Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Οντως οι πιτσιρικαδες οι Γερμανοι ηταν ντυμενοι σαν μαυροι σε γκετο του new york.Καπελακια,oversized ρουχα κλπ νεοταξικες αηδιες.Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι στα μπουρδελα ειχε πολλους πιτσιρικαδες γερμανους οταν πηγαινα Φρανκφουρτη να γαμησω.Κατι που δεν το περιμενα να σου πω!!!
Που να δεις την παράνοια του να ταυτίζεται γερμανάκι με τραγούδι άραβα της Γερμανίας που μιλάει για γκέτο,ρατσισμό,κ.λ.π. :confused:

Από μπουρδελοσκηνή Γερμανίας έχω μαύρα μεσάνυχτα,στο δρόμο για το παλιό μου σπίτι ήταν ένα μπουρδέλο,
αλλά στο parking έβλεπα μόνο τουρκοάραβες

Πουτάνες μόνο Τσεχία, Γερμανία έτσι και αλλιώς έχει πολύ ψωμί.
Σκέψουν π.χ.Μόναχο να έχουν έρθει από κάθε χωριό/πόλη του πλανήτη γυναίκες
και να μην βρίσκουν άντρες,μιας και το Μόναχο είναι πολύ περίεργη πίστα στο dating.
Ξέρω απίστευτα πολλές μάχιμες ελεύθερες γκόμενες
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
21
Like
11.173
Πόντοι
4.546
Που να δεις την παράνοια του να ταυτίζεται γερμανάκι με τραγούδι άραβα της Γερμανίας που μιλάει για γκέτο,ρατσισμό,κ.λ.π. :confused:

Από μπουρδελοσκηνή Γερμανίας έχω μαύρα μεσάνυχτα,στο δρόμο για το παλιό μου σπίτι ήταν ένα μπουρδέλο,
αλλά στο parking έβλεπα μόνο τουρκοάραβες

Πουτάνες μόνο Τσεχία, Γερμανία έτσι και αλλιώς έχει πολύ ψωμί.
Σκέψουν π.χ.Μόναχο να έχουν έρθει από κάθε χωριό/πόλη του πλανήτη γυναίκες
και να μην βρίσκουν άντρες,μιας και το Μόναχο είναι πολύ περίεργη πίστα στο dating.
Ξέρω απίστευτα πολλές μάχιμες ελεύθερες γκόμενες
Τι να τα κάνεις τα μπουρδέλα όταν παίζουν fkk? Θυμάμαι πέρσυ είχα διαβάσει ένα άρθρο το οποίο έλεγε ότι η Γερμανία είναι το πορνείο της Ευρώπης, από την άποψη ότι έχει τον μεγαλύτερο αριθμό σε πουτάνες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τι να τα κάνεις τα μπουρδέλα όταν παίζουν fkk? Θυμάμαι πέρσυ είχα διαβάσει ένα άρθρο το οποίο έλεγε ότι η Γερμανία είναι το πορνείο της Ευρώπης, από την άποψη ότι έχει τον μεγαλύτερο αριθμό σε πουτάνες.
Δεν έχω επισκεφτεί κανένα,δε με φτιάχνει σαν ιδέα.

Πουτάνες έχει ανάλογα το μέρος,ακόμη και δρομίσιες.


Και μετά κλασσικά στούντιο,Laufhaus,FKK,κ.λ.π.

Υ.Γ.Ξέρω ότι φαίνεται διαστημικό σε έναν Έλληνα να τρώει μία οικογένεια πίτσα και να είναι η άλλη παραδίπλα με φούστα-ζώνη και να κάνει πιάτσα,αλλά έτσι είναι στας Ευρώπας :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Σπουδαζεις για να μεινεις ανεργος βρε Ελληνα,κι αυτο " ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ " σου!!!
 

Συνημμένα

  • 1635159679411.jpg
    1635159679411.jpg
    110,4 KB · Εμφανίσεις: 83

Frank DeSimone

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
378
Like
964
Πόντοι
81
Οπως ειχε πει ο Λατσης στο γιο του "στην ελλαδα μονο διακοπες -οχι δουλειες". Δεν το ακουσε ο γιος και εχασε μολις 10 δις και επεται συνεχεια.....
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
507
Πόντοι
301
Που να δεις την παράνοια του να ταυτίζεται γερμανάκι με τραγούδι άραβα της Γερμανίας που μιλάει για γκέτο,ρατσισμό,κ.λ.π. :confused:

Από μπουρδελοσκηνή Γερμανίας έχω μαύρα μεσάνυχτα,στο δρόμο για το παλιό μου σπίτι ήταν ένα μπουρδέλο,
αλλά στο parking έβλεπα μόνο τουρκοάραβες

Πουτάνες μόνο Τσεχία, Γερμανία έτσι και αλλιώς έχει πολύ ψωμί.
Σκέψουν π.χ.Μόναχο να έχουν έρθει από κάθε χωριό/πόλη του πλανήτη γυναίκες
και να μην βρίσκουν άντρες,μιας και το Μόναχο είναι πολύ περίεργη πίστα στο dating.
Ξέρω απίστευτα πολλές μάχιμες ελεύθερες γκόμενες
Φίλε τι εννόεις το Μόναχο είναι περίεργη πίστα στο dating,δύσκολες
η είναι παράξενες οι Μουναχιώτισες?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Που να δεις την παράνοια του να ταυτίζεται γερμανάκι με τραγούδι άραβα της Γερμανίας που μιλάει για γκέτο,ρατσισμό,κ.λ.π. :confused:

Από μπουρδελοσκηνή Γερμανίας έχω μαύρα μεσάνυχτα,στο δρόμο για το παλιό μου σπίτι ήταν ένα μπουρδέλο,
αλλά στο parking έβλεπα μόνο τουρκοάραβες

Πουτάνες μόνο Τσεχία, Γερμανία έτσι και αλλιώς έχει πολύ ψωμί.
Σκέψουν π.χ.Μόναχο να έχουν έρθει από κάθε χωριό/πόλη του πλανήτη γυναίκες
και να μην βρίσκουν άντρες,μιας και το Μόναχο είναι πολύ περίεργη πίστα στο dating.
Ξέρω απίστευτα πολλές μάχιμες ελεύθερες γκόμενες
τυπε μηπως εννοεις οτι οι ελληνες της γερμανιας ειναι χωρις γκομενα??γιατι γκομεαν γερμανιδα αποκλειεται να ειναι αγαμητη..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Φίλε τι εννόεις το Μόναχο είναι περίεργη πίστα στο dating,δύσκολες
η είναι παράξενες οι Μουναχιώτισες?

Το πιο χαρακτηριστικό είναι ότι υπάρχουν πολύ περισσότερες μάχιμες γυναίκες από άντρες.
Αναφέρομαι σε σχεσιακό επίπεδο.
Μία μάχιμη Γερμανίδα,έχει λιγότερες επιλογές από ότι π.χ.στο Βερολίνο και ο κύριος λόγος είναι ότι οι μάχιμοι άντρες εδώ
είναι λίγοι και έχουν απαιτήσεις ακόμη και σε υλικό επίπεδο.
Για αυτό και κάτι Ρωσίδες και Βαλτικές είναι εδώ στα αζήτητα..

Όπως ζω τους Γερμανούς καθημερινά,έχουν μία πολύ ορθολογική/λογιστική προσέγγιση ακόμη και για τα γκομενιακά.
Σου λέει ο άλλος,ωραία η νεοφερμένη Λιθουανή,αλλά ήρθε με ένα βρακί,δουλειά σοβαρή δεν παίζει οπότε ούτε ένα καλό σπίτι δε θα μπορούμε να διεκδικήσουμε για νοίκι,γονείς από πίσω να μας προσέχουν τυχόν παιδιά δεν υπάρχουν,ότι γραφειοκρατία θα χρειαστούμε σαν ζευγάρι θα την κάνω εγώ,το παιδί δε θα ακούσει ένα σωστό γερμανικό από το στόμα της ούτε σε 5χρόνια...

Πέρυσι γνώρισα από κοινή παρέα μια μάχιμη Γερμανίδα,που όταν πήγα σπίτι της κατάλαβα ότι προέρχεται από οικογένεια με πολλά λεφτά.
Έγιναν διάφορα,καλό άτομο,έχουμε επαφή ακόμη και σήμερα,αλλά δεν ψήθηκα να το συνεχίσω στο ερωτικό.
Ε,λοιπόν...Οι Γερμανοί κοινοί γνωστοί μας,μου έσπασαν τα αρχίδια ότι κλωτσάω την τύχη μου,ότι είναι "ευκαιρία που παρουσιάζεται μια φορά στη ζωή" γιατί η κοπέλα είναι πάμπλουτη και δεν είναι μόνο μοναχοκόρη,αλλά και μοναδικό εγγόνι από τη μία μεριά...
Πράγματα που όπως με μεγάλωσαν οι γονείς μου(με το σταυρό στο χέρι) και σαν Έλληνας,δεν τα είχα σκεφτεί καν.

τυπε μηπως εννοεις οτι οι ελληνες της γερμανιας ειναι χωρις γκομενα??γιατι γκομεαν γερμανιδα αποκλειεται να ειναι αγαμητη..

Oι Έλληνες της Γερμανίας έχουν γκόμενες..
Ελλεηνίδες,Αλβανίδες,Τουρκάλες....:confused:
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
507
Πόντοι
301
Το πιο χαρακτηριστικό είναι ότι υπάρχουν πολύ περισσότερες μάχιμες γυναίκες από άντρες.
Αναφέρομαι σε σχεσιακό επίπεδο.
Μία μάχιμη Γερμανίδα,έχει λιγότερες επιλογές από ότι π.χ.στο Βερολίνο και ο κύριος λόγος είναι ότι οι μάχιμοι άντρες εδώ
είναι λίγοι και έχουν απαιτήσεις ακόμη και σε υλικό επίπεδο.
Για αυτό και κάτι Ρωσίδες και Βαλτικές είναι εδώ στα αζήτητα..

Όπως ζω τους Γερμανούς καθημερινά,έχουν μία πολύ ορθολογική/λογιστική προσέγγιση ακόμη και για τα γκομενιακά.
Σου λέει ο άλλος,ωραία η νεοφερμένη Λιθουανή,αλλά ήρθε με ένα βρακί,δουλειά σοβαρή δεν παίζει οπότε ούτε ένα καλό σπίτι δε θα μπορούμε να διεκδικήσουμε για νοίκι,γονείς από πίσω να μας προσέχουν τυχόν παιδιά δεν υπάρχουν,ότι γραφειοκρατία θα χρειαστούμε σαν ζευγάρι θα την κάνω εγώ,το παιδί δε θα ακούσει ένα σωστό γερμανικό από το στόμα της ούτε σε 5χρόνια...

Πέρυσι γνώρισα από κοινή παρέα μια μάχιμη Γερμανίδα,που όταν πήγα σπίτι της κατάλαβα ότι προέρχεται από οικογένεια με πολλά λεφτά.
Έγιναν διάφορα,καλό άτομο,έχουμε επαφή ακόμη και σήμερα,αλλά δεν ψήθηκα να το συνεχίσω στο ερωτικό.
Ε,λοιπόν...Οι Γερμανοί κοινοί γνωστοί μας,μου έσπασαν τα αρχίδια ότι κλωτσάω την τύχη μου,ότι είναι "ευκαιρία που παρουσιάζεται μια φορά στη ζωή" γιατί η κοπέλα είναι πάμπλουτη και δεν είναι μόνο μοναχοκόρη,αλλά και μοναδικό εγγόνι από τη μία μεριά...
Πράγματα που όπως με μεγάλωσαν οι γονείς μου(με το σταυρό στο χέρι) και σαν Έλληνας,δεν τα είχα σκεφτεί καν.



Oι Έλληνες της Γερμανίας έχουν γκόμενες..
Ελλεηνίδες,Αλβανίδες,Τουρκάλες....:confused:
κατάλαβα...δεν έχω ξεμουναχιάσει καμία απο εκεί ,κατεβαίνω λόγω συγγενών,της είδα λίγο κρύες και σοβαρές,εκτός απο ένα στυλάκι τύπου σκλεναρίκοβα που κυκλοφορεί γενικά Γερμανια που λέει να το κυνηγήσεις,οι άλλες τρενάκια σε ράγιες.....
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
κατάλαβα...δεν έχω ξεμουναχιάσει καμία απο εκεί ,κατεβαίνω λόγω συγγενών,της είδα λίγο κρύες και σοβαρές,εκτός απο ένα στυλάκι τύπου σκλεναρίκοβα που κυκλοφορεί γενικά Γερμανια που λέει να το κυνηγήσεις,οι άλλες τρενάκια σε ράγιες.....
Με όσα έχω βιώσει ο ίδιος και έχω δει στον περίγυρό μου...
Και καραγουστάρωντας πολλά πράγματα εξωτερικά και μη στις Γερμανίδες,
τολμώ να πω ότι αν είναι να ανοίξει κάποιος σπιτικό,ίσως είναι καλύτερο με Ελλεηνίδα :confused:

Αν έρθετε Οktoberfest θα καταλάβετε...
Καλύτερα να μου πει μια Ελληνίδα ψέμματα με πόσους έχει γαμηθεί για να μην την περάσω για πουτάνα,
παρά μία Γερμανίδα γιατί δε θυμάται ποιος/που,με καπότα ή χωρίς:confused:

Μιλάω πάντα για κάτι σοβαρό..
Για freestyle η κεντρική Ευρώπη είναι χίλιες φορές καλύτερη από Ελλάδα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ο κύριος λόγος είναι ότι οι μάχιμοι άντρες εδώ
είναι λίγοι και έχουν απαιτήσεις ακόμη και σε υλικό επίπεδο
Ήξερα Γερμανίδα που μου είχε πει ένας γκόμενος της έβαζε χαρτάκια μέσα στο ψυγείο ποια φέτα και ποιες ντομάτες είχε αγοράσει αυτός - ποιά ήταν δικά του. Νομίζω μου είπε ότι κάποιος άλλος είχε πάρει δικό του ψυγείο - με λουκέτο - αν και αυτό το δεύτερο μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Φρανκφουρτη απολυτως μπουρδελο και το αμβουργο εχει επισης μπαχαλοποιηθει αρκετα. Μοναχο αντεχει ακομα.
συμφωνω . Μενω 5 χρονια φρανκφουρτη και τα μπουρδελα εχουν ξεπεσει ειναι σχεδον ολα αδεια. Θυμαμαι το 97-2008 που πηγαινω ερχομουνα τα μπουρδελα γεματα πουτανες τιγκα. και ολες κομματια καλα .
Πλεον και πριν κορονα τα μπουρδελα για τα μπαζα μονο σαπιλα εχει. Κατι μπαζα κολομβιανες μετα τα 50.
ασε που αμα βγεις βολτα τα ποιο πολλα δωματια ειναι κλειστα και δεν εχει πουτανες.
Ενας εκει μου ειπε οτι ολες σχεδον ολες πλεον κανουν βιζιτα μονο χωρις να πληρωνουν το σπιτι . Δηλαδη νοικιαζουν ενα σπιτι με 1000 ευρα το μηνα και μεσω ιντερνετ κανουν βιζιτεσ. Λογικο αμα σκεφτεις οτι πουτανα στην Γερμανια ειναι επαγγελμα πλεον με ενσημα Ελευθερου επαγγελματια και δηλωμενο .
Ολες μα ολες ειναι freelance και στην τελικη δεν χρειαζονται κανενα για να τις φυλα . Παρεδειγμα ειχαν δωματιο στον σταθμο στα σπιτι που τοτε θυμαμαι μου ειχε πει μια κοστιζε αστα να πανε.

οσο για το μπαχαλο ναι εχει γινει γιατι εχει σκασει ολοι σαρα και η μαρα απο παντου. παλια δεν υπηρχαν οι ανατολικοι ουτε απο αμερικα ουτε απο ινδια ουτε απο ασια . μονο ελληνες ιταλοι τουρκοι μερικοι πολωνοι γιουγκοσλαβοι και ολα τα αλλα ηταν ψιχουλα. Τωρα οπου και να πας θα δεις ινδους κινεζους και απο λατινικη αμερικη και ισπανους.
Αστα να πανε εχει γινει . Οσο για το καμακι που εκανες παλια . Πανε οι γερμανιδες τουριστριες που διψανε για σπερμα πλεον ολες γινανε
ρατσιτριες γιατι εχει γινει πολλη μπαχαλο .
οι Γερμανοι γινανε κουτοπονηροι και ατομα που αμα τους αρχισεις στα ετσι και αλλιως σε κοιτανε σαν εξωγηινο.
Στις εταιριες να δεις τι γινεται εκει εχει το μεγαλο πανηγυρι.
Το μονο καλο ειναι οτι εχει αρκετη δουλεια . προς το παρον και οπως παει και στο μελλον. Ο μονος λογος να εισαι πλεον εκει.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
τυπε μηπως εννοεις οτι οι ελληνες της γερμανιας ειναι χωρις γκομενα??γιατι γκομεαν γερμανιδα αποκλειεται να ειναι αγαμητη..
οι γερμανιδες πλεον πανε σχεδον αποκλειστικα με γερμανους . λογο οτι εχει πλακωσει πολλη σαπιλα .
Κυριως εκτος ευρωπης.
Αυτο το παρατηρησα και δεν μου αρεσε και τοσο . Η γερμανια ανοιξε τα συνορα παντου και ερχεται απο παντου κοσμος .
Τους ειχαν μαθει να ειναι κατα των Ναζι για αυτα που γινανε παλια αλλα εχουν γυρισει τρελα σε αυτη την κατευθυνση εχουν γινει ποιο ρατσιστες απο οτι ηταν .
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Δεν έχω επισκεφτεί κανένα,δε με φτιάχνει σαν ιδέα.

Πουτάνες έχει ανάλογα το μέρος,ακόμη και δρομίσιες.


Και μετά κλασσικά στούντιο,Laufhaus,FKK,κ.λ.π.

Υ.Γ.Ξέρω ότι φαίνεται διαστημικό σε έναν Έλληνα να τρώει μία οικογένεια πίτσα και να είναι η άλλη παραδίπλα με φούστα-ζώνη και να κάνει πιάτσα,αλλά έτσι είναι στας Ευρώπας :confused:
δεν ξερω που ειναι το βιντεο . Φρανκφουρτη εχουμε τετοια κοντα στον σταθμο . Αλλα τα κορμια ειναι ΟΛΑ ΜΠΑΖΑ. αυτα που δειχνει εκει πρεπει να ειναι γερμανιδες . Φρανκφουρτη βλεπεις μονο μπαζα πια .


ps. με γερμανιδες πουτανες δεν πας γιατι κανουν ολο λαδιες αλλα σου λενε αλλα κανουνε και κλες τα λεφτα σου ιδιως βιζιτες . Και ειναι καλα γκομενακια οι ποιο πολλες.(αποφευγω τις βιζιτες γιατι γενικως εδω δφεν ειναι ελλαδα να τις καψεις μετα στο μπουρδελα.κομ . εχει καποια σιτε που τα γραφουν αλλα μαλακιες)
Θελει προσοχη .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.204
Like
18.296
Πόντοι
3.656
Φρανκφουρτη απολυτως μπουρδελο και το αμβουργο εχει επισης μπαχαλοποιηθει αρκετα. Μοναχο αντεχει ακομα.

Δηλαδή είναι χειρότερα μπουρδέλα από Αθήνα-Θεσσαλονίκη ας πούμε;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ήξερα Γερμανίδα που μου είχε πει ένας γκόμενος της έβαζε χαρτάκια μέσα στο ψυγείο ποια φέτα και ποιες ντομάτες είχε αγοράσει αυτός - ποιά ήταν δικά του. Νομίζω μου είπε ότι κάποιος άλλος είχε πάρει δικό του ψυγείο - με λουκέτο - αν και αυτό το δεύτερο μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο.
Δεν μου φαίνεται παράξενο,έχω ακούσει από τους φοιτητές μας που μένουν συνήθως 2-3 μαζί,διάφορες ιστορίες.
Ο άλλος αγόραζε φέτες κασέρι και τις δάγκωνε όλες σε μία γωνία για να μην τις παίρνουν οι άλλοι:2funny:

Αλλά εντάξει,αν μιλάμε για μεταφοιτητική σοβαρή συγκατοίκιση με γυναίκα,δεν κάνουν τέτοιες μαλακίες

Και με Σλάβες υπάρχει μεγάλο χάσμα...
Ένα παράδειγμα είναι το δαχτυλίδι αρραβώνων,που μια Σλάβα θέλει να είναι αξίας.
Ο Αρχηγός μπορεί να κάνει ιστορική/πολιτισμική αναφορά για ποιον λόγο.
Ένας Γερμανός,ποτέ δε θα έδινε 3000ευρώ για ένα δαχτυλίδι.
Ακόμη και στη Γερμανίδα θα φαινόταν ανούσιο δώρο.
Αντίθετα θα της έκανε δώρο 3000ευρώ ταξίδι στο άλλο ημισφαίριο,αυτό έχει μεγαλύτερο νόημα για Γερμανούς/ες
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
οι γερμανιδες πλεον πανε σχεδον αποκλειστικα με γερμανους . λογο οτι εχει πλακωσει πολλη σαπιλα .
Κυριως εκτος ευρωπης.
Αυτο το παρατηρησα και δεν μου αρεσε και τοσο . Η γερμανια ανοιξε τα συνορα παντου και ερχεται απο παντου κοσμος .
Τους ειχαν μαθει να ειναι κατα των Ναζι για αυτα που γινανε παλια αλλα εχουν γυρισει τρελα σε αυτη την κατευθυνση εχουν γινει ποιο ρατσιστες απο οτι ηταν .
Αυτό ισχύει πλέον πανευρωπαϊκά,αλλού σε μικρότερο και αλλού σε μεγαλύτερο βαθμό.

Έχουν πάρει και χαμπάρι ότι κάτι παραλογισμοί να παντρεύονται τούρκους ή αράπηδες απέτυχαν,
οπότε με Γερμανούς,που αν το δεις τελείως ορθολογικά(όπως κάνουν πλέον αυτές)
έχει περισσότερα από να παντρευτείς έναν ξένο

Υ.Γ.Για έναν ξένο στη Γερμανία,είναι γαμησιακώς καλύτερα να πάει Βερολίνο,Αμβούργο παρά π.χ.Μόναχο,Πάσαου,κ.λ.π.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
οι γερμανιδες πλεον πανε σχεδον αποκλειστικα με γερμανους . λογο οτι εχει πλακωσει πολλη σαπιλα .
Κυριως εκτος ευρωπης.
Αυτο το παρατηρησα και δεν μου αρεσε και τοσο . Η γερμανια ανοιξε τα συνορα παντου και ερχεται απο παντου κοσμος .
Τους ειχαν μαθει να ειναι κατα των Ναζι για αυτα που γινανε παλια αλλα εχουν γυρισει τρελα σε αυτη την κατευθυνση εχουν γινει ποιο ρατσιστες απο οτι ηταν .
μα ο ρατσισμος ειναι κακο...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
δεν ξερω που ειναι το βιντεο . Φρανκφουρτη εχουμε τετοια κοντα στον σταθμο . Αλλα τα κορμια ειναι ΟΛΑ ΜΠΑΖΑ. αυτα που δειχνει εκει πρεπει να ειναι γερμανιδες . Φρανκφουρτη βλεπεις μονο μπαζα πια .


ps. με γερμανιδες πουτανες δεν πας γιατι κανουν ολο λαδιες αλλα σου λενε αλλα κανουνε και κλες τα λεφτα σου ιδιως βιζιτες . Και ειναι καλα γκομενακια οι ποιο πολλες.(αποφευγω τις βιζιτες γιατι γενικως εδω δφεν ειναι ελλαδα να τις καψεις μετα στο μπουρδελα.κομ . εχει καποια σιτε που τα γραφουν αλλα μαλακιες)
Θελει προσοχη .
Είναι Βερολίνο και αν θυμάμαι καλά στην οδό του βίντεο είχε περισσότερο Γερμανίδες και όταν πήγα εγώ.
Όταν είχα περάσει κάποιες φορές από Κurfürstenstrasse

είχε κάτι Βουλγάρες,Ρουμάνες και Ουγγαρέζες,οι περισσότερες σαπάκια.
Είχε όμως και 2 ξανθιές πιτσιρίκες Ουγγαρέζες που μου είχαν πει για πίπα στα 30 και γαμήσι σε θάλαμο παραδίπλα με 50,
οι οποίες ήταν πολύ δυνατά.
Μάλιστα όταν πριν από χρόνια τις είχα αναφέρει εδώ,ο urlauber ή ο paralimnios ήξεραν σε ποιες αναφέρομαι

Με πουτάνες ασχολούμαι μόνο Τσεχία, Γερμανία δε με εμπνέει τίποτα από αυτά που προσφέρουν στο πληρωμένο,
άσε που είναι και υπερτιμημένα.
Μόναχο κάτι Κινεζοειδή σε στούντιο θέλουν 120-150 ευρώ :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom