Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
αυτο που προσπαθω να αποδειξω ειναι οτι το εξωτερικο σου δινει την ευκαιρια να βγαλεις πολλαπλασια χρηματα απο αυτα που θα εβγαζες στην ελλαδα για την ιδια δουλεια ενω τα γκομενικα ειναι σχεδον παραδεισος σε σχεση με την ελληνικη πραγματικοτητα

Τι να αποδειξεις φιλε μου. Καποιοι εδω μεσα εχουν παει Ρωσια και γαμανε τον πατο της καζακστανης στεπας.

Μην τους ανοιγεις τα ματια.

Ειπαμε κανουμε κουπι, δε μας βλεπει ηλιος, ντρεπομαστε για τη καταντια μας και δεν πηδαμε τιποτα.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρε Δημητρακη εχεις 500αρικα και γαμας τη Βορειοκορεατικη μαιμου?

3 ενδεχομενα βλεπω

1)Εισαι τσιπης
2)Τα 500αρικα που εδειξες ειναι της μονοπολης. Ρωσια σιγουρα θα παιζουν πλαστογραφιες
3)Εχεις φετιχ με μπαζα (εκτος απο χεσιμο)


μπαζομεταναστης

να εισαι αγ πετρουπολη και να γαμας ουζμπεκες
στο μεταξι καλυτερες θα γαμουσε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Λάκη το μόνο που θέλω να διορθώσω είναι ότι ο Dude Αγγλία είναι μόνο στα όνειρα του  :jerking: :2funny:Ελλάδα είναι και πιθανόν μένει με τους γονείς του  :2funny:στη φαντασία του είναι στην Αγγλία και δουλεύει :jerking: :2funny:
 
Να ήξερες πόσο με καυλώνεις όταν το γράφεις αυτό.Γιατί δείχνει πόσο μαλάκας ψευτης ανίδεος γελοίος και βλαμμένος είσαι.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δημητρακη οταν σου ειπα να βαλουμε στοιχημα 5000 ευρω για τις φωτο κοτεψες

επαναλαμβανω λοιπον
καταθετουμε απο 5.000 σε ροδιτη η λακη που σε στηριζουν κιολας
αν τους αποδειξω οτι οι φωτο ειναι δικες μου τα κραταω
αν οχι τα λεφτα τα παιρνεις εσυ

το πας η εισαι μια κοτουλα που κανει μονο κο κο κο
Αν περιμένεις τρεις μήνες  να τα μαζεψει,να του στείλει και η κόρη τίποτα λεφτά θα πάει το στοιχημα.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τι να αποδειξεις φιλε μου. Καποιοι εδω μεσα εχουν παει Ρωσια και γαμανε τον πατο της καζακστανης στεπας.

Μην τους ανοιγεις τα ματια.

Ειπαμε κανουμε κουπι, δε μας βλεπει ηλιος, ντρεπομαστε για τη καταντια μας και δεν πηδαμε τιποτα.

προσπαθω να ανοιξω τα ματια των ανθρωπων που το σκεφτονται σοβαρα

το κανω καπως με γλαφυρο τροπο αλλα οταν προσπαθεις να διαψευσεις αεργα αμεα η μπουληδες που συντηρουνται απο πατρικες περιουσιες καπως πρεπει να προσαρμοστεις
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αν περιμένεις τρεις μήνες  να τα μαζεψει,να του στείλει και η κόρη τίποτα λεφτά θα πάει το στοιχημα.

αν το βαλει θα ανεβαζω φωτο για το πως τα ξοδευω
οταν εκεινος δεν θα εχει λεφτα ουτε για ουζμπεκες πουτανες

ουτε για φαι δεν θα εχει αμα χασει 5000
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
αν το βαλει θα ανεβαζω φωτο για το πως τα ξοδευω
οταν εκεινος δεν θα εχει λεφτα ουτε για ουζμπεκες πουτανες

ουτε για φαι δεν θα εχει αμα χασει 5000
Μην ανησυχείς ,θα μαζέψουμε και θα του στείλουμε λεφτά.Πες ότι τα δωσαμε σε κάποιον ζητιάνο στον δρόμο.Να φάνε οι γάτες του,γιατί αυτές λυπάμαι ,αντε και τον Μάρκελο που αν δεν έχει να φάει θα πρέπει να κάνει πιατσα πάλι και έτσι όπως είναι ποιος να τον γαμίσει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε Δημητρακη εχεις 500αρικα και γαμας τη Βορειοκορεατικη μαιμου?

3 ενδεχομενα βλεπω

1)Εισαι τσιπης
2)Τα 500αρικα που εδειξες ειναι της μονοπολης. Ρωσια σιγουρα θα παιζουν πλαστογραφιες
3)Εχεις φετιχ με μπαζα (εκτος απο χεσιμο)
Δε σε είχα γιά τόσο  :jerking: :2funny:Ναι στις τράπεζες στην Ρωσσία δίνουν πλαστά λεφτά  :jerking: :2funny:
 Μετά από αυτά που λες δε φταίνε οι άλλοι που σε κράξανε  :2funny: και σε ξεφτιλίσανε  :2funny:



αυτο που προσπαθω να αποδειξω ειναι οτι το εξωτερικο σου δινει την ευκαιρια να βγαλεις πολλαπλασια χρηματα απο αυτα που θα εβγαζες στην ελλαδα για την ιδια δουλεια ενω τα γκομενικα ειναι σχεδον παραδεισος σε σχεση με την ελληνικη πραγματικοτητα
Και το αποδικνύεις βάζοντας μας φώτο από πισίνες ξενοδοχείων  :jerking: :2funny:μπράβο φοβερές αποδείξεις μας βάζεις  :jerking: :2funny:.Γκομενάκια δεν είδαμε μόνο μούφα φωτογραφίες από πισίνες ξενοδοχέιων  :jerking: :2funny:.
  Καλά σε ξεφτίλισε το πουλί τότε τελείως και μετά απ'αυτό συνεχίζεις να γράφεις  :jerking: :2funny:
  Εσύ είσαι εντελώς πειναντέος  :2funny:από την πείνα σου είδες ότι εχω λεφτά και σου δημιουργήθηκε η ελπίδα μπας και μου φας λεφτά  :2funny:.Στην καλύτερη περίπτωση να δουλευες γκαρσόνι που ούτε κ'αυτό παίζει  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • 500-1.jpg
    500-1.jpg
    214 KB · Εμφανίσεις: 51
  • 500-3.jpg
    500-3.jpg
    201,5 KB · Εμφανίσεις: 58

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δε σε είχα γιά τόσο  :jerking: :2funny:Ναι στις τράπεζες στην Ρωσσία δίνουν πλαστά λεφτά  :jerking: :2funny:
  Μετά από αυτά που λες δε φταίνε οι άλλοι που σε κράξανε  :2funny: και σε ξεφτιλίσανε  :2funny:


Και το αποδικνύεις βάζοντας μας φώτο από πισίνες ξενοδοχείων  :jerking: :2funny:μπράβο φοβερές αποδείξεις μας βάζεις  :jerking: :2funny:.Γκομενάκια δεν είδαμε μόνο μούφα φωτογραφίες από πισίνες ξενοδοχέιων  :jerking: :2funny:.
   Καλά σε ξεφτίλισε το πουλί τότε τελείως και μετά απ'αυτό συνεχίζεις να γράφεις  :jerking: :2funny:
   Εσύ είσαι εντελώς πειναντέος  :2funny:από την πείνα σου είδες ότι εχω λεφτά και σου δημιουργήθηκε η ελπίδα μπας και μου φας λεφτά  :2funny:.Στην καλύτερη περίπτωση να δουλευες γκαρσόνι που ούτε κ'αυτό παίζει  :2funny: :2funny: :2funny:.

γκαβο εισαι ρε?

πριν 10 ποστ τις ειχα βαλει

λεγε τωρα συμβολαιογραφο της αρεσκειας σου για το στοιχημα
θα σε αφησω χωρις γατοτροφες
 

Συνημμένα

  • InkedDSC_0002_LI.jpg
    InkedDSC_0002_LI.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 54
  • InkedDSC_0011_LI.jpg
    InkedDSC_0011_LI.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 60
  • InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    371 KB · Εμφανίσεις: 58

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
γκαβο εισαι ρε?

πριν 10 ποστ τις ειχα βαλει

λεγε τωρα συμβολαιογραφο της αρεσκειας σου για το στοιχημα
θα σε αφησω χωρις γατοτροφες
Αυτές της τρεις φώτο έχεις και μας βάζεις  χρόνια τώρα:jerking: :2funny:της βλέπουμε πιά στον ύπνο μας  :jerking: :2funny:φοβερές αποδείξεις  :jerking: :2funny: άλλες φώτο έχεις να μας βάλεις?εκτός απ'αυτές της τρεις  :jerking: :2funny:και 2-3 άλλες φωτογραφίες με κάτι πισίνες που μας βάζεις συνέχεια :jerking: :2funny:.
  Φώτο από πραγματικές γκόμενες όπως βάζω εγώ έχεις να μας βάλεις? :2funny:Πραγματικά λεφτά όχι μούφα σα του Ιωσήφ τα 500άρικα  :jerking:ή τα λεφτά των γειτόνων του Γκαστερμπά'ι'τερ έχεις να βάλεις? :2funny:γιά αμάξι δε μιλάω γιατί πιό λογικό είναι να είχα εγώ learjet παρά εσύ αμάξι  :2funny: :2funny: :2funny: και σταμάτα να ζητάς λεφτά ΖΗΤΙΆΝΕ ΓΥΦΤΟ  :2funny:είδες λεφτά και έχεις πάθει παράκρουση και θέλεις να λαδώσεις το εντεράκι σου  :2funny: :2funny: :2funny:
  Έγραψα στον Μαρκέλο να σε αναλάβεια αυτός γιατί πρέπει να φύγω  :2funny:αν και εγώ σε ξεσκίζω καλύτερα  :2funny:ο Μαρκέλος ρεζιλεύει καλύτερα από μένα το Νυχτοφύλακα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πως τον πετσόκοψες τώρα το Λάκη;;;  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Τύπε το σίγουρο με εμένα είναι , ότι ούτε στα νιάτα μου, ούτε τώρα , ούτε ήμουν , ούτε είμαι ...

[size=14pt]ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΝΥΧΤΑ !!!!!!!

Και όποιος είναι σερβιτόρος για μεροκάματο σεβαστό [/size]
[size=15pt]ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΡΒΙΤΟΡΙΛΙΚΙ ... ή έγινε σερβιτόρος για ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ[/size]
[size=17pt]ΕΙΝΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ...[/size]

[size=13pt][size=10pt]Πορτα δεν εχω φαει ποτε στη ζωη μου Λακη, ειτε εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα [/size][/size]

[size=13pt]Θα κλάψεις αλλά ποτέ δε θα μάθεις τι πόστο είχα (και έχω ακόμα από χόμπυ) σε μαγαζί. [/size] 

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Aρκετα σε γλεντησα ρε βοδαρε. Παρασκευη βραδυ ηταν εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε. Μη φοβασαι θα παρει σειρα η ροδελα σου και σημερα.

ο άλλος αποτυχημένος, είχε να πάει να γαμήσει στις 02.50 ...

δεν πήγε για ... ύπνο !!!!!!!

ούτε οι ίδιοι δεν πιστεύουν τις μαλακίες τους ....


ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ... πρέπει να έχουν τεκμήρια επάνω ....
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
 Φώτο από πραγματικές γκόμενες όπως βάζω εγώ έχεις να μας βάλεις?

πραγματικές γκόμενες εννοεις τα ουζμπεκικα που μαζευεις απο τα σαλον γιατι βαρανε  μυγες?

αυτες που ποσταρω πληρωσαν και τα εισητηρια τους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πραγματικές γκόμενες εννοεις τα ουζμπεκικα που μαζευεις απο τα σαλον γιατι βαρανε  μυγες?

αυτες που ποσταρω πληρωσαν και τα εισητηρια τους
Αυτές που ποστάρεις δεν υπάρχουν γιατί είναι μούφα φωτογραφίες  :jerking: :2funny:
  Θα σε ξεσκίσει τώρα ο Λάκης γιατί πρέπει να φύγω  :2funny:.
  Ποτέ δεν έβαλες καμία πραγματική φώτο  :jerking:όλο μούφα φώτο και πισίνες μας βάζεις έχεις βρει από κάπου 5-6 φώτο και μας της βάζεις συνέχεια  :jerking: :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτές που ποστάρεις δεν υπάρχουν γιατί είναι μούφα φωτογραφίες  :jerking: :2funny:
  Θα σε ξεσκίσει τώρα ο Λάκης γιατί πρέπει να φύγω  :2funny:.
  Ποτέ δεν έβαλες καμία πραγματική φώτο  :jerking:όλο μούφα φώτο και πισίνες μας βάζεις έχεις βρει από κάπου 5-6 φώτο και μας της βάζεις συνέχεια  :jerking: :2funny:

συμβολαιογραφο πουστρακι

στοιχημα για το εαν οι φωτο ειναι μουφα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
συμβολαιογραφο πουστρακι

στοιχημα για το εαν οι φωτο ειναι μουφα
Σου απάντησα στο άλλο Thread  :2funny:άλλες φώτο εκτός από αυτές της 3 μούφα φώτο δεν έχεις να μας βάλεις  :2funny:ξέχασα της πισίνες των ξενοδοχείων που μας έβαλες  :jerking: :2funny:.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ο άλλος αποτυχημένος, είχε να πάει να γαμήσει στις 02.50 ...

δεν πήγε για ... ύπνο !!!!!!!

ούτε οι ίδιοι δεν πιστεύουν τις μαλακίες τους ....


ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ... πρέπει να έχουν τεκμήρια επάνω ....
Εδώ ο κακομοίρης επιμένει κιόλας ότι οι μούφα φώτο του είναι πραγματικές  :jerking:το ότι από την ανάλυση φένεται ότι είναι του 2003 δε μιλάω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στο μεταξύ έχουμε πει πως είναι οι φωτό τεκμήρια.
Παράδειγμα χθες, ξαναμπήκε εκείνη η φωτό που είχε ξεσκίσει πριν χρόνια
το λατζέρη από το νιού τζέρσι ... που έλεγε ότι δεν έχω πάει ποτέ στη ΝΥ ...

του έγινε η σούφρα φουγάρο ......

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1259882;image[/img[/URL]]

ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ, ΤΟΥΣ ΞΕΣΚΙΖΕΙΣ, ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ ....

αλλά μετά από χρόνια έρχεται ο ίδιος μαλάκας, με άλλο λογαριασμό και λέει πάλι τα ίδια !!!

[QUOTE="Hercule Poirot, post: 9629250, member: 202636"]
[size=13pt]Αμφιβαλλω αν εχει παει περα απο τα Κιουρκα.[/size][/quote]

Θέλει κι άλλο πετσόκομα
[MEDIA=youtube]ftuTGVz05WE[/MEDIA]
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εδώ ο κακομοίρης επιμένει κιόλας ότι οι μούφα φώτο του είναι πραγματικές  :jerking:το ότι από την ανάλυση φένεται ότι είναι του 2003 δε μιλάω  :2funny: :2funny: :2funny:

γραφει οτι ειναι καταγραφη απο βιντεο
απο gopro7 κυκλοφορησε περσι

λεγε ποιον συμβολαιογραφο προτιμας φτωχομπινε
ολο το βιντεο στην διαθεση του

θα σε φανε τα γατια απο την πεινα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Παρε το αεροπλάνο για να πας σε συμβολαιογράφο με εναν άγνωστο για ενα στοίχημα με φωτογραφίες ποσταρισμενες στο μπουρδελα.κομ.
Πολυ λογικό ακούγεται.
Αυτος που το προτείνει δεν το κανει εκ του ασφαλούς, γνωρίζοντας ότι αυτό δεν πρόκειται πότε να γίνει :2funny:
Την απάντηση την έδωσαν στο άλλο Thread  :2funny:
  Ωραία αφού σε άφησαν και της πήρες βίντεο βάλτες μας φωτογραφίες που σίγουρα της πήρες  :2funny:
  Θέλουμε φώτο και από της (φανταστικές) γκόμενες από τη Βαλτική  :2funny:που ούτε αυτές υπάρχουν  :2funny: :2funny: :2funny:
  Έχει πολύ γέλιο σήμερα με τους φουκαράδες  :2funny:οι κακομοίρηδες που μένουν Ελλάδα με τους γονείς τους έχουν κ'αυτοι πλάκα δε λέω  :2funny:αλλά πιό πολύ γέλιο σκάω με τους φουκαράδες Έλληνες του εξωτερικου  :2funny:αυτοί είναι εντελώς τελειωμένοι  :2funny:το να έχεις δική σου τουαλέτα το θεωρούνε κάτι το εξωπραγματικό  :2funny:δε πιστεύουν ότι ενώ μένω στο εξωτερικό έχω δικό μου μπάνιο και δική μου τουαλέτα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom