Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
τραλαλάκη φτωχομπινέ τσίπη περιμένουμε φωτό με το μασούρι τα πενηνταράκια... ελα μωρή κοτούλα ...
ρε τζοβενο ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ τελος η πας ακομα?
ειναι να παω τελος ιουλη 3 μερρες με την εταιρεια για κατι μλκιες
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ρε τζοβενο ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ τελο η πας ακομας?
ειναι να παω τελος ιουλη 3 μερρες με την εταιρεια για κατι μλκιες

μπαααα... από Σεπτέμβρη μεριά... Ιούλιο - Αυγουστο Ελλάδα (διακοπεύουμε) και τον Σπετέμβρη κατά τα τέλη ένα τρίμηνο Λουξ ... και μετά κρέμασμα το λάπτοπ...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
μπαααα... από Σεπτέμβρη μεριά... Ιούλιο - Αυγουστο Ελλάδα (διακοπεύουμε) και τον Σπετέμβρη κατά τα τέλη ένα τρίμηνο Λουξ ... και μετά κρέμασμα το λάπτοπ...
βαλε τον τραμπ στο αβαταρ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Χιλιαδες μουνετα στο βιντεο που σου αφιερωσα, φορανε αθλητικα αλλα παρα πολλες απο αυτες ειναι ανω του μετριου σε εμφανιση.

Εσυ, μη τις γαμας επειδη φορανε αθλητικα, αλλωστε δεν θα σου καθοταν καμια τους.

Θα σπαγατε καθε ρεκορ μαζι με τον κλαψιαρη, σε συναυλια τιγκα στα διαθεσιμα για γερο παιχνιδι μουνετα, και θα μενατε με το πουλι στο χερι.

Στη παρακατω ειδικα, ουτε καν θα ολοκληρωνατε τη προσπαθεια, ειναι πιο αγριεμενη η φαση εκει και παιζουν πολλα μανιταρια και κουμπια και ο καθενας ειναι στο δικο του γαλαξια...

 :S :S :S


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη, θα στο πω εν συντομια.

Απειρες μουναρες ηλικιακα απο 20 εως 35 που δεν θα γαμησεις ποτε σου, δεν θα ασχοληθουν καν μαζι σου, φορανε αθλητικα και σκανε παντου οπου τους καυλωσει οπως τους καυλωσει και καλα κανουν, και εγω αυτο κανω.

Τύπε εγώ γαμάω μουνάρες.
ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΑΥΤΕΣ ΧΑΝΟΥΝ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ !!!!!!
(το Weltanschauung μου, που θα λέει και ο βλαχοντόϊτς , όταν προχωρήσει στη γλώσσα, όσο μπορεί να προχωρήσει ένας νταλικιέρης).

Σε παρέες δικές μου και τραπέζια, δεν κάθονται με ... σταν σμιθ !!!!!
Είναι και κοντές ρε συνήθως αυτές με τα σταν σμιθ ....


Σπάνια με αθλητική περιβολή να δεις καμία καλοκαίρι με σορτσάκι με παντόφλα κολυμβητηρίου στυλ ... που να είναι ενδιαφέρουσα. Οι πιο πολλές είναι ζουμπάδες.

Ξέρεις ... φέρνουν σε λατζέρες μενιδίου από σοχούμι κτλ κτλ !!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μονιμες μουναρες σε τετοια event, οι απανταχου σλαβες στριπερ, ειτε ολες μαζι γυναικοπαρεα να ψαχνονται για αγρια γαμησια ειτε μαζι με διαφορους γκομενους-φιλους για προστασια απο τους ενοχλητικους αλλα με το ελευθερο να παιζουν εαν γουσταρουν.

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
σιγα ρε τραχανα μην ξερεις τι σημαινε το Weltanschauung
τοβαλες σε καποιο ουμπερζετσερ κ στοβγαλε
:happy:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Μονιμες μουναρες σε τετοια event, οι απανταχου σλαβες στριπερ, ειτε ολες μαζι γυναικοπαρεα να ψαχνονται για αγρια γαμησια ειτε μαζι με διαφορους γκομενους-φιλους για προστασια απο τους ενοχλητικους αλλα με το ελευθερο να παιζουν εαν γουσταρουν.
ρε Σαβιδη με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
στρίππερ παίζουν πολύ τρομπόνι τώρα με την ... καραντίνα ...........
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
σιγα ρε τραχανα μην ξερεις τι σημαινε το Weltanschauung
τοβαλες σε καποιο ουμπερζετσερ κ στοβγαλε
:happy:

Διαβάζεις και νίτσε στο πρωτότυπο ταρίφα ;
Και σοπενχάουερ ;;;;;;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε εγώ γαμάω μουνάρες.
ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΑΥΤΕΣ ΧΑΝΟΥΝ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ !!!!!!
(το Weltanschauung μου, που θα λέει και ο βλαχοντόϊτς , όταν προχωρήσει στη γλώσσα, όσο μπορεί να προχωρήσει ένας νταλικιέρης).

Σε παρέες δικές μου και τραπέζια, δεν κάθονται με ... σταν σμιθ !!!!!
Είναι και κοντές ρε συνήθως αυτές με τα σταν σμιθ ....


Σπάνια με αθλητική περιβολή να δεις καμία καλοκαίρι με σορτσάκι με παντόφλα κολυμβητηρίου στυλ ... που να είναι ενδιαφέρουσα. Οι πιο πολλές είναι ζουμπάδες.

Ξέρεις ... φέρνουν σε λατζέρες μενιδίου από σοχούμι κτλ κτλ !!!!!!

Ρε μαγκα Λακη, απλα στα εχω πει ρε φιλε, σε καλεσα τοτε 5 ωρες πριν και σου ειπα, παρε τα μαρουλια που λες οτι εχεις, παρε και τις μουναρες σου και ελα εκει να πιουμε σαν ανθρωποι να περασουμε καλα και να γνωριστουμε.

Ποσο πιο αντρικο και ανθρωπινο.

Μετα σου λεω θα ειμαι σε τραπεζι στη Γλυφαδα με μεσιτες κτλπ για αγορα ακινητων, ελα να βρεθουμε εκει να δεις πως παιζουμε μπαλα στο απο κοντα, παλι αρνηθηκες.

Τι αλλο να σου κανω ρε φιλε;

Μπλα μπλα μπλα...στη χωρα του μπλα μπλα.

Δεν εχω παρα να στο αφιερωσω σε διαφορετικη εκδοση.

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Διαβάζεις και νίτσε στο πρωτότυπο ταρίφα ;
Και σοπενχάουερ ;;;;;;
ειπα καπου κατι τετιοο ρε καβλοβοσκε?
ξερω γερμανικα αρκετα καλα επιπεδο Β2 αν ξερεις τι ειναι
που αμφιβαλω  :respect: :spam: :spam:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ρε Σαβιδη με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται

Εχω εταιριες real estate μαζι με εναν συνεργατη μου, αγοραζουμε και πουλαμε τουριστικα ακινητα και μονο εδω και πολλα χρονια. Τιποτα αλλο.

Παλαιοτερα ειχαμε και εταιριες με εμποριο μεταλλα, ξυλεια, μαρμαρα, σιταρια, λαδια, οτιδηποτε ειναι νομιμο και εχει κερδος και εχουμε και γνωριμιες στο να δουλεψουμε.

Πλεον μονο με τουριστικα ακινητα και ειδικα αυτα που τα αγοραζουν διαφοροι μη Ευρωπαιοι πολιτες προκειμενου να κανουν επενδυση και μεσα απο αυτη τους την επενδυση να παρουν και Ευρωπαικο διαβατηριο βαση την νομοθεσια του καθε κρατους.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ειπα καπου κατι τετιοο ρε καβλοβοσκε?
ξερω γερμανικα αρκετα καλα επιπεδο Β2 αν ξερεις τι ειναι
που αμφιβαλω  :respect: :spam: :spam:

Φιλε βαλε το κομματι που αφιερωσα στον Λακη να παιζει και την ωρα που παιζει, βλεπε τα ανθρωπακια εδω στο ποστ σου.

Γαμανε, τελειος συγχρονισμος, ουτε επιτηδες να γινοταν.


 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Εχω εταιριες real estate μαζι με εναν συνεργατη μου, αγοραζουμε και πουλαμε τουριστικα ακινητα και μονο εδω και πολλα χρονια. Τιποτα αλλο.

Παλαιοτερα ειχαμε και εταιριες με εμποριο μεταλλα, ξυλεια, μαρμαρα, σιταρια, λαδια, οτιδηποτε ειναι νομιμο και εχει κερδος και εχουμε και γνωριμιες στο να δουλεψουμε.

Πλεον μονο με τουριστικα ακινητα και ειδικα αυτα που τα αγοραζουν διαφοροι μη Ευρωπαιοι πολιτες προκειμενου να κανουν επενδυση και μεσα απο αυτη τους την επενδυση να παρουν και Ευρωπαικο διαβατηριο βαση την νομοθεσια του καθε κρατους.
σε ρωτησα γιατι σε διαβαζω συχνα κ στα ανατολικα θρεντ
τωρα ειδα οτι εχεις καπποια σχεση και με δυτ ευρωπη
απλα γι αυτο σε ρωτησα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Φιλε βαλε το κομματι που αφιερωσα στον Λακη να παιζει και την ωρα που παιζει, βλεπε τα ανθρωπακια εδω στο ποστ σου.

Γαμανε, τελειος συγχρονισμος, ουτε επιτηδες να γινοταν.


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κοιτα απο συμπτωση τοκανα ηδη
το ακουσα το κλιπακι  :spam: :spam: :spam:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ειπα καπου κατι τετιοο ρε καβλοβοσκε?

Δεν διαβάζεις φιλοσοφία ;;;
Ούτε έχεις βινύλια κλασσικής του φον κάραγιαν φαντάζομαι ;;;;;;;;

λοιπόν ....

Θα σας κάνω ανθρώπους !

Συνταγή καλοκαιρινή που μόλις έφτιαξα.
Μεγαλείο !!!!!!


1 Martini bitter
2 cherry marnier
3 βότκα


και τριμμένο πάγο !!!!

βάζουμε και 2-3 στάλες χυμό λεμόνι !!!!!!!

αρέσει και στις γκόμενες !!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
σε ρωτησα γιατι σε διαβαζω συχνα κ στα ανατολικα θρεντ
τωρα ειδα οτι εχεις καπποια σχεση και με δυτ ευρωπη
απλα γι αυτο σε ρωτησα

Με ανατολη, πολυ προσεκτικα με ποιον θα δεχτεις ως πελατη. Δεν δουλευουμε ποτε στα ακινητα με τον χ που απλα εμφανιστηκε.

Ολες οι σοβαρες τραπεζες βαρανε αλερτ εαν κανεις τη μαλακια και το λαθος και συνεργαστεις με καποιον που δεν εψαξες καλα, δεν γουσταρουμε μαλακιες αλερτ στα καλα καθουμενα και μπλοκαρισματα λογαριασμων εως να γινουν ερευνες κτλπ. Για να το αποφυγεις αυτο θα πρεπει να εχεις μονιμη συνεργασια με interpol αλλα κουραζει το ολο θεμα οποτε δεν.


Στην Ουκρανια ειχαμε γερες δουλειες πανω στο θεμα σιταρι και ηλιελαια. Πλεον αλλαξαμε αντικειμενο αλλα οι γνωριμιες εχουν μεινει. Ετσι παιξαμε μπαλα Ουκρανια, σιταρι και λαδια.

Γεωργια κρασια-ποτα-νερα-τροφιμα.

Ρωσια τα παντα, ειδικα ομως ξυλεια φρουτα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Εσύ πήγες Ρωσία γιατί ήταν και είναι φτηνά.
Μην τα πετας ετσι βραδιατικα ... μου θυμιζεις φιλο μου αθηναιο(sic) που οταν ημουνα στο Πητερ με πηρε και με ρωτησε αν υπαρχει πολυ φτωχεια εκει  :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Το εισοδημα απο το ενοικιο μπορει να κοπει.
Αν εχεις αρκετα λιγο δυσκολο να γινει ταυτοχρονα σε ολα
καλυτερα πχ 5 απο ενα πεντακοσαρικο σε διαφορα σημεια το καθενα παρα 1 μεγαλο σε γαματη περιοχη και ας παιρνεις ακομα και πεντοχιλιαρο απο εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom