Νέα

Επιθέσεις αλλοδαπών σε συναδέλφους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.796
Πόντοι
1.686
Το συγκατελέγω στο "δεν ξέρεις τί κουβαλάει ο άλλος"...
Βέβαια υπάρχει και μια κίνηση ματ που ούτε ο μακαρίτης ο Μπρους Λη δεν θα μπορούσε να κάνει:

Να επιδείξεις ταυτότητα μέλους του τσύριζα!
Να δεις που θα σου ζητήσουν και συγνώμη για την ενόχληση!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τότε πώς τις έφαγε τις φάπες ,ο Μάϊνας ?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Περαστικά και να μη σου ξανατυχει.

Όταν τα λέμε εμείς είμαστε φασίστες.
Ας τα πει και κάποιος με "μεγαλύτερη βαρυτητα λόγου" στο μπουρδελοσάϊτ ....
μην σκας και αλλος να τα πει οι φασίστες δεν θα αλάξετε πάλι φασίστες θα είστε  :2funny:
κάτι σαν τα σκατά για να καταλάβεις, τηγανητα, βραστα, ωμά, στον δρόμο τα σκατά δεν αλάζουν, σκατα παραμένουν και βρωμάνε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
μην σκας και αλλος να τα πει οι φασίστες δεν θα αλάξετε πάλι φασίστες θα είστε  :2funny:
κάτι σαν τα σκατά για να καταλάβεις, τηγανητα, βραστα, ωμά, στον δρόμο τα σκατά δεν αλάζουν, σκατα παραμένουν και βρωμάνε

ενω οι προοδευτικούληδες σαν και του λόγου σου είστε μαύρο χαβιάρι...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τυποι οταν το κανονισετε ψηνομαι να κατεβω και εγω...

;) ;) ;)

ας οργανωθουμε να γαμησουμε καμια μανουλα γιατι πολυ ξεθαρεψαν  :grin:

τι να γαμήσεις ρε παπαράκο.
αυτούς τους φέρονται σαν σκουπίδια απο τότε που γεννήθηκαν νομίζεις ότι εάν τους κάνεις τζα θα σας γαμήσουμε φοβάται να σημαδευτεί στο πρόσωπο ;
σοβαρευτείτε.
και αφήστε τις μαλακίες.
σκούπα στην Αθήνα και όλα τα μουνιά απέλαση.
δέχομαι να σπάσεις βιτρίνα για να πάρεις σκοκολάτες, να κλέψεις φρατζόλες.
αλλά οργανωμένες επιθέσεις απο καθιζήματα δε δικαιολογούντια ούτε απο πείνα...
στο μεξικό γίνεται της πουτάνας απο συμμορίες.
εάν δεν καθαρίσει η αθήνα σύντομα δε θα μπορείς να περάσεις ούτε μέρα απο γκέτο με συμμορίτες.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
η βραδινη βολτα στις μπουρδελοπεριοχες ελλοχευει κινδυνους...
ειδικα προς μεταξι αποκτα χαρακτηρα αποστολης αυτοκτονιας...εδω ταιριαζει το καμικαζε του απολυτου..
η χειροτερη φαρα ολων δεν ειναι τα πακιστανια,αλλα κατι σχιστοματηδες,(απο που στο πουτσο ειναι τωρα θα σας γελασω),
οι οποιοι σκανε κατα κυματα και αν γινει σκηνικο σε καναν σουσι...

για βραδυ προτιμειστε καλυτερα κανεναν φραπε σε κεντρικες λεωφορους της πολης...


υ.γ.μετα την ανακοινωση της αστυνομιας για τις γυναικες,βλεπω να βγαινει και για τους μπουρδελιαρηδες :grin:
απαγορευση κυκλοφοριας απο τη δημοκρατικη κυβερνηση των εθνοπροδοτων του πασοκισταν και των σκουπιδιων των εξαρχειων......
τυποι οταν το κανονισετε ψηνομαι να κατεβω και εγω...

;) ;) ;)

ας οργανωθουμε να γαμησουμε καμια μανουλα γιατι πολυ ξεθαρεψαν  :grin:
στον κοσμο σου εισαι εσυ....εδω δεν παταει περιπολικο μετα απο καποιες ωρες...
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
πάντως προσωπικά δεν ψάχνω να βρώ να τσουβαλιάσω ολόκληρες φυλές, δινοντας τους αυθαίρετα χαρακτηριστικα, μονο και μόνο  για να μην νιώθω κατωτεροτερος από την δική μου  ;)
αφού σας βολεύει να πιστεύετε πως φταίνε οι μετανάστες οκ στα τέτοια μου δεν με νοιάζει  :birdman:
εγω ξέρω πως είχα κοντά 2 χρόνια σχεση με μπατσίνα μια δυο φορές την εβδομάδα είχε πεζή περιπολία, δεν είχε πάει ποτέ και φυσικά την πληρωνόταν. Μην κοιτας που ξεμυτήζουν μόλις καλοκαιριάσει από βαρεμάρα το κάνουν όχι από καθήκον
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πάντως προσωπικά δεν ψάχνω να βρώ να τσουβαλιάσω ολόκληρες φυλές, δινοντας τους αυθαίρετα χαρακτηριστικα, μονο και μόνο  για να μην νιώθω κατωτεροτερος από την δική μου  ;)
αφού σας βολεύει να πιστεύετε πως φταίνε οι μετανάστες οκ στα τέτοια μου δεν με νοιάζει  :birdman:
εγω ξέρω πως είχα κοντά 2 χρόνια σχεση με μπατσίνα μια δυο φορές την εβδομάδα είχε πεζή περιπολία, δεν είχε πάει ποτέ και φυσικά την πληρωνόταν. Μην κοιτας που ξεμυτήζουν μόλις καλοκαιριάσει από βαρεμάρα το κάνουν όχι από καθήκον

τι σχεση έχει αυτό;
η κατάσταση είναι εκτός ελέγχου. οι πάκηδες στα φανάρια κρατάνε στο ένα χέρι το λάστιχο για τα τζάμια και στο άλλο μιλάνε στι κινητό με τις ώρες.
κοινώς υτπάρχει επιχείρηση πλέον οργανωμένης εκμετάλλευσης. δεν υπάρχουν ζητιάνοι πλέον.
μόνοι ζητιάνοι είναι οι έλληνες που ψάχνουν στα σκουπίδια.
τα κοινωνικά σκουπίδια άλλων χωρών έχουν φτιάξει μια χαρα κατάσταση στην ελλάδα πλεον.
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
τι σχεση έχει αυτό;
η κατάσταση είναι εκτός ελέγχου. οι πάκηδες στα φανάρια κρατάνε στο ένα χέρι το λάστιχο για τα τζάμια και στο άλλο μιλάνε στι κινητό με τις ώρες.
κοινώς υτπάρχει επιχείρηση πλέον οργανωμένης εκμετάλλευσης. δεν υπάρχουν ζητιάνοι πλέον.
μόνοι ζητιάνοι είναι οι έλληνες που ψάχνουν στα σκουπίδια.
τα κοινωνικά σκουπίδαι άλλων χωρών έχουν φτιάξει μια χαρα κατάσταση στην ελλάδα πλεον.
αν οι μπάτσοι δεν τεμπελιάζαν τα πράγματα θα ήταν εντελώς διαφορετικά
και αλλού έχουν μαυροκίτρινους αλλά στους δρόμους περπατάς  ;)
εδω οι μπάτσοι το μόνο που κάνουν είναι καταγραφή περιστατικών
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Το συγκατελέγω στο "δεν ξέρεις τί κουβαλάει ο άλλος"...
Βέβαια υπάρχει και μια κίνηση ματ που ούτε ο μακαρίτης ο Μπρους Λη δεν θα μπορούσε να κάνει:

Να επιδείξεις ταυτότητα μέλους του τσύριζα!
Να δεις που θα σου ζητήσουν και συγνώμη για την ενόχληση!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

'Αμα πεις "Ο ΠΠ είναι φίλος μου", μετράει?  :boobies:
 

Επισκέπτης
τι να γαμήσεις ρε παπαράκο.
αυτούς τους φέρονται σαν σκουπίδια απο τότε που γεννήθηκαν νομίζεις ότι εάν τους κάνεις τζα θα σας γαμήσουμε φοβάται να σημαδευτεί στο πρόσωπο ;
σοβαρευτείτε.
και αφήστε τις μαλακίες.
σκούπα στην Αθήνα και όλα τα μουνιά απέλαση.
δέχομαι να σπάσεις βιτρίνα για να πάρεις σκοκολάτες, να κλέψεις φρατζόλες.
αλλά οργανωμένες επιθέσεις απο καθιζήματα δε δικαιολογούντια ούτε απο πείνα...
στο μεξικό γίνεται της πουτάνας απο συμμορίες.
εάν δεν καθαρίσει η αθήνα σύντομα δε θα μπορείς να περάσεις ούτε μέρα απο γκέτο με συμμορίτες.

;;;

Ἤ ὁ κ. 1personanongrata ἀσθενεῖ ἤ ἔχομεν κλοπὴν ταυτότητος (identity theft) ὑπὸ ἀκροδεξιῶν οἵτινες χρησιμοποιοῦσι τὴν διαδικτυακὴν κατατομὴν του διὰ νὰ ἀσχημονήσωσι
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
φιλτατε μπακαλη,θελω να σου πω πως εισαι το αγαπημενο μου μελος εδω μεσα!Εισαι θεος.Ειμαι σιγουρος οτι εχεις διαβασει πλειστακις τον Παπαδιαμαντη απο το πρωτοτυπο,πολλες φρασεις ειναι αναλλοιωτες απο εκει.Τον εχω και γω μελετησει παλιοτερα.Νασαι καλα φιλε μου
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
;;;

Ἤ ὁ κ. 1personanongrata ἀσθενεῖ ἤ ἔχομεν κλοπὴν ταυτότητος (identity theft) ὑπὸ ἀκροδεξιῶν οἵτινες χρησιμοποιοῦσι τὴν διαδικτυακὴν κατατομὴν του διὰ νὰ ἀσχημονήσωσι
δικαιολογημενη η απορια
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
'Αμα πεις "Ο ΠΠ είναι φίλος μου", μετράει?  :boobies:
ε δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα τυπε....

δεν ειναι απλα να το πεις, μετραει και το γενικοτερο στυλακι, το ντυσιμο, τα 12ποντα, το ναζι, η τσαχπινια....

τελος παιζει μεγαλη σημασια και σε ποια γλωσσα θα το πεις  ;)

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom