Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
για ελλαδα καλη ειναι

αλλα ρε φιλε εισαι γερμανια
μπορεις να γαμας πολυ καλυτερα εκει
ειδικα νεοφερμενα σλαβακια

μην καταντησεις σαν τον μητσο που ειναι αγ πετρουπολη και γαμαει καζακστανες
για καππιον που δεν εχει καλη θεση  η που δεν ξεπερνα τα 5000 κ δεν μιλα καλα γερμανικα  ειναι δυσκολη η επικοινωνια με σλαβες που Ψαχνουν για μινιμ χορηγια 1000 το μηνα συν εκοδα βολτας κ τραπεζωματα Πραγματα πουβκοστιζουν
Δεν ειναι για μεσαια ταξη το γαμπρισμα με σλαβες ειδικα νοτ Γερμανια
Πανω βορεια πουναι πιο φτηνα κ με 3/3500
εισοδημα κατι παιζεται
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο,μου είπε ο Ιωσήφ να στείλεις φωτογραφίες από τα βαφτίσια του Μάρκελλου.
Του απάντησα πως θα μπούνε στο φόρουμ να τις θαυμάσουν όλοι.

ΥΓ.Στείλε πούτσες,μη στέλνεις πίκλες.
 

Συνημμένα

  • το θαυμα.jpg
    το θαυμα.jpg
    83,2 KB · Εμφανίσεις: 67
  • ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ.jpg
    ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ.jpg
    156,9 KB · Εμφανίσεις: 78

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Καλά τα σκέφτεσαι αυτά που λες? :2funny: :jerking:τα νεοφερμένα σλαβακια θα πανε με τον γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:.
   Εσύ έχεις μεσάνυχτα γιά το εξωτερικό.Για της τράπεζες δε μιλάω  :2funny:πέταξες τη μεγάλη  :jerking:ότι οι τράπεζες δε δίνουν πεντακοσάρικα  :jerking: :2funny:.Μάλλον κάπου το είχες διαβάσει αυτό  :jerking: :2funny:.

    Τι να ανοίξει,καλά δεν είδες ότι είναι φωτοσόπ? :2funny:ειδηκά τα πρώτα πεντακοσάρικα που έβαλε φένονταν με γυμνό μάτι  :2funny:σας τα μεγένθυνα και φάνηκε αμέσως ότι άλλη ανάλυση έχει ο φόντος από πίσω και άλλη τα χρήματα!Τα χρήματα πιξελιάζαν ενώ η ανάλυση όχι!
   Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι κάποιοι τον πιστέψαν  :headbang: :jerking:.Βέβαια όταν μετά έβαλε το φωτοσόπ με την τουαλέτα και έβαλε και άλλα λεφτά από φωτογραφίες που κατέβασε από το ιντερνέτ  :2funny:τότε τον καταλάβαν όλοι  :2funny:
   Πάντος όταν του στέλνω πούτσες με χύσια παθαινει σοκ  :2funny:ξεσκίζετε να γράφει και να με βρίζει  :2funny:επειδή από τα γερατιά δεν του σηκώνετε πιά μόλις βλέπει πούτσα με χύσια τρελένετε  :2funny: :2funny: :2funny:


   Σχετικά με το Νυχτοφύλακα θα προσπαθίσω αυτές της μέρες αν βρω χρόνο να κάνω μιά ανάλυση σχετικά με την Ρωσσία αν και τα έχω πει πάρα πολλές φορές.Τώρα θα γράψω συντομα γιατί πρέπει να φύγω.
   Εδώ από πάρα πολλά χρόνια θεωρούν οτι όλοι οι ξένοι είναι παμπλουτοι,δεν μπορούν να καταλάβουν εδώ οι απλοί άνθρωποι ότι υπάρχουν και φτωχοί ξένοι!Στη Ρωσσία αν είσαι φτωχός δε σε λυπούντε!Σου λενε φταις εσύ γιά την κατάσταση σου!Ο κόσμος και οι γκόμενες εδώ κοιτάνε τα πάντα γύρω από την εμφάνιση!
  Σαν αυτόν,εμφανησιακά και στο συλ είναι όλοι σχεδόν οι Ελληνες με κάποια καθαρίστρια που ήξεραν από την Ελλάδα και τους είπε ότι έχει περιουσία εδώ και να έρθουν μαζι τους να δουλέψουν εδώ :headbang: και ηρθαν εδω και έψαχναν γιά δουλειά.
  Αυτός εδώ δεν έχει καμιά ελπίδα όπως δεν είχαν και οι άλλοι Ελληνες επαρχιώτες που ήρθαν εδώ,ο κόσμος τους κοίταζε με περιφρόνιση σα να τους λυπιση αυτοί έλεγαν ότι οι Ρώσσοι είναι ρατσιστές και τοπικιστές!Δεν είναι καθόλου έτσι οι Ρώσσοι σέβοντε τον πετυχημένο ξένο,με τ'αμάξι του,το διαμέρισμα που έχει αγωράσει εδω,με το ντύσιμο του,το τελευταιο μοντέλο κινητό και γενικά τον άνθρωπο που έχει άνεση.Βέβαια αυτοί στη δύση είναι απειρόελάχιστοι αλλά στην Ρωσσία νομίζουν ότι είναι όλοι έτσι στη δύση  :headbang:
.Γερμανία τους είδα όλους πάρα πολύ μίζερους και τσιγγούνηδες.
  Εδώ είναι παράδεισος γιά κάποιον που έχει ένα εισόδημα 1.500-2.500 ευρώ το μήνα εννοείται ότι πρέπει να αγωράσει διαμέρισμα και ένα μεγάλο τζιπ (των 3.000 ευρώ,και να του βάλει λαστιχα με 140 ευρώ τα 4  :2funny:)  να μην είναι μαυριδερός (σε άλλες περιοχές της Ρωσσίας αυτό δεν είναι πρόβλημα,εδώ όμως τους συχαίνοντε,λίγο μαυριδερός να είσαι σε κοιτάει ο κόσμος με περιφρόνιση) να έχει ντύσιμο,στυλ κλπ..
  Ο Νυχτοφύλακας ειναι καταρχήν ντυμένος εντελώς  :shit:εντελώς κακόγουστα  :headbang: φένεται ότι είναι χωριάτης και ότι δεν έχει φράγκο.Εδώ ακόμα και αυτή που έβγαλε φωτογραφία δίπλα της στην Γερμανία δεν θα την είχε.Ακόμα κ'αυτές εδώ ζητάνε να έχεις κάποιο στάτους.
:2funny: :2funny:
Ξεβλαχεψε με σωτηρα μου.
Ζαμπουνη μου εσυ
Χαχχαχαχαα ;) :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200716_014025.png
    20200716_014025.png
    309,2 KB · Εμφανίσεις: 35
  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 32
  • η-πικλα.jpg
    η-πικλα.jpg
    29,8 KB · Εμφανίσεις: 32
  • 20200611_180405.jpg
    20200611_180405.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 62

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Δημητράκη ... ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ , ΠΟΡΤΙΕΡΗΔΕΣ και άλλα ναυάγια που δουλεύουν νύχτα,
δεν μετράνε ;;

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ ;;;;


Γιατί εδώ κάποιοι πουλάνε μούρη για τέτοιες ...δουλειές !!!!


Ψοφάς για μεσημεριανό πούτσο λαλάκη;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο,μου είπε ο Ιωσήφ να στείλεις φωτογραφίες από τα βαφτίσια του Μάρκελλου.
Του απάντησα πως θα μπούνε στο φόρουμ να τις θαυμάσουν όλοι.

ΥΓ.Στείλε πούτσες,μη στέλνεις πίκλες.
Ο Μαρκέλος σε γαμαει πολυ καλυτερα  :2funny:ολο τα ιδια και τα ιδια γραφεις :jerking:

:2funny: :2funny:
Ξεβλαχεψε με σωτηρα μου.
Ζαμπουνη μου εσυ
Χαχχαχαχαα ;) :2funny:
Για βαλε μας και μια φωτο της Αλβανίδας σου στο δωμάτιό σου?
  Πσντος από ντυσιμο σκίζεις  :2funny:αν πηγαινεις ετσι στο ραντεβού πως ειναι το καθημερινό σου ντύσιμο? :2funny:
  Τωρα καταλαβαινω γιατι οσοι έρχονται εδω για δουλεια βρίζουν τη Ρωσσία,εδω ούτε λεφτα βγαζουν,για γκομενες αστο καλυτετα  :2funny:στη Γετμανια τουλαχιστον βγάζεις κσμια καθαρίστρια,εκτός σν ειναι καμια ξαδέρφη σου ή της έδωσες λεφτα για να βγείτε?Αν βάλεις κ άλλες φωτο μαζι της απο άλλες φορές και στο δωματιο σου θα αποδειξεις οτι βγαίνεις μαζι της,γιατί μετά από της μουφα φωτογραφιες που μας είχες βάλει οτι ειναι γκομενα σου δυσκολο να σε πιστέψει καποιος και αλήθεια να πεις  :headbang:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ολο τα ιδια και τα ιδια γραφεις :jerking:

Μιλάς εσύ βρε χρησιμοποιημένο υπόθετο που μας έχεις γράψει 1254 φορές πως ο Κμαν δεν έχει πάει Αμερική...ρε μπας και σε πάτησε πάλι κάνα τρένο;
Για τη ταμπακιέρα πάλι τίποτα,οι Ρώσοι ζουν σε διαμερισματάρες και εσύ σαν φουκαράς μετανάστης σε μια σκατότρυπα ερείπιο μαζί με τα γατιά σου και την κουράδα σου τον Μάρκελλο. :grin:

Εδώ βλέπουμε την γκόμενα του Κμαν και μετά την πουτάνα-μπάζο του δημητράκι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

GPGkmi.jpg
 

Συνημμένα

  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 32

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ χτυπάω γκόμενες πολύ πάνω από τα κυβικά μου οπότε οι συγκρίσεις είναι πάντα άδικες.Και λογικά σε θέμα επίδοσης κανένας δε με βάζει τετ α τετ με άλλον,δεν παίζουν αυτά.
Πρώτα ισοσταθμίζει,βάζει μέσα άλλους παράγοντες.Αλλιώς θα ήταν brutal domination,δεν παίζει ποτέ το απρόσωπο,όλα προσωποποιούνται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Λέμε οτι οι επιδόσεις πάντα προσωποποιούνται.Δεν τα βλέπουν αφηρημένα.Τα βλέπουν σε σχέση με το άτομο.
Και εγώ όταν ήρθα Γερμανία έλεγα τι μαλάκες είναι αυτοί,θα τους γαμήσω όλους.Ελα όμως που δε σε συγκρίνουν νέτα σκέτα με βάση επιδόσεις αλλά βλέπουν το όλον.
Εδώ τώρα με τις γκόμενες έχω εύκολο έργο θεωρητικά.Προβάλλω τις γκόμενες και τέλος.Ελα όμως που ο άλλος βλέπει το όλον,βάζει προσωπικά στοιχεία μέσα δηλαδή.
Αν για το δημητράκη το πεντάρι είναι επιτυχία,για εμένα το εφτάρι είναι αποτυχία.Τα προσωποποιούν όλα.
Είναι λογικό,δεν είναι κάτι παράξενο.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Τουλάχιστον ο Κμαν γαμάει γκόμενες της προκοπής,όχι τραβέλια όπως ο δημητράκις...που μάλλον τον γαμάνε κιόλας....  :S :S :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φυσικά άμα θέσω εγώ τα στάνταρτς όλοι θα βρεθούνε κάτω από τη βάση αλλά δε με αφήνουν να θέσω τα στάνταρτς.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ο Μαρκέλος σε γαμαει πολυ καλυτερα  :2funny:ολο τα ιδια και τα ιδια γραφεις :jerking:
Για βαλε μας και μια φωτο της Αλβανίδας σου στο δωμάτιό σου?
   Πσντος από ντυσιμο σκίζεις  :2funny:αν πηγαινεις ετσι στο ραντεβού πως ειναι το καθημερινό σου ντύσιμο? :2funny:
  Τωρα καταλαβαινω γιατι οσοι έρχονται εδω για δουλεια βρίζουν τη Ρωσσία,εδω ούτε λεφτα βγαζουν,για γκομενες αστο καλυτετα  :2funny:στη Γετμανια τουλαχιστον βγάζεις κσμια καθαρίστρια,εκτός σν ειναι καμια ξαδέρφη σου ή της έδωσες λεφτα για να βγείτε?Αν βάλεις κ άλλες φωτο μαζι της απο άλλες φορές και στο δωματιο σου θα αποδειξεις οτι βγαίνεις μαζι της,γιατί μετά από της μουφα φωτογραφιες που μας είχες βάλει οτι ειναι γκομενα σου δυσκολο να σε πιστέψει καποιος και αλήθεια να πεις  :headbang:
Μονο εσυ δεν πιστευεις...

...κι αυτο με τιμαει
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Φίλε είτε Ελλάδα, είτε εξωτερικό, ο τρόπος που σκέφτεσαι είναι λάθος.
Τι σχέση έχει ότι το καλοκαίρι είναι καλό για να βρει κάποιος δουλειά;

Τελείως λάθος σκέψη. Καλοκαίρι ο κόσμος λείπει σε άδειες. Η χειρότερη περίοδος για αναζήτηση δουλειάς.
Επίσης για τι δουλειά αναφέρεσαι; Αν ενδιαφέρεσαι για σερβιτόρος, ξενοδοχεία, μπαρ κλπ τότε σε νοιάζει να ψάξεις πριν την σεζόν, δηλαδή Φλεβάρη,Μάρτη.
Αν κάποιος ψάχνει για δουλειά γραφείου, από Σεπτέμβρη μέχρι Ιούνη είναι νορμάλ περίοδος.
Ίσως Δεκέμβρης είναι λίγο δύσκολη περίοδος για μεγάλες εταιρίες που το ετήσιο budget ειναι στο τελείωμα.

Oμως το καλοκαιρι επειδη ειναι "κουφη" περιοδος, υπαρχουν λιγοτεροι υποψηφιοι. Οσο για τις διαθεσιμες θεσεις που μπορει να προκυψει ζητηση, δε νομιζω να εξαρταται απο την εποχη του χρονου,εκτος αν μιλαμε για εποχιακο επαγγελμα.
Επομενως καλοκαιρι η προσφορα για εργασια ειναι μαλλον λιγοτερη και η εκδηλωση ενδιαφεροντος, αφου ολοι σκεφτονται διακοπες κλπ ενω η ζητηση παραμενει το ιδιο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Λέμε οτι οι επιδόσεις πάντα προσωποποιούνται.Δεν τα βλέπουν αφηρημένα.Τα βλέπουν σε σχέση με το άτομο.
Και εγώ όταν ήρθα Γερμανία έλεγα τι μαλάκες είναι αυτοί,θα τους γαμήσω όλους.Ελα όμως που δε σε συγκρίνουν νέτα σκέτα με βάση επιδόσεις αλλά βλέπουν το όλον.
Εδώ τώρα με τις γκόμενες έχω εύκολο έργο θεωρητικά.Προβάλλω τις γκόμενες και τέλος.Ελα όμως που ο άλλος βλέπει το όλον,βάζει προσωπικά στοιχεία μέσα δηλαδή.
Αν για το δημητράκη το πεντάρι είναι επιτυχία,για εμένα το εφτάρι είναι αποτυχία.Τα προσωποποιούν όλα.
Είναι λογικό,δεν είναι κάτι παράξενο.
Σταμάτα να γράφεις όταν είσαι μεθυσμένος.Και οταν δεν είσαι.
Ολο μαλακίες γράφεις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Oμως το καλοκαιρι επειδη ειναι "κουφη" περιοδος, υπαρχουν λιγοτεροι υποψηφιοι. Οσο για τις διαθεσιμες θεσεις που μπορει να προκυψει ζητηση, δε νομιζω να εξαρταται απο την εποχη του χρονου,εκτος αν μιλαμε για εποχιακο επαγγελμα.
Επομενως καλοκαιρι η προσφορα για εργασια ειναι μαλλον λιγοτερη και η εκδηλωση ενδιαφεροντος, αφου ολοι σκεφτονται διακοπες κλπ ενω η ζητηση παραμενει το ιδιο.
Το ίδιο πράγμα λέμε.
Η Ζήτηση δεν μας ενδιαφέρει.
Η προσφορά μας ενδιαφέρει που είναι πεσμένη το καλοκαίρι και όχι ανεβασμένη όπως έγραψε το άλλο παλληκάρι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
έχεις σκεφτεί να συγγράψεις?
ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ

Εσύ αν έβλεπες τις γκόμενες και δεν ήξερες ποιος τις βάζει δε θα έκανες διαφορετική κριτική από ό,τι αν ήξερες ποιος τις βάζει?
Αν π.χ. εγώ έβαζα του δημητράκη τι κριτική θα έκανες?Αν έβαζε ο δημητράκης τις δικές μου τι κριτική θα έκανες?Δε θα ήταν αλλιώς από ό,τι τα βλέπεις τώρα?
Για αυτό γράφω οτι όλα προσωποποιούνται.Δεν τα βλέπουν αφηρημένα ανεξαρτήτως πλαισίου αλλά μέσα στο πλαίσιο.
Αν αφαιρέσεις το άτομο και βάλεις την επίδοση αφηρημένα δεν μπορεί να κάνει κριτική ο άλλος.Θέλει να ξέρει σε ποιο άτομο αναφέρεται η επίδοση συγκεκριμένα.Αυτό είναι ένα γενικό πρόβλημα,δε μετράνε τις επιδόσεις γενικώς αλλά σε συνάρτηση με το άτομο,δηλαδή ατομικώς.
Για αυτό κατά πολλούς δεν έχει νόημα η σύγκριση επιδόσεων διαφορετικών ατόμων αλλά η σύγκριση της επίδοσης με την ιδεατή επίδοση του ατόμου.Αν γαμάς οχτάρια ενώ έχεις τα φόντα να γαμάς εννιάρια θεωρείται αποτυχία ενώ αν ο άλλος γαμάει εξάρια ενώ κανονικά δεν έπρεπε να χτυπάει πάνω από πεντάρι θεωρείται επιτυχία.
Είναι πολύ σχετικά.Είναι περίπου ο παρανοικός κόσμος με τον οποίο έρχεσαι σε τριβή.Δεν μπορούν να δουν τα ζητήματα εξ αποστάσεως ιπτάμενοι αλλά επιμένουν στο δια ταύτα,στο άθλιο συγκεκριμένο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εσύ αν έβλεπες τις γκόμενες και δεν ήξερες ποιος τις βάζει δε θα έκανες διαφορετική κριτική από ό,τι αν ήξερες ποιος τις βάζει?
Αν π.χ. εγώ έβαζα του δημητράκη τι κριτική θα έκανες?Αν έβαζε ο δημητράκης τις δικές μου τι κριτική θα έκανες?Δε θα ήταν αλλιώς από ό,τι τα βλέπεις τώρα?
Για αυτό γράφω οτι όλα προσωποποιούνται.Δεν τα βλέπουν αφηρημένα ανεξαρτήτως πλαισίου αλλά μέσα στο πλαίσιο.
Αν αφαιρέσεις το άτομο και βάλεις την επίδοση αφηρημένα δεν μπορεί να κάνει κριτική ο άλλος.Θέλει να ξέρει σε ποιο άτομο αναφέρεται η επίδοση συγκεκριμένα.Αυτό είναι ένα γενικό πρόβλημα,δε μετράνε τις επιδόσεις γενικώς αλλά σε συνάρτηση με το άτομο,δηλαδή ατομικώς.
Εχει δικιο ο κμαν.
Αν εβαζε τις γυναικες του δημητρακη θα επεφτε γιαουρτι
Αν ο δημης εβαζε τις γυναικες του κμαν θα αποθεωνοταν απο ολους κι απο μενα.

Η ενσταση ειναι πως ο κμαν πληρωνει το 7αρι για 9αρι χαλοντας την πιατσα
Και που δεν βγαζει 5.000€ νετο τον μηνα σιγουρα γιατι θα μπορουσε εδω και 2 μηνες να ποσταρει ξεκαθαρο και χωρις αμφιβολιες εγγραφο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχει δικιο ο κμαν.
Αν εβαζε τις γυναικες του δημητρακη θα επεφτε γιαουρτι
Αν ο δημης εβαζε τις γυναικες του κμαν θα αποθεωνοταν απο ολους κι απο μενα.

Η ενσταση ειναι πως ο κμαν πληρωνει το 7αρι για 9αρι χαλοντας την πιατσα
Και που δεν βγαζει 5.000€ νετο τον μηνα σιγουρα γιατι θα μπορουσε εδω και 2 μηνες να ποσταρει ξεκαθαρο και χωρις αμφιβολιες εγγραφο

Εχω ποστάρει αλλά αναγκάστηκα να το αποσύρω.
Αυτό που γράφεις το βιώνω καθημερινά άλλα μέτρα και άλλα σταθμά οπότε το θεωρώ αυτονόητο.Εντάξει εδώ βρίζουμε και τα γράφουμε χύμα,έξω άμα τα πεις,έχεις συνέπειες.Δεν είναι έτσι απλά σας γράφω στα αρχίδια μου και τα λέω χύμα,παίζουν επιπτώσεις.
Και αυτό που λες με τις 5000,άμα ο άλλος σε ξέρει και θεωρεί οτι είσαι ικανός να βγάλεις π.χ. 15000 θα σου πει ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ που βγάζεις μόνο 5000.Το προσωποποιεί ανάλογα με τις δυνατότητές σου.Είναι λογικό.Αλλα περιμένεις από τον Ολυμπιακό και άλλα από τον Παναιτωλικό.Δε λέω τίποτα σοφίες.Είναι θέμα προσδοκιών.Η κριτική έχει σχέση με το άτομο και όχι στεγνά την επίδοση καθεαυτή.
Για αυτό και οι άλλοι θίγονται με τη σύγκριση δημητράκη.Δεν περιμένουν κάτι καλύτερο από το δημητράκη τον κρίνουν με βάση τα κυβικά του.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι έγινε;
Ούτε Μήτσος ούτε Μάρκελλος απόψε...δεν θα γελάσουμε; :undecided:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ο ένας φουκαράς υποστηρίζει τον άλλο  :2funny: με συγκινεί βαθύτητα η αλληλεγγύη σας  :2funny: θυμάμαι στο λιμάνι του Πειραιά άστεγους και ναρκωμανεις να μαλώνουν για κουβέρτες και το ποιος θα πιάσει πόστο  :2funny: Τουλάχιστον εσείς ίντερνετικα έχετε αλληλεγγύη :jerking: η αλληλεγγύη της περηφανης εργατιας :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μιλάς εσύ βρε χρησιμοποιημένο υπόθετο που μας έχεις γράψει 1254 φορές πως ο Κμαν δεν έχει πάει Αμερική...ρε μπας και σε πάτησε πάλι κάνα τρένο;
Για τη ταμπακιέρα πάλι τίποτα,οι Ρώσοι ζουν σε διαμερισματάρες και εσύ σαν φουκαράς μετανάστης σε μια σκατότρυπα ερείπιο μαζί με τα γατιά σου και την κουράδα σου τον Μάρκελλο. :grin:

Εδώ βλέπουμε την γκόμενα του Κμαν και μετά την πουτάνα-μπάζο του δημητράκι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

GPGkmi.jpg
ένα απλό όμορφο ουκρανακι είναι, απλή την οποία ο βλακμαν την πληρώνει 500 ευρώ το χούφτωμα  :2funny: η φατσα του κμαν θυμηζει τους απατεώνες στο τηλεαστη και στα τέλεμαρκετινγκ  :2funny: θα έκανε φοβερή συνεργασία με τον Ριχάρδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom