Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ο καθενας απλωνει τα ποδια του μεχρι εκει που φτανει τονσεντονι τυπε.

Αλλος κοντα, αλλος μακρια...


Επισης υπαρχουν και οι τυποι που ταξιδευουν, πιθανως και περισσοτερο απο αλλους, αλλα βοδια φευγουν, πιο βοδια επιστρεφουν. Αν δε νιωσεις και κατι απο το ταξιδι, κλαφτα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ο Δημητράκης λέει πως είναι photoshop!
:

Χαχχαχα
Σοβαρο ατομο το ειπε.χαχχχαα
Αξιοπιστο

Εισαι ο μονος στο σαιτ που πιστευεις ή κανεις πως πιστευεις τον παραμυθά.... με σκοπο αν πας ποτε προς τα κει ,να εχεις καποιον να σου δειξει τα κατατοπια.
Αλλιως δεν εξηγειτε.

Πολυ φτηνο αυτο...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ειδες που με επιβεβαιωνεις πως εισαι ενας και μοναδικος;


Ποιος σου εγραψε οτι εχει ιδιες συνηθειες ο Ελληνας με το Γερμανο, Σουηδο, Πολωνο, Αγγλο, Ρωσσο, Μεξικανο, Πορτορικανο, Νοτιοαφρικανο;

Οπότε ;
Διαφωνείς ότι ο έλληνας ήταν πίθηκος ;;;

Και η ψαλίδα έχει κλείσει ΤΩΡΑ , σε σχέση με ΤΟΤΕ.
Δεν ήρθαν αυτοί στο δικό μας το χάλι.
Εμείς πάμε προς τα εκεί που ήταν αυτοί  .

Αλήθεια ... δεν μας είπες ... γιατί έκλεισαν όλα αυτά τα μπουρδέλο κλαμπ ;;;
Αφού δεν υπάρχει ... κρίση !!!!!! Ούτε υπήρξε !!!!!!!!


Και έκλεισαν επί ... σαμαρά !!!!!!

Το αφεντικό το λέει σε συνέντευξη !!!!!! ΟΧΙ ΕΓΩ !!!!!!
ΤΟ ... ΑΦΕΝΤΙΚΟ ....


Μπουαχαχαχαχα ... γλεντάω ρε μάγκα .........

Σερβιτόρος ήσουν ;;;

ή βοηθός dj ;;;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τωρα τις μαλακιες που λεει ο Δημητρακης μεροδουλι,μεροφαι , νομιζει οτι ειμαστε ολοι οι Ελληνες εργατες στη φαμπρικα, ακουμε καζαντζιδη και κλαιμε οταν κοιμομαστε στα κοινοβια. Και οδηγαμε πατινι.

Εχει ενα σπιτι χρεπι, ενα αμαξι που ηταν πολυ καλο (πριν 20 χρονια), εχει δει ολο το ιντερνετ το κωλο του (για πουλι δε μιλαμε δε φαινεται καν τοσο που του ειναι) και ενω ειναι στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ του μουνιου, γαμαει μονο κορεατισες και νταλικερισες πορνες τις οποιες μονο τιποτα γεροντια των σοβιετ προτιμουν και αυτοι επειδη δινουν τα λεφτα τους για φαρμακα και φτηνη βοτκα.
επειδη λειπει ο ψευταρακης29 θα στα πω εγω,

Εισαι φουκαρας, κακομοιρης, ψευτης, αποτυχημενος, δουλεύεις 15 ωρες την ημερα ,29 μερες τον μήνα,εισαι φτωχος, εισαι κλωνος, εισαι αποτυχημενος , τον ζηλευεις ,εχει αμαξι, εχει λεφτα (λεμε τωρα) εχει γκομενες (να τις κανει ο θεος), περναει καλα (20 ωρες το 24ωρο στο μπου),   κττλ κτλ κτλ.

Οτιδηποτε ποσταρεις ειναι fake,μονταζ,φωτοσοπ, κλεμενο κτλ.
Οτιδηποτε λεει αυτος δεν χρειαζεται να ποσταρει, ειναι defacto αληθινο, οπως το μπανιο του που δεν τολμαει να ποσταρει κ οπως 1500€ που ποσταρει, τοσα εχει τι να κανουμε, αλλα ειναι περισσοτερα απο τα 5.000€ που ποσταρα εγω γιατι εγω δανειστηκα απο ολη την πολυκατοικια , τους εξηγησα την ιστορια κ ολη τσονταραν για να βγάλω μια φωτογραφια....χαχαχαχαχ, ουτε ο φωσκολος....

Δεν εγραψα κατι διαφορετικο, την ιδια κασετα βαζει σε ολους


Χαχχαχαχχχαχα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Πολύ τίμιος  :2funny:τον λενε Γιάννη όπως είπε και για να αποδείξει ότι πήγε Φιλιπινες εβαλε το απόκομμα ενος εισητηρίου καποιου Τασου που πηγε από το Χονγκ Κονγκ στο Χίθροου  :jerking: :2funny:
  Το μεγαλύτερο ψεμα του ήταν αυτό  :2funny:που εβαλε διαλογους που εγραφε με τον εαυτο του και είπε οτι αυτή ειναι η γκομενα του  :2funny:η κοπελα αυτή εινσι Web μοντελο και δουλευει στο Λονδίνο στην κάμερα  :2funny:. Την πρώτη φωτο την εβαλε αυτός τη δευτερη τη βρηκα στο Web σάϊτ  :2funny:Τώρα αν εσυ αυτο δε το είδες τι να πω? :2funny:
  Εγω ξερω οτι όλοι που πήγατε στο εξωτερικο ειστε  για κλάματα  :2funny:.Νεροδούλι νεροφάί  :2funny:.
  Ο πιο γελοίος ειναι αυτος στην Κύπρο  :2funny:περιφανευετε οτι εχει μεγάλο μπαλκόνι οτι νοικιαζει διαμερισμα κσι οχι δωματιο ή αποθηκη  :2funny:και κάνει βόλτα στην παραλία και χαζεύει της τουρίστριες  :jerking:και μετά καθεται στο μπαλκονι και πινει καφέ και τρωει φετα  :jerking: :2funny:
  Εγω κοιμήθηκα σαν πουλάκι ενώ ο Γκαστερμπάϊτερ φύλαγε ολη τη νυχτα τα γραφεια των Γερμανών μαζι με τα φαντάσματα και της νυχτερίδες  :2funny:και τωρα ειναι παλι στη δουλεια και ανοίγει την πόρτα  στους Γερμανούς:2funny:κατα της 14.30 θα πάει για ύπνο μέχρι της 20.00 που θα ξαναπάει στη δουλεια  :headbang: :2funny:ειναι πικρό το ψωμί στη μαύρη ξενιτιά
 
Βρε σκατοχεσμενε τράβα πλυσου και μετά αυτοκτονα με τέτοια χαζοφατσα.

Τι δουλειά έχεις να γράφεις ακόμα όταν σε έχουν ξετρυπισει όλοι εδώ μέσα;
Τουλάχιστον εμείς δουλεύουμε και απολαμβάνουμε ότι έχουμε. Και με τέτοια πατώματα και τοίχους που έχεις, να το χαίρεσαι το σάπιο το διαμέρισμα σου. Χίλιες φορές καλύτερα στο νοίκι και να μένω σε διαμερίσματα επιπλωμένα του 2019 με όλα μέσα καινούρια.
Εσύ που είσαι απλά ένα παράσιτο με έτοιμα χρήματα, τι να μας κλάσεις;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Βρε σκατοχεσμενε τράβα πλυσου και μετά αυτοκτονα με τέτοια χαζοφατσα.

Τι δουλειά έχεις να γράφεις ακόμα όταν σε έχουν ξετρυπισει όλοι εδώ μέσα;
Τουλάχιστον εμείς δουλεύουμε και απολαμβάνουμε ότι έχουμε. Και με τέτοια πατώματα και τοίχους που έχεις, να το χαίρεσαι το σάπιο το διαμέρισμα σου. Χίλιες φορές καλύτερα στο νοίκι και να μένω σε διαμερίσματα επιπλωμένα του 2019 με όλα μέσα καινούρια.
Εσύ που είσαι απλά ένα παράσιτο με έτοιμα χρήματα, τι να μας κλάσεις;
Ωχ ωχ ωχ
Δημητρακη τρεξε ,φωναξε κ τον μαρκελο κ τους αλλους, εχει κραξιμο κ ξεκατινιασμα κ σημερα.

Τυπε ,να μην τα ξαναγραφω τι εισαι.... τα εγραψα στον προηγουμενο


Χαχαχαχχαχααχαχαχαχα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Οπότε ;
Διαφωνείς ότι ο έλληνας ήταν πίθηκος ;;;

Και η ψαλίδα έχει κλείσει ΤΩΡΑ , σε σχέση με ΤΟΤΕ.
Δεν ήρθαν αυτοί στο δικό μας το χάλι.
Εμείς πάμε προς τα εκεί που ήταν αυτοί  .

Αλήθεια ... δεν μας είπες ... γιατί έκλεισαν όλα αυτά τα μπουρδέλο κλαμπ ;;;
Αφού δεν υπάρχει ... κρίση !!!!!! Ούτε υπήρξε !!!!!!!!


Και έκλεισαν επί ... σαμαρά !!!!!!

Το αφεντικό το λέει σε συνέντευξη !!!!!! ΟΧΙ ΕΓΩ !!!!!!
ΤΟ ... ΑΦΕΝΤΙΚΟ ....


Μπουαχαχαχαχα ... γλεντάω ρε μάγκα .........

Σερβιτόρος ήσουν ;;;

ή βοηθός dj ;;;



Σε επιασε ο πονος και για τους μαγαζατωρες που εκλεισαν τα μαγαζια που επαιζαν τον καπετανακη, το ελευθερο πουλι και το ποτε βουδας ποτε κουδας;


Α ρε λακη, δε μπορω να χασω το χρονο μου να σου εξηγω για κρισεις, για αλλαγες συνηθειων πελατων και μαγαζιων, αλλαγες στη μουσικη σκηνη κλπ κλπ


Πρεπει να εχεις βγει και πεντε φορες νυχτα ολα αυτα τα χρονια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και συ Μήτσο λες κάνα ψεματάκι που και που,την άλλη φορά έβαλες φωτογραφία από μπάνιο μπορδέλου γιατί ντρέπεσαι να βάλεις το δικό σου.
Σε πήρα χαμπάρι,το θυμάσαι;
Αμέσως το έιπα ότι δεν είναι το δικό μου μπάνιο  :2funny:είπα να σου στέιλω τα σκατάκια μου μέσω Skype αλλά τα βάζω εδώ να τα δείτε όλοι  :2funny:

Βρε σκατοχεσμενε τράβα πλυσου και μετά αυτοκτονα με τέτοια χαζοφατσα.

Τι δουλειά έχεις να γράφεις ακόμα όταν σε έχουν ξετρυπισει όλοι εδώ μέσα;
Τουλάχιστον εμείς δουλεύουμε και απολαμβάνουμε ότι έχουμε. Και με τέτοια πατώματα και τοίχους που έχεις, να το χαίρεσαι το σάπιο το διαμέρισμα σου. Χίλιες φορές καλύτερα στο νοίκι και να μένω σε διαμερίσματα επιπλωμένα του 2019 με όλα μέσα καινούρια.
Εσύ που είσαι απλά ένα παράσιτο με έτοιμα χρήματα, τι να μας κλάσεις;
Εσύ δεν είπες ότι πηγαίνεις στη θάλασσα και χαζεύεις της τουρίστριες? :jerking: :2funny:μετά δεν καυχιόσουν ότι έχεις μεγάλο μπαλκόνι και κάθεσαι και  :jerking: :2funny:στην Κυψέλη στο υπόγειο που έμενες δεν  έχεις μπαλκόνι  και τώρα κάτι σου φένεται:2funny:.Εμένα είναι δικά μου τα διαμερίσματα ενώ εσύ δεν έχεις τίποτα  :jerking:πηγαίνεις με τα πόδια και κάθεσαι στο μπαλκόνι και  :jerking: :2funny:

 
επειδη λειπει ο ψευταρακης29 θα στα πω εγω,

Εισαι φουκαρας, κακομοιρης, ψευτης, αποτυχημενος, δουλεύεις 15 ωρες την ημερα ,29 μερες τον μήνα,εισαι φτωχος, εισαι κλωνος, εισαι αποτυχημενος , τον ζηλευεις ,εχει αμαξι, εχει λεφτα (λεμε τωρα) εχει γκομενες (να τις κανει ο θεος), περναει καλα (20 ωρες το 24ωρο στο μπου),   κττλ κτλ κτλ.

Οτιδηποτε ποσταρεις ειναι fake,μονταζ,φωτοσοπ, κλεμενο κτλ.
Οτιδηποτε λεει αυτος δεν χρειαζεται να ποσταρει, ειναι defacto αληθινο, οπως το μπανιο του που δεν τολμαει να ποσταρει κ οπως 1500€ που ποσταρει, τοσα εχει τι να κανουμε, αλλα ειναι περισσοτερα απο τα 5.000€ που ποσταρα εγω γιατι εγω δανειστηκα απο ολη την πολυκατοικια , τους εξηγησα την ιστορια κ ολη τσονταραν για να βγάλω μια φωτογραφια....χαχαχαχαχ, ουτε ο φωσκολος....

Δεν εγραψα κατι διαφορετικο, την ιδια κασετα βαζει σε ολους


Χαχχαχαχχχαχα
Γαιτί δεν είσαι φουκαράς? :2funny:δε νοικιάζεις ένα δωμάτιο 7-8 τετραγωνικά? :2funny:δεν έβαλες φωτογραφίες από το ιντερνέτ και έγραφες ότι είναι η γκόμενα σου? :2funny:Τι πόσταρες τα δεκάρικα :jerking: :2funny:αφού φένονται ότι είναι από διαφορετικούς πάκους  :jerking:Παίζει να είναι διαφορετικών ανθρώπων χρήματα  :2funny:Έβαλες και τα δεκάρικα γιατί είσαι κακομοίρης  :2funny: Αυτά εδώ είναι 1.500 κακομοίρη?Η δουλειά σε έχει κάνει να μη βλέπεις καλά  :2funny:και δε τα έβγαλα από το σεντούκι μου σας έβαλα και φώτο από την τράπεζα που πήγα και μου έδωσαν 500άρικα.
   Γιά γκόμενες δε το συζητάω  :2funny:κλεμμένες φωτογραφίες μας έβαλες  :2funny:
   Σε αυτή την ποντικότρυπα δε μένεις? :2funny:που δεν είναι πάνω από 8 τετραγωνικά  :headbang:.Με άλλους γέιτονες και κοινόχρηστη κουζίνα μπάνιο και τουαλέτα  :headbang:
   Όσο γιά τα διαμερίσματα μου σας έβαλα με αποδείξεις πόσο κάνουν  :2funny:και αυτά είναι μόνο στην Ρωσσία που να δεις και Ελλάδα τι έχω κακομοίρη :2funny:.
   Πως και δε κοιμάσαι τώρα?πως θα αντέξεις διπλοβάρδια δουλειάς?Από της 8 το βράδυ μέχρι της 2.30 το μεσημέρι  :2funny:θα πάθεις τίποτα  :2funny:άντε να κοιμηθείς γιά να αντέξεις τη διπλοβάρδια  :2funny: :2funny: :2funny:
  Επειδή εσυ δεν έχεις τουαλέτα και είσαι κακομοίρης δε σημαίνει ότι είναι όλοι φουκαράδες και ψεύτες σαν κ'εσένα.Πάρε την άθλια τουαλέτα μου από όλες της γωνίες όπως τη ζήτησες  :2funny:και με αποδείξεις ότι είνα ηι δικιά μου τουαλέτα :2funny:
   Σας έχουμε μάθει τι κακομοίρηδες είσαστε  :2funny:ζείτε χάλια  :vomit:γ'αυτό και ονειρεύεσθαι να γυρίσετε Ελλάδα  :jerking: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • lefta gkasterbaiter.jpg
    lefta gkasterbaiter.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 39
  • Lefta.jpg
    Lefta.jpg
    561,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • oikotrofeio germanias3.jpg
    oikotrofeio germanias3.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 45
  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 41
  • skata.jpg
    skata.jpg
    290,6 KB · Εμφανίσεις: 55

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αμέσως το έιπα ότι δεν είναι το δικό μου μπάνιο  :2funny:είπα να σου στέιλω τα σκατάκια μου μέσω Skype αλλά τα βάζω εδώ να τα δείτε όλοι  :2funny:
Εσύ δεν είπες ότι πηγαίνεις στη θάλασσα και χαζεύεις της τουρίστριες? :jerking: :2funny:μετά δεν καυχιόσουν ότι έχεις μεγάλο μπαλκόνι και κάθεσαι και  :jerking: :2funny:στην Κυψέλη στο υπόγειο που έμενες δεν  έχεις μπαλκόνι  και τώρα κάτι σου φένεται:2funny:.Εμένα είναι δικά μου τα διαμερίσματα ενώ εσύ δεν έχεις τίποτα  :jerking:πηγαίνεις με τα πόδια και κάθεσαι στο μπαλκόνι και  :jerking: :2funny:

  Γαιτί δεν είσαι φουκαράς? :2funny:δε νοικιάζεις ένα δωμάτιο 7-8 τετραγωνικά? :2funny:δεν έβαλες φωτογραφίες από το ιντερνέτ και έγραφες ότι είναι η γκόμενα σου? :2funny:Τι πόσταρες τα δεκάρικα :jerking: :2funny:αφού φένονται ότι είναι από διαφορετικούς πάκους  :jerking:Παίζει να είναι διαφορετικών ανθρώπων χρήματα  :2funny:Έβαλες και τα δεκάρικα γιατί είσαι κακομοίρης  :2funny: Αυτά εδώ είναι 1.500 κακομοίρη?Η δουλειά σε έχει κάνει να μη βλέπεις καλά  :2funny:και δε τα έβγαλα από το σεντούκι μου σας έβαλα και φώτο από την τράπεζα που πήγα και μου έδωσαν 500άρικα.
    Γιά γκόμενες δε το συζητάω  :2funny:κλεμμένες φωτογραφίες μας έβαλες  :2funny:
    Σε αυτή την ποντικότρυπα δε μένεις? :2funny:που δεν είναι πάνω από 8 τετραγωνικά  :headbang:.Με άλλους γέιτονες και κοινόχρηστη κουζίνα μπάνιο και τουαλέτα  :headbang:
    Όσο γιά τα διαμερίσματα μου σας έβαλα με αποδείξεις πόσο κάνουν  :2funny:και αυτά είναι μόνο στην Ρωσσία που να δεις και Ελλάδα τι έχω κακομοίρη :2funny:.
    Πως και δε κοιμάσαι τώρα?πως θα αντέξεις διπλοβάρδια δουλειάς?Από της 8 το βράδυ μέχρι της 2.30 το μεσημέρι  :2funny:θα πάθεις τίποτα  :2funny:άντε να κοιμηθείς γιά να αντέξεις τη διπλοβάρδια  :2funny: :2funny: :2funny:
  Επειδή εσυ δεν έχεις τουαλέτα και είσαι κακομοίρης δε σημαίνει ότι είναι όλοι φουκαράδες και ψεύτες σαν κ'εσένα.Πάρε την άθλια τουαλέτα μου από όλες της γωνίες όπως τη ζήτησες  :2funny:και με αποδείξεις ότι είνα ηι δικιά μου τουαλέτα :2funny:
    Σας έχουμε μάθει τι κακομοίρηδες είσαστε  :2funny:ζείτε χάλια  :vomit:γ'αυτό και ονειρεύεσθαι να γυρίσετε Ελλάδα  :jerking: :2funny: :2funny:
 
Μαλάκα να πας σε γιατρό,τι σκατά είναι αυτά;Τι στον πούτσο τρως;Μπορεί να τα βαζεις στο πρόσωπο και να λες ότι είναι μάσκα αλλά δεν είναι φυσιολογικό.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Μητσε τρως κάνα χεσιμο ή έχουν πέσει οι δουλειές?  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μαλάκα να πας σε γιατρό,τι σκατά είναι αυτά;Τι στον πούτσο τρως;Μπορεί να τα βαζεις στο πρόσωπο και να λες ότι είναι μάσκα αλλά δεν είναι φυσιολογικό.

Χαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
Σκατα στην μαπα, σκατα μεσα στο κεφαλι, σκατα στην ψυχη, σκατα απο την εισαγγελέα

Σκατα only
Χαχαχαχα

:2funny: :2funny: :shit: :shit: :shit:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1594909739437.jpg
    FB_IMG_1594909739437.jpg
    4,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σκατά να φας,σκατά να πιεις,σκατά να πα να χέσεις που λένε.Είναι η ζωή του δημητράκη,πόρωση με το σκατό.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε μαλακά Μήτσο, όλοι τα χούγια σου νομίζεις πως έχουμε; :vomit:

Τι μαλακίες είναι αυτές που ποσταρεις.

Τέλος πάντων, είσαι καλό παιδί, βάλε το κεφάλι σου μέσα και τράβα το καζανάκι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε μαλακά Μήτσο, όλοι τα χούγια σου νομίζεις πως έχουμε; :vomit:

Τι μαλακίες είναι αυτές που ποσταρεις.

Τέλος πάντων, είσαι καλό παιδί, βάλε το κεφάλι σου μέσα και τράβα το καζανάκι.

Μπορεί να είναι της εισαγγελέως,με το καζανάκι θα χάσει το επίδομα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Να σου γαμησω!!!
Μη χάσει και τη δουλειά το παιδί, τόσο κόπο έκανε να διοριστεί...
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Μητσε στην τουαλέτα σε παίρνει να στρίψεις ή μπαίνεις με τον κωλο?  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σκατά να φας,σκατά να πιεις,σκατά να πα να χέσεις που λένε.Είναι η ζωή του δημητράκη,πόρωση με το σκατό.
Ο Γκαστερμπά'ι'τερ ήθελε να του βάλω την τουαλέτα ολόκληρη και του την έβαλα  :2funny:
  Εμένα και η τουαλέτα και τα σκατά και το διαμέρισμα είναι δικά μου  :2funny:
   Θυμάσαι που έβαλες το διαμέρισμα που νοίκιασες μέσω  R bnb στην Αθήνα και έλεγες ότι είναι δικό σου? :jerking: :2funny:και ότι έχεις 3 διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: :2funny: στον ύπνο σου  :2funny: :2funny: :2funny:
  Γ'αυτό γελάω μαζί σας γιατί είσαστε σκουπίδια  :vomit: :2funny:.Ο ένας χρωστάει παντού  :2funny:δουλεύει διπλοβάρδιες γιά να πληρώνει της τράπεζες και τη διατροφή στην πρώην γυναίκα του  :headbang:και μένει σε μιά ποντικότρυπα  :2funny:.Ο άλλος που Ελλάδα θα έμενε σε κάνα υπόγειο  :2funny:καυχιέται ότι νοικιάζει διαμέρισμα με μπαλκόνι και τρώει φέτα και πίνει καφέ  :2funny: :2funny: :2funny:Εσένα σου έχουν δώσει την αποθήκη του νοσοκομείου γιά να μένεις  :2funny:και σε έχουν σα ζώο οι Γερμανοί  :vomit: :2funny:Δε λέω σε σχέση με τον άλλον τον κακομοίρη που χρωστάει παντού είσαι θεός  :2funny:γ'αυτό και σε θαυμάζει κιόλας  :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • R bnb.jpg
    R bnb.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 24
  • R bnb1.jpg
    R bnb1.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 23
  • R bnb2.jpg
    R bnb2.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 23

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάλι κονόμησε ο δημητράκης με το χέσιμο.Αυτό και αν είναι παθητικό εισόδημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom