Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Όπως ο άλλος ο φτωχομπινές που είδε τα πεντακοσάρικα που δεν έχει πιάσει ποτέ του στα χέρια του  :2funny:και έπαθε πλάκα και νόμιζε ότι θα μου φάει 5.000  :jerking: :2funny:εσύ ζητάς λιγότερα  :2funny:
 
 

στον ροδιτη θα τα καταθεσουμε
απο 5κ

προτιμας καποιο αλλο μελος?


κοτουλα δημητρακη κοκοκο

αν ειχες λεφτα δεν θα γαμουσες μπαζα

θα γαμουσες αυτες
70 ευρω την ωρα παιρνουν

κουβαλας πιθηκακια που τα γαμας με ενα σαντουιτς

https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/280002/607079670.jpg[/img[/URL]]
[img]https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/280734/597741190.jpg[/img[/URL]]
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Όπως ο άλλος ο φτωχομπινές που είδε τα πεντακοσάρικα που δεν έχει πιάσει ποτέ του στα χέρια του  :2funny:και έπαθε πλάκα και νόμιζε ότι θα μου φάει 5.000  :jerking: :2funny:εσύ ζητάς λιγότερα  :2funny:
  Αν η Γερμανία ήταν τόσο ωραία δεν θα τρέχατε όλοι στην Ελλάδα κάθε καλοκαίρι και θα ονειρεύοσασταν να γυρίσετε πίσω  :2funny: :2funny: :2funny:

  Ναι το βλέπω  :2funny:πολύ καλύτερα ζει ο μετανάστης σ'αυτό το τεράστιο δωμάτιο :2funny:δηλαδή παλιά ζούσατε έξω στην αυλή  :2funny:που είναι τ'αμάξι που μας λες ότι έχεις? :jerking: :2funny:με τα λάστιχα που κάνουν 140 Ευρώ  :2funny:όπως κατάλαβα η Αλβανίδα εκεί δεν ήρθε μόνο γιά καφέ πήγατε  :2funny:αν είχε έρθει θα μας την είχες βάλει φώτο στο δωμάτιο σου  :2funny:.
 
ειναι το πιο ευκολο πραμα αυτο.
Βαζεις φωτο το μπανιο σου ολοκληρο ....σε ξεφτιλιζω.... και σου βαζω φωτο απο αμαξι, απο αδεια, απο τιμολογιο τα λαστιχα.... τα βγαζεις ολα πλαστα κ ψευτικα....καιμη ζωη συνεχιζεται...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
ειναι το πιο ευκολο πραμα αυτο.
Βαζεις φωτο το μπανιο σου ολοκληρο ....σε ξεφτιλιζω.... και σου βαζω φωτο απο αμαξι, απο αδεια, απο τιμολογιο τα λαστιχα.... τα βγαζεις ολα πλαστα κ ψευτικα....καιμη ζωη συνεχιζεται...
Απο την ζήλια του τα βγάζει όλα ψευτικα.Η άρνηση της πραγματικότητας είναι ένας τρόπος να αντιμετωπίζει τα αλλεπάλληλα χαστούκια μάλλον.Ο τζανετάκος της στέπας!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ειναι το πιο ευκολο πραμα αυτο.
Βαζεις φωτο το μπανιο σου ολοκληρο ....σε ξεφτιλιζω.... και σου βαζω φωτο απο αμαξι, απο αδεια, απο τιμολογιο τα λαστιχα.... τα βγαζεις ολα πλαστα κ ψευτικα....καιμη ζωη συνεχιζεται...
Το πιό γελοίο μαζί σου είναι αυτό που ζητάς μπάνια και τουαλέτες  :2funny:γιατί εσύ έχεις κοινόχρηστα  :2funny:Εγώ βάζω αμάξια κια διαμερίσματα  :2funny:με αποδείξεις πόσο κάνουν :2funny:.
 Απορώ πως μετά από αυτό το ρεζιλίκι με της κλεμμένες φωτογραφίες από το ίντερνετ που μας είπες ότι είναι γκόμενα σου και τους διαλόγους που έγραφες με τον εαυτό σου  :jerking: δε γράφεις με κλώνο? :2funny:
  Έτσι θα μας βάλεις και τ'αμάξι? :2funny:θα πας να βγάλεις φωτογραφίες το αμάξι κάποιου άλλου? και θα μας πεις ότι είναι το δικό σου:2funny:Λες να μην έχω δικό μου μπάνιο,τουαλέτα και κουζίνα?όπως δεν έχεις εσύ :jerking: :2funny:

 
στον ροδιτη θα τα καταθεσουμε
απο 5κ

προτιμας καποιο αλλο μελος?


κοτουλα δημητρακη κοκοκο

αν ειχες λεφτα δεν θα γαμουσες μπαζα

θα γαμουσες αυτες
70 ευρω την ωρα παιρνουν

κουβαλας πιθηκακια που τα γαμας με ενα σαντουιτς

https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/280002/607079670.jpg[/img[/URL]]
[img]https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/280734/597741190.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Εσύ δεν έχεις 2 Ευρώ να πας γιά καφέ  :2funny:και μιλάς γιά μένα  :2funny:γιατί δεν γράφεις σαν ακαποέ'ι'ρα? :2funny:που να τολμίσεις μετά το ξεφτίλισμα που έφαγες  :2funny:.Είδες τα πεντακοσάρικα και έπαθες κωλούμπρα! :2funny:σου τρέχουν τα σάλια κακομοίρη :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny:

  [QUOTE="dleivas, post: 9633552, member: 68103"]
η κορη σου εχει ενα αναξιο πατερα,ντροπη του ανδρικου φυλου.
και φυσικα η κορη μου ζει μαζι μου...επειδη ησουν ανικανος να μεγαλωσεις τη δικη σου,δε σημαινει οτι δε μπορουμε να το κανουμε κι εμεις.

[/quote]Το καημένο το παιδάκι  :banghead:φαντάζομαι στην Ελλάδα δε θα είχατε να φάτε γιά να πάτε στη Γερμανία  :banghead: η διαφορά μας είναι ότι εγώ δεν πήγα να κάνω παιδί με μιά φτωχομπινεδιάρα γιά πάω μετανάστης στη Γερμανία και να δουλεύω διπλοβάρδιες γιά να την τα'ι'ζω  :banghead: :2funny:.
 Εμένα βλέπει τα βιντεάκια μου,με θαυμάζει και τα έδειχνε παντού στο πανεπηστήμιο που σπούδαζε.Ενώ εσένα τι λέει?ο πατέρας μου είναι ένας ανυπαρκτος μεροκαματιάρης και με έφερε στη Γερμανία γιατί στην Ελλάδα δεν είχαμε να φάμε? :banghead: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 38
  • moufa (1).jpg
    moufa (1).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 36

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Απο την ζήλια του τα βγάζει όλα ψευτικα.Η άρνηση της πραγματικότητας είναι ένας τρόπος να αντιμετωπίζει τα αλλεπάλληλα χαστούκια μάλλον.Ο τζανετάκος της στέπας!!
Η πραγματικότητα είναι ότι δεν είσαι στη Αγγλία  :2funny: και ότι αυτός ζει σε ένα μικρό δωμάτιο  :2funny:και δουλεύει διπλοβάρδιες :2funny:και δε γαμάει τίποτα  :2funny:αν του σηκώνετε κιόλας  :2funny: και αν είχε αμάξι θα μας το είχε βάλει όπως έβαλα εγώ τ'αμάξι μου.
  Τι να πω είσαστε ο ένας πιό κακομοίρης από τον άλλον  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
  Εσύ δεν έχεις 2 Ευρώ να πας γιά καφέ  :2funny:και μιλάς γιά μένα  :2funny:γιατί δεν γράφεις σαν ακαποέ'ι'ρα? :2funny:που να τολμίσεις μετά το ξεφτίλισμα που έφαγες  :2funny:.Είδες τα πεντακοσάρικα και έπαθες κωλούμπρα! :2funny:σου τρέχουν τα σάλια κακομοίρη :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny:

 
To nik acapoeira είναι μεν πράσινο αλλά δεν του επιτρέπουν να ποστάρει!

Το θέμα είναι άλλο! Όλο αυτό το διάστημα δεν έχω ασχοληθεί με την χαβούζα της Αγγλίας!
Είχα πάει μια φορά Σκωτία και έμεινα στο διαμέρισμα ενός Προνομιούχου Φοιτητή που δεν νοίκιαζε κελί αλλά σπίτι που του το έδινε το κράτος!
Θυμάμαι κάτι μαύρους θυρωρούς στην είσοδο που τρόμαζες αν θα σου τη πέσουν ασχέτως αν ήταν ευγενέστατοι για τις 15 μέρες που είχα μείνει! Αυτό όμως που δεν θα ξεχάσω είναι πως απο τις 15 μέρες τις 10 στην είσοδο είχε ένταση με μεθυσμένους, γριές και γέρους που χτύπαγαν τις τζαμαρίες και τις πόρτες, αντικείμενα που πετούσαν απο μπαλκόνια και γενικά πολεμική κατάσταση! Μάλιστα οι Μαυροι μια μέρα με κάλυψαν για να με φυγαδεψουν απο έναν τύπο που τους έβριζε και απειλούσε τους πάντες!
Κάθε μέρα της ζωής τους είναι μαρτύριο εκεί επάνω! Δεν ξέρω αν στην Αγγλία είναι πιο χαλαρά σε σχέση με τη Σκωτία...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Το πιό γελοίο μαζί σου είναι αυτό που ζητάς μπάνια και τουαλέτες  :2funny:γιατί εσύ έχεις κοινόχρηστα  :2funny:Εγώ βάζω αμάξια κια διαμερίσματα  :2funny:με αποδείξεις πόσο κάνουν :2funny:.
  Απορώ πως μετά από αυτό το ρεζιλίκι με της κλεμμένες φωτογραφίες από το ίντερνετ που μας είπες ότι είναι γκόμενα σου και τους διαλόγους που έγραφες με τον εαυτό σου  :jerking: δε γράφεις με κλώνο? :2funny:
  Έτσι θα μας βάλεις και τ'αμάξι? :2funny:θα πας να βγάλεις φωτογραφίες το αμάξι κάποιου άλλου? και θα μας πεις ότι είναι το δικό σου:2funny:Λες να μην έχω δικό μου μπάνιο,τουαλέτα και κουζίνα?όπως δεν έχεις εσύ :jerking: :2funny:

  Εσύ δεν έχεις 2 Ευρώ να πας γιά καφέ  :2funny:και μιλάς γιά μένα  :2funny:γιατί δεν γράφεις σαν ακαποέ'ι'ρα? :2funny:που να τολμίσεις μετά το ξεφτίλισμα που έφαγες  :2funny:.Είδες τα πεντακοσάρικα και έπαθες κωλούμπρα! :2funny:σου τρέχουν τα σάλια κακομοίρη :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny:

  Το καημένο το παιδάκι  :headbang:φαντάζομαι στην Ελλάδα δε θα είχατε να φάτε γιά να πάτε στη Γερμανία  :headbang: η διαφορά μας είναι ότι εγώ δεν πήγα να κάνω παιδί με μιά φτωχομπινεδιάρα γιά πάω μετανάστης στη Γερμανία και να δουλεύω διπλοβάρδιες γιά να την τα'ι'ζω  :headbang: :2funny:.
  Εμένα βλέπει τα βιντεάκια μου,με θαυμάζει και τα έδειχνε παντού στο πανεπηστήμιο που σπούδαζε.Ενώ εσένα τι λέει?ο πατέρας μου είναι ένας ανυπαρκτος μεροκαματιάρης και με έφερε στη Γερμανία γιατί στην Ελλάδα δεν είχαμε να φάμε? :headbang: :2funny:
Χαίρε αηδία αμέτρητη.
Κακομοίρης είσαι.Για λύπηση και όχι για τραμπούκισμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαίρε αηδία αμέτρητη.
Κακομοίρης είσαι.Για λύπηση και όχι για τραμπούκισμα.
Σκάσε βρε ηλίθιε  :jerking:όλο  :jerking:γράφεις  :jerking: :2funny:βλάκα ε βλάκα  :jerking:
 
To nik acapoeira είναι μεν πράσινο αλλά δεν του επιτρέπουν να ποστάρει!

Το θέμα είναι άλλο! Όλο αυτό το διάστημα δεν έχω ασχοληθεί με την χαβούζα της Αγγλίας!
Είχα πάει μια φορά Σκωτία και έμεινα στο διαμέρισμα ενός Προνομιούχου Φοιτητή που δεν νοίκιαζε κελί αλλά σπίτι που του το έδινε το κράτος!
Θυμάμαι κάτι μαύρους θυρωρούς στην είσοδο που τρόμαζες αν θα σου τη πέσουν ασχέτως αν ήταν ευγενέστατοι για τις 15 μέρες που είχα μείνει! Αυτό όμως που δεν θα ξεχάσω είναι πως απο τις 15 μέρες τις 10 στην είσοδο είχε ένταση με μεθυσμένους, γριές και γέρους που χτύπαγαν τις τζαμαρίες και τις πόρτες, αντικείμενα που πετούσαν απο μπαλκόνια και γενικά πολεμική κατάσταση! Μάλιστα οι Μαυροι μια μέρα με κάλυψαν για να με φυγαδεψουν απο έναν τύπο που τους έβριζε και απειλούσε τους πάντες!
Κάθε μέρα της ζωής τους είναι μαρτύριο εκεί επάνω! Δεν ξέρω αν στην Αγγλία είναι πιο χαλαρά σε σχέση με τη Σκωτία...  :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού είναι πράσινο λογικά θα μπορεί να γράψει.Το πρόβλημα είναι αλλού ότι το πουλί τον ξεφτίλισε τόσο που δεν τολμάει να ξαναγράψει σαν ακαποέ'ι'ρα  :2funny:αποκάλυψε όλα τα ψέματα του  :2funny:ότι είναι στη φαντασία του πιλότος  :jerking:ότι δεν έχει φράγκο  :jerking: :2funny:ότι είναι 1 και καθόλου ύψος  :2funny: :2funny: :2funny:γ'αυτό και γράφει με κλώνο  :2funny:αν τολμάει ας γράψει σαν ακαποέ'ι'ρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Σκάσε βρε ηλίθιε  :jerking:όλο  :jerking:γράφεις  :jerking: :2funny:βλάκα ε βλάκα  :jerking:
  Αφού είναι πράσινο λογικά θα μπορεί να γράψει.Το πρόβλημα είναι αλλού ότι το πουλί τον ξεφτίλισε τόσο που δεν τολμάει να ξαναγράψει σαν ακαποέ'ι'ρα  :2funny:αποκάλυψε όλα τα ψέματα του  :2funny:ότι είναι στη φαντασία του πιλότος  :jerking:ότι δεν έχει φράγκο  :jerking: :2funny:ότι είναι 1 και καθόλου ύψος  :2funny: :2funny: :2funny:γ'αυτό και γράφει με κλώνο  :2funny:αν τολμάει ας γράψει σαν ακαποέ'ι'ρα  :2funny: :2funny: :2funny:
Για λύπηση είσαι κακομοίρη.Για λύπηση.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
εγραψα οτι χαλασα 4000 και  οχι 10000.εσυ και οι λοιποι καθυστερημενοι,δε μπορειτε να χαλασετε ουτε 1000 ευρω,γιατι πολυ απλα δεν εχετε την ικανοτητα να τα βγαλετε.

Τύπε , μπορούμε να ανεβάσουμε όμορφες και πολιτισμένες φωτογραφίες εδώ,
που να μην επιδέχονται αμφισβήτηση ... και να δούμε τι λεφτά έχει ο καθένας πάνω του ...

Αλλά όταν φτάνουμε εκεί , εσείς όλοι είστε κολλητοί του ρόθτσιλντ
και αρχίζετε το ποίημα ότι δεν κουβαλάτε μετρητά και άλλες ιστοριούλες ...

ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΙ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ, ΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ...

Βάζουμε και λογαριασμούς από ξενοδοχεία ....
αναμνηστικά από ξενοδοχεία που έχουμε μείνει ....


Απλά πραγματάκια.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τύπε , μπορούμε να ανεβάσουμε όμορφες και πολιτισμένες φωτογραφίες εδώ,
που να μην επιδέχονται αμφισβήτηση ... και να δούμε τι λεφτά έχει ο καθένας πάνω του ...

Αλλά όταν φτάνουμε εκεί , εσείς όλοι είστε κολλητοί του ρόθτσιλντ
και αρχίζετε το ποίημα ότι δεν κουβαλάτε μετρητά και άλλες ιστοριούλες ...

ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΙ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ, ΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ...

Βάζουμε και λογαριασμούς από ξενοδοχεία ....
αναμνηστικά από ξενοδοχεία που έχουμε μείνει ....


Απλά πραγματάκια.
Αλλος κακομοίρης.Ελειπε τόσες ωρες για να βγάλει φωτό απο λεφτά.
Εχεις πιο πολλά λεφτά σε φωτό ρε λαλάκη,μπράβο σου.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αλλος κακομοίρης.Ελειπε τόσες ωρες για να βγάλει φωτό απο λεφτά.
Εχεις πιο πολλά λεφτά σε φωτό ρε λαλάκη,μπράβο σου.

Είσαι τόσο καμμένος, που νομίζεις ότι ασχολούνται με σένα ...

ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ... ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΡΩΣΩ ΕΝΑΝ ΟΔΗΓΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ....

Ο άλλος μίλησε για τύπους που δεν βγάζουν λεφτά.

ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ
ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ....

Εγώ βγήκα έξω , γιατί δεν είμαι χάουζ νίγκερ σαν εσένα, εσώκλειστος.
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΥΠΗΡΕΤΕΣ, ΟΠΩΣ ΕΣΥ,
βγαίνουμε έξω, αν δεν είμαστε άστεγοι και πεθαμένοι .
Εσύ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΣ ΜΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΣΟΥ.

Ακριβώς όπως τσακώνονταν οι χάουζ νίγκερς στις φυτείες του νότου,
για το ποιανού ο αφέντης, είχε πιο πολλά στρέμματα βαμβακοφυτείες.

Ρε τι διαβάζω εδώ μέσα ρε .....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Είσαι τόσο καμμένος, που νομίζεις ότι ασχολούνται με σένα ...

ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ... ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΡΩΣΩ ΕΝΑΝ ΟΔΗΓΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ....

Ο άλλος μίλησε για τύπους που δεν βγάζουν λεφτά.

ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ
ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ....

Εγώ βγήκα έξω , γιατί δεν είμαι χάουζ νίγκερ σαν εσένα, εσώκλειστος.
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΥΠΗΡΕΤΕΣ, ΟΠΩΣ ΕΣΥ,
βγαίνουμε έξω, αν δεν είμαστε άστεγοι και πεθαμένοι .
Εσύ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΣ ΜΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΣΟΥ.

Ακριβώς όπως τσακώνονταν οι χάουζ νίγκερς στις φυτείες του νότου,
για το ποιανού ο αφέντης, είχε πιο πολλά στρέμματα βαμβακοφυτείες.

Ρε τι διαβάζω εδώ μέσα ρε .....
Ξυδάκι .ΚΑκόμοιρε
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
To nik acapoeira είναι μεν πράσινο αλλά δεν του επιτρέπουν να ποστάρει!

Το θέμα είναι άλλο! Όλο αυτό το διάστημα δεν έχω ασχοληθεί με την χαβούζα της Αγγλίας!
Είχα πάει μια φορά Σκωτία και έμεινα στο διαμέρισμα ενός Προνομιούχου Φοιτητή που δεν νοίκιαζε κελί αλλά σπίτι που του το έδινε το κράτος!
Θυμάμαι κάτι μαύρους θυρωρούς στην είσοδο που τρόμαζες αν θα σου τη πέσουν ασχέτως αν ήταν ευγενέστατοι για τις 15 μέρες που είχα μείνει! Αυτό όμως που δεν θα ξεχάσω είναι πως απο τις 15 μέρες τις 10 στην είσοδο είχε ένταση με μεθυσμένους, γριές και γέρους που χτύπαγαν τις τζαμαρίες και τις πόρτες, αντικείμενα που πετούσαν απο μπαλκόνια και γενικά πολεμική κατάσταση! Μάλιστα οι Μαυροι μια μέρα με κάλυψαν για να με φυγαδεψουν απο έναν τύπο που τους έβριζε και απειλούσε τους πάντες!
Κάθε μέρα της ζωής τους είναι μαρτύριο εκεί επάνω! Δεν ξέρω αν στην Αγγλία είναι πιο χαλαρά σε σχέση με τη Σκωτία...  :2funny: :2funny: :2funny:

Σκωτια ο κοσμος ειναι καλυτερος γενικα, ολοι το λενε. Γενικα οσο πιο βορεια ανεβαινεις τοσο καλυτερος ο κοσμος. Φασαριες ομως γινονται παντου, γιατι παντου ο κοσμος πινει. Καθε Σαββατοκυριακο το νησι κυριολεκτικα βουλιαζει. Οτι βλεπεις να γινεται στο Φαληρακι τον Αυγουστο απο τους Αγγλους, ακριβως το ιδιο γινεται σε καθε πολη ακομα και μικρες σε ολη την Αγγλια, καθε ΣΚ.

Εγω προσωπικα το γουσταρω αυτο. Ναι, εχει χιλια στραβα η Αγγλια, οπως και καθε χωρα, αλλα αυτο το πραγμα που γινεται Σαββατοκυριακα, με ατελειωτο τζογο απο το πρωι μεχρι το βραδυ (στοιχηματζιδικο καθε 10 μετρα και ιπποδρομιες καθε 5-10 λεπτα ολη μερα, συν εκατονταδες αγωνες ποδοσφαιρου) απειρες παμπ στις οποιες γινονται παρα μα παρα πολλα λαιβ, και φυσικα γεματο παντου ντισκο-κλαμπ με μεθυσμενες γκομενες και ατελειωτο χορο, μιλαμε για τρελο πανηγυρι.
Φυσικα μεσα σε ολον αυτον τον χαμο, γινονται συνεχεια φασαριες, αφου ολοι φτανουν στα ακρα απο το ποτο (συν ναρκωτικα, κλπ)  

Επισης η Αγγλια ειναι πολυ πιο ταξικη κοινωνια, με τα χαμηλα στρωματα που δε μπορουν να ενταχθουν, να υποφερουν απο φτωχεια και απο ανεχεια και να ειναι συνεχως στην τσιτα. Δεν ειναι οπως εδω που οι καταστασεις σωνονται απο παππουδια, συνταξεις, βυσματα, κληρονομιες, μαυρα, κλπ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ  προσωπικα το γουσταρω αυτο. Ναι, εχει χιλια στραβα η Αγγλια, οπως και καθε χωρα, αλλα αυτο το πραγμα που γινεται Σαββατοκυριακα, με ατελειωτο τζογο απο το πρωι μεχρι το βραδυ (στοιχηματζιδικο καθε 10 μετρα και ιπποδρομιες καθε 5-10 λεπτα ολη μερα, συν εκατονταδες αγωνες ποδοσφαιρου) απειρες παμπ στις οποιες γινονται παρα μα παρα πολλα λαιβ, και φυσικα γεματο παντου ντισκο-κλαμπ με μεθυσμενες γκομενες και ατελειωτο χορο, μιλαμε για τρελο πανηγυρι.
Φυσικα μεσα σε ολον αυτον τον χαμο, γινονται συνεχεια φασαριες, αφου ολοι φτανουν στα ακρα απο το ποτο (συν ναρκωτικα, κλπ) 

Τύπε ... ξέχασες τα παζάρια ... με μεταχειρισμένες σκελέες, αρβύλες , ταγάρια κτλ

Και το φαγητό ... που είναι κορυφή παντού !!!!!!!

Μόνο αμάξια δεν έχουν οι έλληνες.
Άλλος δεν το χρειάζεται ... άλλος είναι χάουζ νίγκερ ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom