Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και ολο αυτο το απεραντο πραγμα στο χαρτη τι παραγει ολο το χρονο ρε Μητσο;
Μονο ξυλεια και ορυκτα;
Στην νότια Ρωσσία έχει κάποια παραγωγή λαχανικών αλλά μόνο ιούνιο μέχρι σεπτέβρη,έχει εδώ και κάποια θερμοκήπεια.Αλλά δε συνφέρει τους άλλους μήνες να παράγεις εδώ γιατί τα εισαγώμενα είναι πολύ φτηνότερα.Π.χ. ακόμα οι πατάτες εισαγωγής είναι πολλές φορές φτηνότερες από της Ρωσσικές!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
.
Οκ τυπε, μπορει να εχεις δικιο. Που να ξερω. Υποθετω.
Υποθετεις.

Οποιος εχει αμεση αναγκη ,να μη στειλει ημεηλ? Να μη λυσει την απορια του?
Εγω παντως ενα ημεηλ θα το εστελνα....

Ε ναι ρε συ.
Οχι 500$ αλλα κ 20$ να ζητησουν τους γραφεις στα ρχιδια σου.

Εγω λεω πως οποιος ενδιαφερεται σοβαρα ας στειλει ενα ημεηλ, και μετα ας ενημερωσει.
Εσυ τι προτεινεις? Να μην μπει στον κοπο?
Ρε urlauber εσύ την εφτιαξες την εταιρεία μπας και τσιμπήσει κανας Μήτσος και τον δαγκώσουν;  :2funny: :rockon:
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Τα χεις μπερδέψεις τελείως!Στη Ρωσσία κανείς δεν  το έτρωγε και δεν το τρώει αυτό,αυτο το  φτιάχνουν και το τρώνε μόνο στην Ουκρανία.

Aυτος τρωει τις τυροπιτες που του φερνει ο Σκρουτζ στο Ελ μπασα  :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ναι και ο Βασίλης ο φίλος του ρολογά από τη Ρόδο που ήρθε εδώ και πήγαμε στις ντίσκο όνειρο ήταν  :2funny:είχαμε το ίδιο όνειρο και εγώ και ο ρολογάς:2funny:
  Όσοι ήρθαν εδώ και με βρήκαν και παλιά και πρόσφατα τα ίδια έγραψαν γιά μένα ότι τώρα και ο ρολογάς.
  Αν έρθεις εσύ εδώ θα δεις τη διαφορά μας  :2funny:Θα δεις πως θα κοιτάνε εσένα οι γκόμενες  σα κακομοίρη με ένα βλέμμα όλο περιφρόνιση ή με λύπιση σαν να λένε πως είσαι έτσι βρε κακομοίρη  :2funny:και πως θα κοιτάνε εμένα.Οι φουκαράδες που έρχονται εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά σαν κ'εσένα είναι  :2funny:
   Δεν είναι τυχαίο που δεν έχεις ούτε μιά γκόμενα να μας βάλεις φωτογραφία  :2funny:και έβαλες το Web μοντέλο από το Λονδίνο γιά γκόμενα σου μαζί με διαλόγους που έγραφες στον εαυτό σου  :2funny: :2funny: :2funny:

Μπουαχαχζχχα σε παιρνουν τηλεφωνο οι πορτιερηδες χχχαχαχαχχαχ
Για  χαχαχχαχ
Για να χαχχαχαχ
Να σου σμπρωξουν μπατζινες χαχχαχχα
Ο κλουνευ εισαι???
Πουαχαχαχχαχ

Αν τολμησεις να πλησιασεις μπατζινα εχεις να φας εναν κλωτσο, μα εναν κλωτσο, απο 47 νουμερο αρβυλα

Μπουαααααααα χαχαχχα αχχα α
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Τα χεις μπερδέψεις τελείως!Στη Ρωσσία κανείς δεν  το έτρωγε και δεν το τρώει αυτό,αυτο το  φτιάχνουν και το τρώνε μόνο στην Ουκρανία.

άει παράτα μας ρε βλάκα.

28 χρόνια στην Ρωσία και δεν έχεις πάει πουθενά.

Ούτε σε ένα εστιατόριο της προκοπής.

Μόνο σε Μακτνόνταλντς και σούσι των 1500 Rub (που εσύ νομίζεις ότι είναι σούσι, γιατί τόσο νογάς).

Εδώ δεν έχει σάλο;


Άσε, που όλοι οι δικοί μου τρελάθηκαν όταν τους πήγα εκεί.

Ξεφτίλα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μπουαχαχζχχα σε παιρνουν τηλεφωνο οι πορτιερηδες χχχαχαχαχχαχ
Για  χαχαχχαχ
Για να χαχχαχαχ
Να σου σμπρωξουν μπατζινες χαχχαχχα
Ο κλουνευ εισαι???
Πουαχαχαχχαχ

Αν τολμησεις να πλησιασεις μπατζινα εχεις να φας εναν κλωτσο, μα εναν κλωτσο, απο 47 νουμερο αρβυλα

Μπουαααααααα χαχαχχα αχχα α
Της Μπατσίνες της καταλαβαίνουν αμέσως γιατί προσπαθούν να μπούνε τσάμπα  :2funny:.
  Βρε ηλίθιε η πρώτη μου γυναίκα που έχω το τρίτο διαμέρισμα (τώρα βγήκε στη σύνταξη,στους ανακριτές ο ένας χρόνος πιάνετε γιά 1.5 και στα 12.5-15χρόνια βγαίνουν στη συνταξη)  μπατσίνα ανακρίτρια ήταν.Παρέες από μπατσίνες έχει σχετικά σπάνια (μιά φορά το μήνα)αλλά οι περισσότερες είναι χάλια  συνήθως πάνε στις ντίσκο αν έχουν τίποτα γεννέθλια ή κάτι να γιορτάσουν.
  Καλά γιά διάβασε παλαιότερα ποστ,τα γράφουν άτομα που έχουν έρθει εδώ και έχουν συναντηθεί μαζί μου,παντού μπαίνω τσάμπα γιατί έχω V.I.P κάρτες και όλοι με ξέρουν.Και οι γκόμενες ξετρελένοντε.Απλός τα τελευταία χρόνια δεν πάνε κάτω των 35 ετών στα κλαμπ γ'αυτό και πηγαίνω πιό σπάνια.
   Εσύ εδώ βρε κακομοίρη ούτε 45χρονη εδώ δεν θα βρεις  :2funny:θα σε κοιτάξουν με ένα βλέμμα λύπισης έτσι κακομοίρης που είσαι  :2funny:οι γυναίκες εδώ είναι τρομερή ψυχολόγοι,τον κακομοίρη αμέσως τον καταλαβαίνουν :2funny:.Βέβαια εσύ από μακριά φένεσαι ότι είσαι άφραγκος :2funny:Εδώ είναι σκληρή η κοινωνία τον φτωχομπινέ δεν τον λυπούντε δεν είναι Ελλάδα.Σκέφτονται ακριβώς όπως εγώ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
άει παράτα μας ρε βλάκα.

28 χρόνια στην Ρωσία και δεν έχεις πάει πουθενά.

Ούτε σε ένα εστιατόριο της προκοπής.

Μόνο σε Μακτνόνταλντς και σούσι των 1500 Rub (που εσύ νομίζεις ότι είναι σούσι, γιατί τόσο νογάς).

Εδώ δεν έχει σάλο;


Άσε, που όλοι οι δικοί μου τρελάθηκαν όταν τους πήγα εκεί.

Ξεφτίλα.
Καταρχήν ποιό φτωχομπινεδιάρικες περιοχές από τη νότια Ρωσσία δεν υπάρχουν όλα είναι  :vomit: αν πήγες εκεί δείχνει τι κακομοίρης είσαι  :vomit:και η γυναίκα του πίτσι από ένα χωριό απο κει είναι!Οι μισθοί τους είναι εντελώς  :shit:Εδώ αυτούς από κει τους θεωρούν υπανάπτικτους και αγρίκους.και σιγά της τιμές  βρε κακομοίρη :2funny:στο Black Star Burger πιό πολλά δίνεις  :2funny:Άσε που μάλλον αυτό από το ιντερνέτ το βρήκες  :2funny:
  Αν και αρχήδια πήγες  :jerking:ακόμα και τώρα σ'αυτά τα υπανάπτικτα μέρη αυτά που γράφεις δεν ισχύουν!είσαι 20 χρόνια πίσω.
  Τώρα τη βγάζεις με της τυρόπιτες που περιμένεις να φέρει ο Σκρουτζ  :2funny: αν και σας έστειλε έμαθα και τώρα τρώτε τα  :shit: σας  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο συγγνώμη που επιμένω,φιλικά στο λέω!
Αν δεν προσέξεις θα βγάλεις μουνί σε λίγο... :S
index.php
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Της Μπατσίνες της καταλαβαίνουν αμέσως γιατί προσπαθούν να μπούνε τσάμπα  :2funny:.
  Βρε ηλίθιε η πρώτη μου γυναίκα που έχω το τρίτο διαμέρισμα (τώρα βγήκε στη σύνταξη,στους ανακριτές ο ένας χρόνος πιάνετε γιά 1.5 και στα 12.5-15χρόνια βγαίνουν στη συνταξη)  μπατσίνα ανακρίτρια ήταν.Παρέες από μπατσίνες έχει σχετικά σπάνια (μιά φορά το μήνα)αλλά οι περισσότερες είναι χάλια  συνήθως πάνε στις ντίσκο αν έχουν τίποτα γεννέθλια ή κάτι να γιορτάσουν.
  Καλά γιά διάβασε παλαιότερα ποστ,τα γράφουν άτομα που έχουν έρθει εδώ και έχουν συναντηθεί μαζί μου,παντού μπαίνω τσάμπα γιατί έχω V.I.P κάρτες και όλοι με ξέρουν.Και οι γκόμενες ξετρελένοντε.Απλός τα τελευταία χρόνια δεν πάνε κάτω των 35 ετών στα κλαμπ γ'αυτό και πηγαίνω πιό σπάνια.
   Εσύ εδώ βρε κακομοίρη ούτε 45χρονη εδώ δεν θα βρεις  :2funny:θα σε κοιτάξουν με ένα βλέμμα λύπισης έτσι κακομοίρης που είσαι  :2funny:οι γυναίκες εδώ είναι τρομερή ψυχολόγοι,τον κακομοίρη αμέσως τον καταλαβαίνουν :2funny:.Βέβαια εσύ από μακριά φένεσαι ότι είσαι άφραγκος :2funny:Εδώ είναι σκληρή η κοινωνία τον φτωχομπινέ δεν τον λυπούντε δεν είναι Ελλάδα.Σκέφτονται ακριβώς όπως εγώ.

Μητσο πινουν οι γκομενες στις ντισκο της Ρωσιας;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
γυναίκες εδώ είναι τρομερή ψυχολόγοι,τον κακομοίρη αμέσως τον καταλαβαίνουν :2funny:..
Το βλεπω χαχαχχα


Ποια πρωτη σου γυναικα και δευτερη χαχχαχαχα
Σιγα μην ειχες κ 3 γυναικες βρε κακομοιρη χαχχαχ
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Καταρχήν ποιό φτωχομπινεδιάρικες περιοχές από τη νότια Ρωσσία δεν υπάρχουν όλα είναι  :vomit: αν πήγες εκεί δείχνει τι κακομοίρης είσαι  :vomit:και η γυναίκα του πίτσι από ένα χωριό απο κει είναι!Οι μισθοί τους είναι εντελώς  :shit:Εδώ αυτούς από κει τους θεωρούν υπανάπτικτους και αγρίκους.και σιγά της τιμές  βρε κακομοίρη :2funny:στο Black Star Burger πιό πολλά δίνεις  :2funny:Άσε που μάλλον αυτό από το ιντερνέτ το βρήκες  :2funny:

Ναι ρε μογγόλε, στο Ιντερνέτ το βρήκα.
 

Συνημμένα

  • Corova Rostov.jpg
    Corova Rostov.jpg
    153,7 KB · Εμφανίσεις: 43

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Καταρχήν ποιό φτωχομπινεδιάρικες περιοχές από τη νότια Ρωσσία δεν υπάρχουν όλα είναι  :vomit: αν πήγες εκεί δείχνει τι κακομοίρης είσαι  :vomit:και η γυναίκα του πίτσι από ένα χωριό απο κει είναι!

Μωρή ξεφωνημένη πούστρα, όταν σου έχυνε ο Πίτσι την καράφλα όλα ωραία ήταν.

Τι να κάνουμε που δεν έπιασε το λίπασμα και είσαι σα στραβοχυμένο αρχίδι;
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ποσταρε ο Βαλκανίος φουκαρας πρίν μέρες,τώρα ,η είναι κλώνος ενός εκ τών ναυαγίων του εξωτερικού η δεν ξέρω και εγώ :2funny: ο κμαν σωβρακο και αρωστα αρχιδια,ο άλλος μας έβαλε κουρτίνα για γκόμενα,ο ρεντ κλέβει ίντερνετ από τον γείτονα,ο σεκιούριτας έχει εικονική γκόμενα και το θεωρεί επίτευγμα,ο σχινοχαλιας έγινε προμοτορας γιατί η 3 καί 60 που έβγαζε δεν του φτανανε, αυτός είναι χοντρός, :2funny: θέλει για φαι το μήνα 400 τουλάχιστον :2funny:ο ακαποειρα ο σιχαμερός ναζί ,που αν πας Στην Γερμανία και αναφέρεις για ναζί θα σου γυρίσουν την πλάτη :jerking: Στην Αυστρία υπάρχει αντιναζιστικος νόμος,σαν να ιοθετουν στην Αγγλία το δωδεκάθεο καμία σχέση :jerking:αυτός ο φουκαρας πάει μια φορά το χρόνο διακοπές και μας δείχνει τί πολυτελή ζωή κάνει :2funny: ο φουκαρας που το παίζε πιλότος και δεν ξέρει να οδηγεί μηχανή :2funny: Ο ακαπουστειρα με της παντοφλιτσες,που είναι τσιγγούνης και ψάχνει πακιστανική ψωλή τσάμπα :2funny: ο Μίστερ βγάζω 20 χιλιάδες το μήνα :2funny: τουλάχιστον αυτοί εδώ κούτσα στραβά ένα εισόδημα τό έχουν ,για λυπήση και αυτοκτονία είναι τα ναυαγία τού Ελ μπάσα,που πλέον ούτε ο Σκρουτζ δεν τους πάει φαγητό γιατί τον θαβανε, εκτός από ναυαγία είναι και ηλίθιοι, έναν πού μας βοηθάει ρε ζώα τον κρατάμε στα όπα όπα δέν τον θάβουμε :jerking: :headbang: σας ανέφερα όλους είναι και άλλοι , αυτή όμως είναι η all star team ναυαγίων του εξωτερικού :2funny: ευχαριστώ πού υπάρχετε να γελάμε και λίγο, γιατί ο Δημήτρης με βάζει να προσέχω τα γατάκια και βαριέμαι όταν φεύγει :2funny: κρίμα που ο Σεφέρλης ανέβασε νέα παράσταση detol μη και γοητεία, τού χρόνου μαζευτείτε όλοι μαζί και πάτε στο Δελφινάριο ;) :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
  Τώρα τη βγάζεις με της τυρόπιτες που περιμένεις να φέρει ο Σκρουτζ  :2funny: αν και σας έστειλε έμαθα και τώρα τρώτε τα  :shit: σας  :2funny:

Ε βέβαια, ξέρεις εσύ από σκατά που τρώγονται.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.136
Κριτικές
10
Like
1.582
Πόντοι
506
Καλά πως δεν τον μαζεύουν αυτόν?
Χαλάει όλο το νήμα...
προσπαθησα να διμιουργησω ενα αλλο θεμα με εμπειριες απο ατομα που βρισκονται στο εξωτερικο, δυστηχως διαγραφηκε απο την διαχειρηση. Θελουν, υποθετω το χαβαλε. Στην αρχη το θεμα ειχε μπαχαλευτει απο το πουλι με τον ακαποιδα, μετα απο το διμητακη. Απλα η διαχειρηση το θελει ετσι!

Ο δημητακης εχει ρευμα τον θελουν   :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το βλεπω χαχαχχα


Ποια πρωτη σου γυναικα και δευτερη χαχχαχαχα
Σιγα μην ειχες κ 3 γυναικες βρε κακομοιρη χαχχαχ
Γιά μένα έχουν γράψει όσοι έχουν έρθει και έχουν δει πως ζω.Δεν είμαι χωριάτης από τα Γιαννιτσά να παντρευτώ μιά χωριάτα με προξενιό και να με διώξει και να μου πάρει και το σπίτι  :2funny:.
  Εσύ δεν έχεις μιά γκόμενα να μας βάλεις  :jerking: :2funny:και μιλάς :2funny:σε ένα δωμάτιο 7-8 τετραγωνικά που νοικιάζεις μένεις  :2funny:.
 
Ναι ρε μογγόλε, στο Ιντερνέτ το βρήκα.
Μου θύμισες την μισθοδοσία του Βλάκμαν  :jerking: :2funny:εκεί πρέπει να πήγε ο Πίτσι να γιορτάσει το γάμο του γιατί η γυναίκα του είναι από ένα χωριό από κει  :2funny:και να είναι αυτό το τσεκ από το γαμήλειο τραπέζι του Πίτσι  :2funny:και στο έδωσε και μας το ποστάρεις  :2funny:

 
Μωρή ξεφωνημένη πούστρα, όταν σου έχυνε ο Πίτσι την καράφλα όλα ωραία ήταν.

Τι να κάνουμε που δεν έπιασε το λίπασμα και είσαι σα στραβοχυμένο αρχίδι;
Εσύ συχνάζεις μ'αυτούς στο Ελ Μπάσσα όχι εγώ  :2funny:εγώ πάω γιά λίγο γιά να  :2funny:Στο διαμέρισμα στην Αχαρνών με τους τρεις πούστηδες που ήρθαν στο Ελ Μπάσσα και έψαχναν ψολές και τους αραπάδες που πήρατε μαζί ήσουν κ'εσύ? :2funny:Γκέ'ι' σάουνα με τον Καίσαρα πηγαίνεις κ'εσύ? :2funny:πόσα χρόνια είσαι άνεργος δε μας είπες? :2funny:τώρα τι τρως που ο Σκρουτζ σταμάτησε να σας φέρνει τυρόπιτες? :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Βρε γαιδαροκλωτσημενε που τις βρηκες τις 3 γυναικες? Χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
 

Συνημμένα

  • marilena-panagiotopoyloy-eimai-poly-yper-toy-one-night-stand-950x500.jpg
    marilena-panagiotopoyloy-eimai-poly-yper-toy-one-night-stand-950x500.jpg
    70,6 KB · Εμφανίσεις: 16

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
  Μου θύμισες την μισθοδοσία του Βλάκμαν  :jerking: :2funny:εκεί πρέπει να πήγε ο Πίτσι να γιορτάσει το γάμο του γιατί η γυναίκα του είναι από ένα χωριό από κει  :2funny:και να είναι αυτό το τσεκ από το γαμήλειο τραπέζι του Πίτσι  :2funny:και στο έδωσε και μας το ποστάρεις  :2funny:

Ναι, ρε καθυστερημένο σκουπίδι, 22/2/2020 παντρεύτηκε ο Πίτσι.

Δεν μας είπες όμως, όταν πασάλειβες τα χύσια του στην καράφλα σου ήταν καλά;
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Βρε γαιδαροκλωτσημενε που τις βρηκες τις 3 γυναικες? Χαχαχα
Η δική σου περίπτωση Στην Ελλάδα πάντως έχει αντίκρισμα διότι τον Οικονομικο μετανάστη των συμπονανε ,ο Δημήτρης που έχει ρωσική νοοτροπία γι'αυτό γελάει :2funny: εσύ είσαι η περίπτωση του Έλληνα που παντρεύτηκε την μέση Ελληνίδα,η οποία είναι πονηρή, κακία, συμφέροντολογα ,και για την πάρτη της ,φυσικά και τα παιδιά της αν κάνει οπότε χέστηκε για τον άντρα της ,εσύ τέτοια πήρες καί την πάτησες, δεν μπορείς,πώς στην έφερε έτσι ρε μεγάλε :jerking: δυστυχώς οι παππούδες μας που της γυναίκες της είχαν στην φαπα κάτι ξέρανε τελικά μετά τη δεκαετία 90 η κατάσταση ξέφυγε και βλέπω άρχισε να ξεφεύγει και με της μουσουλμάνες άρχισαν να ντύνονται ωραία,να έχουν μπλαζε ύφος και αυτες ,για όλα φταίει η συμπεριφορά των πιρφορων ανά τον κόσμο :2funny: το να μην μπορείς να ξεφύγεις από την πρώην σου μετά από 10 χρόνια είναι δείγμα μαλακίας δικής σου  :2funny: κάτσε και πλήρωνε τώρα φουκαρα που ούτε σπίτι θα δεις έτσι όπως πάει ,εδώ της έφαγε ο Κούγιας κάποτε από την πρώην του την βατιδου ,εσύ θα γλυτώνες από Ελληνίδα :2funny: :jerking: πρόσεχε μην της φας και εσύ στο τέλος επειδή καθυστερεις διατροφή :2funny:
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    15,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom