Kαι σου γραφω μετα αυτο...
'Σωστα.Δεν τα εβαζαν αλλα μαλλον γουσταραν να τα βλεπουν και πολυ πιθανον να τα ενθαρυναν και οι ιδιες...'

Εγω δεν θα μπω στο τρυπακι αν τα εβαζαν η δεν τα εβαζαν.Βλεπω τι λεει ενας κυβερνιτικος εκπροσωπος.Αν αυριο βγει και πει οτι αυτες που δουλευαν εκει ειναι αθωες τοτε παω πασο.Η Μιχαιλιδου λεει οτι οι γυναικες φερουν ευθυνη.
και σου γραφω εγω :
το "μαλλον γουσταραν να τα βλεπουν και πολυ πιθανον να τα ενθαρυναν και οι ιδιες" δεν προκυπτει απο την καταθεση που βγηκε στη δημοσιοτητα!!!!ειναι απλα στην φαντασια σου και απλα νομιζεις....εκτος αν εχεις διαβασει καποια αλλη καταθεση, που εμεις δεν γνωριζουμε....

και εγω μπορει να πω οτι "μαλλον ηταν δημοσιες υπαλληλοι που δεν τις ενοιαζε για τα παιδακια και απλα περιμεναν να τελειωσει το 8ωρο τους να πανε σπιτι να δουνε την τατιανα"....
και αυτο μια υποθεση ειναι, οπως και η δικη σου...δεν σημαινει οτι ισχυει, γιατι δεν προκυπτει απο την καταθεση....
 
OP
OP
Great Awakening

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
και σου γραφω εγω :
το "μαλλον γουσταραν να τα βλεπουν και πολυ πιθανον να τα ενθαρυναν και οι ιδιες" δεν προκυπτει απο την καταθεση που βγηκε στη δημοσιοτητα!!!!ειναι απλα στην φαντασια σου και απλα νομιζεις....εκτος αν εχεις διαβασει καποια αλλη καταθεση, που εμεις δεν γνωριζουμε....

και εγω μπορει να πω οτι "μαλλον ηταν δημοσιες υπαλληλοι που δεν τις ενοιαζε για τα παιδακια και απλα περιμεναν να τελειωσει το 8ωρο τους να πανε σπιτι να δουνε την τατιανα"....
και αυτο μια υποθεση ειναι, οπως και η δικη σου...δεν σημαινει οτι ισχυει, γιατι δεν προκυπτει απο την καταθεση....
Αρα αρνεισαι τι λεει μια κυβερνητικος εκπροσωπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom