Νέα

Επιδειξίας εισέβαλε σε αυτοκίνητο 25χρονης, αυνανίστηκε και ζήτησε μαντηλάκι για να σκουπιστεί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Ρε μύστη σε είδα, γιατί μου έφαγες το γκομενάκι ?? :confused: Εκεί που ήμουν έτοιμος εμφανίστηκες εσύ και κατέληξα να χαιδεύομαι μόνος μέσα στο αμάξι και παραλίγο να σπάσω το λεβιέ των ταχυτήτων...το επόμενο θα το πάρω αυτόματο :confused::confused::confused:
ειπαμε ποιος ηταν...μη τσακώνεστε :confused:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Aυτα να τα βλέπουν κάτι ναυάγια που νομίζουν ότι αν πάνε στο γυμναστήριο θα έχουν πιο πολλές πιθανότητες με γκόμενες...ποιος ξέρει πόσες απορρίψεις έφαγε ο τύπος που τελικά πήρε την κατάσταση ...στα χερια του! :cheesy:
Ε άμα η τύπισσα γαμιοταν μόνο μέσω της παρέας της και των κοινών γνωστών της με κανένα μπουλη.. Τόσα ωραία παιδιά. Και είναι μόνα αυτό δε. Λέμε..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
που εργαζεσαι εσυ μωρακι μου να ερθω να σε επισκεφτω ? :rose:?
Τυπε άμα το σκεφτείς λίγο η τύπισσα θα τα είχε με κανένα μπουλη από τη παρέα της.. Το γεγονός αυτό την γλίτωσε από ένα κακό γαμησει το Σάββατο με τον μπουλη της.. Πήγε σπίτι θα του είπε του μπουλη α δε μπορώ να κάνω σεξ είμαι σοκαρισμένη και έτσι, ενώ αν δεν είχε συμβεί το περιστατικό αυτό, το πιο πιθανό είναι ότι η. Γκόμενά θα ήταν αναγκασμένη να κακογαμηθει Σάββατο βραδυ με το μπουλη, χορηγό πυρφορακο της μετά από μια κουραστική μερα στη δουλεια??
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δηλαδή καθόταν από πάνω της μέσα στη παραλία τραβώντας τον λεβιέ και τον άφησαν να ψεκάσει πριν τον συνετίσουν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το ζαμπόν δεν είναι υγιεινό ενώ οι σαρδέλες έχουν ω3
Σε παραλία γυμνιστών ματακιας ήταν ο άνθρωπος νταξει εγώ πήγα να πλησιάσω να του την πο αλλά πολύ βρομιλος ρε φίλε απορώ πος τον άντεχε η γυναίκα τελικά την ψεκασε και ακόμα τον δέρνουν ο συγκεκριμένος τύπος βρομιλος συχνάζει στο Ζάππειο και σε ένα σινεμά στο Μεταξουργείο
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Σε παραλία γυμνιστών ματακιας ήταν ο άνθρωπος νταξει εγώ πήγα να πλησιάσω να του την πο αλλά πολύ βρομιλος ρε φίλε απορώ πος τον άντεχε η γυναίκα τελικά την ψεκασε και ακόμα τον δέρνουν ο συγκεκριμένος τύπος βρομιλος συχνάζει στο Ζάππειο και σε ένα σινεμά στο Μεταξουργείο
Η γκόμενα γιατί δεν φώναζε τόση ώρα? Γιατί δεν τον έδιωξε?? ?Εκτός και άμα γούσταρε το γκόμενά κι φισικους χυμούς στη παραλία..
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Η γκόμενα γιατί δεν φώναζε τόση ώρα? Γιατί δεν τον έδιωξε?? ?Εκτός και άμα γούσταρε το γκόμενά κι φισικους χυμούς στη παραλία..
Δεν ξέρω φίλε μου και εμένα παράξενο μου φάνηκε γιατί στο παρελθόν εγώ έχω επιχείριση να βάλω λάδι σε γκόμενα με την ευκαιρία να της γλείψω την μουναρα αλλά μου έχει κάνει παρατήρηση και έφυγα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.399
Πόντοι
2.306
Δεν ξέρω φίλε μου και εμένα παράξενο μου φάνηκε γιατί στο παρελθόν εγώ έχω επιχείριση να βάλω λάδι σε γκόμενα με την ευκαιρία να της γλείψω την μουναρα αλλά μου έχει κάνει παρατήρηση και έφυγα
Ηταν σε αυστηρο υφος η παρατηρηση τυπε?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Βρε θράσος που το είχε ο τύπος, αργά η γρήγορα θα πιαστεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom