Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μητσακο σουβλάκι σας έχει πάρει ο Τροβαδούρος εσένα και το Μαρκελο.

Μάλλον κάηκε ο Μάρκελος, πάει να κάνει παρέα στο Σαββίδη.

Δύσκολοι καιροί για Τσαρους... :2funny:


μπα ο μαρκελος διατυμπανιζει το δικαιωμα του στις πουτσες


Το ότι βγαίνουν τελειωμένοι σαν τον ακαποειρα και τον τελειωμένο βρωμογερο Ιωσήφ να μας πουν γκει τον κλώνο μου και εμένα με ξεπερνά  :2funny: οι γκει έχουν γυναίκες για φίλες, μπορεί να πηδανε και καμιά, εσάς οι γυναίκες ούτε να σας φτυσουν, κάνουν εμετο μόλις δουν τον Ιωσήφ, άμα μάθουν ότι δεν του σηκώνεται κιόλας θα γελάνε μαζί του  :2funny: τι είναι προτιμότερο, να πας να πεις είμαι γκει σε μερικές γυναίκες? Θα σε δεχτούν θα σε κάνουν και φίλο, η να πας να πεις ειμαι φουκαράς, τελειωμένος, αποκληρως από όλο το σόι μου, στα γεράματα κοντά και δεν μου σηκώνεται? Η το ψέμα ότι είμαι πιλότος ενώ είμαι άνεργος  ;) :2funny: πες ότι στην Ρωσία δεν είναι και τόσο αποδεκτή η ομοφυλοφιλία, στα 3/4 του κόσμου εκτός από την Αφρική και της ισλαμικες χώρες είναι, τον φουκαρά όμως τον έχουν φτυσμενο σε όλο το κόσμο  :2funny: ακόμα και οι γονείς σ :jerking:ου σε διώχνουν άμα είσαι φουκαράς  :2funny: βγάλατε τον Μήτσο γκει, στα τέτοια μου, με τα χάλια σας γελάνε περισσότερο, και όχι με το αν είναι πουστης ο κλώνος του Μήτσου  :humpleg:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αυτο μου ελεγε και αυτη οτι στο δημοσιο παιρνει τα ιδια με φυσικοθεραπευτη (με καθε σεβασμο στο επαγγελμα).

Γιατρος αν εχεις ιατρειο απο πισω, ο ουρανος ειναι το οριο (τουλαχιστον για καποιες ειδικοτητες) αλλα δε νομιζω οτι ειναι τοσο ευκολα για ολους.

Οσο για μισθωτους, σκεφτομενος οτι θες 500 ευρω τουλαχιστον για σπιτι και σχετικα εξοδα και αλλα 300 για να ζησεις, πιστευω πως πεφτει πεινα στους πιο πολλους.


Φυλλοβιε, 75 ευρω δινω οταν βγαινω ενα απλο βραδυ λουξεμβουργο, οποτε οι τιμες δε μου φαινονται ακριβες. Εχω δωσει και 5 κατοσταρικα για γευμα σε μισελιν εστιατοριο, σε οροφη του παλιου κεντρου στο Ντουμπροβνικ. Αυτη τη πηδαγα τουλαχιστον. 1.77 Ρουμανα Βολλευμπολιστρια.

Αυριο θα βγω με μια κοπελιτσα για καφε 12 χρονια μικροτερη που της εκανα ιδιαιτερα. Επισης εχω χρονια να τη δω. Θα πληρωσω τις μπυρες και τπτ να φαμε στη μαρινα ζεας. Και μαντεψε ρε, δε θα τη γαμησω. Ουτε κινηση δε θα κανω. Κοιτα τι πυρφορος ειμαι. Απλα για να με δουν οι γυρω μου. Κυριος ετσι?

Παιζει η μονη γυναικα που εχεις δει γυμνη περα απο πουτανες να ειναι η γυναικα σου που σε παντοφλιαζει ρε κακομοιρη.
Παρτης κανα δωρο ρε τυπε γιατι σε βλεπω να σε παραταει και να μενεις μαγκουφης ρε τσιφουτη. Πουρμπουαρ εχεις δωσει ποτε? Η πας με τα ποδια να παρεις σουβλακια για να τα γλυτωσεις και να τα δωσεις σε καμια τανα του δεκαρικου μεταξουργειο?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Παιζει η μονη γυναικα που εχεις δει γυμνη περα απο πουτανες να ειναι η γυναικα σου που σε παντοφλιαζει ρε κακομοιρη.
Παρτης κανα δωρο ρε τυπε γιατι σε βλεπω να σε παραταει και να μενεις μαγκουφης ρε τσιφουτη. Πουρμπουαρ εχεις δωσει ποτε? Η πας με τα ποδια να παρεις σουβλακια για να τα γλυτωσεις και να τα δωσεις σε καμια τανα του δεκαρικου μεταξουργειο?



:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686

Γράφεις αρκετά  σωστά πράγματα, όμως να λάβεις υπόψη τα εξής:

Με βάση το Σύνταγμα , έχει δοθεί ερμηνεία από το Μισθοδικείο
ότι οι δικαστές πρέπει να λαμβάνουν τον ανώτερο μισθό
από κάθε υπάλληλο στο δημόσιο τομέα.
Έτσι έχουν δώσει την ερμηνεία ότι οι γιατροί , ΜΑΖΙ  ΜΕ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ
πρέπει να παίρνουν αμοιβή το πολύ ίση με το δικαστή που "αντιστοιχεί"
στο βαθμό τους.

ΠΡΙΝ τα Μνημόνια οι Διευθυντές στο ΕΣΥ έπαιρναν μαζί με τις
ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ , όσο ένας Πρόεδρος Εφετών.

Τώρα οι Διευθυντές στο ΕΣΥ παίρνουν περίπου 1900 ευρώ και
μαζί με τις ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ , καθαρά ( καταργήθηκε η αυτοτελής
φορολόγηση των εφημεριών) 2200 - 2300 ευρώ κατά μέσο όρο.

Έτσι οι νέοι γιατροί φεύγουν για το εξωτερικό κατά
χιλιάδες, είτε αμέσως μόλις πάρουν πτυχίο , είτε
μόλις τελειώσουν ειδικότητα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
να ενημερωσω οτι το νημα βρισκεται υπο στενη παρακολουθηση
εχουν εντοπιστει 2 υποπτα ατομα
θα ακολουθησει νεοτερη ανακοινωση
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Άστο γιατί θα γελάνε μάυτά που λες  :2funny:στην Κουμουνδούρου δεν έχει τίποτα εδώ καμιά 20αριά χρόνια,επειδή είναι τα γραφεία του ΣΥΡΗΖΑ το μόνο που έχει είναι μιά κλούβα Ματατζήδες  :2funny:.
   Ποιές επητυχίες να έχεις έτσι όπως είσαι? :2funny:500 κιλά βραχύσωμος και με αυτό το άθλιο ντυσιμο  :2funny:
   Την Αλβανίδα Φώτο δεν έχεις να την βάλεις στο δωμάτιο σου  :2funny:τελικά μόνο γιά καφέ βγήκατε,μπορεί να ήταν καμιά συγχωριανή σου  :2funny:.
   Πάντος εδώ αν πήγαινες κάπου έτσι ντυμένος θα σε κοίταγε ο κόσμος περίεργα  :vomit:ούτε οι Ουζμπέκοι δεν ντύνονται τόσο χάλια  :2funny:.
   Ναι κοιμήθηκα σαν πουλάκι,και ξύπνισα και πάω βόλτα στο κέντρο ενω εσύ μετά τη δεύτερη βάρδια θα πέσεις να κοιμηθείς γιά 5-6 ώρες γιά να πας πάλι στα γραφεία στις 20.00-20.30 να πιάσεις δουλειά  :2funny:
   Πριν λέγατε ότι ο Μαρκέλος δεν είναι κλώνος μου,τώρα ξανάγινε κλώνος μου  :2funny:
   Δε σου έστειλα πούτσες και έχεις πάθει αμόκ  :2funny: :2funny: :2funny:

Μητσο με ποια μορφη-ρολο απο παλια ελληνικη ταινια θα παρομοιαζες τους αγαπητους γκασταρμπαιτερ του φορουμ μας;

Μια μορφη για τον καθενα παρακαλω  :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
 

Συνημμένα

  • ξανθοπουλος1.jpg
    ξανθοπουλος1.jpg
    16,4 KB · Εμφανίσεις: 23
  • ξανθοπουλος2.jpg
    ξανθοπουλος2.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 59

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
:hi: παιδια θελω 5000 ευρω δανεικα σε 1 μηνα επιστρεφω 6500 παντα με τον καταλληλο τοκο  :hi:
Μεγάλε περαστικά.
Αν ξεκινήσεις έτσι καριέρα με δανεικά ή με όλα αυτά που γράφεις για Βραζιλιες κλπ, σε βλέπω να χρωστάς παντού και να μένεις με το σώβρακο στον δρόμο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
 

Συνημμένα

  • images.jpeg-6.jpg
    images.jpeg-6.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • αρχείο λήψης.jpeg.jpg
    αρχείο λήψης.jpeg.jpg
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 23
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Στον φυλοβιο ο χαρακτηρας του μπαρμαν στον ακαλυπτο...που τα ξερει ολα κ βρισκοταν μπροστα σε καθε ιστορικο γεγονος

Ο φυλοβιος ταιριαζει πιο πολυ με τον Φωτοπουλο στο Κολωνακι διαγωγη μηδεν, οπου σαν πετυχημενος επιχειρηματας και απο παιδι στην πιατσα, επρεπε να συχρωτιστει με ολη τη σιχαμαρα και χλεμπα του Κολωνακιου εκεινης της εποχης (που πολλα δεν εχουν αλλαξει για να λεμε και την αληθεια)

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
ακαποειρας (σορρυ αλλα δε μπορεσε να ταυτιστει με εγχωριο ηρωα ταινιας, οποτε πηγαμε σε διεθνη εμβελεια για να τον εντοπισουμε  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom