Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Το ξέρεις βρε συχαμένε ότι το πιθανοτερο είναι ο προπάπου σου να είναι Τούρκος  :2funny:έχεις όλα τα χαρακτηριστικά όταν έβαλες τη φώτο σου  :2funny:που αμέσως μετά εσβισες  :2funny:.Εσύ είσαι ο πρώτος που θα έκαναν σαπούνι οι Γερμανοί και το παίζεις και ναζιστής  :jerking: :2funny:
 Ποιά Ελβετίδα? :2funny:μιά φώτο του 2003 από μιά πισίνα έχεις και μας βάζεις  :jerking: :2funny:
  Και τι με νοιάζει εμένα τι μισθό παίρνουν οι Ρώσσοι?και πόσο είναι το ενοίκιοΕγώ δεν είμαι οικονομικός μετανάστης σαν κ'εσένα είμαι? :2funny:και έχω δικά μου σπίτια δε χρειάζεται να νοικιάζω δωμάτια σαν κ'εσένα  :2funny:
 
  Καταρχήν αυτοκίνητο δεν μπορείς να έχεις γιατί θα στο είχε πάρει η τράπεζα  :2funny:και το αμάξι θέλει λεφτά  :2funny:εσύ στέλνεις στις τράπεζες κάθε μήνα 500-800 ευρώ συν διατροφή άλλα 500  :2funny: Άντε πήγαινε και βγάλε καμιά φωτογραφία δίπλα από κάνα αμάξι να μας πεις ότι είναι δικό σου  :2funny: :2funny: :2funny:
   Με 180 Ευρώ ούτε τακάκια φρένων δεν αλλάζεις  :2funny:σε βλέπω πολύ άσχετο.
   Καινούργια ελαστικά 140 ευρώ  :2funny: καλά τι έχεις Daewoo Matiz με λάστιχα 135/70 με 13άρα ζάντα?  :2funny:.Εμένα τόσο και παραπάνω κάνει το ένα λάστιχο  όχι τα 4  :2funny:
  Αυτό με το ΚΤΕΟ στην Γερμανία σε ποιό όνειρο το είδες? :jerking: :2funny:αν είχες αμάξι θα ήξερες ότι αυτά δεν γίνονται ούτε στα παραμύθια :jerking: :2funny:μήπως δίνεις και 20 Ευρώ στους Γερμανούς τροχονόμους και σε αφήνουν και δεν σε γράφουν αν περάσεις το φανάρι με κόκκινο? :jerking: :2funny:
     Τελικά είσαι μεγάλος κακομοίρης  :2funny: :2funny:κρίμα που πρέπει να φύγω,ελπίζω να έρθει σύντομα ο ΜΑΡΚΕΛΟΣ να με αντικαταστήσει  :2funny: :2funny: :2funny:
   Άντε βάλε μας καμιά γκόμενα να δούμε  :2funny:.
    Αυτό ότι δε σου σηκώνετε δεν είναι πλάκα,η γυναίκα σου σε πέταξε έξω,γκόμενες δεν έχεις.Μόνο μιά μούφα φωτογραφία μας έβαλες ότι είναι γκόμενα σου  :2funny:

Χαχχαχχαχα
Καταλαβα
Δηλαδη εγω το ηξερα ,αλλα ας το βλεπουν και οι αλλοι.

Οση σχεση εχω εγω με τις τιμες στον πλανητη πλουτωνα τοσο εχεις κι εσυ για γερμανια

Χαχχαχαχαχα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Βλέπω σκρουτζ ...

LingLong 145/70/13 27€ το τεμάχιο . Τοποθετημένα εκεί θα παίζουν .
Bridgestone B250 175/65/14 ... ανεβαίνουν πολύ !!!!!!!!

43€ το τεμάχιο !!!!!!

Τοποθετημένα θα θέλουν ελλάδα 200€-220€
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πες μας ρε λεβέντη ....

τι μάρκα/διάσταση είναι η 4άδα με 140€ ;;;;;;;

Και κόφτε τη φαγωμάρα με το μήτσο επιτέλους.
ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ.

Δεν είναι σωστό να συμβαίνει αυτό .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γλώττα λανθάνουσα, τ' αληθή λέγει

Ρε μόρτη !!!!!!!
[size=14pt]ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΤΣΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΟΣ !!!!!!!!![/size]

Και μετά ξερνάς (χωρίς ξύλο) ότι σε ανάγκασαν στο ΚΤΕΟ , το γερμανικό , να αλλάξεις λάστιχα
[size=35pt]
ΚΑΙ ΕΒΑΛΕΣ 4αδα ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΕ ... 140€ ;;;;
Καινούργια ;;;;;;[/size]

Τι λάστιχα ήταν ;;;
[size=28pt]Μαρανγκόνι ;;;;;
175/65/14 ;;;;;;[/size]


Δεν είναι κακό, ούτε υποτιμητικό να είναι κάποιος φτωχός !
Αλλά αν είναι δεν μπορεί να χλευάζει άλλους για αυτό !!!!!!
Λάκη το είπα ξεκάθαρα απλός δεν έχει αυτοκίνητο  :2funny: δε βγαίνουν τα νούμερα!Μισθός 1.800   δίνει 500 αν όχι 700-800 στις τράπεζες στην Ελλάδα συν άλλα 500 διατροφή βάλε και το ενοίκιο γιά το δωμάτιο κάνα 500άρικο πάμε στα πάγια έξοδα 1.500 τι του μένουν 300 ευρώ γιά να φάει :headbang:τι αμάξι μπορεί να έχει? :2funny: :2funny:
    Στη δε Γερμανία με 180 Ευρώ ούτε τακάκια δεν αλλάζεις  :headbang:Όσο γιά το ΚΤΕΟ που είπε ήταν μεγάλη  :jerking: :2funny:εκεί είναι πάρα πολύ σοβαρό το ΚΤΕΟ αν πας να τους δώσεις 20-30 ευρώ θα  :2funny: θα νομισουν ότι τους κάνεις πλάκα :2funny:
  Απλός δεν ξέρει τις τιμές γιατί δεν έχει αυτοκίνητο :2funny:.Όπως και ο άλλος ο γελοίος τουαρέγκ στον ύπνο του είχε  :jerking: :2funny:.
  Που είναι ο Μαρκελος και θέλω να φύγω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Λάκη μπορεί να του φέρανε τα λεφτά που του έλειπαν οι γονείς του στο Βουλκανιζατέρ για να μη γίνει ρεζίλι στον λαστιχά ..

Σου θυμίζει τίποτα αυτό ?

;)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γιατί δεύτερο σετ ζάντες ;;
Ελλάδα παίρνουν 6€ το τεμάχιο αλλαγή ...
ρωσία θα παίρνουν 10€ την 4άδα ....

βάζεις τα χειμερινά στις ίδιες ζάντες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι να ξεσκίσω? :2funny:μονος του ρεζιλεύεται  :2funny:βάζει φωτογραφία το δώματιο του που είναι 7-8 τετραγωνικά  :2funny: βάζει διαλόγους με τον εαυτό του  :2funny:και φώτο κατεβασμένη από το ιντερνέτ και λεει ότι είναι η γκόμενα του  :2funny:τώρα λέει ασυναρτησίες γιά της τιμές στη συντήριση των αυτοκινήτων  :jerking: :2funny:.Μόνος του γίνεται ρεζίλι.
  Με λίγα λόγια νοικιάζει ένα μικρό δωμάτιο,γκόμενες δεν έχει  :2funny:ούτε και αυτοκίνητο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Γιατί δεύτερο σετ ζάντες ;;
Ελλάδα παίρνουν 6€ το τεμάχιο αλλαγή ...
ρωσία θα παίρνουν 10€ την 4άδα ....

βάζεις τα χειμερινά στις ίδιες ζάντες.



Σιγά μην κάθεσαι να κάνεις όλο αυτό, σκας ένα 1000ρικο και έχεις ένα δεύτερο σετ ζάντες γι αυτή τη δουλειά.

Άσε που Γερμανία, τουλάχιστον, σπάνια θα πάρεις μεταχειρισμένο SUV ΧΩΡΙΣ 2ο σετ γνήσιες ζάντες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
μην αποφευγεις :hi:


τι εχεις να πεις για το πορνομητσο που κανει παρεα με τουρκους?
νομιζω οτι το φτυσιμο απο ελληνες και ρωσους δεν δινει συγχωροχαρτι στην καταντια αυτη
Αυτο κανουν οταν η ερωτηση ειναι λιγο δυσκολη.

Απο μενα ζηταν πληρη διαφανεια σε οσα γραφω ,ενω αυτοι ,οι γνωστοι τρεις τεσσερεις δεν απανταν ποτέ

Χαχαχαχα

Πολυ γελιο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γιατί δεύτερο σετ ζάντες ;;
Ελλάδα παίρνουν 6€ το τεμάχιο αλλαγή ...
ρωσία θα παίρνουν 10€ την 4άδα ....

βάζεις τα χειμερινά στις ίδιες ζάντες.
Το καλοκαίρι έχω 18αρα ζάντα με καλοκαιρινά λάστιχα.Το χειμώνα έχω 17άρα ζάντα με λάστιχα με καρφάκια.
  Στο Lada έχω 13άρες ζαντες και στα 2 σετ ελαστικών.
  Η αλλαγή να στα βγάλει και να στα βάλει την τετράδα αν είναι στην ζάντα (χωρις να αλλάξει τα λάστιχα) είναι γύρω στα 400-500 ρούβλια (5-6.5 ευρώ) γιά τη 13αρα ζάντα και 800 (10 ευρώ) γιά την 17-18αρα.
  Τελικά αυτός είναι πολυ πιό κακομοίρης απ'όσο νόμιζα  :2funny:ούτε γκόμενες ούτε λεφτά ούτε αμάξι  :jerking: :2funny: καμμένος τελείως  :2funny: :2funny: :2funny:Μονο ο Μονσελάς θα τον σώσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτο κανουν οταν η ερωτηση ειναι λιγο δυσκολη.

Απο μενα ζηταν πληρη διαφανεια σε οσα γραφω ,ενω αυτοι ,οι γνωστοι τρεις τεσσερεις δεν απανταν ποτέ

Χαχαχαχα

Πολυ γελιο

νομιζω οτι δεν ειναι ο πραγματικος Λακης
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σιγά μην κάθεσαι να κάνεις όλο αυτό, σκας ένα 1000ρικο και έχεις ένα δεύτερο σετ ζάντες γι αυτή τη δουλειά.

Άσε που Γερμανία, τουλάχιστον, σπάνια θα πάρεις μεταχειρισμένο SUV ΧΩΡΙΣ 2ο σετ γνήσιες ζάντες.
Γερμανία συνήθως έχουν λάστιχα γιά όλες της σεζόν που είναι γρασέ σα δέρμα καρχαρία μοιάζει στην αφή.Πιό παλιά κ'εκεί είχαν 2 ζευγάρια ελαστικά.Το κακό είναι ότι στη Γερμανία απαγορεύοντε αυστηρά τα λάστιχα με καρφάκια!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Το καλοκαίρι έχω 18αρα ζάντα με καλοκαιρινά λάστιχα.Το χειμώνα έχω 17άρα ζάντα με λάστιχα με καρφάκια.

Καρφάκια σαν αυτά στη κεφάλα σου Μήτσε ?
jrFM0DL4Kws.jpg

rwxmfSyWtgg.jpg
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σοβαρα?

Τοτε πεσμας εσυ πως απο εκει που καθοταν να τον χεσει η εισαγγελεας για 200$ για να μην ψοφησει απο την πεινα
Ενω δεν δουλεψε ποτέ του, δεν επενδυσε,δεν ρισκαρισε, δεν ,δεν ,δεν.

Πως Βρεθηκε ξαφνικα με διαμερισματα αφου δεν βρηκε τα ετοιμα??? Οεο?

Ετσι εισαι κ εσυ αυτοδημιουργητος?

Ο ψευτης δεν απανταει σε αυτο. Εχεις εσυ απαντηση ? Οχι τιποτα αλλο, να λυσουμε την παρεξηγηση βρε αδελφε....
Έλα εδώ είμαι! Εγώ σου είπα πως επένδυσα τις οικονομίες μου και δανείστηκα για κάτι που πίστεψα και είχα τα balls να το κυνηγήσω ! Σε 2 χρόνια είχα ξεχρεώσει τα πάντα και οι πληρωμές μου είναι πάντα στην ώρα τους!!!
Παράλληλα οι γονείς μου με υπέσκαπταν και παρακαλούσαν να φαλιρίσω για να γίνω κρατικοδίαιτος υπάλληλος  :headbang: :headbang: :headbang:  
Αυτά για εμένα! Αν απευθύνεσαι και σε κάποιον άλλο, ας πάρεις απο αυτόν απάντηση! Αν συγκεκριμένα μιλάς για τον Δημητράκη έχει επανειλημμένως περιγράψει το πως έκανε λεφτά και διαμερίσματα μόνος του στη Ρωσία και τη Πολωνία!  
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:hi:
τι εχεις να πεις για το πορνομητσο που κανει παρεα με τουρκους?
νομιζω οτι το φτυσιμο απο ελληνες και ρωσους δεν δινει συγχωροχαρτι στην καταντια αυτη
Κ'έχω και Τουρκάλες  γκόμενες:2funny:πάρε τη μία Τουρκάλα μου,σπούδασε εδώ.Πριν 2 μέρες μιλήσαμε και μου λέει να πάω στο Εσκί Σεχίρ ('εχω ξαναπάει και έμεινα σπίτι της) ενώ εσύ βλάκα ακαποτέ'ι'ρα τον παίζεις και μας έβαζες μούφα φωτογραφίες από πισίνες   :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • gioulinai.jpg
    gioulinai.jpg
    115,8 KB · Εμφανίσεις: 43
  • giulinai2.jpg
    giulinai2.jpg
    360,6 KB · Εμφανίσεις: 31
  • giulinai3.jpg
    giulinai3.jpg
    268,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Κ'έχω και Τουρκάλες  γκόμενες:2funny:πάρε τη μία Τουρκάλα μου,σπούδασε εδώ.Πριν 2 μέρες μιλήσαμε και μου λέει να πάω στο Εσκί Σεχίρ ('εχω ξαναπάει και έμεινα σπίτι της) ενώ εσύ βλάκα ακαποτέ'ι'ρα τον παίζεις και μας έβαζες μούφα φωτογραφίες από πισίνες  :jerking: :2funny:
Ετσι αρχηγέ μου.
Γαμα τις Τουρκάλες!
Δυνατό κομμάτι
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Κ'έχω και Τουρκάλες  γκόμενες:2funny:πάρε τη μία Τουρκάλα μου,σπούδασε εδώ.Πριν 2 μέρες μιλήσαμε και μου λέει να πάω στο Εσκί Σεχίρ ('εχω ξαναπάει και έμεινα σπίτι της) ενώ εσύ βλάκα ακαποτέ'ι'ρα τον παίζεις και μας έβαζες μούφα φωτογραφίες από πισίνες   :jerking: :2funny:

τουρκαλες αζερες και καζακστανες γαμας καημενε
ασε εμας  τους γκαστερμπαιτερ να γαμαμε ελβετιδες

φτωχομπινε :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom