Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
αν σκοπεύεις να ασχοληθείς σοβαρά με την αναλογική φωτογραφία ναι... αλλα 1000 είναι πολλές εκτός αν συνοδεύεται από HΕ πρίσμα και φακούς

Είναι μόνο σώμα. Η μαλακία είναι ότι είναι στη ν.κορέα. Οπότε δεν ξέρω πόσο θα πάει το τελωνείο !
Το Τ φαντάζομαι σημαίνει ότι είναι έκδοση τιτανίου, καρασπάνια. Και είναι τελείως αχρησιμοποίητη , με κουτί ολοκαίνουργιο , βιβλία κτλ . Κατάσταση βιτρίνας (δεν φαίνεται ούτε 1 κόκκος σκόνης) .
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Είναι μόνο σώμα. Η μαλακία είναι ότι είναι στη ν.κορέα. Οπότε δεν ξέρω πόσο θα πάει το τελωνείο !
Το Τ φαντάζομαι σημαίνει ότι είναι έκδοση τιτανίου, καρασπάνια. Και είναι τελείως αχρησιμοποίητη , με κουτί ολοκαίνουργιο , βιβλία κτλ . Κατάσταση βιτρίνας (δεν φαίνεται ούτε 1 κόκκος σκόνης) .

για μόνο σώμα είναι πολύ ακριβή... βρίσκεις ελαφρά μεταχειρισμένες σε πολύ καλύτερη τιμή...

αλλά θα πρέπει να ασχοληθείς σοβαρά με την αναλογική φωτογραφία (που σημαίνει βασικά Α/Μ με σκοτεινούς θαλάμους κλπ κλπ)...

δεν είναι αυτή για ερασιτέχνες ή φωτογράφους στιγμιοτύπων... αποδίδει καλύτερα σε manual mode (οι αυτοματισμοί της είναι σχετικά πρωτόγονοι) και εκεί πρέπει να ξέρεις τι κάνεις... στην αναλογική δεν βλέπεις το αποτέλεσμα όπως στην ψηφιακή "πριν αγοράσεις" το βλέπεις μετά αφού έχεις πληρώσει (και κάθεε κλακ στην αναλογική είναι από 0.75-3.00 ευρώπουλα)...

χώρια από κορέα μπορεί να σου βάλουν έναν σκασμό δασμούς..

ψάξε καλύτερα ευρώπη που δεν έχει δασμούς... αν θέλεις πάλι μπορείς να την στείλεις σε μένα στην Αγγλία και να σου την φέρω τα Χριστούγεννα

η εκδοση Τ δεν είναι καρασπάνια ... βγήκε και αυτή σε πολλά κομμάτια όπως η απλή η F3
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.403
Like
23.058
Πόντοι
5.506
Καλά τόσο υπανάπτικτος είσαι που θαυμάζεις το θερμενόμενο πάτωμα :jerking: :2funny:φυσικό είναι στο χωριό σου να μην ήξερες τι είναι  :2funny:.Αυτο είναι εντελώς βοηθιτικό γ'αυτό και δουλεύουν συνέχεια τα καλοριφεράκια όπως στη μία φώτο που είναι στην μπρίζα.
   Σχετικά με το αν έχουν ζέστη τα διαμερίσματα στην Ρωσσία Εγώ μιλάω με αποδείξεις ενώ εσύ μας κορο'ι'δεύεις.Με 10 βαθμούς θερμοκρασία δούλευε το καλοριφέρ λαδιού.Δηλαδή αν πάει -10 το δαγκώνεις :2funny:εγώ είμαι γυμνός με -6 έξω και βλέπεις τι θερμοκρασία έχω στο διαμέρισμα μου.
   
 


Μόνο μην τυχόν μας βάλεις καμία φωτό σου γυμνός, αρκούν αυτές που έβαλες, πιστεύουμε.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
587
Like
871
Πόντοι
86
το να γίνεις φορολογικός κάτοικος της χώρας στην οποία δουλεύεις είναι must...

λεφτά στην Ελλάδα μόνον για τα αναγκαία..

και θυμήσου ότι αν είσαι φορολογικός κάτοικος εξωτερικού αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνεις και δήλωση στην Ελλάδα (έστω και μηδενική)

www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/23431]https://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/23431[/url]

Τι σημαίνει φορολογικά η μεταφορά στη ΔΟΥ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ.

Εφόσον γίνει δεκτή η μεταφορά στη ΔΟΥ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ, οι φορολογικές αλλαγές οι οποίες επέρχονται έχουν ως εξής:

1. Ο φορολογούμενος που έχει τη φορολογική του κατοικία στην αλλοδαπή, φορολογείται στην Ελλάδα μόνο για το εισόδημα που αποκτά εντός της επικράτειας.
Αντιθέτως ο φορολογούμενος που έχει τη φορολογική του κατοικία στην Ελλάδα υπόκειται σε φόρο στην Ελλάδα για το παγκόσμιο εισόδημα που απέκτησε μέσα στη φορολογική χρήση.

2. Στην περίπτωση που ο μεταφερμένος δεν αποκτά πραγματικό εισόδημα, δεν έχει υποχρέωση υποβολής φορολογικής δήλωσης στην Ελλάδα.

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Επειδή ο μαλάκας ο καράφλας ο Δημητράκης μας ζάλισε τα αρχιδια με το ρημάδι του
 

Συνημμένα

  • IMG_20191108_122204.jpg
    IMG_20191108_122204.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 45

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και ακόμη μια
 

Συνημμένα

  • IMG_20191108_130927.jpg
    IMG_20191108_130927.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 80

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Επειδή ο μαλάκας ο καράφλας ο Δημητράκης μας ζάλισε τα αρχιδια με το ρημάδι του
Η κοινόχρηστη κουζίνα-σαλόνι είναι αυτή?

Απο φοιτητόσπιτο καλύτερο είναι! Το διπλό κρεβάτι πραγματική χλιδή!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Η κοινόχρηστη κουζίνα-σαλόνι είναι αυτή?

Απο φοιτητόσπιτο καλύτερο είναι! Το διπλό κρεβάτι πραγματική χλιδή!

από που προκύπτει ότι είναι κοινόχρηστη ?

υπνοδωμάτιο, σαλόνι-τραπεζαρια-κουζίνα ενιαία και μπάνιο... 43τμ κατά πως λένε τα συμβόλαια...

χρειαζεσαι παραπάνω χώρο για ένα άτομο εσύ ?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
από που προκύπτει ότι είναι κοινόχρηστη ?

υπνοδωμάτιο, σαλόνι-τραπεζαρια-κουζίνα ενιαία και μπάνιο... 43τμ κατά πως λένε τα συμβόλαια...

χρειαζεσαι παραπάνω χώρο για ένα άτομο εσύ ?
Υπόθεση έκανα μιας και δεν προκύπτει και 100% πως είναι του υπνοδωματίου σε συνδυασμό πως ξέρουμε τι παίζει Αγγλία!
Αλλά θα μπει ο ειδικός απο την Αγ Πετρούπολη το βράδυ να μας πει τι ακριβώς παίζει!   :orchestra:

Τώρα για εμένα προσωπικά αυτός ο χώρος δεν μου κάνει διότι κάθε πρωί και βράδυ χρειάζομαι χώρο με παρκέ στο σπίτι για κάμψεις και  κοιλιακούς που βλέπω πως το συγκεκριμένο σπίτι δεν έχει! Του Κμαν είναι ευρύχωρο και άνετο!!!  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Υπόθεση έκανα μιας και δεν προκύπτει και 100% πως είναι του υπνοδωματίου σε συνδυασμό πως ξέρουμε τι παίζει Αγγλία!
Αλλά θα μπει ο ειδικός απο την Αγ Πετρούπολη το βράδυ να μας πει τι ακριβώς παίζει!   :orchestra:

αφού ρε παπάρα είναι χωριστά
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456

[/quote]
αφού ρε παπάρα είναι χωριστά
Εγώ βλέπω πως στην Κουζίνα και το σαλονάκι δεν υπάρχει τίποτα που παραπέμπει σε αποκλειστική χρήση! Ούτε καν μαγνητάκια στο ψυγείο αφού δεν είναι δικό σου 100% ! Το απόγευμα μαζεύονται και οι υπόλοιποι συγκάτοικοι απο τα υπόλοιπα υπνοδωμάτια και βλέπετε ταινίες! Εντάξει καλά είναι!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εγώ βλέπω πως στην Κουζίνα και το σαλονάκι δεν υπάρχει τίποτα που παραπέμπει σε αποκλειστική χρήση! Ούτε καν μαγνητάκια στο ψυγείο αφού δεν είναι δικό σου 100% ! Το απόγευμα μαζεύονται και οι υπόλοιποι συγκάτοικοι απο τα υπόλοιπα υπνοδωμάτια και βλέπετε ταινίες! Εντάξει καλά είναι!!

καλά ότι πεις .... ο γιατρός είπε να σου λέμε ναι και με χαμόγελο
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
καλά ότι πεις .... ο γιατρός είπε να σου λέμε ναι και με χαμόγελο
ΝΑΙ ότι πεις απο εμένα! :2funny: Περιμένω πραγματογνωμοσύνη Δημητράκη και λοιπών λαγωνικών του real estate του site!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το οτι ασχολειστε με το που μενει ο κμαν...δειχνει πολλα.

Ας μενει ο καθενας οπου θελει. Κατι σχετικο με το νημα εχετε να πειτε;

Μας εχει πρηξει τα αρχιδια και ο αλλος που στη προσπαθεια του να τη πει στον κμαν, ανεβαζει φωτογραφιες απο ενα φουλ καταθλιπτικο περιβαλλον.

Συστηματα θερμανσης, αναλυσεις θερμοκρασιων για διαφορες χωρες, σχεδιαγραμματα, χιλιες δυο μαλακιες για να τη πειτε στον κμαν.

Ας μενει οπου θελει, στα αρχιδια μας. Εχετε λυσει ολα σας τα θεματα και το μονο προβλημα στη ζωη σας ειναι που μενει ο κμαν, ποσα λεφτα βγαζει, τι θερμανση εχει, τι καλοριφερ κτλπ κτλπ...στα αρχιδια μας που μενει ποσα βγαζει και τι αλλο σκατα κανει.

Κατι σχετικο με το νημα, εχετε να γραψετε να διαβασουμε;
Φυσικά και είναι το θέμα μας πως ζει κάποιος στο εξωτερικό  :2funny:όταν μένεις σε μιά αποθήκη ή ένα γραφείο που σου το έκαναν διαμέρισμα και κοιμάσαι αγκαλιά με το καλοριφεράκι το χειμώνα  :2funny: είναι γιά  :2funny:αν είναι να μένω έτσι και να δουλεύω κιόλας καθόμουν και Ελλάδα  :2funny:να πηγαίνω Φυλής και Μεταξουργείο  :2funny:




Η κοινόχρηστη κουζίνα-σαλόνι είναι αυτή?

Απο φοιτητόσπιτο καλύτερο είναι! Το διπλό κρεβάτι πραγματική χλιδή!
Καλά δεν είδες το καλύτερο  :2funny:ΚΟΙΤΑ! :2funny: τι πουστρόρουχα είναι αυτά? :2funny:τέτοια φόραγαν κάτι κωλομπαράδες στην οδό Αθηνάς στα τέλη της δεκαετία του '80  :2funny:
  Μ'αρέσει που σιδερώνει κιόλας ο βλάκας :2funny:σα την σταχτομπούτα  :2funny: ε,ρε γελοιότητες  :2funny:
  Τον συμφέρει αν αποδείξετε ότι δεν είναι δικό του το διαμέρισμα  :2funny:Τον είχα γιά σκουπίδι αλλά ότι είναι ο Λιλάς δεν το ήξερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Η κουζίνα είναι πολύ διαφορετική από το υπόλοιπο.θα είναι τυχερός αν αποδειχτεί ότι είναι μούφα οι φωτογραφίες  :2funny:
    Αν είναι στ'αληθεια τα πουστρόρουχα της φωτογραφίας δικά του  :2funny:καταλαβαίνω γιατί με μίσησε  :2funny:είχα βάλει την πούτσα μου φωτογραφία  :2funny:και βρίζω και κράζω τους πούστηδες  :2funny:.αν φοράει τα ρούχα με τα λουλουδάκια αυτά πρέπει να είναι μεγάλη πουστάρα  :2funny:
  Γ'αυτό και του αρέσει η Αγγλία είναι ο παράδεισος για τους πούστηδες  :2funny: :2funny: :2funny:
    Εχει πάτνος πολύ γέλιο πάλι το σά'ι'τ  :2funny:είχε φοβερή πλάκα ο Βαλκάνιος φουκαράς  :2funny:ο Βλάκμαν με την πιλωτή που νοικιάζει  :2funny:και τώρα αυτός με τα πουστρόρουχα του  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    233,7 KB · Εμφανίσεις: 40

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Φυσικά και είναι το θέμα μας πως ζει κάποιος στο εξωτερικό  :2funny:όταν μένεις σε μιά αποθήκη ή ένα γραφείο που σου το έκαναν διαμέρισμα και κοιμάσαι αγκαλιά με το καλοριφεράκι το χειμώνα  :2funny: είναι γιά  :2funny:αν είναι να μένω έτσι και να δουλεύω κιόλας καθόμουν και Ελλάδα  :2funny:να πηγαίνω Φυλής και Μεταξουργείο  :2funny:



Καλά δεν είδες το καλύτερο  :2funny:ΚΟΙΤΑ! :2funny: τι πουστρόρουχα είναι αυτά? :2funny:τέτοια φόραγαν κάτι κωλομπαράδες στην οδό Αθηνάς στα τέλη της δεκαετία του '80  :2funny:
   Μ'αρέσει που σιδερώνει κιόλας ο βλάκας :2funny:σα την σταχτομπούτα  :2funny: ε,ρε γελοιότητες  :2funny:
   Τον συμφέρει αν αποδείξετε ότι δεν είναι δικό του το διαμέρισμα  :2funny:Τον είχα γιά σκουπίδι αλλά ότι είναι ο Λιλάς δεν το ήξερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
   Η κουζίνα είναι πολύ διαφορετική από το υπόλοιπο.θα είναι τυχερός αν αποδειχτεί ότι είναι μούφα οι φωτογραφίες  :2funny:
    Αν είναι στ'αληθεια τα πουστρόρουχα της φωτογραφίας δικά του  :2funny:καταλαβαίνω γιατί με μίσησε  :2funny:είχα βάλει την πούτσα μου φωτογραφία  :2funny:και βρίζω και κράζω τους πούστηδες  :2funny:.αν φοράει τα ρούχα με τα λουλουδάκια αυτά πρέπει να είναι μεγάλη πουστάρα  :2funny:
   Γ'αυτό και του αρέσει η Αγγλία είναι ο παράδεισος για τους πούστηδες  :2funny: :2funny: :2funny:
    Εχει πάτνος πολύ γέλιο πάλι το σά'ι'τ  :2funny:είχε φοβερή πλάκα ο Βαλκάνιος φουκαράς  :2funny:ο Βλάκμαν με την πιλωτή που νοικιάζει  :2funny:και τώρα αυτός με τα πουστρόρουχα του  :2funny: :2funny: :2funny:

ξέρεις καραφλό αρχιδάκι ότι υπάρχουν και κάποιοι που δεν ζούνε (και δεν γαμάνε) με γάτες αλλά με γυναίκες.. τυχαίνει να ζω με την γυναίκα μου τι να κάνουμε δηλαδή ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βρε καϋμανε ποσα θες να μας τρελλανεις;
Καθομαι και σε ακουω και πετας την μια κοτσανα μετα την αλλη...
Τι ειναι αυτα τα "οι Γερμανοι το βαζουν στο 4 αλλα εγω στο 6" ; Μου θυμηζεις 2 γειτονισσες που διαφωνουσανε για το πιο καναλι παιζει καποιο σηριαλ... η μια ελεγε οτι το παιζει στο 2 και η αλλη επεμενε οτι το παιζει στο 4 ....
Οι θερμοστατες της θερμανσης εχουν διαβαθμισεις ειτε σε νουμερα απο 1 εως 6, ειτε σε θερμοκρασια απο 0(λεμε τωρα) εως 30-35 βαθμους  Το 4 που το βαζουν οι Γερμανοι οπως λες υποθετω οτι αντιστοιχει σε μια θερμοκρασια γυρω στους 20-22 βαθμους και το 6 πρεπει ναναι καπου στους 30 βαθμους...Τι μας λες τωρα οτι εισαι κρυουλιαρης και παπαριες...
Δυο τινα λοιπον συμβαινουν...
Ειτε για καποιο λογο δεν μπορει το συστημα θερμανσης να ανεβασει την θερμοκρασια στους 30 βαθμους πραγμα που δεν συναδει με την "στοιβαροτητα" των Γερμανικων κατασκευων, ειτε κατα πασα πιθανοτητα δεν υπαρχει θερμανση σε ολο το σπιτι.
Τι εννοω; Πιθανον υπηρχε μια γκαρσονιερα εκει στο ισογειο με υποδαπεδια θερμανση και ο ιδιοκτητης την μεγαλωσε κτιζοντας την πυλωτη, εξ ου και τα σκαλοπατια μεσα στο σπιτι και τα δυο τυπων (πλακακια και ξυλο) πατωματα, οποτε για να σε καλυψει σου εδωσε και 2 καλοριφερ λαδιου....
Δεν σε μεμφομαι με αυτο, αλλα μη μας τρελλανεις οτι δεν σου αρκει η θερμανση και πρεπει να την ενισχυσεις με καλοριφερ λαδιου....
Απλα ο ιδιοκτητης ειχε μια γκαρσονιερα που θα την νοικιαζε ας πουμε 200 ευρω, εκτισε την πυλωτη μεγαλωνοντας την και τωρα την νοικιαζει 500 ευρω (τυχαιο νουμερο) οταν αντιστοιχου εμβαδου σπιτια στην περιοχη νοικιαζονται 1000. Ετσι ειστε κερδισμενοι και οι δυο.... Ολα τα αλλα ειναι, ναχαμε να λεγαμε και ναχαμε να πουμε...
Απλα μη ξαναγραψεις οτι δεν σου αρκει η θερμανση εχοντας τον θερμοστατη στο ...6
Αυτα...

Αφού σου έδειξα οτι πληρώνω 94  ευρω για θερμανση μηνιαιως.Καθε μήνα του χρόνου.Οι προηγούμενοι(ζευγαρι) πλήρωναν 70 ευρω,εμένα μου το αυξησανε γιατί καίω πολύ,έχω τη θερμανση συνέχεια αναμμένη φθινόπωρο και χειμώνα.Ολα τα πατώματα ειναι ζεστα και αυτα με πλακάκι και με το ξυλο.
Θα αγοράσω κανα θερμόμετρο να δείξω εσωτερικές θερμοκρασίες.
Στο 6 γίνεται της κολάσεως απο τη ζεστη,είναι ανυποφορα.Οταν όμως εχει χιόνι έξω,το χρειάζεσαι.
Οι προηγούμενοι απο εμένα είχαν το διακόπτη μονίμως στο 3 και έτσι όταν πρωτοείδα το σπιτι μου φάνηκε κρύο.Επειδή φοβόμουνα οτι δε θα αρκούσε η υποδαπεδια θέρμανση αφου πρώτη φορά είχα,αγόρασα καλου κακου τα δυο σώματα αφού μετακόμισα Δεκέμβριο του 2017.Πράγματι τα σώματα τα άναψα έξτρα μερικές πολύ κρύες μέρες του Ιανουαρίου.
Οι προηγούμενοι εννοείται δεν είχαν  σώματα..Αλλα οι Γερμανοί ανέχονται καλυτερα τις χαμηλές θερμοκρασίες εδω κοιμούνται με ανοιχτά παράθυρα χειμώνα που δεν κάνει Έλληνας ποτέ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ξέρεις καραφλό αρχιδάκι ότι υπάρχουν και κάποιοι που δεν ζούνε (και δεν γαμάνε) με γάτες αλλά με γυναίκες.. τυχαίνει να ζω με την γυναίκα μου τι να κάνουμε δηλαδή ?
Αφού εσύ έγραφες ότι πας στα μπαρ και βγάζεις Αγγλίδες  :2funny: :jerking:δηλαδή είσαι διπλός ψεύτης  :2funny:καταρχήν όσοι έχουν φέρει Ελεηνίδες στο εξωτερικό κάθονται συνέχεια μαζί τους,ποιό μπαρ? :2funny:άσε που όπως είπε και ο Τάσος να βγάλει γκόμενα Αγγλίδα ο Ελληνας είναι ανέκδοτο  :2funny:
  Και πως και κάθεσαι και γράφεις στο σά'ι'τ κάθε βράδυ?η (γυναίκα) σου δεν βλέπει ότι γράφεις σε τέτοια σά'ι'τ γιά πουτάνες και μπουρδέλα? :2funny:ειδικά σε ένα τόσο μικρό διαμέρισμα.
 
από που προκύπτει ότι είναι κοινόχρηστη ?

υπνοδωμάτιο, σαλόνι-τραπεζαρια-κουζίνα ενιαία και μπάνιο... 43τμ κατά πως λένε τα συμβόλαια...

χρειαζεσαι παραπάνω χώρο για ένα άτομο εσύ ?
Πριν μιά ώρα γράφεις αυτό εδώ  :2funny:πριν μιά ώρα ζούσες μόνος σου  :2funny: τώρα που είδαμε τα πουστρόρουχα  :2funny:μένεις με τη γυναίκα σου  :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αφού εσύ έγραφες ότι πας στα μπαρ και βγάζεις Αγγλίδες  :2funny: :jerking:δηλαδή είσαι διπλός ψεύτης  :2funny:καταρχήν όσοι έχουν φέρει Ελεηνίδες στο εξωτερικό κάθονται συνέχεια μαζί τους,ποιό μπαρ? :2funny:άσε που όπως είπε και ο Τάσος να βγάλει γκόμενα Αγγλίδα ο Ελληνας είναι ανέκδοτο  :2funny:
  Και πως και κάθεσαι και γράφεις στο σά'ι'τ κάθε βράδυ?η (γυναίκα) σου δεν βλέπει ότι γράφεις σε τέτοια σά'ι'τ γιά πουτάνες και μπουρδέλα? :2funny:ειδικά σε ένα τόσο μικρό διαμέρισμα.
 Πριν μιά ώρα γράφεις αυτό εδώ  :2funny:πριν μιά ώρα ζούσες μόνος σου  :2funny: τώρα που είδαμε τα πουστρόρουχα  :2funny:μένεις με τη γυναίκα σου  :2funny:

δημητράκη η αλεπού δεν χέζει στην φωλιά της ... πάει και χέζει αλλού..

τυχαίνει να είμαι παντρεμένος και η γυναίκα μου να έρχεται συχνά πυκνά στην Αγγλία (εξάλλου δεν είναι δα και κανένα τρομερό ποσό ένα εισητήριο business για Λονδίνο)...

αυτό το δίμηνο είναι εδώ μαζί μου...δεν γαμάω γάτες όπως εσύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom