Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εντομεταξυ το τουαρεγκ του κλώνου μου δεν το έχω δει πουθενά σε αγγελία κάτω από 10 χιλιάδες
Το πρόβλημα γ'αυτά τ΄ αμάξια δεν είναι να τα αγωράσεις.Δίνεις 10.000 και παίρνεις ένα!θα θέλει βενζίνη 18 λίτρα στα 100 χλμ. μέσο όρο! :2funny:θα πληρώνεις πάρκινγκ γιατί τέτοιο αμάξι δεν το αφήνεις στο δρόμο!και τα 4 λάστιχα δεν έχουν 140 ευρώ όπως έλεγε ο άσχετος που είχε αμάξι το 2006 και θα χε κάνα Daewoo Matiz  :2funny: και θυμόταν από τότε της τιμές  :jerking: :2funny: αλλά από   700 ευρώ και πάνω.
 Αυτός ο φουκαράς δεν έχει ούτε Opel corsa  :2funny:και να δώσει 1.000-1.500 ευρώ να πάρει ένα δε θα έχει λεφτά να το συντηρίσει  :headbang:να το πάρεις το πήρες τ'αμάξι η συντήριση είναι το πρόβλημα  :2funny:.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Για να τα λέμε με ... ακρίβεια ΣΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΠΗΓΑΤΕ , δεν φάγατε τίποτε, νηστικοί φύγατε ....

Δεν λες και το χειρότερο όμως.

Ότι το μαγαζί το λένε ΤΣΕ.

Ξέρεις από ποιόν βέβαια....

(Τώρα ο Θεός να το κάνει Μεξικάνικο αλλά να είχαμε να λέγαμε).
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Το πρόβλημα γ'αυτά τ΄ αμάξια δεν είναι να τα αγωράσεις.Δίνεις 10.000 και παίρνεις ένα!θα θέλει βενζίνη 18 λίτρα στα 100 χλμ. μέσο όρο! :2funny:θα πληρώνεις πάρκινγκ γιατί τέτοιο αμάξι δεν το αφήνεις στο δρόμο!και τα 4 λάστιχα δεν έχουν 140 ευρώ όπως έλεγε ο άσχετος που είχε αμάξι το 2006 και θα χε κάνα Daewoo Matiz  :2funny: και θυμόταν από τότε της τιμές  :jerking: :2funny: αλλά από  700 ευρώ και πάνω.
  Αυτός ο φουκαράς δεν έχει ούτε Opel corsa  :2funny:και να δώσει 1.000-1.500 ευρώ να πάρει ένα δε θα έχει λεφτά να το συντηρίσει  :headbang:να το πάρεις το πήρες τ'αμάξι η συντήριση είναι το πρόβλημα  :2funny:.
Bαζεις φωτο μπανιο ολοκληρο και βαζω αμεσως φωτο απο audi μαζι με την αδεια.

Που να τολμησεις βρε κακομοιρη......χαχχαχαχχαχα

Φτωχε....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγω ειμαι φτωχος ,με τετοια ρουχα γαμαω.
Ενω εσυ που εισαι ο τσαρος ,heute coutour βγαινεις με γυναικες μεσα στα λουσα χαχχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: hi class

Εγω αν ημουν στην ρωσια κ ειχα καταντησει να γαμαω κορεανες θα ειχα αυτοκτονησει με κωλοδαχτυλο χαχαχα :2funny: :2funny:
Εσένα στη Ρωσσία με τα παλιόρουχα και το κινητό των 100 ευρώ και τη μιζέρια που έχεις δεν πρόκειται ούτε 45χρονη να σε κοιτάξει  :2funny:ήρθαν εδώ κ'άλλοι σαν εσένα χωριάτες,φουκαράδες γιά να βρούνε δουλειά  :2funny:και τους κοίταγε ο κόσμος με περιφρόνιση σα να ήταν σκουπίδια  :vomit: :vomit: :2funny:.
  Τι γαμάς? :2funny:την Αλβανίδα καθαρίστρια που βγήκατε γιά καφέ? :2funny:βάλε μας φωτο της στο σπίτι σου έστω με τα εσώρουχα αφού τη γαμάς όπως μας λες  :2funny: :2funny: :2funny:.Δε νομίζω να θες να μας πεις ότι  :knockinb:αυτή που μας έβαλες την κλεμμένη φωτογραφία από το ίντερνετ  :2funny:από το Web μοντέλο από την Αγγλία και μας έλεγες ότι είναι γκόμενα σου  :jerking: :2funny:.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Bαζεις φωτο μπανιο ολοκληρο και βαζω αμεσως φωτο απο audi μαζι με την αδεια.

Που να τολμησεις βρε κακομοιρη......χαχχαχαχχαχα

Φτωχε....
Πηγες και έβγαλες φωτογραφία κανένα Audi και θες να μας το βάλεις να μας το δείξεις ότι είναι δικό σου  :jerking: :2funny:μαζί με μιά άδεια από το ίντερνετ  :jerking:άσε το καταλάβαμε από πριν το παραμύθι σου  :jerking: :2funny:.Αν είχες αμάξι θα μας το χες βάλει δεκάδες φώτο να το πενευτείς  :2funny:.Από πότε τα λάστιχα του Audi κάνουν 140 Ευρώ τα 4  :jerking: :2funny:
  Καλύτερα βάλε μας φώτο της Αλβανίδα στο δωμάτιο σου με τα εσώρουχα αφού μας λες ότι την  :knockinb: :2funny:.
  Και αυτή στη φωτογραφία μας έλεγες ότι την  :knockinb: :2funny:αλλά αποδείχτηκε ότι είναι Web μοντέλο από την Αγγλία  :2funny:
  Οπότε βγήκες ψευτης  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 54
  • moufa (1).jpg
    moufa (1).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 58

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Bαζεις φωτο μπανιο ολοκληρο και βαζω αμεσως φωτο απο audi μαζι με την αδεια.

Που να τολμησεις βρε κακομοιρη......χαχχαχαχχαχα

Φτωχε....
τι κόλλημα έχεις φάει βρε φουκαρα με το μπανιο  :jerking:  το έχεις αναφέρει 10 φορές εσύ και οι άλλοι φουκαράδες  :jerking:  φυσικά αν ανέβει το μπανιο θα κάνεις κάνα 2 μέρες να ανεβάσεις την δική σου με το δήθεν αμάξι σου  :2funny: γιατί θα το κάνεις φωτοσοπ, τουλάχιστον εσύ ξέρεις και λίγο επεξεργασία, ο ΒΠ που έβαλε κουρτίνες και έλεγε είναι γκόμενά του  :2funny: δεν έβαλε και καμιά περούκα να γίνει ποιο πιστευτό   :jerking:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Μαρκελος!!!!  :2funny:

Τυπε βρέθηκε τελικά ο τραβελος με το μεγάλο παλαμάρι που έψαχνες??

Ο Τροβαδούρος έχει μεγάλη αγωνία.

Βρέθηκε? Δε βρέθηκε?  :2funny: :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μαρκελος!!!!  :2funny:

Τυπε βρέθηκε τελικά ο τραβελος με το μεγάλο παλαμάρι που έψαχνες??

Ο Τροβαδούρος έχει μεγάλη αγωνία.

Βρέθηκε? Δε βρέθηκε?  :2funny: :2funny:
Αν ρωτούσε τον προκάτοχό του προφίλ αυτού ίσως υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που μέλη που γνωρίζονται μεταξύ τους φτιάχνει κλώνους ο ένας στον άλλο, τώρα που πάτε να βγάλετε τον Μήτσο γκει είναι προσπάθεια χωρίς να πιάσει τόπο  :jerking: α και μην ξεχνάμε οι γυναίκες στην πλειοψηφία μισούν τους ομοφοβικους όσο περνάνε τα χρόνια  :2funny: περισσότερες πιθανότητες έχει ένας gay friendly πάρα εσείς  :2funny: όλα τα κακά πάνω σας, φουκαράδες, άνεργοι, άσχημοι, βρώμικοι,μου θύμισες αυτούς στο Ελ μπάσα μόνο ο Πίτσι έκανε μπάνιο  :2funny:  οι άλλο βρωμουσαν όταν είχε καλοκαιρι  :2funny:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Αν ρωτούσε τον προκάτοχό του προφίλ αυτού ίσως υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που μέλη που γνωρίζονται μεταξύ τους φτιάχνει κλώνους ο ένας στον άλλο, τώρα που πάτε να βγάλετε τον Μήτσο γκει είναι προσπάθεια χωρίς να πιάσει τόπο  :jerking: α και μην ξεχνάμε οι γυναίκες στην πλειοψηφία μισούν τους ομοφοβικους όσο περνάνε τα χρόνια  :2funny: περισσότερες πιθανότητες έχει ένας gay friendly πάρα εσείς  :2funny: όλα τα κακά πάνω σας, φουκαράδες, άνεργοι, άσχημοι, βρώμικοι,μου θύμισες αυτούς στο Ελ μπάσα μόνο ο Πίτσι έκανε μπάνιο  :2funny:  οι άλλο βρωμουσαν όταν είχε καλοκαιρι  :2funny:

Τυπε πολλά λες, μου φαίνεται πας να θολώσεις τα νερά...

Τον αρπαξες ή ακόμα ψάχνεις?

Απλή είναι η ερωτηση  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι κόλλημα έχεις φάει βρε φουκαρα με το μπανιο  :jerking:  το έχεις αναφέρει 10 φορές εσύ και οι άλλοι φουκαράδες  :jerking:  φυσικά αν ανέβει το μπανιο θα κάνεις κάνα 2 μέρες να ανεβάσεις την δική σου με το δήθεν αμάξι σου  :2funny: γιατί θα το κάνεις φωτοσοπ, τουλάχιστον εσύ ξέρεις και λίγο επεξεργασία, ο ΒΠ που έβαλε κουρτίνες και έλεγε είναι γκόμενά του  :2funny: δεν έβαλε και καμιά περούκα να γίνει ποιο πιστευτό  :jerking:
Η πλάκα είναι το έχω βάλει και το μπάνιο μου και φώτο και βίντεο :2funny:και την κουζίνα από 2 από τα 3 διαμερίσματα που έχω,καθώς και την τουαλέτα μου με τα σκατάκια μου  :2funny:.
  Μου το εξήγησαν γιατί επιμένουν γιά τουαλέτες και μπάνια  :jerking:.Γ'αυτούς τους φουκαράδες το να έχεις δικό σου τουαλέτα και μπάνιο είναι κάτι το θε'ι'κό  :headbang: :2funny:αυτοί οι κακομοίρηδες μόνο στα όνειρα τους έχουν δική τους τουαλέτα και δικό τους μπάνιο  :2funny:.
 
 
Μαρκελος!!!!  :2funny:

Τυπε βρέθηκε τελικά ο τραβελος με το μεγάλο παλαμάρι που έψαχνες??

Ο Τροβαδούρος έχει μεγάλη αγωνία.

Βρέθηκε? Δε βρέθηκε?  :2funny: :2funny:
Συγγνώμη εδώ έχουμε έναν ψεύτη που βάζει μούφα φωτογραφίες από Web μοντέλα και λέει ότι είναι γκόμενες του κ'εσύ εδώ ασχολείσε με το αν ο Μαρκέλος βρήκε παλαμάρι ή όχι? :2funny:και αν ο Μαρκέλος ψάχνει γιά τράβελους? :jerking:
  Δεν έχετε με τι άλλο να ασχοληθείτε? :jerking: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δημητρακη μπουστη και ψευτη
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Η πλάκα είναι το έχω βάλει και το μπάνιο μου και φώτο και βίντεο :2funny:και την κουζίνα από 2 από τα 3 διαμερίσματα που έχω,καθώς και την τουαλέτα μου με τα σκατάκια μου  :2funny:.
   Μου το εξήγησαν γιατί επιμένουν γιά τουαλέτες και μπάνια  :jerking:.Γ'αυτούς τους φουκαράδες το να έχεις δικό σου τουαλέτα και μπάνιο είναι κάτι το θε'ι'κό  :headbang: :2funny:αυτοί οι κακομοίρηδες μόνο στα όνειρα τους έχουν δική τους τουαλέτα και δικό τους μπάνιο  :2funny:.
 
  Συγγνώμη εδώ έχουμε έναν ψεύτη που βάζει μούφα φωτογραφίες από Web μοντέλα και λέει ότι είναι γκόμενες του κ'εσύ εδώ ασχολείσε με το αν ο Μαρκέλος βρήκε παλαμάρι ή όχι? :2funny:και αν ο Μαρκέλος ψάχνει γιά τράβελους? :jerking:
   Δεν έχετε με τι άλλο να ασχοληθείτε? :jerking: :2funny:
ναι αλλά εγώ είμαι εσύ, άρα και σένα σε πήρε η μπάλα, ότι και εσύ τον παίρνεις  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τελικά έχετε μπερδευτεί τελείως  :jerking:αφού ο Μαρκέλος δεν είναι κλώνος μου,δεν τα γράφω εγώ αυτά.
  Το πρόβλημα σας είναι τι κάνει ο Μαρκέλος?Το θέμα μας είναι γιά τη ζωή στο εξωτερικό.Οι φουκαράδες που πήγαν στο εξωτερικό γιάτι στην Ελλάδα χρεωκόπησαν και είναι οικονομικοί μετανάστες  :2funny:σας γράφουν ψέματα ότι περνάνε τέλεια  :jerking:ότι έχουν γκόμενες  :jerking:ότι βγάζουν πολλά λεφτά  :jerking:.Όπως αποδείχτηκε όλα αυτά είναι ψέματα  :2funny:και προ'ι'όντα της φαντασίας τους  :2funny:Ο βλάκμαν έβαλε μούφα φωτογραφίες από διαμέρισμα που νοίκιασε μέσω R bnb και έγραψε ότι είναι δικό του και ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: :2funny:
  Αντί να γελάτε με τους φουκαράδες και τα ψέματα τους ασχολείστε με το αν ο Μαρκέλος ψάχνει τραβεστί?Ε,γιά δεν κάνετε ένα Thread γιά το Μαρκέλο να τα γράφετε όλα αυτά?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη μπουστη και ψευτη
Εσύ είσαι ψεύτης  :jerking: :2funny:και το πιθανότερο είναι να είσαι ανίκανος σαν τον Βλάκμαν  :2funny:που φέρνει σκυλιά γιά να του  :zfuck: της γκόμενες του γιατί δεν του σηκώνετε  :2funny:.Που είναι βρε οι γκόμενες σου? :2funny:βάλτες να της δούμε :2funny:Προς το παρόν έχουμε δει μία μούφα φωτογραφία που μας είπες ότι είναι γκομενα σου  :jerking: :2funny:και μιά Αλβανίδα που βγήκες γιά καφέ :2funny:αν την είχες γκόμενα θα μας είχες φλομώσει στις φωτογραφίες της στο δωμάτιο σου  :2funny:.
  Το αν είμαι πούστης το ξέρει ο κόσμος,όπως ξέρει ότι είσαι φουκαράς και κακομοίρης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο δημητράκης πιστεύει οτι αν γράψει το ίδιο πράγμα χίλιες φορές έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από το να το γράψει 100 φορές.Νομίζει οτι βρίσκει τα αδύνατα σημεία του άλλου και πατάει πάνω τους.
Για τον πούτσο καβάλα.
Βαρετά επαναλαμβανόμενα τα ίδια και τα ίδια σκατά.Εγώ τον χρησιμοποιώ σαν όχημα για να βρίζω τους ψωλάδες που έχουν συνασπιστεί.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εσύ είσαι ψεύτης  :jerking: :2funny:και το πιθανότερο είναι να είσαι ανίκανος σαν τον Βλάκμαν  :2funny:που φέρνει σκυλιά γιά να του   :zfuck: της γκόμενες του γιατί δεν του σηκώνετε  :2funny:.Που είναι βρε οι γκόμενες σου? :2funny:βάλτες να της δούμε :2funny:Προς το παρόν έχουμε δει μία μούφα φωτογραφία που μας είπες ότι είναι γκομενα σου  :jerking: :2funny:και μιά Αλβανίδα που βγήκες γιά καφέ :2funny:αν την είχες γκόμενα θα μας είχες φλομώσει στις φωτογραφίες της στο δωμάτιο σου  :2funny:.
  Το αν είμαι πούστης το ξέρει ο κόσμος,όπως ξέρει ότι είσαι φουκαράς και κακομοίρης  :2funny: :2funny: :2funny:
Ο Χιος τα ξερει τα καμωματα σου??

Δημητρακη ψευτη, μπουστη, χεσμενε, τρενοπατημενε, τηγανοβαρεμενε, γαιδαροκλωτσημενε :2funny: :2funny: :2funny:

Χαχχαχαχ
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Βρε βρωμοπουστα Μαρκέλλα... καμιά κουράδα μοιράζεστε με τον Μήτσο ή τις τρώει όλες μόνος του;  :grin: :grin: :grin:

images
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Βρε βρωμοπουστα Μαρκέλλα... καμιά κουράδα μοιράζεστε με τον Μήτσο ή τις τρώει όλες μόνος του;  :grin: :grin: :grin:

images
το φαΐ είναι καλό, τρώει πολύ, έχει αδυναμία στο γαμησι και στο φαΐ, αναγκάζομαι να φεύγω όταν έρχεται η σκιουρινα, όταν φεύγει αυτός του προσέχω της γάτες, τουλάχιστον οι γάτες πρέπει να πάνε κτηνίατρο για να μην έχουν καυλες :2funny:, εσύ δεν χρειάζεται να πας πουθενά, αφού δεν σου σηκώνεται άλλο  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
α και μην ξεχνάμε οι γυναίκες στην πλειοψηφία μισούν τους ομοφοβικους περισσότερες πιθανότητες έχει ένας gay friendly


Χάρισμα σου τα ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΜΌΡΙΑ μωρη αρπαχτρα,που πας να μας ψήσεις να γίνουμε πουστηδες σαν και σένα.

Σαν κάτι τσατσους που σου πασαρανε την γκόμενα για να γαμησεις αυτούς μετά.

Ρε δεν σε ξεκωλιαζουμε που να χτυπιεσαι κάτω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom