Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σήμερα είχαμε βόμβα 1.500 Ευρωτόνων  :2funny: :2funny: :2funny:
 Σήμερα ο φουκαράς ο νυχτοφύλακας θα σκάσει  :2funny:θα ξυπνίσει να πάει στη δουλειά και θα πάθει κωλούμπρα  :2funny: :2funny:.
 Θυμάμαι που το κακομοίρης που αν τον γυρίσεις ανάποδα δεν θα πέσουν πάνω από 2 Ευρώ και το παίζει και πιλότος και πολυταξιδεμένος  :jerking: :2funny:είχε πει ότι 500άρικα δεν υπάρχουν πιά  :jerking:και ότι τα έβγαλα από το σεντούκι μου  :jerking: :2funny:.
 Τελικά είστε και πολύ  :jerking: :2funny:.Μεγαλύτερος φουκαράς είναι ο νυχτοφύλακας  :2funny:δουλεύει γιά να πληρώνει της τράπεζες και της διατροφές στην  πρώην γυναίκα του  :2funny:πιό ηλίθιος πρέπει να είναι ο Dude  :2funny: δε λέω και ο ψευτοπιλότος είναι βλάκας αλλά ο Dude τον ξεσκίζει στη βλακεία  :2funny:.
 Ο πιό γελοίος είναι ο Ιωσήφ  :jerking: :2funny:με τα μούφα πεντακοσάρικα και της αποδείξεις από τα εστιατόρια  :jerking:που κανονικά θα έπρεπε να γελάτε μαζί του και να του στέλνετε κ'εσείς πούτσες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 Πάρτε την ατομική βόμβα  :2funny:χτες έσκασε η βόμβα στη Χιροσίμα και σήμερα είναι η ατομική βομβα στο Ναγκασάκι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

1500 ευρώ μεταβίβαση από την κόρη για να μην ψοφήσει ο άλλος της πείνας.Και το δείχνει σα σπουδαίο επίτευγμα.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
1500 ευρώ μεταβίβαση από την κόρη για να μην ψοφήσει ο άλλος της πείνας.Και το δείχνει σα σπουδαίο επίτευγμα.
1500 κανείς εσύ ένα μήνα να τα βγάλεις όπως και ο τραγικός φύλακας με της υπερωρίες του ,το πρόβλημα είναι ότι θα γερασετε από την πολύ δουλειά και δεν θα βάλετε στην άκρη τίποτα :jerking: ο κλώνος μου μου ζητάει να βάλω το τσαρ μπόμπα θα το βάλω σε λίγο :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μπράβο ρε!!!!Πολλά λεφτά!!!!Εσύ και η Τζέλα Δελαφράγκα!!!!Και με φωτό!!!

Πόσο κακομοίρης πρέπει να είσαι;;;;;Τι γέλια να ρίχνουν και οι ταμίες με  έσενα που τα βγάζεις φωτό!!!!Το άλλο μήνα μην ξεχάσεις να βγάλεις πάλι φωτό  για να σκάσουμε όλοι που έχεις λεφτά.Πολλά λεφτά,σε λίγο θα γεμίζεις την μπανιέρα με ρούβλια σαν τον Σκρουτζ.

Πάρε και κανένα κινητό με μεγαλύτερο ζουμ να μεγαλώνει το πουλάκι σου λίγο όταν το βγάζεις φωτό.
Η αγόρασε μεγεθυντικό φακό.
ακόμα περιμένουμε φωτό απο Λονδίνο  :jerking: όπως τον βλακμαν που του ζητάμε εδω και μήνες να ανεβάσει φωτό από ΗΠΑ και δεν ανεβάζει γιατί απλά δεν πήγε ποτέ :2funny: τον ΚΜΑΝ2 μόλις τόν δουν στο ιμιγκρασιον θα την στείλουν πίσω η μιζέρια του κάνει μπάμ  :2funny: εσύ σε καμία φτωχογειτονιά της Αθήνας θα είσαι 40αρης παρέα με τους γονείς σου χωρίς γυναίκα χωρίς τίποτα μου θες και Λονδίνο φουκαρα :jerking:  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα, δείχνω τα 2-3 μοβ που ποσταρεις σε κάτι φίλους που τρώμε ψάρια και έχουμε κλάσει στο γέλιο. :2funny: :2funny: :2funny:

Είσαι πολύ λεφτας,να προσέχεις μη στα φάνε για καμιά εμφύτευση ή μη και τα δώσει η Μαρκέλλα για τραβελλοπουτσες.:headbang2:  :2funny:
 

Συνημμένα

  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 43

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
ακόμα περιμένουμε φωτό απο Λονδίνο  :jerking: όπως τον βλακμαν που του ζητάμε εδω και μήνες να ανεβάσει φωτό από ΗΠΑ και δεν ανεβάζει γιατί απλά δεν πήγε ποτέ :2funny: τον ΚΜΑΝ2 μόλις τόν δουν στο ιμιγκρασιον θα την στείλουν πίσω η μιζέρια του κάνει μπάμ  :2funny: εσύ σε καμία φτωχογειτονιά της Αθήνας θα είσαι 40αρης παρέα με τους γονείς σου χωρίς γυναίκα χωρίς τίποτα μου θες και Λονδίνο φουκαρα :jerking:  :2funny:
Καλά, δεν υπάρχει κράτος να μαζεψει το αυτιστικό ;Εστω το χαμόγελο του παιδιού;Ο Ερυθρος Σταυρος;
Κρίμα είναι να κυκλοφορεί ελευθερος.Θα δαγκώσει κανένα παιδί!!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
:s&m_3:Φουκαρακη εγω σου πεταξα 5.000€ σε μια κ μονο φωτο.
Περασαν 3 μηνες. Δεν μαζεψες ακομη 5.000+1€ να μας δειξεις?
Τι συμβαινει? Με mcdonalds που τρως γιατι δεν εχεις λεφτα? Πως γινεται αυτο?

Εως τοτε εισαι φτωχαδακης μπροστα στον gastarbeiter...
Ενω το ρολοι μου περναει καλυτερα απο σενα
 

Συνημμένα

  • 20200604_023828.jpg
    20200604_023828.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 58
  • 20200629_221314.jpg
    20200629_221314.jpg
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 33

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
:s&m_3:Φουκαρακη εγω σου πεταξα 5.000€ σε μια κ μονο φωτο.
Περασαν 3 μηνες. Δεν μαζεψες ακομη 5.000+1€ να μας δειξεις?
Τι συμβαινει? Με mcdonalds που τρως γιατι δεν εχεις λεφτα? Πως γινεται αυτο?

Εως τοτε εισαι φτωχαδακης μπροστα στον gastarbeiter...
Ενω το ρολοι μου περναει καλυτερα απο σενα

Μου αρέσει που του ζήτησες το όριο πιστωτικής.Σιγά μην έχει ο σκατάκης πιστωτική καν με μηδενικά εισοδήματα και χωρίς καταθέσεις.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μου αρέσει που του ζήτησες το όριο πιστωτικής.Σιγά μην έχει ο σκατάκης πιστωτική καν με μηδενικά εισοδήματα και χωρίς καταθέσεις.
Τι αλλο να κανω για να τον βοηθησω?

Καταθεσεις?
Αντε δεχομαι βιβλιαριο καταθεσεων, σε ρουβλια ,ευρω, δολαρια, ιταλικες λιρετες, οτι θελει.
Μονο βαλε κατι βρε δημητρακη, κουραστηκαμε με τα λογια....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι αλλο να κανω για να τον βοηθησω?

Καταθεσεις?
Αντε δεχομαι βιβλιαριο καταθεσεων, σε ρουβλια ,ευρω, δολαρια, ιταλικες λιρετες, οτι θελει.
Μονο βαλε κατι βρε δημητρακη, κουραστηκαμε με τα λογια....

Λες να έχει βιβλιάριο καταθέσεων ο δημητράκης?Χλωμό.
Φορολογική δήλωση?Εντελώς απίθανο.
Του στέλνουν τα λεφτά μέσω moneygram από την κληρονομιά των γονέων μέσω κόρης και πάει και τα εισπράττει με το διαβατήριο.Ως ανάπηρος,behindert φάση.Ελεήστε τον καθυστερημένο.
Αυτός έχει αναγάγει σε επίτευγμα την αναπηρία,σκοπό ζωής.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
:hi: ουρλουαμπερ μια απορια :grin: :hi: αν θες μας λες :grin:  οταν εισαι στην δουλεια αλλα γραφεις συνεχεια  εδω μεσα :) εισαι μηπως σε αιθουσα με καμερες :) :) γιατι βλεπω οτι εχεις απλετο χρονο να γραφεις συνεχεια εδω  :grin: και καλα κανεις βασικα :hi: :hi: :grin:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
:hi: ουρλουαμπερ μια απορια :grin: :hi: αν θες μας λες :grin:  οταν εισαι στην δουλεια αλλα γραφεις συνεχεια  εδω μεσα :) εισαι μηπως σε αιθουσα με καμερες :) :) γιατι βλεπω οτι εχεις απλετο χρονο να γραφεις συνεχεια εδω  :grin: και καλα κανεις βασικα :hi: :hi: :grin:
τέτοια κάνει ο γκαστερμπαιτερ και τα τον απολύσουν καμία μέρα, :2funny:,θα κρυφτεί σε κανα δάσος μετά της Γερμανίας όπως κάνουν οι μαφιόζοι των καρτέλ του Μεξικό για να μην τους εντοπίσουν :2funny: αυτός θα κρυφτεί από την γυναίκα του και την τράπεζα έτσι όπως το πάει :jerking:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Οι Γερμανοί είναι ένας λαός που αν τους πάρεις τον αέρα γίνονται υποτακτικοί και τους κάνεις ότι θέλεις! Μπορείς να αποσπάσεις μεγάλα ποσά ή από υπηρεσίες, ή ιδιώτες και οι Γερμανίδες γίνονται ακόμα και... αλογάκια που τις καβαλάς και τις μαστιγώνεις! Αν όμως νιώσουν ότι τους έχεις ανάγκη και  έχουν το πάνω χέρι σε έχουν πατήσει κάτω! Σε έχουν συνέχεια στην υποτίμηση και την ειρωνεία με έναν δικό τους μοναδικό τρόπο που πονάει πιο πολύ και από αληθινό βασανιστήριο! Το πιο εύκολο target group για να βγάλουν γούστα κυριαρχίας είναι οι ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ Gastarbeiter!
Τους ξεζουμίζουν στη δουλειά και τους φέρνουν στα όρια τώρα μάλιστα που ξέρουν πως πολλοί περισσότεροι θέλουν να έρθουν με τη φτώχεια στον Νότο!
Το μοναδικό μέρος που έχουν οι Gastarbeiter να ξεδόσουν είναι το ελληνικό μίζερο στέκι τους και πρόσφατα το παρόν νήμα που θέλουν να βγάλουν τα κόμπλεξ που τους δημιουργούν οι Γερμανοί που τους καταδυναστεύουν τη ζωή και την ύπαρξη! 
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λες να έχει βιβλιάριο καταθέσεων ο δημητράκης?Χλωμό.
Φορολογική δήλωση?Εντελώς απίθανο.
Του στέλνουν τα λεφτά μέσω moneygram από την κληρονομιά των γονέων μέσω κόρης και πάει και τα εισπράττει με το διαβατήριο.Ως ανάπηρος,behindert φάση.Ελεήστε τον καθυστερημένο.
Αυτός έχει αναγάγει σε επίτευγμα την αναπηρία,σκοπό ζωής.

Ρε φίλε ... ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ;;;

Επειδή οι περισσότεροι είναι μισθωτοί , όποιος δεν είναι μισθωτός , είναι κατακριτέος ;;;

Με το σκεπτικό που υπάρχει εδώ, αν ήμασταν στη θεσσαλία πριν 120 χρόνια,
θα θάβατε όποιον δεν είναι κολίγος ,  επειδή το 99.5% ήταν κολίγοι .
ΕΛΕΟΣ.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Στη Γερμανική καθομιλουμένη η αντίστοιχη με εμάς λέξη για κάποιον που είναι ελευθερος επαγγελματίας ή αυτοαπασχολούμενος , είναι "selbstständig"! H ακριβής μετάφραση είναι: αυτός που στέκεται μόνος του! Στη Γερμανία αυτή η κατηγορία πολιτών είναι περίπου το 10% ! Όλοι οι άλλοι είναι υπάλληλοι του οχτάωρου!
Σε αυτή τη χώρα που το bussiness περιορίζεται σε μεγάλες εταιρίες και ομίλους είναι αδιανόητο για τον απλό κόσμο, κάποιος να μην είναι μισθωτός! Κανένας δεν ξέρει να ΣΤΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ του! Μόνο λίγοι που αυτοί οικονομικά είναι σε άλλο level!
Ο μέσος Γερμανός νιώθει δέος  απέναντι σε κάποιον Selbstständige! Συνήθως βγάζουν και κακία!
Αυτή η νοοτροπία βέβαια περνάει και στους Gastarbeiter που ζουν για να δουλεύουν!  
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οι ολλανδοί αυτοαπασχολούμενοι , είναι οι λιγότεροι στον κόσμο σε μη κομμουνιστικά καθεστώτα.
Λαός υπαλλήλων . Τελειωμένοι . Φυσικά τα αφεντικά δεν είναι ολλανδοί . Ναυάγια.

Οι έλληνες ήταν πάντα λαός αυτοαπασχολούμενων . Τύποι σαν τον Ωνάση , τον Βαρβάκη , τους ιδρυτές της φιλικής.


ΜΑΓΚΕΣ, ΑΝΤΡΕΣ , ΑΡΧΙΔΑΤΟΙ.

Γι'αυτό οι πουλημένοι πολιτικάντηδες ανέλαβαν να τους εξοντώσουν , να γεμίσουν τη χώρα υποτακτικούς μουσουλμάνους με νοοτροπία "σφάξε με πασά να αγιάσω" και υπαλλήλους σκουλήκια , αφισσοκολλητές,
κομματόσκυλα !!!!!!


Έκανε τόσο καλή δουλειά αυτή η προπαγάνδα, που η πλειοψηφία των ελλήνων ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟΥΣ.

Δεν το βλέπουν καν !!!!!!

Φοβούνται και μισούν ... τη χούντα, το ρατσισμό , την ξενοφοβία !!!!!!

Ενώ δεν τολμούν να βγουν από το σπιτι τους μόλις νυχτώσει ...
τους βιάζουν και τους σκοτώνουν μέσα στα σπίτια τους και μέρα ....

και δεν έχουν βενζίνη να πάνε στην άλλη άκρη της χώρας !!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε φίλε ... ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ;;;

Επειδή οι περισσότεροι είναι μισθωτοί , όποιος δεν είναι μισθωτός , είναι κατακριτέος ;;;

Με το σκεπτικό που υπάρχει εδώ, αν ήμασταν στη θεσσαλία πριν 120 χρόνια,
θα θάβατε όποιον δεν είναι κολίγος ,  επειδή το 99.5% ήταν κολίγοι .
ΕΛΕΟΣ.

Δηλαδή όποιος έχει βιβλιάριο είναι κολίγος?
Εγώ απλώς τον βάζω αυθαίρετα στην κοινή κριτική χωρίς να αναγνωρίζω ελαφρυντικά.Εντάξει ο άλλος θέλει άλλα κριτήρια,άλλα στάνταρτς κτλ,προσωποποποίηση φάση αλλά εγώ το αρνούμαι και τον βάζω στη λαιμητόμο.
Δε με ενδιαφέρει το σόσιαλ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Στη Γερμανική καθομιλουμένη η αντίστοιχη με εμάς λέξη για κάποιον που είναι ελευθερος επαγγελματίας ή αυτοαπασχολούμενος , είναι "selbstständig"! H ακριβής μετάφραση είναι: αυτός που στέκεται μόνος του! Στη Γερμανία αυτή η κατηγορία πολιτών είναι περίπου το 10% ! Όλοι οι άλλοι είναι υπάλληλοι του οχτάωρου!
Σε αυτή τη χώρα που το bussiness περιορίζεται σε μεγάλες εταιρίες και ομίλους είναι αδιανόητο για τον απλό κόσμο, κάποιος να μην είναι μισθωτός! Κανένας δεν ξέρει να ΣΤΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ του! Μόνο λίγοι που αυτοί οικονομικά είναι σε άλλο level!
Ο μέσος Γερμανός νιώθει δέος  απέναντι σε κάποιον Selbstständige! Συνήθως βγάζουν και κακία!
Αυτή η νοοτροπία βέβαια περνάει και στους Gastarbeiter που ζουν για να δουλεύουν!  


Καρφωτός για Λέρο πας ρολογά, 4 ώρες δρόμος είναι με το γρήγορο.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στη Γερμανική καθομιλουμένη η αντίστοιχη με εμάς λέξη για κάποιον που είναι ελευθερος επαγγελματίας ή αυτοαπασχολούμενος , είναι "selbstständig"! H ακριβής μετάφραση είναι: αυτός που στέκεται μόνος του! Στη Γερμανία αυτή η κατηγορία πολιτών είναι περίπου το 10% ! Όλοι οι άλλοι είναι υπάλληλοι του οχτάωρου!
Σε αυτή τη χώρα που το bussiness περιορίζεται σε μεγάλες εταιρίες και ομίλους είναι αδιανόητο για τον απλό κόσμο, κάποιος να μην είναι μισθωτός! Κανένας δεν ξέρει να ΣΤΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ του! Μόνο λίγοι που αυτοί οικονομικά είναι σε άλλο level!
Ο μέσος Γερμανός νιώθει δέος  απέναντι σε κάποιον Selbstständige! Συνήθως βγάζουν και κακία!
Αυτή η νοοτροπία βέβαια περνάει και στους Gastarbeiter που ζουν για να δουλεύουν!  

Γιατί ο Ελληνας selbstständig περνάει Γερμανία?Αμα πάει να κάνει τα ίδια Γερμανία θα τον χεροκωλιάσουνε και θα τον βάλουν φυλάκα αφού παραβιάζει τα δικαιώματα εκατοντάδων και αυτοί δεν κάθονται να τρώνε φυστίκι όπως οι Ελληνες αλλά αντιδρούν και τον μπουζουριάζουν αφού τον γαμήσουν στις τιμωρίες και τα πρόστιμα.
Οπότε σα γατάκι μάλλον λακές θα γίνει παρά selbständig.Μιλάμε για περίπλοκο οργανωμένο περιβάλλον με ανταγωνισμούς συμφερόντων και πραγματικές συγκρούσεις και παραγωγή,άγριες καταστάσεις και τοπ τύπους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:s&m_3:Φουκαρακη εγω σου πεταξα 5.000€ σε μια κ μονο φωτο.
Περασαν 3 μηνες. Δεν μαζεψες ακομη 5.000+1€ να μας δειξεις?
Τι συμβαινει? Με mcdonalds που τρως γιατι δεν εχεις λεφτα? Πως γινεται αυτο?

Εως τοτε εισαι φτωχαδακης μπροστα στον gastarbeiter...
Ενω το ρολοι μου περναει καλυτερα απο σενα
Πριν από κάτι μήνες έβαλες τα λεφτά που μαζέψατε όλοι στον όροφο και τα βγάλατε φωτογραφία  :jerking: :2funny:φένονται ότι είναι από διαφορετικούς πάκους  :2funny:Μ'αρέσουν τα δεκάρικα και τα εικοσάρικα  :jerking:.'Αλλα δεν έχεις?γιά 2-3 χρόνια αυτή τη φωτογραφία θα μας βάζεις  :jerking: :2funny:
 Εγώ αυτά που είδες τα πήρα αυτό το μήνα! 1.100+1.500 και έχω να λαμβάνω ακόμα 500 στην κάρτα συν τα 300 της κόρης μου!Αυτός ο μήνας πήγε πάρα πολύ καλά :).Σκέφτομαι τι να ψωνισω αυτό το μήνα?
 
Μου αρέσει που του ζήτησες το όριο πιστωτικής.Σιγά μην έχει ο σκατάκης πιστωτική καν με μηδενικά εισοδήματα και χωρίς καταθέσεις.
Άστο της πιστωτικές μου κάρτες της έχω βάλει φώτο στο σά'ι'τ.Ενώ εσύ φώτο από τη Νέα Υόρκη που μας λες ότι πήγες  :jerking:δεν θα δούμε ποτέ  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι αλλο να κανω για να τον βοηθησω?

Καταθεσεις?
Αντε δεχομαι βιβλιαριο καταθεσεων, σε ρουβλια ,ευρω, δολαρια, ιταλικες λιρετες, οτι θελει.
Μονο βαλε κατι βρε δημητρακη, κουραστηκαμε με τα λογια....
Εγώ βρε κακομοίρη έβαλα πραγματικά λεφτά που πήρα.Από τα 1.500 το πολύ 1.800 με της υπερωρίες που βγάζεις εσύ είναι πολύ παραπάνω  :2funny:.όχι μούφα 500άρικα σαν τον Ιωσήφ  :jerking: :2funny:.
 Έσκασες από το κακό σου φουκαρά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 Που είναι τ'αμάξι που μας λες ότι έχεις? :jerking: :2funny:Υπάρχει κ'αυτό όσο είναι γκόμενα σου η Κινέζα που έκλεψες τη φωτογραφία της και μας την έβαλες και είπες ότι είναι γκόμενα σου  :2funny:
 Την Αλβανίδα στο δωμάτιο σου πότε θα μας την βάλεις φώτο? :jerking: :2funny:

 
Οι Γερμανοί είναι ένας λαός που αν τους πάρεις τον αέρα γίνονται υποτακτικοί και τους κάνεις ότι θέλεις! Μπορείς να αποσπάσεις μεγάλα ποσά ή από υπηρεσίες, ή ιδιώτες και οι Γερμανίδες γίνονται ακόμα και... αλογάκια που τις καβαλάς και τις μαστιγώνεις! Αν όμως νιώσουν ότι τους έχεις ανάγκη και  έχουν το πάνω χέρι σε έχουν πατήσει κάτω! Σε έχουν συνέχεια στην υποτίμηση και την ειρωνεία με έναν δικό τους μοναδικό τρόπο που πονάει πιο πολύ και από αληθινό βασανιστήριο! Το πιο εύκολο target group για να βγάλουν γούστα κυριαρχίας είναι οι ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ Gastarbeiter!
Τους ξεζουμίζουν στη δουλειά και τους φέρνουν στα όρια τώρα μάλιστα που ξέρουν πως πολλοί περισσότεροι θέλουν να έρθουν με τη φτώχεια στον Νότο!
Το μοναδικό μέρος που έχουν οι Gastarbeiter να ξεδόσουν είναι το ελληνικό μίζερο στέκι τους και πρόσφατα το παρόν νήμα που θέλουν να βγάλουν τα κόμπλεξ που τους δημιουργούν οι Γερμανοί που τους καταδυναστεύουν τη ζωή και την ύπαρξη!  
Πίσω από το πληκτρολόγιο είναι μάγκες  :2funny: και στις καφετέριες όταν πηγαίνουν τον αύγουστο στην Ελλάδα κ'εκεί μάγκες το παίζουν  :2funny:πάνε και χαλάνε τα λεφτά που μαζεύαν όλο το χρόνο  :2funny:στη μαύρη ξενητιά  :2funny:
  Η μεγαλύτερη πλάκα είναι που όταν πας στη Γερμανία ή στην Αγγλία αποφεύγουν να σε συναντήσουν γιά να μην δεις τα χάλια τους  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom