Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δυστυχισμένε ... καταλαβαίνουμε τον πόνο σου.
Κουβαλάς γαμήσια γενεών. Γενεών που τις ξέσκιζαν και τις πάταγαν στο σβέρκο .
Σκλάβοι και δούλοι , τελευταίοι .
Μισείς όσους δεν είναι σαν εσένα.
Κανείς όμως δεν θα σε λυτρώσει .
Θα υποφέρεις για πάντα, αυτή είναι η μοίρα σου.
Η μόνη παρηγοριά σου, ότι δεν θα υπάρξουν απόγονοί σου. Είστε ξοφλημένοι.
Τελειώσατε, δεν αφήνετε απογόνους.
Είσαι ο νεάντερταλ που ως κατώτερος αφανίστηκε , επικράτησε ο Κρο μανιόν.
Γυφτοναζιστης ο Λακαρος!
Ετοιμάζει την εξόντωση των Εβραίων απο το διαμερισματακι της τρελας.
Μοναχικος θρασυδειλος μυθομανης ελλεηνιδοξεφτιλισμενος θλιβερος και πικραμένος γερακος
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γυφτοναζιστης ο Λακαρος!
Ετοιμάζει την εξόντωση των Εβραίων απο το διαμερισματακι της τρελας.
Μοναχικος θρασυδειλος μυθομανης ελλεηνιδοξεφτιλισμενος θλιβερος και πικραμένος γερακος

Αν κατάλαβες αυτό από το παραπάνω ....
είσαι και αγράμματος ..........

Αν και δεν έδινες και άλλη εικόνα μέχρι τώρα.

Ο νεάντερταλ είσαι εσύ.
Τελειωμένο ναυάγιο .
Μισείς τους ... κρο μανιόν !!!!!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Είχε βάλει κάπου 70-75 χιλιάρικα σε πεντακοσάρικα! Μετά τα έσβησε  :coffee:
73.500 τα ειχα μετρησει :grin: λιγα ειναι για αυτον ...
ο δικος μου περυσι που γυρισαμε απο το Μινσκ (πεντε μερες καθησαμε) ειχε μαζεψει τον τζιρο απο τα τρια μαγαζια του
80 χιλιαρικα περιπου συνολικα ...

Λεφτα υπαρχουν μην μασατε  :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Μόρτη .... ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ

"αν είχες πάει με παρέα , εκείνες τις εποχές , ταξίδι έξω να δεις νυχτερινή ζωή στον πολιτισμένο κόσμο , χωρίς ... πρίβιλετζ και καπετανάκη"

ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ ... ΟΧΙ ....

Οπότε δεν έχει νόημα η κουβέντα.
Δεν μπορείς να καταλάβεις τι λέω.



Ολο υποθετα εισαι Λακη και αλματα λογικης. Το αν και που εχω ταξιδεψει δεν ξερω που εξυπηρετει.


Και εσυ δεν απαντησες οταν σε ρωτησα αν παντρευτηκες την πρωτη που πηδηξες αλλα δεν υποθετω οτι ειναι αληθεια. Ειμαι σιγουρος.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ολο υποθετα εισαι Λακη και αλματα λογικης. Το αν και που εχω ταξιδεψει δεν ξερω που εξυπηρετει.

Στο αν μπορείς να καταλάβεις το χάσμα που υπήρχε στην προσέγγιση των 2 φύλων και στο καμάκι
και στην επικοινωνία και σε όλα ....

μεταξύ .... πρίβιλετζ και πολιτισμένου κόσμου ........

Αν δεν είχες πάει πουθενά και δεν είχες δει πως λειτουργούσαν οι συνομίληκοι τότε, οπουδήποτε αλλού, δεν μπορείς να καταλάβεις τίποτε.

Δεν έχει νόημα καν οποιαδήποτε κουβέντα.

Εγώ το είδα νωρίς ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΔΕΧΟΜΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΕΔΩ.
Το σνόμπαρα.


Μιλάμε εδώ ήμασταν μάο μάο ....

τώρα έχει βελτιωθεί λίγο η κατάσταση !!!!!
ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ , ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ !!!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Σκατά έβαλε ...

Θα τα είχαμε δει .

Είναι σίγουρος ο ίδιος χρήστης με τον hustler ...

και πιθανότατα κλώνοι του barock ....


Δες τι ποσοστά δίνει για τη ΝΔ , στο θέμα κασιδιάρη.
Ίδιος ο μπαρόκ .


Λακη, το σαιτ δοξα Τον Παναγαθο εχει πολλους μαλακες, δε λεμε οτι ολοι ειναι κλωνοι σου, εσυ εισαι ενας και μοναδικος.

:orchestra: :orchestra:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη, το σαιτ δοξα Τον Παναγαθο εχει πολλους μαλακες, δε λεμε οτι ολοι ειναι κλωνοι σου

Υπονοείς δηλαδή ότι υπάρχουν πολλοί γαλάζιοι μαλάκες τσάτσοι αφισσοκολλητές,
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ;;;;;;;;
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αυτοι που γυρνανε λενε ολοι τα ιδια,

Α μου λειπει ο καφες, ο ηλιος το φαγητο και κολοκυθια τουμπανα. Ποτε δε προσπαθουν να χτισουν μια ζωη αλλου, να αλλαξουν συνηθειες κλπ. Τους βλεπεις να ψαχνουν καφετερια να περασουν ολη τη κυριακη χωρις να κανουν τιποτα.

Αυτοι συνηθως γαμαγανε μονο ελληνιδες και βλεπανε συνεχεια τα αρνητικα. Η αληθεια εινια οτι αν μενεις αθηνα εισαι μισθωτος και δεν εχεις δικο σου σπιτι, εισαι στον πατο του βαρελιου.

Γεματη η Ευρωπη τετοιους τυπους, κλαψιαρηδες που δεν κανουν τιποτα. Ευτυχως για να μπορουνε και καποιοι να πανε μπροστα

Τωρα τις μαλακιες που λεει ο Δημητρακης μεροδουλι,μεροφαι , νομιζει οτι ειμαστε ολοι οι Ελληνες εργατες στη φαμπρικα, ακουμε καζαντζιδη και κλαιμε οταν κοιμομαστε στα κοινοβια. Και οδηγαμε πατινι.

Εχει ενα σπιτι χρεπι, ενα αμαξι που ηταν πολυ καλο (πριν 20 χρονια), εχει δει ολο το ιντερνετ το κωλο του (για πουλι δε μιλαμε δε φαινεται καν τοσο που του ειναι) και ενω ειναι στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ του μουνιου, γαμαει μονο κορεατισες και νταλικερισες πορνες τις οποιες μονο τιποτα γεροντια των σοβιετ προτιμουν και αυτοι επειδη δινουν τα λεφτα τους για φαρμακα και φτηνη βοτκα.


 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Στο αν μπορείς να καταλάβεις το χάσμα που υπήρχε στην προσέγγιση των 2 φύλων και στο καμάκι
και στην επικοινωνία και σε όλα ....

μεταξύ .... πρίβιλετζ και πολιτισμένου κόσμου ........

Αν δεν είχες πάει πουθενά και δεν είχες δει πως λειτουργούσαν οι συνομίληκοι τότε, οπουδήποτε αλλού, δεν μπορείς να καταλάβεις τίποτε.

Δεν έχει νόημα καν οποιαδήποτε κουβέντα.

Εγώ το είδα νωρίς ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΔΕΧΟΜΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΕΔΩ.
Το σνόμπαρα.


Μιλάμε εδώ ήμασταν μάο μάο ....

τώρα έχει βελτιωθεί λίγο η κατάσταση !!!!!
ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ , ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ !!!!!!


Α ρε καημενε Λακη σε νιωθω λοιπον γιατι το μισος. Εβγαινες και συ εξωτερικο, τα εβλεπες αλλα ησουν αναγκασμενος να μεινεις εδω γιατι ετρωγες παντοφλες απο την πρωτη που πηδηξες και την παντρευτηκες και ετσι σου εχει μεινει το ονειρο να πας μεταναστης στην Ουγγαρια.


Για τη νυχτερινη διασκεδαση τοτε και τωρα, επειδη ειμαι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΟΣ απο σενα, ολα εχουν αλλαξει ΠΑΝΤΟΥ. Και παντα ετσι γινεται, αλλαζουν απο τη μουσικη, τα ποτα, τις διακοσμησεις των μαγαζιων μεχρι και ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΞΑΡΕΙ Ο ΝΤΙ ΤΖΕΙ τον καπετανακη με το ποτε βουδας.

Εσυ βγαινεις μονο καθε δευτερο Σαββατο για να τα ξερεις αυτα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Υπονοείς δηλαδή ότι υπάρχουν πολλοί γαλάζιοι μαλάκες τσάτσοι αφισσοκολλητές,
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ;;;;;;;;



ΟΧΙ. ΛΑΘΟΣ.


Λεω οτι μαλακες υπαρχουν πολλοι, σαν το Λακαρο κανενας.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Α ρε καημενε Λακη σε νιωθω λοιπον γιατι το μισος. Εβγαινες και συ εξωτερικο, τα εβλεπες αλλα ησουν αναγκασμενος να μεινεις εδω γιατι ετρωγες παντοφλες απο την πρωτη που πηδηξες και την παντρευτηκες και ετσι σου εχει μεινει το ονειρο να πας μεταναστης στην Ουγγαρια.


Για τη νυχτερινη διασκεδαση τοτε και τωρα, επειδη ειμαι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΟΣ απο σενα, ολα εχουν αλλαξει ΠΑΝΤΟΥ. Και παντα ετσι γινεται, αλλαζουν απο τη μουσικη, τα ποτα, τις διακοσμησεις των μαγαζιων μεχρι και ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΞΑΡΕΙ Ο ΝΤΙ ΤΖΕΙ τον καπετανακη με το ποτε βουδας.

Εντάξει , με έπεισες !!!!!

Είχαν το ίδιο σουξέ παρόμοια κωλομάζαγα σε όλο τον κόσμο .

Παίζει να βγήκες από τη χώρα πρώτη φορά παντρεμένος με την κρητικιά  (πολύ μετά το 2000) ....

ομαδικό ταξίδι με γκρουπ στην ιταλία !!!!!!!

(Μην κάνεις καμιά μαλακία και το χοντρύνεις, γιατί θα ψάχνεσαι , θα σου βάλω φωτό διαβατήριο του 199κάτι , με γραμμένο το sn της φωτογραφικής πάνω, για να μην έχει πρόβλημα στο τελωνείο σε ταξίδι στο μπλοκ ....         ).
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αυτοι που γυρνανε λενε ολοι τα ιδια,

Α μου λειπει ο καφες, ο ηλιος το φαγητο και κολοκυθια τουμπανα. Ποτε δε προσπαθουν να χτισουν μια ζωη αλλου, να αλλαξουν συνηθειες κλπ. Τους βλεπεις να ψαχνουν καφετερια να περασουν ολη τη κυριακη χωρις να κανουν τιποτα.

Αυτοι συνηθως γαμαγανε μονο ελληνιδες και βλεπανε συνεχεια τα αρνητικα. Η αληθεια εινια οτι αν μενεις αθηνα εισαι μισθωτος και δεν εχεις δικο σου σπιτι, εισαι στον πατο του βαρελιου.
Μπορείς να βγάλεις τον Ελληνα απο την Ελλάδα αλλά δεν μπορείς να βγάλεις την Ελλάδα απο τον Ελληνα.Θα μείνει κολλημένος στον φραπε ,την μαλακία κουβέντα,τον γυρο με απο όλα και τι μαλάκες είναι όλοι οι άλλοι.Ανθρωποι που και ταχυδρομικό κώδικα να αλλάξουν νιώθουν ξένοι χωρίς να προσπαθήσουν να ανοίξουν το μυαλό τους.Δεν πειράζει.Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Εντάξει , με έπεισες !!!!!

Είχαν το ίδιο σουξέ παρόμοια κωλομάζαγα σε όλο τον κόσμο .

Παίζει να βγήκες από τη χώρα πρώτη φορά παντρεμένος με την κρητικιά  (πολύ μετά το 2000) ....

ομαδικό ταξίδι με γκρουπ στην ιταλία !!!!!!!

(Μην κάνεις καμιά μαλακία και το χοντρύνεις, γιατί θα ψάχνεσαι , θα σου βάλω φωτό διαβατήριο του 199κάτι , με γραμμένο το sn της φωτογραφικής πάνω, για να μην έχει πρόβλημα στο τελωνείο σε ταξίδι στο μπλοκ ....         ).


Ειδες που με επιβεβαιωνεις πως εισαι ενας και μοναδικος;


Ποιος σου εγραψε οτι εχει ιδιες συνηθειες ο Ελληνας με το Γερμανο, Σουηδο, Πολωνο, Αγγλο, Ρωσσο, Μεξικανο, Πορτορικανο, Νοτιοαφρικανο;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αν πιστευει ή όποιος πιστευει πως ο Κασιδιάρης δεν θα μπεί στη βουλή τουλάχιστον
Έχω όλα τα κόμματα χεσμένα και τις ιδεολογίες,δεν είμαι πελάτης κανενός!

Με τον Κασιδιάρη κανένα πρόβλημα,η βάση που προσπαθεί να αντιπροσωπεύσει είναι εύκολα πάνω από 15% στην Ελλάδα,απλά δεν έχει το μυαλό για να το κάνει,εκεί πάσχει.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Μην την ψαχνεις πολυ ... το μεγαλυτερο ποσοστο των ελληνων πιστευει οτι ειμαστε η καλυτερη χωρα ... σε ολα
ακομα και στις γυναικες  :grin:

Εδω αλλος εγραφε για τις μουναρες σλαβες των Αθηνων που ουτε στις τσοντες βλεπεις τετοιες (αυτη ακριβως ηταν η περιγραφη)

:2funny: :2funny: :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εγώ τα μακρινά ταξίδια δεν τα κάνω απο επιτακτική ανάγκη να γαμήσω ασχέτως αν μου βγαίνει! Χαίρομαι πως τα μέρη των ονείρων μου είναι πολύ πιο κοντά και πηγαίνω 3-4 φορές το χρόνο και το υπόλοιπο διάστημα έρχονται οι κοπέλες στο μέρος μου!
Εσύ είναι λογικό να μην πηγαίνεις Σλαβικες χώρες γιατί δεν σε παίρνει ούτε εμφανισιακά ούτε απο άποψη στάτους!   
Ο καθενας απλωνει τα ποδια του μεχρι εκει που φτανει τονσεντονι τυπε.

Αλλος κοντα, αλλος μακρια...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αυτοι που γυρνανε λενε ολοι τα ιδια,

Α μου λειπει ο καφες, ο ηλιος το φαγητο και κολοκυθια τουμπανα. Ποτε δε προσπαθουν να χτισουν μια ζωη αλλου, να αλλαξουν συνηθειες κλπ. Τους βλεπεις να ψαχνουν καφετερια να περασουν ολη τη κυριακη χωρις να κανουν τιποτα.

Αυτοι συνηθως γαμαγανε μονο ελληνιδες και βλεπανε συνεχεια τα αρνητικα. Η αληθεια εινια οτι αν μενεις αθηνα εισαι μισθωτος και δεν εχεις δικο σου σπιτι, εισαι στον πατο του βαρελιου.

Γεματη η Ευρωπη τετοιους τυπους, κλαψιαρηδες που δεν κανουν τιποτα. Ευτυχως για να μπορουνε και καποιοι να πανε μπροστα

Τωρα τις μαλακιες που λεει ο Δημητρακης μεροδουλι,μεροφαι , νομιζει οτι ειμαστε ολοι οι Ελληνες εργατες στη φαμπρικα, ακουμε καζαντζιδη και κλαιμε οταν κοιμομαστε στα κοινοβια. Και οδηγαμε πατινι.

Εχει ενα σπιτι χρεπι, ενα αμαξι που ηταν πολυ καλο (πριν 20 χρονια), εχει δει ολο το ιντερνετ το κωλο του (για πουλι δε μιλαμε δε φαινεται καν τοσο που του ειναι) και ενω ειναι στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ του μουνιου, γαμαει μονο κορεατισες και νταλικερισες πορνες τις οποιες μονο τιποτα γεροντια των σοβιετ προτιμουν και αυτοι επειδη δινουν τα λεφτα τους για φαρμακα και φτηνη βοτκα.

Καλα ρε τυπε κ συ μας λες για τον δημητρακη;Σοβαρο παραδειγμα μας εφειρες που ο τεμπελης προσπαθει να πεισει οσους εινσι υγιεις κ μπορουν να δουλεψουν οτι ειναι αχρηστοι!

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Και συ Μήτσο λες κάνα ψεματάκι που και που,την άλλη φορά έβαλες φωτογραφία από μπάνιο μπορδέλου γιατί ντρέπεσαι να βάλεις το δικό σου.
Σε πήρα χαμπάρι,το θυμάσαι;

Χαχαχα
Με τετοια χάλια που εχει το δικο του τι να κανει ο ανθρωπος..

Ποιοτητα ζωης ΑΑΑ

Μπουααααχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom