Νέα

Ενήμερος & αλανιάρης, κουφάλα ό πουτανιάρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Obi-Wan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ποιες γκομενες δουλευουν ρε τυπε; 60% η ανεργια στη νεολαια.


Θα μου ριξει και ροχαλα καθως θα τη ρουφαω τυπε; Λες να μου μεινει η μασελα της στο στομα;


in gilfs we trust  :rockon:  ειναι καθαρα τα γρελια τυπε γιαυτο τα εμπιστευομαστε, και τα δινουν και ολα στο σεξ επειδη ξερουν οτι το καθε γαμησι τους παιζει να ειναι το τελευταιο  :grin:
Μαν τα κομμωτηρια,τα σουπερ μαρκετ,Τα μπαρακια,οι καφετεριες,τα κλαμπακια,τα κεντρα διασκεδασης γεματα με γκομενακια που δουλευουν ειναι.Το ποσοστο που λες υπαρχει αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι αντρες.Πολλες τα πληρωνουν μισα μισα με τον γκομενο.Δεν μιλαμε βεβαια για πιτσιρικες που σπουδαζουν.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
στανταρ θα σου βηξει στην μαπα και στον πουτσο τυπε

:cum: :cum: :cum: :cum:


Μαν τα κομμωτηρια,τα σουπερ μαρκετ,Τα μπαρακια,οι καφετεριες,τα κλαμπακια,τα κεντρα διασκεδασης γεματα με γκομενακια που δουλευουν ειναι.Το ποσοστο που λες υπαρχει αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι αντρες.Πολλες τα πληρωνουν μισα μισα με τον γκομενο.Δεν μιλαμε βεβαια για πιτσιρικες που σπουδαζουν.

Τυπε οι στατιστικες λενε πως το μεγαλυτερο ποσοστο ανεργων ειναι γυναικες. Επειδη παντως κι εγω ψιλοπιτσιρικας ειμαι να ξερεις πως η κατασταση ειναι τραγικη, εχω φιλους που δεν εχουν ουτε ενα καφε να πιουνε (αντρες και γυναικες), να ναι καλα ο μπαμπας που κοβει χαρτζιλικι (και εγω που τους κερναω  :grin: ).


Αυτομάτως παρασημοφορήσε αγαπητέ....

Ευχαριστω τυπε αλλα ειμαι πολυ μικρος μπροστα στο προτυπο καλτιλας με το nick professorx...
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Δεν έχει σημασία αν είσαι μικρός σε ηλικία ή σε κασκαντεριλίκια όπως ο προφέσορας...Το σωστό πρέπει να λέγεται... ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τυπε οι στατιστικες λενε πως το μεγαλυτερο ποσοστο ανεργων ειναι γυναικες. Επειδη παντως κι εγω ψιλοπιτσιρικας ειμαι να ξερεις πως η κατασταση ειναι τραγικη, εχω φιλους που δεν εχουν ουτε ενα καφε να πιουνε (αντρες και γυναικες), να ναι καλα ο μπαμπας που κοβει χαρτζιλικι (και εγω που τους κερναω  :grin: ).
Χορηγός τύπε?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σέ όλα τά θέματα μέσα καί έμπειροι μοιάζουμε πουτανιάρηδες συναγωνιστές. Πίτα στίς ενδιαφέρουσες απόψεις τά νήματα.

Σενάριο Α: Είμαστε σάν τά αδέσποτα παλιόσκυλα πού γίνονται αναγκαστικά εξυπνότερα από τά οικόσιτα. Μάς ακονίζει δηλαδή τό ξερό μας ή αγοραία "πολυμουνικότητα". :grin:
Σενάριο Β: Τήν ψωνίσαμε ρήτορες λόγω πολύ τό ψωλοκοπάνημα στό φόρουμ μού τήν λές σού τήν λέω. Αλλά κάτι μένει στό τέλος. Σάν τούς αρχαίους στήν αγορά. :woldman:
Σενάριο Γ: Είμαστε ή κλασσική αντροπαρέα πού απλά περνά ευχάριστα τήν ώρα μεταφορικά μετρώντας ποιός τήν έχει μακρύτερη. :rockon:

Παρακαλώ αναπτύξτε.  :sunglasses:
εσύ δηλαδή τόσο καιρό σ αυτό το σαιτ αυτό το πόρισμα έβγαλες;
Ότι τα μέλη είναι αλάνια; :tooth:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Δε μπορεις να τα βαλεις μαζι μου,βρες κανεναν χαζο να παιξεις...........
..κι αν σου πω ρε φιλε,πως ξεκωλιασα καμποσες φορες καποια που εσυ γαμουσες με 20ευρα,προσφεροντας της μονο το κρεβατι μου και μια βολτιτσα στο βουνο,ΜΟΝΟ,θα με πεις φτηνιαρη???
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
..κι αν σου πω ρε φιλε,πως ξεκωλιασα καμποσες φορες καποια που εσυ γαμουσες με 20ευρα,προσφεροντας της μονο το κρεβατι μου και μια βολτιτσα στο βουνο,ΜΟΝΟ,θα με πεις φτηνιαρη???

τουλάχιστον είχες: χώρο δικό σου διαθέσιμο
υπομονή για να την πάς βόλτα
και χρονικό περθώριο για το "κάμποσες φορές"

 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Καποιοι απο εδω μεσα πρεπει να αλλαξουν φορουμ........να πανε στις σχεσεις η' στο κοσμο η σε οποιοδηποτε γυναικειο φορουμ γιατι για εκει κανουν......
Να λενε εκει τα πουστριλικια τους......

Σκεφτονται ακριβως σαν γυναικουλες!

Παρτε για παραδειγμα master21 και house of fun!

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ακόμα καταναλώνεις πολύτιμο οξυγόνο για τα φυτά?
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ακόμα καταναλώνεις πολύτιμο οξυγόνο για τα φυτά?
Καλα καλα εσυ αγορασε το κοσμοπολιταν και τα περιοδικα που βιαβαζουν τα 13χρονα κοριτσακια μηπως μαθεις και τιποτα παραπανω για τις σχεσεις και τις μαλακιες που αχολεισαι!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Φτύσε τ αρχίδια σου να δεις αν ξεβάφουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom