Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτό με το νοικιασμένο σακάκι νόμιζα ότι είναι πλάκα  :2funny:μου τό είχε πει ένας φίλος μου που μένει Αγγλία με σοβαρότητα  :2funny:νοίκιασα κουστούμι γιά να το φορέσω στο γάμο μου  :2funny:.Εμένα μου φένεται εντελώς τρελλό  :headbang: :2funny:
Μα είναι μίζεροι  :vomit:μέχρι αηδίας! :rockon:.Όσο γιά τους μισθούς αυτά περί 2.000+ είναι  :jerking: :jerking:.
   Π.χ. Νυχτοφύλακες ζητάνε με 1.500-1.800 ευρώ ΑΛΛΆ όταν πας εκεί σου λένε ότι θα δουλεύεις 12+ ώρες γιά αυτά τα λεφτά όπως δουλευει και ο κακομοίρης  :headbang:.
   Είδα ένα ρεπορτάζ στα Ρωσσικά γιά τη Γερμανία και έδειχνε τη δουλειά σε ένα φούρνο και έλεγαν οι υπάλληλοι ότι γιά να πιάσεις δουλειά εδώ είναι πάρα πολύ δύσκολο γιατί το αφεντικό δίνει 1.500 ευρώ μισθό ενώ παντού δίνουν 1.200  :2funny:οπότε μη σας παραμυθιάζουν  :2funny:

   Ας βάλει κάποιος αν μπορεί το ενοικιαστήριο του σπιτιού που μας είχε βάλει ο Βαλκάνιος φουκαράς  :2funny: τότε που μας έβαλε της φωτογραφίες που έκλεψε από ένα μεσητικό και έλεγε ότι είναι το διαμέρισμα που νοικιάζει στη Γερμανία  :2funny: :2funny: :2funny:.

φτωχομπινε δημητρακη
μεταναστευσες στο σανκτ και αντι να γαμας μουνια οπως αυτο


https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/280667/448855902.jpg[/img[/URL]]



μπαζωνεις οσες στοκαρουν στα σαλον :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
  Π.χ. Νυχτοφύλακες ζητάνε με 1.500-1.800 ευρώ ΑΛΛΆ όταν πας εκεί σου λένε ότι θα δουλεύεις 12+ ώρες γιά αυτά τα λεφτά όπως δουλευει και ο κακομοίρης  :headbang:.
  Είδα ένα ρεπορτάζ στα Ρωσσικά γιά τη Γερμανία και έδειχνε τη δουλειά σε ένα φούρνο και έλεγαν οι υπάλληλοι ότι γιά να πιάσεις δουλειά εδώ είναι πάρα πολύ δύσκολο γιατί το αφεντικό δίνει 1.500 ευρώ μισθό ενώ παντού δίνουν 1.200  :2funny:οπότε μη σας παραμυθιάζουν  :2funny:

 
Μα αυτοί δεν ξέρουν καν να αρθρώνουν λέξη! Ποιός να τους δώσει 1500Ε..
Το να ξέρουν ικανοποιητικά  Γερμανικά για αυτούς είναι ότι για έναν Ουζμπέκο να έχει Ρώσικο διαβατήριο!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ή ότι για κάποια απο το Βιελικι Νοβγκοροντ να έχει διαμέρισμα στη Πετρούπολη!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Τι μας είπες τώρα ;;
Ότι ο μέσος υπάλληλος σε δυτική χώρα έρχεται δύο φορές το χρόνο στην ελλάδα
και χαλάει 10 χιλιάρικα ;;;
Πες το περιληπτικά , ντρέπεσαι ;;;

Πες που ζεις. Σε πόσα τμ.
Αν έχεις αυτοκίνητο. Πόσες φορές το μήνα τρως έξω ΚΑΘΙΣΤΟΣ
και πόσα ποτά (ΟΧΙ ΜΠΥΡΕΣ) πίνεις έξω ΚΑΘΙΣΤΟΣ.
εγραψα οτι χαλασα 4000 και  οχι 10000.εσυ και οι λοιποι καθυστερημενοι,δε μπορειτε να χαλασετε ουτε 1000 ευρω,γιατι πολυ απλα δεν εχετε την ικανοτητα να τα βγαλετε.
το σπιτι που ζω στη γερμανια,ειναι 93 τμ,οσο ακριβως ειναι και το σπιτι μου στην ελλαδα και απο αυτοκινητο εχω ενα Peugeot 308 στη γερμανια κι ενα 206 στην ελλαδα.κι εχω σπιτι και αυτοκινητο στην ελλαδα,που σημαινει οτι πληρωνω τελη,ασφαλειες,ενφια κτλ, επειδη ακομη και πριν φυγω μπορουσα να βγαλω χρηματα,επειδη δεν ειμαι ανικανος οπως εσεις.
εστιατοριο πηγαινω στη γερμανια καθε σκ,χωρις να σημαινει απολυτως τιποτα για καποιον που παραγει.αυτα εχουν σημασια για τους καθυστερημενους που δε μπορουν να δεσουν ουτε τα κορδονια τους,εαν καταφεραν να αγορασουν παπουτσια μονοι τους.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:hi: δημητρακη για εδω εισαι  :hi:  :grin:
Η Νέα Υόρκη μου αρέσει περισσότερο,σκέφτομαι να ξαναπάω το μόνο πρόβλημα είναι ότι με τον ιό δεν μπορείς να πας πουθενά!
φτωχομπινε δημητρακη
μεταναστευσες στο σανκτ και αντι να γαμας μουνια οπως αυτο


https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/280667/448855902.jpg[/img[/URL]]



μπαζωνεις οσες στοκαρουν στα σαλον :2funny: :2funny:
[/quote]Ενώ εσύ μας έβαλες σφραγγίδες :jerking:και απέδειξες ότι πήγες στη Ρωσσία  :jerking: :2funny:κ' εγώ πριν λίγο απέδειξα ότι μένω στην Ιαπωνία και όχι στην Ρωσσία  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Τρεις φωτογραφίες όλες κ΄'ολες έχεις και μας βάζεις και μας το παίζεις και γαμιάς  :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • japan.jpg
    japan.jpg
    486,4 KB · Εμφανίσεις: 71
  • japan2.jpg
    japan2.jpg
    581,3 KB · Εμφανίσεις: 55

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
εγραψα οτι χαλασα 4000 και  οχι 10000.εσυ και οι λοιποι καθυστερημενοι,δε μπορειτε να χαλασετε ουτε 1000 ευρω,γιατι πολυ απλα δεν εχετε την ικανοτητα να τα βγαλετε.
το σπιτι που ζω στη γερμανια,ειναι 93 τμ,οσο ακριβως ειναι και το σπιτι μου στην ελλαδα και απο αυτοκινητο εχω ενα Peugeot 308 στη γερμανια κι ενα 206 στην ελλαδα.κι εχω σπιτι και αυτοκινητο στην ελλαδα,που σημαινει οτι πληρωνω τελη,ασφαλειες,ενφια κτλ, επειδη ακομη και πριν φυγω μπορουσα να βγαλω χρηματα,επειδη δεν ειμαι ανικανος οπως εσεις.
εστιατοριο πηγαινω στη γερμανια καθε σκ,χωρις να σημαινει απολυτως τιποτα για καποιον που παραγει.αυτα εχουν σημασια για τους καθυστερημενους που δε μπορουν να δεσουν ουτε τα κορδονια τους,εαν καταφεραν να αγορασουν παπουτσια μονοι τους.
Μας τα παν κ'άλλοι που την είχαν πιό μεγάλη  :2funny: :2funny: :2funny:
  Και ο Νυχτοφύλακας είπε ότι έχει Audi και ότι μένει σε διαμέρισμα  :jerking::2funny: αλλά στις φώτο είδαμε ότι έχει ένα μικρό δωμάτιο  :headbang:όσο γιά τ'αμάξι τέτοιες μαλακίες ότι αγωράζεις 4 λάστιχα με 140 ευρώ  :2funny:θα της πει κάποιος εντελώς άσχετος με αυτοκίνητα  :2funny:.
  Η μεγαλύτερη πλάκα είναι που όλοι εσείς που τα λέτε αυτά όταν έρχεται κάποιος στη Γερμανία και σας παίρνει τηλέφωνο γιά να σας συναντήσει εσείς τον αποφεύγετε γιά να μη δει τα χάλια σας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Η Νέα Υόρκη μου αρέσει περισσότερο,σκέφτομαι να ξαναπάω το μόνο πρόβλημα είναι ότι με τον ιό δεν μπορείς να πας πουθενά!Ενώ εσύ μας έβαλες σφραγγίδες :jerking:και απέδειξες ότι πήγες στη Ρωσσία  :jerking: :2funny:κ' εγώ πριν λίγο απέδειξα ότι μένω στην Ιαπωνία και όχι στην Ρωσσία  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Τρεις φωτογραφίες όλες κ΄'ολες έχεις και μας βάζεις και μας το παίζεις και γαμιάς  :jerking: :2funny:

δεν σου φτανουν τα λεφτα να παρεις καμια ωραια πουτανα?
τοσες εχει το σανκτ

https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/276249/379172407.jpg[/img[/URL]]
[img]https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/274607/754801761.jpg[/img[/URL]]
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Μας τα παν κ'άλλοι που την είχαν πιό μεγάλη  :2funny: :2funny: :2funny:
  Και ο Νυχτοφύλακας είπε ότι έχει Audi και ότι μένει σε διαμέρισμα  :jerking::2funny: αλλά στις φώτο είδαμε ότι έχει ένα μικρό δωμάτιο  :headbang:όσο γιά τ'αμάξι τέτοιες μαλακίες ότι αγωράζεις 4 λάστιχα με 140 ευρώ  :2funny:θα της πει κάποιος εντελώς άσχετος με αυτοκίνητα  :2funny:.
  Η μεγαλύτερη πλάκα είναι που όλοι εσείς που τα λέτε αυτά όταν έρχεται κάποιος στη Γερμανία και σας παίρνει τηλέφωνο γιά να σας συναντήσει εσείς τον αποφεύγετε γιά να μη δει τα χάλια σας  :2funny: :2funny: :2funny:
δημητρακη,το τι θα πιστεψει κανεις,ειναι κατι που δε με αφορα.ουτε θα ζητησω απο κανενα να μου αποδειξει με φωτογραφιες αν τον εχεσε μια γκομενα για να μπορει να φαει την επομενη μερα στα mc donalds,γτ πολυ απλα,ο καθε χεσμενος που φτανει σε σημειο να το πει,δεν εχει τιποτα να κρυψει,ουτε διαθετει αυτοσεβασμο.αυτα οπως εγραψα και πιο πριν,δεν αφορουν ανθρωπους που μπορουν και παραγουν αλλα ατομα που δε μπορουν να δεσουν τα κορδονια τους.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
δεν σου φτανουν τα λεφτα να παρεις καμια ωραια πουτανα?
τοσες εχει το σανκτ

https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/276249/379172407.jpg[/img[/URL]]
[img]https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/274607/754801761.jpg[/img[/URL]]

[/quote] δεν μπορεί τώρα, μαζεύει της 5000 για να παίξει στοίχημα με εσένα  ;) :2funny: εσύ ρε ναυάγιο μας ανεβάζεις μια φώτο με φαγητά και μια με πισίνα,φώτο που γαμάς δεν ανέβασες ποτέ, μήπως δεν σου σηκώνεται ούτε σένα  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δεν σου φτανουν τα λεφτα να παρεις καμια ωραια πουτανα?
τοσες εχει το σανκτ

https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/276249/379172407.jpg[/img[/URL]]
[img]https://[URL unfurl="true"]www.rusdosug.com/Fotos/Persons_big/274607/754801761.jpg[/img[/URL]]

[/quote]Εσένα όπως είπε απέδειξε το πουλί δε σου φτάνουν ούτε να πας να πιεις καφέ στην πλάτεία  :jerking: :2funny:
 
[QUOTE="dleivas, post: 9633413, member: 68103"]
δημητρακη,το τι θα πιστεψει κανεις,ειναι κατι που δε με αφορα.ουτε θα ζητησω απο κανενα να μου αποδειξει με φωτογραφιες αν τον εχεσε μια γκομενα για να μπορει να φαει την επομενη μερα στα mc donalds,γτ πολυ απλα,ο καθε χεσμενος που φτανει σε σημειο να το πει,δεν εχει τιποτα να κρυψει,ουτε διαθετει αυτοσεβασμο.αυτα οπως εγραψα και πιο πριν,δεν αφορουν ανθρωπους που μπορουν και παραγουν αλλα ατομα που δε μπορουν να δεσουν τα κορδονια τους.
[/quote]Τι παράγεις μωρέ? :2funny:μήπως κ'εσύ κινείς της οικονομίες όπως και ο Βλάκμαν? :jerking: :2funny:.
  Άσε έχω πάει αρκετές φορές στη Γερμανία και έχω δει πως ζείτε  :banghead:μήπως αυτό που νοικιάζεις είναι 9,3 τμ και όχι 93 τμ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
   Ελλάδα δεν είχατε να φάτε και φύγατε στη Γερμανία  :banghead:είσαστε οι αποτυχημένοι της Ελλάδας όποιος έχει ένα διαμέρισμα και μιά δουλειά στην Ελλάδα σιγά μη φύγει,εγώ δεν έχω δει κανένα πλούσιο να φεύγει   :2funny:μόνο κακομοίρηδες  :2funny:.
  Αν ήταν ωραία η Γερμανία και είχες ανέσεις στη Γερμανία σιγά μην πηγαινες Ελλάδα 2 φορές το χρόνο :2funny:.Εγώ Ελλάδα δεν πάω να με πληρώνανε! :banghead:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Εσένα όπως είπε απέδειξε το πουλί δε σου φτάνουν ούτε να πας να πιεις καφέ στην πλάτεία  :jerking: :2funny:
  Τι παράγεις μωρέ? :2funny:μήπως κ'εσύ κινείς της οικονομίες όπως και ο Βλάκμαν? :jerking: :2funny:.
  Άσε έχω πάει αρκετές φορές στη Γερμανία και έχω δει πως ζείτε  :headbang:μήπως αυτό που νοικιάζεις είναι 9,3 τμ και όχι 93 τμ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
    Ελλάδα δεν είχατε να φάτε και φύγατε στη Γερμανία  :headbang:είσαστε οι αποτυχημένοι της Ελλάδας όποιος έχει ένα διαμέρισμα και μιά δουλειά στην Ελλάδα σιγά μη φύγει,εγώ δεν έχω δει κανένα πλούσιο να φεύγει  :2funny:μόνο κακομοίρηδες  :2funny:.
  Αν ήταν ωραία η Γερμανία και είχες ανέσεις στη Γερμανία σιγά μην πηγαινες Ελλάδα 2 φορές το χρόνο :2funny:.Εγώ Ελλάδα δεν πάω να με πληρώνανε! :headbang:
παραγω χρηματα για να ζω ανετα εγω και η οικογενεια μου χαζοδημητρακη.δεν ειμαστε το ιδιο ηλιθιοι για να ισχυρισθω οτι εγω εβαλα μπροστα τη βιομηχανια της γερμανιας...για μενα και την οικογενεια μου λοιπον παραγω γιατι δε δεχομαι να περιμενω το χαρτζηλικι απο την κορη καθε μηνα,ουτε να με χεζουν για να φαω.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Κάθε φορά που μου κάνεις παράθεση ή αναφέρεσαι σε εμένα, θα ακολουθεί το παρακάτω---->
Παραθεση χαδι, παιδικες δικαιολογιες.
Ειναι καβλα ο gastarbeiter να αποστομωνει τον πολυταξιδεμενο επιχειρηματια.

Διαλεξε ατομο απο το σαιτ κ αν συμφωνω κι εγω με ενα 50αρακι paypall σου λυνω καθε απορια.
Αριστερος εσυ το λες αλλα οπως παντα εχεις το αντιενστικτο....
Εκανα το τρομερο λαθος να βαλω αλλου smiley πωπω καταστροφη....

Και τελος κατι κοριτσακια στα social media γραφουν ενα κειμενο, θεωρουν πως ειναι καυστικο, και κλεινουν λεγοντας, "αυτα και καλη τυχη" "πηρες την απαντηση σου" "τελειωσα με σενα" κτλ πιστευοντας πως με επιχειρηματα ανυπαρκτα ή επιχειρηματα χαδια εχουν κανει τον αλλον σκονη.....κι αν εγω απαντησω οπως εχω το δικαιωμα μετα σιγη ιχθυος...ελλειψει επιχειρηματων....

Τσαμπικε
-τι να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
-γιατι δεν πας εσυ να επενδυσεις αφου ειναι τόσο καλα?
-για την κορεανα θα ταξιδευες εως μοσχα?
-θα καθοσουν να σε χεσουν κ θα εχυνες στο πεπονι των γονιων σου πριν τους το σερβιρεις? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?

Χαχχαχα
Καβλωνω οταν υποχρεωνω τα τρολ σε αλαλία, να διαβαζουν και να μην μπορουν να απαντησουν χαχχχχα

Μην απαντησεις ξανα....ετσι κι αλλιως αποφευγεις τετοιες ερωτησεις .


*περισσοτερα οταν εχω χρονο...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μα αυτοί δεν ξέρουν καν να αρθρώνουν λέξη! Ποιός να τους δώσει 1500Ε..
Το να ξέρουν ικανοποιητικά  Γερμανικά για αυτούς είναι ότι για έναν Ουζμπέκο να έχει Ρώσικο διαβατήριο!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ή ότι για κάποια απο το Βιελικι Νοβγκοροντ να έχει διαμέρισμα στη Πετρούπολη!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλο ενα πενηνταρικακι paypall και σου λυνω κι αυτην την απορια  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα θελες σκατοψυχε....
Προς το παρον παρε ενα ζευγαρι κυαλια κ ψαξε για τουριστα.

Ακου να μαθαινει καποιος γερμανικα ενω μισει οτιδηποτε απο αυτη τη χωρα χαχχαχαχ
Αιωνιο το μαρτυριο... :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Η Νέα Υόρκη μου αρέσει περισσότερο,σκέφτομαι να ξαναπάω το μόνο πρόβλημα είναι ότι με τον ιό δεν μπορείς να πας πουθενά!Ενώ εσύ μας έβαλες σφραγγίδες :jerking:και απέδειξες ότι πήγες στη Ρωσσία  :jerking: :2funny:κ' εγώ πριν λίγο απέδειξα ότι μένω στην Ιαπωνία και όχι στην Ρωσσία  :2funny: :2funny: :2funny:.
   Τρεις φωτογραφίες όλες κ΄'ολες έχεις και μας βάζεις και μας το παίζεις και γαμιάς  :jerking: :2funny:

Μετα τα low budget φαστφουνταδικα ο γεμιστανας δημητρακης ,ο τσαρος της ρωσιας, ο απλας, σαρωνει και τα δευτεροτριτα ασιατικα μπακαλικα ....ετσι γλυτωνει ρουβλια για να παρει μποτες απο καβουρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μας τα παν κ'άλλοι που την είχαν πιό μεγάλη  :2funny: :2funny: :2funny:
  Και ο Νυχτοφύλακας είπε ότι έχει Audi και ότι μένει σε διαμέρισμα   :jerking::2funny: αλλά στις φώτο είδαμε ότι έχει ένα μικρό δωμάτιο  :headbang:όσο γιά τ'αμάξι τέτοιες μαλακίες ότι αγωράζεις 4 λάστιχα με 140 ευρώ  :2funny:θα της πει κάποιος εντελώς άσχετος με αυτοκίνητα  :2funny:.
   Η μεγαλύτερη πλάκα είναι που όλοι εσείς που τα λέτε αυτά όταν έρχεται κάποιος στη Γερμανία και σας παίρνει τηλέφωνο γιά να σας συναντήσει εσείς τον αποφεύγετε γιά να μη δει τα χάλια σας  :2funny: :2funny: :2funny:
Ενα paypall και λυνοντε ολες οι αποριες σου αυτοματα

Ο κοσμος εχει παει μπροστα αλλα εσυ εχεις μεινει στο 2006.
Ο καθε μεταναστης ειναι καλυτερα απο σενα. Σ αρεσει δεν σ αρεσει ,τι να κανουμε,ας προσεχες
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Παραθεση χαδι, παιδικες δικαιολογιες.
Ειναι καβλα ο gastarbeiter να αποστομωνει τον πολυταξιδεμενο επιχειρηματια.

Διαλεξε ατομο απο το σαιτ κ αν συμφωνω κι εγω με ενα 50αρακι paypall σου λυνω καθε απορια.
Αριστερος εσυ το λες αλλα οπως παντα εχεις το αντιενστικτο....
Εκανα το τρομερο λαθος να βαλω αλλου smiley πωπω καταστροφη....

Και τελος κατι κοριτσακια στα social media γραφουν ενα κειμενο, θεωρουν πως ειναι καυστικο, και κλεινουν λεγοντας, "αυτα και καλη τυχη" "πηρες την απαντηση σου" "τελειωσα με σενα" κτλ πιστευοντας πως με επιχειρηματα ανυπαρκτα ή επιχειρηματα χαδια εχουν κανει τον αλλον σκονη.....κι αν εγω απαντησω οπως εχω το δικαιωμα μετα σιγη ιχθυος...ελλειψει επιχειρηματων....

Τσαμπικε
-τι να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
-γιατι δεν πας εσυ να επενδυσεις αφου ειναι τόσο καλα?
-για την κορεανα θα ταξιδευες εως μοσχα?
-θα καθοσουν να σε χεσουν κ θα εχυνες στο πεπονι των γονιων σου πριν τους το σερβιρεις? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?

Χαχχαχα
Καβλωνω οταν υποχρεωνω τα τρολ σε αλαλία, να διαβαζουν και να μην μπορουν να απαντησουν χαχχχχα

Μην απαντησεις ξανα....ετσι κι αλλιως αποφευγεις τετοιες ερωτησεις .


*περισσοτερα οταν εχω χρονο...
Έργα και ημέρες του Gastarbeiter μας

Ο συμπαθής αρχικώς Urlauber, όσο καταπιανόταν με τα θέματα mgtow, βάλθηκε να πείσει το φόρουμ για το πόσο καλή είναι η ζωή στη Γερμανία! Αρχικώς μιλούσε για καλές αποδοχές, υψηλή ποιότητα ζωής, γυναίκες, ταξίδια, κοινωνική αποδοχή και ευημερία!
Όταν ο Δημητράκης άρχισε να τον πιέζει άρχισαν οι πρώτες φωτογραφίες απο ένα διαμέρισμα ΠΟΝΤΙΚΟΤΡΥΠΑ σαν κελί φυλακής που αμφιβάλουμε αν έχει δική του τουαλέτα και πιθανώς είναι δωμάτιο απο κοινόβιο! Ακολούθησαν φωτογραφίες με αξεσουάρ που είναι τελείως base class  φτηνοπράγματα πλέμπας! :2funny: :2funny: :2funny:
Όσο η κόντρα με τον Δημητράκη φούντωνε ξεκίνησαν και τα πιο χοντρά λάθη! Ψεύτικες φωτογραφίες με άθλια web girls για γκόμενες, εισιτήριο κάποιου Τάσσου για να το παίξει κοσμογυρισμένος και μπύρες σε Ελληνικά στέκια της μιζέριας! :S
Στη πορεία μπηκα και εγώ να πω πως η Γερμανία δεν είναι ιδανικό μέρος μετανάστευσης και τότε άρχισαν τα χοντρά όργανα!  :orchestra: 
Πήγε να μας πει πως οι Γερμανοί όταν μιλάνε κάνουν λάθη! Μόνο που τα λάθη τα έκαναν για να φτάσουν στο δικό του επίπεδο συνεννόησης μήπως βγάλουν άκρη! Μας έβαλε φαγητά γεμάτα λίπη και ακόρεστα για να μας δείξει πως τρέφεται σωστά ενώ ο ίδιος είναι χοντρομπαλάς σαν βουβάλι και η δουλειά του τελείως ακοινώνητη!
Και φτάσαμε σε αυτές τις μέρες που έγραψε και κουβέντες που βγάζουν μίζερο, εκδικητικό και ΑΡΙΣΤΕΡΟ χαρακτήρα! Άρχιζε να  μιλάει για εργοδότες εκμεταλλευτές λες και όλοι είναι έτσι και πως προσπαθεί ευτελίζει εργαζόμενους στο σέρβις στις διακοπές του(στο μυαλό του) την ώρα που όλος ο κόσμος περνάει καλά αυτός βρίσκει χαρά στο κινητό του και στον αρνητισμό!
Και αποκορύφωμα όλων χτες το βράδυ που μου έκανε υπόδειξη πως γράφει ΗΡΕΜΑ επειδή ΓΑΜΑΕΙ την ώρα που του έφευγαν "κατά λάθος" smilies την ώρα που έγραφε ....ΗΡΕΜΑ (τρεμάμενος) :2funny: Πιστευει κανείς πως αυτός γαμάει? :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Εγώ τελείωσα μαζί του! Οποιαδήποτε αναφορά στο νικ aegeanorg απο τον ίδιο θα απαντάται με το παραπάνω κείμενο ή και πιθανώς εμπλουτισμένο αν συνεχίσει να αυτοξευτιλίζεται.   
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
παραγω χρηματα για να ζω ανετα εγω και η οικογενεια μου χαζοδημητρακη.δεν ειμαστε το ιδιο ηλιθιοι για να ισχυρισθω οτι εγω εβαλα μπροστα τη βιομηχανια της γερμανιας...για μενα και την οικογενεια μου λοιπον παραγω γιατι δε δεχομαι να περιμενω το χαρτζηλικι απο την κορη καθε μηνα,ουτε να με χεζουν για να φαω.

Πωπω ξεφτιλικι μεσα σε τρεις σειρες.... :heavymetalbig:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
   Η κόρη μου ξέρεις τι έχει?

Ευκολακι Μήτσο!!

Μαλακα πατέρα έχει  :2funny:

Τα έχουμε πει αυτά, μαλακες σαν εσένα βγαίνουν μια φορά στα 500 χρόνια. Μη λέμε τα ίδια..

Υ.Γ. Πήγες σούπερ μάρκετ βλέπω.. Πεπόνια δεν είχε?? Σε βλέπω πάλι στο χειροκίνητο  :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αλλο ενα πενηνταρικακι paypall και σου λυνω κι αυτην την απορια  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα θελες σκατοψυχε....
Προς το παρον παρε ενα ζευγαρι κυαλια κ ψαξε για τουριστα.

Ακου να μαθαινει καποιος γερμανικα ενω μισει οτιδηποτε απο αυτη τη χωρα χαχχαχαχ
Αιωνιο το μαρτυριο... :2funny: :2funny:
Όπως ο άλλος ο φτωχομπινές που είδε τα πεντακοσάρικα που δεν έχει πιάσει ποτέ του στα χέρια του  :2funny:και έπαθε πλάκα και νόμιζε ότι θα μου φάει 5.000  :jerking: :2funny:εσύ ζητάς λιγότερα  :2funny:
  Αν η Γερμανία ήταν τόσο ωραία δεν θα τρέχατε όλοι στην Ελλάδα κάθε καλοκαίρι και θα ονειρεύοσασταν να γυρίσετε πίσω  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Ενα paypall και λυνοντε ολες οι αποριες σου αυτοματα

Ο κοσμος εχει παει μπροστα αλλα εσυ εχεις μεινει στο 2006.
Ο καθε μεταναστης ειναι καλυτερα απο σενα. Σ αρεσει δεν σ αρεσει ,τι να κανουμε,ας προσεχες
Ναι το βλέπω  :2funny:πολύ καλύτερα ζει ο μετανάστης σ'αυτό το τεράστιο δωμάτιο :2funny:δηλαδή παλιά ζούσατε έξω στην αυλή  :2funny:που είναι τ'αμάξι που μας λες ότι έχεις? :jerking: :2funny:με τα λάστιχα που κάνουν 140 Ευρώ  :2funny:όπως κατάλαβα η Αλβανίδα εκεί δεν ήρθε μόνο γιά καφέ πήγατε  :2funny:αν είχε έρθει θα μας την είχες βάλει φώτο στο δωμάτιο σου  :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 41

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom