Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Να ρε που είναι ο κλώνος μου:2funny: πάντως έχει δίκιο σε αυτό που λέει,δεν έχει νόημα να σας απαντάει συνεχώς γιατί όλο τα ίδια και τα ίδια γράφετε,δεν ανεβάσατε μια καινούργια φωτό, κάτι καινούργιο να πέσει νέο κράξιμο και νέο γέλιο,ο φύλακας γελοιοποίηθηκε με το 2*2 δωμάτιο του ,ο άλλος ότι τραβάει μαλακια στο μπαλκόνι ενώ λένε οι Κύπριες είναι ποίο εύκολες από της ελλεινιδες και αυτός κάθεται και τραβάει μαλάκια:2funny: λογικό όλοι αυτοί οι μίζεροι να έχουν θεό τόν βλακμαν που πληρώνει χιλιάδες ευρώ για να γάμησει:2funny: ο οποίος είχε πει το θεϊκό ότι για να γάμησει πουτανες θέλει προσπάθεια:2funny:


50€ paypall στον tasos3 οτι μενω μονος σε 50+ τμ.
Τοσες φορες τα ειπαμε.
Αντε μια φορα, αντε μια παληκαριά,
Βαζω ενοικιαστηριο συμβολαιο κ μπονους αδεια audi.
Φοβασαι κοτουλα?
Πληρωνεις κ μαθαίνεις.

Το κρεβατι μου ειναι τριπλασιο απο το δικο σου. Και το χρημα επανω του απιαστο ονειρο για σενα μπουααααχαχαζα
και τι σημαίνει ρε γκαστερμπαιτερ ότι αυτά τα λεφτά πιάσανε τόπο?:2funny::2funny: αφού στην ελληνική τράπεζα και στην πρώην σου θα καταλήξουν φουκαρα:jerking: μην τα δει καμία πρώην σου και έρθει με το πρώτο easyJet εκεί πέρα,:2funny: τι 50; τετράγωνικα ,50 τετραγωνικά είναι το σύνολο του ορόφου που είσαι μαζί με άλλους λογικά, ωραία ζωή κανείς,σε ζηλεύω :jerking::2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε Μήτσο.
Πως τους γάμησες έτσι .
Γεμάτος αδρεναλίνη ρε μάγκα μες στα μποφόρια.
Γάμα τους ρε Μήτσο , γάμα τους.
Αιθέρας ρε, κέρβερος !!!!!!

ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΜΗΤΣΟ .... ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕΣ ΕΤΣΙ ....
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ !!!!!

Σεβασμός !
Σεβασμός.


Μας πετσοκοψε με το μπεργκερ και με καποια που μαζεψε απο το σαλον?
Αυτα μπορουσε να τα κανει και Ελλαδα
Τρωει το ψωλοκρυο της Αγ. Πετρουπολης για να πηδαει απο μπουρδελα και να τρωει φαστ φουντ της χαμηλοτερης ποιοτητας..
Και να κανει παρεες με... αραβοτουρκους...
Ζωαρα:confused:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Αυτό το μπάζο το πόσταρε και πριν 5-6 μήνες ο καράφλας,ολόκληρη Ρωσία και να μην σου κάθονται ούτε αυτά τα κακόμοιρα...τρώνε το μπέργερ και μετά...κατσικάκι.:2funny::2funny:
εσύ τι έχεις προσταρει!? Τίποτα και ούτε πρόκειται γιατί πρώτον δεν σου σηκώνουν και δεύτερον ψάχνεις στο ιερόδουλες πουτσες και τραβεστί:2funny: έχω άτομα από εκεί αλλά δεν είμαι Ελλάδα και θα ψάξουν μου είπαν με ποιόυς κλώνους γράφεις:jerking: πήγαινε τώρα να θαυμάσεις τον βλακμαν που κοιμάται δίπλα σε πτώματα και λέει ότι να γάμησει πόρνες πολυτελείας εκτός από λεφτά θέλει και προσπάθεια:2funny::2funny::2funny: ο αρχηγός των φουκαραδων πρέπει να γίνει εδώ μέσα ο βλακμαν τελικά,σου έστειλε καμία πουτσα ο Μήτσος η όχι:2funny: τώρα μπαίνω με ίντερνετ από sim που αγόρασα από Ελλάδα,το ίντερνετ στο κινητό εκεί κάτω είναι πανάκριβο:headbang::jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ούτε κατσίκες δεν του κάθονται πια....και ρουφάει Αραβόπουτσες :alivedick::alivedick::alivedick: μαζί με την Μαρκέλλα.:grin:

 

Συνημμένα

  • ΚΑΜΑΚΙ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ.jpg
    ΚΑΜΑΚΙ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ.jpg
    158,9 KB · Εμφανίσεις: 33

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε παιδια οι κατεψυγμενες γαριδες ειναι ακριβες?
Τα 5 κιλά κάνουν 25 ευρώ.Αυτό δείχνει τι κακομοίρηδες είναι που θεωρούν χλιδή ότι στο ρεπό τους πήγαν και έφαγαν γαρίδες :2funny::jerking:

με το καινούργιο μου γατάκι
Εσείς οι μεγάλοι γαμιάδες γράψτε πάλι ότι το γατάκι δεν είναι ωραίο όπως γράφατε και την άλλη φορά :jerking:.
Γιά να μη γράφετε :jerking: ότι είναι και καλά μούφα φώτο σας βάζω φωτογραφία που αναγνωρίζεται το αυτοκινητό μου με τα σκυλάκια που έκανα δώρο στο γατάκι.
α ρε πορνοτσαρε γ@μας 20χρονα μπουμπουκια με ενα hamburger- και αλλοι σκορπανε χιλιαρικα και μενουν μπουκαλα-


Απο κανα σαλον θα την μαζεψε και αυτην
Ειναι θεμα χρονου να ποσταρει "επαγγελματικες" φωτο οπως εκανε με την μογγολα

Αυτό δείχνει πόσο άσχετος είσαι και ότι έχεις μεσάνυχτα σχετικά με την Ρωσσία :2funny::jerking:γ'αυτο σας την έβαλα ολόκληρη φωτογραφία,φένεται ότι είναι ένα πιτσιρίκι που είναι απλά ντυμένο.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτό το μπάζο το πόσταρε και πριν 5-6 μήνες ο καράφλας,ολόκληρη Ρωσία και να μην σου κάθονται ούτε αυτά τα κακόμοιρα...τρώνε το μπέργερ και μετά...κατσικάκι.:2funny::2funny:

Πάλι καλά που δεν είπες κ'εσύ σαν τον άλλον τον άσχετο ότι είναι από σαλόν κ'αυτό το πιτσιρίκι :2funny::jerking:την ακουσα κ'αυτη τη μαλακία σήμερα :2funny::jerking:
Αυτή τότε ήταν 18 ετών.Εχεις σκυλιάσει γιατί δε σου σηκώνετε και δεν μπορείς ούτε να τον παίξεις κακομοίρη :2funny::2funny::2funny:
Κάτσε να γράφει τώρα :2funny::jerking:γιά καμιά βδομάδα :2funny::2funny::2funny::jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα...τσάμπα τα λεφτά,καλύτερα ν'αγόραζες 100 κιλά γαρίδες...:confused:




 

Συνημμένα

  • ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΧΗ.jpg
    ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΧΗ.jpg
    87,3 KB · Εμφανίσεις: 34
  • ΤΡΥΠΙΟΣ ΠΑΝΤΟΥ.gif
    ΤΡΥΠΙΟΣ ΠΑΝΤΟΥ.gif
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 29
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/subscriptions?controller=attachment&task=download&tmpl=component&id=1267805[/img[/URL]]

Τι είναι αυτό ρε συ ??? Σα κουράδα είναι...

:2funny::2funny::2funny:

Χεζει και τρώει τα ίδια και τα ίδια ο τσιποπουστας σκατοκαραφλας για οικονομία ???

:2funny::2funny::2funny:

Ή φίρμα ο κωλοδαχτυλακιας ,γερολυκος του μπλοκ έφαγε το μούσι του καράφλα μαζί με τον παπά ...

:2funny::2funny::2funny:



 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να ρε που είναι ο κλώνος μου:2funny: πάντως έχει δίκιο σε αυτό που λέει,δεν έχει νόημα να σας απαντάει συνεχώς γιατί όλο τα ίδια και τα ίδια γράφετε,δεν ανεβάσατε μια καινούργια φωτό, κάτι καινούργιο να πέσει νέο κράξιμο και νέο γέλιο,ο φύλακας γελοιοποίηθηκε με το 2*2 δωμάτιο του ,ο άλλος ότι τραβάει μαλακια στο μπαλκόνι ενώ λένε οι Κύπριες είναι ποίο εύκολες από της ελλεινιδες και αυτός κάθεται και τραβάει μαλάκια:2funny: λογικό όλοι αυτοί οι μίζεροι να έχουν θεό τόν βλακμαν που πληρώνει χιλιάδες ευρώ για να γάμησει:2funny: ο οποίος είχε πει το θεϊκό ότι για να γάμησει πουτανες θέλει προσπάθεια:2funny:


50€ paypall στον tasos3 οτι μενω μονος σε 50+ τμ.
Τοσες φορες τα ειπαμε.
Αντε μια φορα, αντε μια παληκαριά,
Βαζω ενοικιαστηριο συμβολαιο κ μπονους αδεια audi.
Φοβασαι κοτουλα?
Πληρωνεις κ μαθαίνεις.

Το κρεβατι μου ειναι τριπλασιο απο το δικο σου. Και το χρημα επανω του απιαστο ονειρο για σενα μπουααααχαχαζα

Τώρα μιλάμε γιά κρεβάτια :2funny:πριν έλεγες γιά μπάνια :jerking:.Καλά άλλα λεφτά δεν έχεις να μας βάλεις?:2funny:ξανά τα λεφτά των γειτώνων και του ταμείου μας έβαλες που είχες βάλει πριν από κάτι μήνες :2funny::jerking:
Για να είναι το διαμέρισμα σου 50 τετραγωνικά αφού έχει πλάτος 2 μέτρα :2funny:πρέπει να έχει μήκος 25 μέτρα:2funny: ένα μικρό δωμάτιο νοικιάζεις :2funny:.Το γκαράζ μου πιό μεγάλο ειναι :2funny:
Πάρε άλλα 1.500 :2funny: πήρα 1.500 και τα 1.200 τα έκανα αμέσως ρούβλια γιά τα έξοδα μου.φένεται στην πρώτη φώτο που έχει τα πετακοσάρικα και γράφει στο μηχάνημα 1.200 και που εχω άλλα 300 ευρώ :2funny:.
Πριν 2 μέρες πήρα και τα 300 ευρώ που μου έδωσε η κόρη μου και περιμένω και ακόμα 400-500.

Κ'άλλος μας έβαλε το συμβόλαιο του διαμερίσματος τριων δωματίων που νοίκιαζε μονος του :2funny::2funny::2funny:πάρε και το συμβόλαιο :2funny::2funny::2funny:
Μας τα χεις πρίξει με τ'αμάξι που μας λες ότι έχεις :2funny::jerking: 1 χρόνο τώρα μας λες ότι θα μας βάλεις φωτογραφίες :2funny::jerking:
Θυμήθηκα τα λαστιχα με 120 Ευρώ :2funny::jerking:.
Εγώ βάζω πραγματικές γκόμενες κ'εσύ μας βάζεις τσατ με διαλόγους που γράφεις με τον ευατό σου :jerking: και κλεμμένες φωτογραφίες που κατεβάζεις από το ίντερνετ και μας λες ότι είναι γκόμενες σου :2funny::jerking:
 

Συνημμένα

  • sept.jpg
    sept.jpg
    282,4 KB · Εμφανίσεις: 36
  • sept2.jpg
    sept2.jpg
    279,9 KB · Εμφανίσεις: 34
  • sept1.jpg
    sept1.jpg
    280,5 KB · Εμφανίσεις: 39

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Καράφλα...τσάμπα τα λεφτά,καλύτερα ν'αγόραζες 100 κιλά γαρίδες...:confused:

:new_shocked::new_shocked:

Κρίμα το σκατο που έτρωγε τόσα χρόνια ....

Κουράδα Κουράδα τα μάζευε τα ρούβλια για να του τα φάνε οι κομπογιαννιτες φυτευτες μαλλιών.

Αν πηγαινε στη μοδίστρα που ράβει τα δερμάτινα καλύτερη δουλειά θα του έκανε ...

:2funny::2funny::2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλά τον φάγατε τώρα και μη μιλάτε :2funny:γράψτε και τίποτ'άλλο :2funny:
Αν αύριο έχω όρεξη Ιωσήφ θα σου στείλω πάλι στπ Skype την πούτσα μου όταν θα χύσω :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα...τσάμπα τα λεφτά,καλύτερα ν'αγόραζες 100 κιλά γαρίδες...:confused:

:new_shocked::new_shocked:

Κρίμα το σκατο που έτρωγε τόσα χρόνια ....

Κουράδα Κουράδα τα μάζευε τα ρούβλια για να του τα φάνε οι κομπογιαννιτες φυτευτες μαλλιών.

Αν πηγαινε στη μοδίστρα που ράβει τα δερμάτινα καλύτερη δουλειά θα του έκανε ...

:2funny::2funny::2funny:

Στην Τατιάνα την μοδίστρα την άλλη φορά Μητσάκο...έχει και αυτόματη ραπτομηχανή.:grin:
subscriptions
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Καλά τον φάγατε τώρα και μη μιλάτε :2funny:γράψτε και τίποτ'άλλο :2funny:
Αν αύριο έχω όρεξη Ιωσήφ θα σου στείλω πάλι στπ Skype την πούτσα μου όταν θα χύσω :2funny:
στείλτου του μαλακά γιατί μας έχει πρήξει τα ουμπαλα με της ασυναρτησίες που γράφει κάθε μέρα,η πουτανες που του στέλνεις και η φωτό του Κμαν τον φτιάχνουν πλέον:2funny:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Να ρε που είναι ο κλώνος μου:2funny: πάντως έχει δίκιο σε αυτό που λέει,δεν έχει νόημα να σας απαντάει συνεχώς γιατί όλο τα ίδια και τα ίδια γράφετε,δεν ανεβάσατε μια καινούργια φωτό, κάτι καινούργιο να πέσει νέο κράξιμο και νέο γέλιο,ο φύλακας γελοιοποίηθηκε με το 2*2 δωμάτιο του ,ο άλλος ότι τραβάει μαλακια στο μπαλκόνι ενώ λένε οι Κύπριες είναι ποίο εύκολες από της ελλεινιδες και αυτός κάθεται και τραβάει μαλάκια:2funny: λογικό όλοι αυτοί οι μίζεροι να έχουν θεό τόν βλακμαν που πληρώνει χιλιάδες ευρώ για να γάμησει:2funny: ο οποίος είχε πει το θεϊκό ότι για να γάμησει πουτανες θέλει προσπάθεια:2funny:
Ρε καραγκιόζη, πες μου κάτι.
Ασχολήθηκα εγώ ποτέ με την πάρτυ σου; Εκτός και αν είσαι κλώνος του Karaflaki29 σάλτα και γαμήσου που θα σχολιάσεις για μένα πουθενατζή.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
ΦΕΤΑ ΜΕ ΛΕΜΟΝΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
ΚΑΙ Η ΑΓΑΜΙΑ ΜΟΥ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ

ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΑ ΜΟΝΗ
ΝΑ ΤΗ ΧΥΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Urlauber ή μενεις εκει που λες και βαζεις αποδείξεις ή λες ψέματα.
Ποσες φορές έχουμε διαβασει για στοιχηματα εδω μεσα!
Αυτα ειναι αστειοτητες!
Γνωριζετε ολοι εκ των προτέρων οτι κανεις δεν πρόκειται να δωσει λεφτα σε εναν άγνωστο!
Λάκη πως πανε τα μπουρδελα τραβελιων?
Ανακαλυψες κανενα ψαγμενο σαν εκείνο διπλα απο το πρακτικερ?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Urlauber ή μενεις εκει που λες και βαζεις αποδείξεις ή λες ψέματα.
Ποσες φορές έχουμε διαβασει για στοιχηματα εδω μεσα!
Αυτα ειναι αστειοτητες!
Γνωριζετε ολοι εκ των προτέρων οτι κανεις δεν πρόκειται να δωσει λεφτα σε εναν άγνωστο!
Λάκη πως πανε τα μπουρδελα τραβελιων?
Ανακαλυψες κανενα ψαγμενο σαν εκείνο διπλα απο το πρακτικερ?

Μα εγω δεν ειπα να πανε λεφτα σε αγνωστο.
Paypall σε κοινο γνωστο εμπιστοσυνης προτεινω. Δλδ αγοραζεις με την μεθοδο paypall εναν κωδικο αξιας 20-30-100€ κ στελνεις τον κωδικο στον κοινο προσωπο εμπιστοσυνης. Εφοσον αποδειξω εμπρακτως τα λεγομενα μου, παιρνω τους δυο κωδικους.
Εφοσον δεν μπορω, χανω ,και παιρνει ο αλλος τους δυο κωδικους ισης αξιας.
Το βλεπω τιμιο, και πως πρεπει καπως ο ψευταρακης29 να πληρωσει με καποιο ποσόν τις συκοφαντιες του.
Δεν μιλαω για ενα μεγαλο ποσόν αλλα για 20€ που ειναι προσιτό σε ολους.

Αλλιως νοιωθω κοροιδο εγω που ολο με κοροιδευει κ ποσταρω μονο εγω φωτος με αποδειξεις ενω αυτος δεν ποσταρει ποτέ τιποτα.
Οπως το μπανιο του ολοκληρο,που ολο λεει πως το εχει ποσταρει μα δεν το εχει δει κανεις ποτέ. Και πολλα αλλα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πότε θα βρεθεί τουρίστρια μόνη
Βαρέθηκα του ΠουΣτράτου το τρομπόνι ...

:sunglasses:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Urlauber ή μενεις εκει που λες και βαζεις αποδείξεις ή λες ψέματα.
Ποσες φορές έχουμε διαβασει για στοιχηματα εδω μεσα!
Αυτα ειναι αστειοτητες!
Γνωριζετε ολοι εκ των προτέρων οτι κανεις δεν πρόκειται να δωσει λεφτα σε εναν άγνωστο!
Λάκη πως πανε τα μπουρδελα τραβελιων?
Ανακαλυψες κανενα ψαγμενο σαν εκείνο διπλα απο το πρακτικερ?


Είδες ο κολλητός σου ο barock πόσες εκατοντάδες posts έχει που κουβεντιάζει συνάντηση με ελληνίδα πορνοστάρ ;;;
Η οποία ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΙΑΖΕΙ , ΓΑΜΑΕΙ ΜΕ ΣΤΡΑΠΟΝ ΣΑΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΡΕΣ ΚΑΙ .... ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ !!!!

Πλάκα πλάκα , το ζεστό κάτουρο που πίνει αφού τον κωλοδαχτυλιάσουν και τον ξεσκίσουν στο στραπόνιασμα
κοστίζει παραπάνω από .... lagavulin !!!!!!

Να δίνεις 200ρες για να σε ξεσκίσουν και πιείς κάτουρο ....

Ωραίοι κολλητοί !
Να τους χαίρεσαι !!!!!!!

Θα κολλήσεις αφίσσες μαζί τους μελλοντικά ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom