Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εσύ τι έχεις ;Πέρα απο τις αλλαξωκολιές με τον Δημητράκη.Περιμένεις να σε πάει να γαμίσεις στην Ρωσία;Αφου και αυτός πληρώνει για να γαμίσει.Να μπορείς να χέζεις στον δρόμο;Να κάνεις μετωπική με τρένο;Αυτά τα κάνεις και Ελλάδα.

Τι σε κόφτει ρε μόρτη ;;;;;;;

Ειλικρινά ρε πούστηδες .... ούτε στοιχειώδες αντριλίκι δεν έχετε ;;;;
Τόσο ρεζίλια είστε ;;
Τόσο ναυάγια ;;;;;;
Τόσο μηδενικά ;;;
Τόσο αποτυχημένοι ;;;;;;

Με μισείτε πολύ ... κατανοητό ... όπως και το μήτσο ... απολύτως λογικό !!!!
Προφανείς οι λόγοι !!!!!
ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ;;; ΟΤΙ ΓΛΕΙΦΩ ΤΟ ΜΗΤΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ;;;;;;;


Είστε πιο ρεζίλια από το ρεζίλίκι ;;;;;
Πιο αποτυχημένοι από την αποτυχία ;;;
Δεν ντρέπεστε καθόλου όταν τα λέτε αυτά ;;;;;;;;

Δεν γουστάρετε πουτανοκαταστάσεις ;;;;;;
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ !!!!! ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ !!!!!!

ΕΙΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΣΧΕΣΑΚΗΔΕΣ ;;;;;;;;;
Να πάτε σε φόρουμ που συζητάνε πως πλένουν τις κυλότες των γυναικών !
Να ανταλλάζετε απόψεις οι νοικοκυρούλες !!!!!!!!!

ΕΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ;;;;;;;;;;

Εκτός κι αν ψαρεύετε τίποτε κωλομπαράδες και σαν τον κάνουν φουγάρο !!!!!!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Έχασα επεισόδια , γιατί κράζει ο φυλοβιος
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Είμαι πανευτυχής διότι μαζεύτηκε όλη η φάμπρικα των γκαστερμπαιτερ του εξωτερικού,υρμπ,τραμου,κμαν,ρεντπαιντζ, Βαλκανίος κλπ , φυσικά θα γινόταν διαστημική ομάδα εάν ήταν και το σιχαμα ο σχινοχαρας μέσα αλλά πλέον έχει γίνει προμοτορας αφού τα λεφτά δεν βγαίνανε  :2funny:  :jerking:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Είμαι πανευτυχής διότι μαζεύτηκε όλη η φάμπρικα των γκαστερμπαιτερ του εξωτερικού,υρμπ,τραμου,κμαν,ρεντπαιντζ, Βαλκανίος κλπ , φυσικά θα γινόταν διαστημική ομάδα εάν ήταν και το σιχαμα ο σχινοχαρας μέσα αλλά πλέον έχει γίνει προμοτορας αφού τα λεφτά δεν βγαίνανε  :2funny:  :jerking:

Που είναι όλα τα ταλέντα ;;;
Προμόταρας ;;;;
Ποιός από όλους ;;;;;;

Ματσάκι πάντως δεν έγινε.


Μόνο τα συνηθισμένα, οι συνήθεις παπάρες που τη λένε στο μητσάρα ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Που είναι όλα τα ταλέντα ;;;
Προμόταρας ;;;;
Ποιός από όλους ;;;;;;

Ματσάκι πάντως δεν έγινε.


Μόνο τα συνηθισμένα, οι συνήθεις παπάρες που τη λένε στο μητσάρα ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ.
Tο μόνο τρένο είναι εκεινο που τον πάτησε.Κλάψε τώρα φλούφλη.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Tο μόνο τρένο είναι εκεινο που τον πάτησε.Κλάψε τώρα φλούφλη.

Ο δημητρακης είναι το τρένο που σας πάτησε όλους !!!!
Δεν υπάρχετε ρε άτομα.
Ποιοί είστε ;;;
Μηδενικά είστε.

Πουθενάδες τελείως.

Γιατί δεν πάτε στο θέμα των 30ρηδων παρθένων ;;;;;
Μπορεί να βρείτε βοήθεια !
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ο δημητρακης είναι το τρένο που σας πάτησε όλους !!!!
Δεν υπάρχετε ρε άτομα.
Ποιοί είστε ;;;
Μηδενικά είστε.

Πουθενάδες τελείως.

Γιατί δεν πάτε στο θέμα των 30ρηδων παρθένων ;;;;;
Μπορεί να βρείτε βοήθεια !
Εσύ είσαι σαν ανεξάρτητος που δίνει πόνο δεν είσαι παρέα με εμένα καί τόν Δημητράκη ,εάν με μπαναρουν κάποια στιγμή που είναι πιθανό συνέχισε το έργο μου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.415
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Για να πεις κάτι και να ... κρίνεις ... πρέπει να υπάρχεις !

Εσύ είσαι ανύπαρκτος !!!!!

Τι έχεις αποδείξει για την πάρτη σου μέχρι τώρα ;;;;;;

Μήπως θες να παίξουμε με φωτογραφιούλες ;;;;;

Θες να αρχίσεις παιχνίδι ;;;

Όσοι έπαιξαν ... θυμάσαι ... έχασαν και έφυγαν !!!!!

Θα βάλεις τίποτε ; Τι λες ;;;

Ο Δημητράκης, έχει βάλει φωτό !!!!

Θα παίξεις ;;;;;;;;;;;


Ρε μαλέα Λάκη, ακόμα μιλάς ΕΣΥ για φωτογραφίες;;;


Που είναι τα τηλεκοντρόλ ρε;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Δημητράκη πάλι μουφες μας λες?

Αν δε μας δείξεις κάτοψη που να αποτυπώνει αυτό το ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΕΠΟΣ που είδαμε στις φωτογραφίες με τη βρύση ανάμεσα σε νιπτήρα και μπανιέρα, δεν πιστεύουμε τίποτα.

Μήπως καλά λένε ότι είσαι απατεώνας τελικά?

.....και κανει γυρους ,γυρω γυρω απο το τραπεζι ο δημητρακης, αναψοκοκκινισμενος, με καπνους στα αυτια ,κορες ματιου διεσταλμενες ,μονολογοντας...






....ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΑΑ



....ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΑΑΑ
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Tο μόνο τρένο είναι εκεινο που τον πάτησε.Κλάψε τώρα φλούφλη.
Τον πάτησε γιατί τον εκβίασαν οι γονείς τού, δυστυχώς το σόι του Δημητράκη δεν έχει σοας τας φρένας είναι ολοφάνερο ,δεν γίνεται να εκβιάσεις το γιο σου ,η αρχιδι είσαι,η ψυχοπαθής ο Δημήτρης λέει τό πρώτο εγώ το 2ο  :2funny: Στο νοσοκομείο τόν κοίταζαν με λυπήση ,άλλη μια τρανή απόδειξη ότι η Ρωσία,βασικά οι μεγάλες πόλεις εκεί δέν είναι για φουκαραδες, ταλαίπωρους, αρρώστους,αλλά για υγιείς,και μπρουκληδες  :2funny: :rockon: Παντού στην Ευρώπη υπάρχει συμπόνια για τον άρρωστο, Στην Ρωσία όχι καί τόσο , γι'αυτό η Ρωσία για αδύναμους είναι μια κόλαση σκέτη . Ο Δημήτρης απλά τρολαρει , έχει μια τρέλα, άλλα ωραία τρέλα ,και όχι άσχημη με τρόπο ώστε να είναι επικίνδυνος  :jerking: Μήπως και εσύ πήγαινες στο Ελ μπάσα να φας τυρόπιτες ;) :2funny: ο κακός φουκαρας όμως δεν εκτιμά, και έτσι τον θαβανε τον Σκρουτζ που τους τάιζε τσάμπα, έτσι είσαι και εσύ :2funny: και όλοι εδώ,ένας που έχει χαθεί είναι ο whois , και αυτος τελειωμένος είναι :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Διαλογος αναμεσα στον οποιοδηποτε και τον δημητρακη:

Ο: δημη τι χρωμα εχει ο λευκος πυργος?

Δ: κοκκινο

Ο: μα δημητρακη ,λευκος ειναι

Δ: κοκκινος...

Ο: μα.....

Δ: εισαι φτωχος, δεν εχεις να φας, δουλευεις για να μην ψοφησεις απο την πεινα, φουκαρα, κακομοιρη, με ζηλευεις...

Ο: μα δημητρακη.....

Δ:εχω διαμερισματα, το ενα εχει 80.000 το αλλο 60.000 το τριτο 200.000, εχω και στην ελλαδα

Ο: (εκπληκτος) δημητρακη? Καλα εισαι??

Δ: (με καπνους στα αυτια) εχω και στην πολωνια, και στην αρμενια και στην κερκυρα.....και....και....και....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είμαι πανευτυχής διότι μαζεύτηκε όλη η φάμπρικα των γκαστερμπαιτερ του εξωτερικού,υρμπ,τραμου,κμαν,ρεντπαιντζ, Βαλκανίος κλπ , φυσικά θα γινόταν διαστημική ομάδα εάν ήταν και το σιχαμα ο σχινοχαρας μέσα αλλά πλέον έχει γίνει προμοτορας αφού τα λεφτά δεν βγαίνανε  :2funny:  :jerking:
Ο Σινοχάρας μπροστά τους είναι θεός,μεγιστάνας!  :2funny:Αυτός έχει 320 ευρώ επίδομα και ότι βγάλει από της κριτικές,έχει και ένα πιάτο φα'ι' στο σπίτι του,και μένει και σε ανθρώπινες συνθήκες.Ο κακομοίρης ο νυχτοφύλακας εκτός του ότι μένει σε ένα δωμάτιο 7-8 τετραγωνικά  :headbang: ότι βγάζει το στέλνει στις τράπεζες στην Ελλάδα καθώς και γιά τη διατροφή στην πρώην γυναίκα του  :headbang:Μιλάμε ότι χειρότερα δεν υπάρχει  :headbang: :2funny:Ο νυχτοφύλακας πρέπει να είναι ο πιό φουκαράς απ΄'ολους.Ο Βλάκμαν ότι βγάζει το χαλάει και δεν χρωστάει στις τράπεζες  :2funny:.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.415
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Ο Σινοχάρας μπροστά τους είναι θεός,μεγιστάνας!  :2funny:Αυτός έχει 320 ευρώ επίδομα και ότι βγάλει από της κριτικές,έχει και ένα πιάτο φα'ι' στο σπίτι του,και μένει και σε ανθρώπινες συνθήκες.Ο κακομοίρης ο νυχτοφύλακας εκτός του ότι μένει σε ένα δωμάτιο 7-8 τετραγωνικά  :headbang: ότι βγάζει το στέλνει στις τράπεζες στην Ελλάδα καθώς και γιά τη διατροφή στην πρώην γυναίκα του  :headbang:Μιλάμε ότι χειρότερα δεν υπάρχει  :headbang: :2funny:Ο νυχτοφύλακας πρέπει να είναι ο πιό φουκαράς απ΄'ολους.Ο Βλάκμαν ότι βγάζει το χαλάει και δεν χρωστάει στις τράπεζες  :2funny:.


Ρε μλκ, τώρα απαντάς και στον εαυτό σου;;;;

Γρήγορα, τα ίδια χάπια με του Λάκη και συ.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
.....και κανει γυρους ,γυρω γυρω απο το τραπεζι ο δημητρακης, αναψοκοκκινισμενος, με καπνους στα αυτια ,κορες ματιου διεσταλμενες ,μονολογοντας...






....ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΑΑ



....ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΑΑΑ
Διαμέρισμα δεν θα έχεις δικό σου ποτέ φουκαρα γκαστερμπαιτερ τής Γερμανίας :2funny:Ούτε θα προλάβεις ποτέ να το χαρείς γιατί θα γεράσεις πρόωρα από τής υπερωρίες,και αν το ξεχρεωσεις θα το χαρεί το παιδί σου και η γυναίκα σου με τους εραστές της , πάρτα φουκαρα να μην στα χρωστάω  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Διαλογος αναμεσα στον οποιοδηποτε και τον δημητρακη:

Ο: δημη τι χρωμα εχει ο λευκος πυργος?

Δ: κοκκινο

Ο: μα δημητρακη ,λευκος ειναι

Δ: κοκκινος...

Ο: μα.....

Δ: εισαι φτωχος, δεν εχεις να φας, δουλευεις για να μην ψοφησεις απο την πεινα, φουκαρα, κακομοιρη, με ζηλευεις...

Ο: μα δημητρακη.....

Δ:εχω διαμερισματα, το ενα εχει 80.000 το αλλο 60.000 το τριτο 200.000, εχω και στην ελλαδα

Ο: (εκπληκτος) δημητρακη? Καλα εισαι??

Δ: (με καπνους στα αυτια) εχω και στην πολωνια, και στην αρμενια και στην κερκυρα.....και....και....και....
Μου φένεται η αγαμία και η αφραγκία σε έχει βαρέσει άσχημα στο κεφάλι  :jerking: :2funny:ένα ρεπό πήρες στις 2 βδομάδες και κάθεσαι και γράφεις  :jerking: :2funny:.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μην του κολλατε πολύ του Λάκη εκτός από κοντρόλια έχει και ...

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=201523.0;attach=564921;image[/img[/URL]]

[img]https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=201523.0;attach=564927;image[/img[/URL]]
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Είχα βγάλει πριν από ένα χρόνο όχι μία αλλά τρεις.Μία ήταν αυτή.5319 ευρώ το μήνα καθαρά.

MjxTqk.jpg


Μετά παρενέβη ο σκατάκης άρχισε να λέει είναι άλλου ή έκανες φωτοσόπ κτλ.
Γενικά ένα πρόβλημα είναι οτι ο σκατάκης πείθει.Τώρα δε θυμάται κανείς οτι κάποτε δηλαδή πολύ πρόσφατα έβαλα τόσες πολλές αποδείξεις μισθών.
Και τώρα μπορώ να βάλω του Μαίου 2020 με περίπου το ίδιο ποσό αλλά σε ένα μήνα θα έχει ξεχαστεί.
Εδώ ο άλλος αμφισβητούσε τη φάτσα μου στη φωτό με τη γκόμενα,έλεγε οτι έβαλα τη φάτσα μου προ δεκαπενταετίας,για το Lohnabrechnung δε θα έχει ένσταση?
Ο σκατάκης σας πείθει γιατί σας θεωρεί κορόιδα.Εγώ αρνούμαι ζωτικό ζώρο στους σκατάκηδες και αυτοί αντιδρούν.
Θα ψοφήσεις φίλε μου.Δεν είναι εδώ αυτά που ήξερες.Εμείς είμαστε άγριοι δεν κάνουμε συμβιβασμούς όπως οι πατεράδες μας,είμαστε πολύ χειρότεροι.

Τυπε να με συγχωρεις,
Αυτο δεν ειναι πειστηριο.

Γιατι δεν βαζεις ενα εγγραφο ολοκληρο, σβησε τα προσωπικα σου στοιχεια ,αφησε μονο το ακρωνυμιο σου,οχι το ονομα ολοκληρο, αλλα να φαινεται πως το ονομα ειναι ελληνικο.
Και το ειδος εργασιας (αυτο δεν ειναι υποχρεωτικο) αλλα αν δεν το βαλεις δεν βουλωνεις στοματα ετσι τυπε...

Μην γινεσαι δημητρακης νο2.

Για σενα λεμε οως εισαι ειλικρινης, μην μας διαψευδεις.

Τελευταία φορα που το λεω ,κουραστηκα
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ρε μλκ, τώρα απαντάς και στον εαυτό σου;;;;

Γρήγορα, τα ίδια χάπια με του Λάκη και συ.
Εσύ πρέπει να πας στην Αγγλία να κάνεις παρέα στον τραπουσταρα :2funny:θα γίνεις sugarbaby ,θα σου αφήσει της αιματηρές οικονομίες του όταν πεθάνει,και θα τής τρως με μαύρους και Πακιστανούς σε κάμποσα χρόνια αφού η Ευρώπη θα γεμίσει με δαυτους,ποιός την χάρη σου βαροκ sugarbaby :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom