Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
    Καταρχήν γιά να γίνεις οδοντίατρος πρέπει να πας να σπουδάσεις πρώτα.Δεν ξέρω μετά αν κάνουν ειδικότητα,αγροτικό κλπ. Λογικά θα θέλεις 10 χρόνια.
   

Μορφαρα ο Μήτσος  :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μπα δε θελει κατι ιδαιτερο.

Ενώ για το χώρο του ... ΙΤ θέλει κάτι ιδιαίτερο !!!!!!!!!
Και δίνεις και σε σχολές με υψηλότερες βάσεις !!!!!!!!!


ΡΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΡΕ !!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Και δεν ειναι μονο οι οδοντιατροι. Ολες σχεδον οι ιατρικες ειδικοτητες εχουν τρελη ζητηση, οπως και οι νοσοκομες. Το ιδιο και οι κτηνιατροι, πληροφορικαριοι, οδηγοι (ειδικα Γερμανια), χειριστες μηχανηματων, τεχνιτες, κλπ

Οποιος εχει ορεξη για δουλεια σε αυτες τις χωρες ειναι αδυνατο να μην προκοψει.

Φυσικα αν ηταν Αμερικη θα εβγαζε τα πενταπλασια στον ιδιο χρονο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ενώ για το χώρο του ... ΙΤ θέλει κάτι ιδιαίτερο !!!!!!!!!
Και δίνεις και σε σχολές με υψηλότερες βάσεις !!!!!!!!!


ΡΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΡΕ !!!!!!!!!!!

Εννοω δε θελει ιδιαιτερη προυπηρεσια η επιπλεον χαρτουρα ρε αδερφε (αγροτικα, ειδκοτητες, κλπ) μονο το πτυχιο αρκει.

Εννοειται οτι σαν βασικο πτυχιο η οδοντιατρικη ειναι καραπαλουκος και με ψηλες βασεις, αλλα δε συζηταμε για αυτο εδω
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ναι εσύ ψευτοπιλότε είσαι μεγιστάνας  :2funny:πήγες στ'αλήθεια 7-10 μέρες διακοπές σε ξενοδοχείο που είχε πισσίνα  :2funny: φοβερό μπράβο  :2funny:
   θα τα μάζευε 2 χρόνια  :2funny:

ξενοδοχειΑ
μην με προκαλεις φτωχομπινε δημητρακη γιατι θα ανεβαζω πισινες μεχρι να σβησει ο ηλιος

παρε τωρα μια απο μερος που μαζευει τα καλυτερα wannabe models
 

Συνημμένα

  • DSC_0722.JPG
    DSC_0722.JPG
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 46

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Εννοω δε θελει ιδιαιτερη προυπηρεσια η επιπλεον χαρτουρα ρε αδερφε (αγροτικα, ειδκοτητες, κλπ) μονο το πτυχιο αρκει.

Εννοειται οτι σαν βασικο πτυχιο η οδοντιατρικη ειναι καραπαλουκος και με ψηλες βασεις, αλλα δε συζηταμε για αυτο εδω

Περσυ το καλοκαίρι γαμουσα μια οδοντίατρο στην Ελλάδα.

Καλά λεφτά έβγαζε, με δεδομένο ότι ήταν 34 και είχε ξεκινήσει μόνη της (δε συνέχισε οικογενειακό ιατρείο).
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο μητσάρας γέρο δεν είχε ποτέ αφεντικά !!!
ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ;;;;

Καλά οι οδοντίατροι στην αγγλία , μακάρι να ήξεραν όπως η συνάδελφός τους στην ελλάδα η κερατωμένη
έναν ... μονσελά ... να τους βοηθούσε να λυτρωθούν !!!!!!

βιοποριζεται απο επαιτεια γονεων
ας μας θυμησει πως επεσε στο τραινο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ξενοδοχειΑ
μην με προκαλεις φτωχομπινε δημητρακη γιατι θα ανεβαζω πισινες μεχρι να σβησει ο ηλιος

παρε τωρα μια απο μερος που μαζευει τα καλυτερα wannabe models
Πω πω ρε μεγάλε μας ξέσκισες  :jerking: :2funny:μάζευες όλο το χρόνο 100 ευρώ το μήνα από το μισθό σου γιά να πας 7-10 μέρες διακοπες σε ξενοδοχείο και μας το παίζεις και μεγιστάνας  :jerking:  :2funny: :2funny: :2funny:.
 Και αυτός ο φίλος μου που μένει σε 4 τετραγωνικά στην Αγγλία μου είπε όταν θα έρθει στην Ελλάδα να πάμε γιά μπάνιο στον Αστέρα με 20 Ευρώ είσοδο του είπα πως θα πάμε εκεί?και μου απάντησε  με το λεοφωρείο  :2funny:
  Πηγαίνεις κ'εσύ με το λεοφωρείο στον αστέρα γιά μπάνιο με 20 Ευρώ? :2funny: :2funny: :2funny:Βάλε μας φώτο από την παραλία του Αστέρα που πήγες να μας ξεσκίσεις  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:.Για δε γράφεις πιά σαν ψευτοπιλότος Ακαποτέ'ι'ρα? :2funny: :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πω πω ρε μεγάλε μας ξέσκισες  :jerking: :2funny:μάζευες όλο το χρόνο 100 ευρώ το μήνα από το μισθό σου γιά να πας 7-10 μέρες διακοπες σε ξενοδοχείο και μας το παίζεις και μεγιστάνας  :jerking:  :2funny: :2funny: :2funny:.
 Και αυτός ο φίλος μου που μένει σε 4 τετραγωνικά στην Αγγλία μου είπε όταν θα έρθει στην Ελλάδα να πάμε γιά μπάνιο στον Αστέρα με 20 Ευρώ είσοδο του είπα πως θα πάμε εκεί?και μου απάντησε  με το λεοφωρείο  :2funny:
  Πηγαίνεις κ'εσύ με το λεοφωρείο στον αστέρα γιά μπάνιο με 20 Ευρώ? :2funny: :2funny: :2funny:Βάλε μας φώτο από την παραλία του Αστέρα που πήγες να μας ξεσκίσεις  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:.Για δε γράφεις πιά σαν ψευτοπιλότος Ακαποτέ'ι'ρα? :2funny: :2funny:

αττικη για μπανιο να πας εσυ ρε φτωχομπινε :birdman:
 

Συνημμένα

  • DSC_4288.JPG
    DSC_4288.JPG
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 36

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Δημητρακη εβαλες την κασετα?? Χαχαχαχα

Θα σε ξαναξεκατινιασω με νεα ψηφοφορια χαχαχαχα


Αρχισες να βαζεις και φωτος απο το ιντερνετ για δικες σου τωρα?? Χαχαχαχα

Ο οποιοσδηποτε gastarbeiter ζει καλυτερα απο σενα...

Καυμενε δημη, για λυπηση εισαι
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Και οι άγγλοι πρίγκηπες ρε φίλε το ίδιο ....

Και οι Σαούντ ......
:hi:
αυτοι που λες εχουν μισθο απο εικονικη θεση
δεν παρακαλαν σαν τον δημητρακη για χαρτζηλικι
οπως κανουν τοσοι σαραντομπεμπηδες

μπορεις να τον συγκρινεις με τον αεργο τεμπελχανα της γειτονιας που τρωει απο τους γερους του
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και οι άγγλοι πρίγκηπες ρε φίλε το ίδιο ....

Και οι Σαούντ ......
Αυτός με ένα μισθό είναι  :2funny:λογικά μένει και με τους γονείς του στο παιδικό του δωμάτιο  :2funny:μαζεύει κάθε μήνα από το μισθό του 100 ευρώ γιά να πάει 7-10 μέρες διακοπές το καλοκαίρι  :jerking: :2funny:.
 Αφού είναι τόσο καλά στην Αγγλία γιατί η Τραμοπουστάρα πήγε στην Ελλάδα?και ο Νυχτοφύλακας ονειρεύεται να πάει Ελλάδα τον αύγουστο γιά 10 μέρες στην άδεια του? :2funny:.Εγώ ευτυχώς κατάφερα να μην πηγαίνω και πάλι βιόνω την κακία των γονιών μου,που μου δημιουργούν συνέχεια προβλήματα.
 
Δημητρακη εβαλες την κασετα?? Χαχαχαχα

Θα σε ξαναξεκατινιασω με νεα ψηφοφορια χαχαχαχα


Αρχισες να βαζεις και φωτος απο το ιντερνετ για δικες σου τωρα?? Χαχαχαχα

Ο οποιοσδηποτε gastarbeiter ζει καλυτερα απο σενα...

Καυμενε δημη, για λυπηση εισαι
Ποιά φώτο έβαλα από το ιντερνέτ? :jerking: :2funny:έχεις παραισθήσεις? :jerking: :2funny:
 Πάρε τον (φορτηγατζή)  :2funny:φουκαρά γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:μόνο εσύ βάζεις  διαλόγους με τον εαυτό σου και κλεμμένες φωτογραφίες που κατεβάζεις από το ίντερνετ και μας λες ότι είναι γκόμενες σου  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • γατα.jpg
    γατα.jpg
    208,2 KB · Εμφανίσεις: 46
  • γατα2.jpg
    γατα2.jpg
    199 KB · Εμφανίσεις: 41

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτός με ένα μισθό είναι  :2funny:λογικά μένει και με τους γονείς του στο παιδικό του δωμάτιο  :2funny:μαζεύει κάθε μήνα από το μισθό του 100 ευρώ γιά να πάει 7-10 μέρες διακοπές το καλοκαίρι  :jerking: :2funny:.
 Αφού είναι τόσο καλά στην Αγγλία γιατί η Τραμοπουστάρα πήγε στην Ελλάδα?και ο Νυχτοφύλακας ονειρεύεται να πάει Ελλάδα τον αύγουστο γιά 10 μέρες στην άδεια του? :2funny:.Εγώ ευτυχώς κατάφερα να μην πηγαίνω και πάλι βιόνω την κακία των γονιών μου,που μου δημιουργούν συνέχεια προβλήματα.
  Ποιά φώτο έβαλα από το ιντερνέτ? :jerking: :2funny:έχεις παραισθήσεις? :jerking: :2funny:
 Πάρε τον (φορτηγατζή)  :2funny:φουκαρά γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:μόνο εσύ βάζεις  διαλόγους με τον εαυτό σου και κλεμμένες φωτογραφίες που κατεβάζεις από το ίντερνετ και μας λες ότι είναι γκόμενες σου  :2funny: :2funny:

φτωχομπινε δημητρακη μην με κανεις να βαλω και αλλες πισινες  :birdman:
 

Συνημμένα

  • DSC_4624.JPG
    DSC_4624.JPG
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 36

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765

Μητσε στα ρώσικα μίλησες με Σαβ ή ελληνικά ?
Επίσης Βάλε τα 2 τελευταία νουμερα του κινητού του ...
Ρωσσικά μου είπε ότι δεν ξέρει,τα 2 τελευταία νούμερα του είναι 2,9 .
 
φτωχομπινε δημητρακη μην με κανεις να βαλω και αλλες πισινες  :birdman:
Πρέπει να έχεις πολλές πισσίνες  :jerking: :2funny:αν κάθε χρόνο πήγαινες κάπου διακοπές γιά 7-10 μέρες  :2funny:.Πες και στους φίλους σου να σου στείλουν φώτο από πισσίνες να έχεις πολλές ναμας της βάλεις να θαυμάσουμε  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Να πάω κ'εγώ σε κάνενα άκουαπάρκ τώρα που έχει προσφορές με 6-7 Ευρώ είσοδο  :2funny:να σας βάλω φώτο πισσίνες? :2funny: :2funny: :2funny:
  Που είναι το πουλί να σε ξεσκίσει πάλι?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρωσσικά μου είπε ότι δεν ξέρει,τα 2 τελευταία νούμερα του είναι 2,9 .
   Πρέπει να έχεις πολλές πισσίνες  :jerking: :2funny:αν κάθε χρόνο πήγαινες κάπου διακοπές γιά 7-10 μέρες  :2funny:.Πες και στους φίλους σου να σου στείλουν φώτο από πισσίνες να έχεις πολλές ναμας της βάλεις να θαυμάσουμε  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
   Να πάω κ'εγώ σε κάνενα άκουαπάρκ τώρα που έχει προσφορές με 6-7 Ευρώ είσοδο  :2funny:να σας βάλω φώτο πισσίνες? :2funny: :2funny: :2funny:
   Που είναι το πουλί να σε ξεσκίσει πάλι?  :2funny: :2funny: :2funny:

βαλε φωτο πισινα απο τις διακοπες σου στο γκαζι
φτωχομπινε :birdman:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
βαλε φωτο πισινα απο τις διακοπες σου στο γκαζι
φτωχομπινε :birdman:
Αν μου άρεσαν οι πισσίνες θα είχα χιλιάδες φωτογραφίες με πισσίνες  :2funny:εγώ δεν είμαι ανίκανος σαν κ'εσένα να πηγαίνω να κάθομαι στις πισσίνες  :jerking: :2funny:εγώ θέλω να γαμάω συνέχεια  :2funny:και όχι να  :jerking:στις πισσίνες  :2funny:
  Σήμερα βάζουμε της πισσίνες που πήγαμε διακοπές  :jerking: :2funny:Βάλτε όλοι της πισσίνες των ξεχοδοχείων που πήγαμε διακοπές :jerking:όποιος βάλει της περισσότερες κερδίζει  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αν μου άρεσαν οι πισσίνες θα είχα χιλιάδες φωτογραφίες με πισσίνες  :2funny:εγώ δεν είμαι ανίκανος σαν κ'εσένα να πηγαίνω να κάθομαι στις πισσίνες  :jerking: :2funny:εγώ θέλω να γαμάω συνέχεια  :2funny:και όχι να  :jerking:στις πισσίνες  :2funny:
  Σήμερα βάζουμε της πισσίνες που πήγαμε διακοπές  :jerking: :2funny:Βάλτε όλοι της πισσίνες των ξεχοδοχείων που πήγαμε διακοπές :jerking:όποιος βάλει της περισσότερες κερδίζει  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:

γαμα στα σαλον μπρουκλη δημητρακη
ασε εμας τους γκαστερμπαιτερ να γαμαμε σε private infinity pools
φτωχομπινε :birdman:
 

Συνημμένα

  • InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    371 KB · Εμφανίσεις: 49

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρωσσικά μου είπε ότι δεν ξέρει

Σοβαρό φάουλ !!!!!
ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ !!!!!!!!!1

Στους άλλους το έπαιζε δάσκαλος !!!!!!

Αυτό είναι σοβαρό φάουλ του σαβίδη.

Τα πιρούνια και οι γκόμενες από το νετ ,  είναι άνευ σημασίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom