Νέα

Επιχειρηματικές (και άλλες) ανησυχίες του majestic69

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Το θεμα ηλεκτρονικη ατζεντα εχει πεθανει...να σε προστατευσουμε θελουμε...μην πας και τα πεις αυτα παρα έξω - περι ατζεντας - ,θα γελανε...
:rockon: :rockon: :rockon:

μαν καταλαβες για τι χρηση το θελω?
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αυτο που λυγαει τυπε? :think:

ναι αλλα το δικο μου δεν λυγαει.το πηρα ενα μηνα πριν απο το λονδινο.κανενα δεν λυγαει.Αν το βαλεις στην κωλοτσεπη σου και κατσεις καπου ναι θα λυγισει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι αλλα το δικο μου δεν λυγαει.το πηρα ενα μηνα πριν απο το λονδινο.κανενα δεν λυγαει.Αν το βαλεις στην κωλοτσεπη σου και κατσεις καπου ναι θα λυγισει.
τυπε κανονικα δεν θα επρεπε να λυγαει ουτε και ετσι :S
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ματζεστικ ποτε θα συνεταιριστουμε μαν να ανοιξουμε κανα μπαρ ρεστοραν στην λαρισα;

σου εχω μια πολυ καλη μπιζνα για λαρισα.Συγκεκριμενα πρεπει να εισαι κοντα στο ΤΕΙ.  σε ενδιαφερει?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Το θεμα ηλεκτρονικη ατζεντα εχει πεθανει...να σε προστατευσουμε θελουμε...μην πας και τα πεις αυτα παρα έξω - περι ατζεντας - ,θα γελανε...
:rockon: :rockon: :rockon:

Τι δεν καταλαβαινεις, ρε μαν; Μας λεει οτι θελει ατζεντα για βρωμοδουλειες που να μην μπορει να τη δει το νομιμο προσωπο. Προφανως η γυναικα του θα υποψιαστει λιγοτερο αν τον δει ξαφνικα αγκαλια με τον μηχανισμο των αντικυθηρων παρα με καινουριο ταμπλετ.  :idiot:
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Τι δεν καταλαβαινεις, ρε μαν; Μας λεει οτι θελει ατζεντα για βρωμοδουλειες που να μην μπορει να τη δει το νομιμο προσωπο. Προφανως η γυναικα του θα υποψιαστει λιγοτερο αν τον δει ξαφνικα αγκαλια με τον μηχανισμο των αντικυθηρων παρα με καινουριο ταμπλετ.  :idiot:

χαιρομαι που υπαρχει κοσμος και μπαινει στο νοημα μου.Κυριοι δεν θελω ουτε galaxy ουτε iphone.Ψαχνουμε κατι καλο σε sharp η casio.Το πιασατε?

Ρε μπιλλακο θελω να εχω για παραδειγμα ολα τα κινητα απο τα call girls που γαμαω.Παντρεψου εσυ και πες μου αν η γυναικα σου θα ψαχνει τηλεφωνικους καταλογους κτλπ.....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.928
Πόντοι
2.606
ο τσομπάνης ονειρεύεται μπιζνα να παρκάρει τα πρόβατα έξω απο τα Μίκελ και να πουλάει προβιο γάλα για τα καπουτσινα απο την παραγωγή κατευθείαν στην κατανάλωση  :uglystupid:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τι δεν καταλαβαινεις, ρε μαν; Μας λεει οτι θελει ατζεντα για βρωμοδουλειες που να μην μπορει να τη δει το νομιμο προσωπο. Προφανως η γυναικα του θα υποψιαστει λιγοτερο αν τον δει ξαφνικα αγκαλια με τον μηχανισμο των αντικυθηρων παρα με καινουριο ταμπλετ.  :idiot:

Α,καλά.... :jerking: :jerking: :jerking:
Ρε μαλέα,η ατζεντα δεν θα προκαλεσει δηλαδη την προσοχή?
Ακομα μια φορα να πω οτι κελιδωνεις οτι αρχεια γουσταρεις και δεν σε καταλαβαινει κανενας
Αφήνεις το ταμπλετ χυμα και εισαι κυριος
;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ο τσομπάνης ονειρεύεται μπιζνα να παρκάρει τα πρόβατα έξω απο τα Μίκελ και να πουλάει προβιο γάλα για τα καπουτσινα απο την παραγωγή κατευθείαν στην κατανάλωση  :uglystupid:
τυπε εμεις μιλαμε για εκατομμυρια ευρω επενδυση εδω στην θεσσαλια.....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
χαιρομαι που υπαρχει κοσμος και μπαινει στο νοημα μου.Κυριοι δεν θελω ουτε galaxy ουτε iphone.Ψαχνουμε κατι καλο σε sharp η casio.Το πιασατε?

Ρε μπιλλακο θελω να εχω για παραδειγμα ολα τα κινητα απο τα call girls που γαμαω.Παντρεψου εσυ και πες μου αν η γυναικα σου θα ψαχνει τηλεφωνικους καταλογους κτλπ.....

εχω καταλαβει,απλα αυτα ειναι ξεπερασμενα
ριξε μια ματια

 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μπιλλυ αν κλειδωσεις το χ φακελο και τον δει μια γυναικα κλειδωμενο με κωδικο ,  ξερεις τι θα γινει και τι θα σκεφτει στο μυαλο της? Εμενα το smartphone μου θελω να ειναι ολοκαθαρο , ελευθερο.Η Ατζεντα η αλλη θαναι μεσασ την βρωμια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom