Νέα

Ένας αποτυχημένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazogamias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ είμαι ο αποτυχημένος.

Είμαι 30 περίπου και δεν είχα ποτέ σχέση. Ο λόγος: είμαι άσχημος και χοντρός. Δε ξέρω άν θα μέτραγε στην περίπτωσή μου, αλλά δεν έχω και πολλά λεφτά, το οποίο θα ήταν πλεονέκτημα.

Το μόνο που καταφέρνω να κάνω είναι να τις κάνω να γελάνε και να με βλέπουν φιλικά  :-. Όχι οτι δεν εκτιμάω την φιλία τους, αλλά άν σου αρέσει η κοπελιά και θές να την φιλίσεις, διάολε, δεν αντέχεις να σου λέει για τους γκόμενους που γουστάρει  :headbang:.

Πρίν απο ένα χρόνο άρχισε να με στεναχωρεί πιό πολύ απ' ότι συνήθως. Είμαι σε κατάσταση ψιλο-κατάθλιψης. Έλεος δηλαδή ούτε τσόντα δε μπορώ να δώ πια επειδή βλέπω που φιλιούνται και στεναχωριέμαι επειδή σκέφτομαι ότι είμαι τόσο μαλάκας που δε μπορώ να το κάνω και γώ.

Σκέφτομαι να αρχίσω να παίρνω κανένα φάρμακο που μηδενίζει την λίμπιντο αλλά δε ξέρω άν σταματάει μόνο την στύση. Θέλω κάτι που να σταματάει και την επιθυμία να είσαι με μια κοπέλα.

Κάποιος καμιά ιδεά?  :helpplea:

Ευχαριστώ
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Να σε ρωτήσω κάτι;

Έχεις προσπαθήσει ποτέ να αλλάξεις πράγματα που δε σου αρέσουν πάνω σου (εμφανισιακώς ας πούμε), ή υφίσταται πρόβλημα (αξεπέραστο) υγείας και αυτό δεν είναι εφικτό;
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Κάνε δίαιτα, πλαστική, βγάλε λεφτά, και άλλαξε χώρα :cheesy:
 
OP
OP
B

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ναί, έχω κάνει κάποια δίαιτα και έχασα κάπου 20 κιλά, αλλά ακόμα είμαι χοντρός.

Όμως δεν είναι το σημαντικότερο. Ξέρω πολλούς χοντρούς που έχουν κοπέλες και είχαν κοπέλες και κατά πάσα πιθανότητα θα έχουν κοπέλες.

Το σημαντικότερο είναι οτι είμαι αρκετά άσχημος.

Δε παίζουν λεφτά για πλαστική εγχείρηση.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Κάνε γυμναστική και άλλαξε χώρα. Μη νομίζεις και άλλοι οπου είναι εμφανίσιμοι να αλλάξουν χώρα πρέπει.
 
OP
OP
B

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Γυμναστική ΟΚ, λογικό, να αλλάξω χώρα? Γιατί?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Κάνε δίαιτα, πλαστική, βγάλε λεφτά, και άλλαξε χώρα :cheesy:

Aν αλλαξει χωρα τα προηγουμενα δεν χρειαζονται καθολου ....

Φιλε μπαζογαμια αν δεν κανεις πλακα βραδυατικα εναντια στη φυση σου δεν μπορεις να πας / και το πουλι σου να κοψεις παλι γυναικες θα θες / ενα πραμα μονο καταλαβε : εδω στην Ελλαδιτσα μας λιγο πολυ ολοι αγαμητοι ειμαστε - δεν εισαι ο μονος ....
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Παιδία δεν είναι για κοροϊδέμα. Θέλει πολύ θάρρος να παραδεχτείς και να ζητήσεις μια γνώμη απο κάποιον άλλο !
Θάρρος που οι περισσότεροι δεν έχουν.
Ήδη απο αυτά που γράφεις μου δείχνεις ότι είσαι ένας κοινωνίκος άνθρωπος που αποκτάει οικείότητα με το άλλο φύλλο.
Πίστεψε ότι 9 στους 10 δε μπορούν ούτε κατά διάνοια να το κάνουν αυτό. Δηλ. να προσέγγισουν μια γυναίκα κάθετα (σαν άνθρωπο) και όχι οριζόντια (σα μουνί) ή γιατί είναι κομπλέξικοι απο την κοινωνία ή γιατί δεν τους κόβει.
Ο ίδιος έχεις ήδη βρεί το πρόβλημα σου και ζήτας λύση.
Θα σου προτείνω κάτι, γιατί δε ρωτάς τις ίδιες σου τις φίλες για το τι πρέπει να κάνεις? :)
Πάντα μια γυναίκα μπορεί να δώσει μια καλή γνώμη για το τι αρέσει σε μια άλλη.
Γίνε και πιο θρασύς (με την καλή έννοια και όχι με αυτές που σε βλέπουν σα φίλο τους), δοκίμασε παρέ μια γνώμη, δώσε μια ευκαιρία στον εαυτό σου και απελευθερώσου !
Θα εκπλαγείς πόσες μουνάρες είναι ξέμπαρκες μόνο και μόνο γιατί οι περισσότεροι φοβούνται τη χυλόπιτα.
Και να θυμάσαι ένα πράγμα η γυναίκα είναι ένα πλάσμα ανασφαλές με κένα τα οποία γεμίζει ο άντρας. Για αυτό περιποιήσου λίγο τον εαύτο σου για να δώσεις μια καλή πρώτη εντύπωση και μετά βρες τις ανοχές και τα κενά της.
Δοκίμασε δε χάνεις τίποτα.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ παντως έχω να σου πω ότι το πρώτο και πιο σημαντικό βήμα απ΄όλα είναι να αγαπήσεις ΕΣΥ τον εαυτό σου, αλλιώς αποκλείεται καμία γκόμενα να το κάνει για σένα.
Βρες τρόπους να αλλάξεις τόσο τον εαυτό σου (και ξαναλέω αν δεν υφίσταται πρόβλημα υγείας) και δούλεψε τόσο πολύ το ψυχολογικό σου, ώστε να τα βρεις πρώτα εσύ με τον εαυτό σου.
Θυμήσου το αυτό που σου λέω....
 
OP
OP
B

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Όχι ρε φίλε, δε κάνω πλάκα.

Όμως είμαι ο μοναδικός που γνωρίζω που είμαι 30 και δεν είχε σχέση, δε ξέρω πώς είναι να φιλάω γυναίκα, να την αγκαλιάζω, διάολε, δε νομίζω να έχω κάνει ποτέ μια γυναίκα να με σκεφτεί ερωτικά (γιατί όταν θέλουν κάτι βρίσκουν έυκολα το θύμα).

Πολλοί μπορεί να περνάνε μπακουριλίκι για πολύ καιρό. Λίγοι όμως είναι αγάμητοι μια ζωή.

Συγγνώμη ρε παιδιά άν σας πρήζω, αλλά να, είναι οι μέρες που όλοι είναι με τις κοπέλες τους και μένω μέσα προσπαθώντας να μη μου στρίψει.


Υπουργέ, όλα αυτά τα έχω κάνει, όμως επειδή όπως λέω είμαι αρκετά άσχημος, οι πιο πολλές απαντήσεις που παίρνω είναι: "Έλα μωρέ, τι να την κάνεις την γυναίκα? Πίστεψέ με, είσαι πολύ καλύτερα μόνος σου.".
 
OP
OP
B

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Τον αγαπάω τον εαυτό μου.

Οι γυναίκες δε με αγαπάνε.

Όμως είναι σχεδόν αντικειμενικό οτι είμαι σκατόφατσας.

Υ.Γ. ΟΧΙΑ, έφτασες τα 1000 posts! Cool.  :cheesy:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Τον αγαπάω τον εαυτό μου.

Οι γυναίκες δε με αγαπάνε.

Όμως είναι σχεδόν αντικειμενικό οτι είμαι σκατόφατσας.

Υ.Γ. ΟΧΙΑ, έφτασες τα 1000 posts! Cool.  :cheesy:

Ρε συ πώς γίνεται να τον αγαπάς τον εαυτό σου και να λες ότι είσαι χοντρός και άσχημος;
Εκτός και αν τα θεωρείς ωραία αυτά τα δύο.
Εμένα που δε σε ξέρω μου δείχνεις ότι η αυτοεκτίμησή σου είναι πολύ χαμηλά.
Δε σου τη λέω, απλά προσπαθώ να βοηθήσω.
Anyway, το ζήτημα είναι λεπτό και δε θέλω να θίξω ευαίσθητες χορδές.

Όσο για τη χιλιάρα τώρα το αντελήφθην :grin:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
αν ηξερες ποσοι τον παιζουν επιτυχημενοι ενω στην ουσια ειναι ακριβως το αντιθετο!!κ εγω ειμαι μονη ομως δεν καθομαι να μιξοκλαιω ας ειμαι μονη στις γιορτες κ οι γιορτες μια ιδεα ειναι!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Φιλε θα στα πω χυμα χωρις να σου χαϊδεψω τα αυτια : αφου οπως λες εισαι σκατοφατσας και δεν βλεπεσαι με καμια Παναγια μια μονο λυση υπαρχει αλλιως η μαλακια θα φτασει μεχρι τα αυτια = βρες την αυτοπεποιθηση σου και κοιτα τις γυναικες ισα στα ματια / να ερθει να σου μιλησει Ελληνιδα ξεχασε το - εδω ριχνουν ακυρα σε αντρες ομορφιας Μπραντ Πιτ ποσο μαλλον σε εσενα - οποτε ή χωνεσαι με ωραιο και ευγενικο τροπο παντα ή θα μεινεις αγαμητος μια ζωη / διαλεγεις και παιρνεις.
 
OP
OP
B

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα, αντικειμενικά, είμαι χοντρός και άσχημος. Αυτά είναι γεγονότα (αν και, κάλλιστα κάποιος μπορεί να ισχυριστεί οτι η ομορφιά και η ασχήμια είναι υποκειμενικά και όχι αντικειμενικά, όμως όχι για το πάχος).

Όμως το να αγαπάω τον εαυτό μου δέν έχει να κάνει με το πώς είμαι εξωτερικά.

Αγαπάω αυτό που ξέρω οτι είμαι εσωτερικά, αυτό δε φαίνεται προς τα έξω και δυστιχώς δε μετράει στις γυναίκες.

Μαριάννα, μάλλον μυξοκλαίω. Όμως εσύ δε μυξοκλαίς επειδή (μάλλον) έιχες σχέση/σχέσεις στο παρελθόν και ξέρεις οτι θα έχεις στο μέλλον. Εγώ είμαι στο μηδέν.
 

Dinos(1)

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε μπαζογαμια, να ξερεις οτι δεν εχει σημασια το αν εισαι ασχημος η οχι. Μην ακους για πλαστικες, αυτα ειναι π@π@ριες. Διαιτα κανε οσο γινεται. Οι γκομενες θελουν ΘΑΡΡΟΣ! να τις βουτας να τις φιλησεις, δεν πειραζει θα φας 1, 2 , 3 10 χιλοπιτες, αλλα καποια θα σου κατσει! Βεβαια μη φας πολλες χιλοπιτες θα χοντρυνεις κιαλλο χαχαχα αστειακι.
χωρις πλακα θαρρος θελει και τιποτ'αλλο!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μη περιμένεις συμβουλές και ιδέες που θα σου λύσουν το πρόβλημα.
Μην περιμένεις να βρεις κάποια που να σε αποδεχθεί και να σε καταλάβει.

Βάλε σαν πρώτη και απόλυτη προτεραιότητα το να σώσεις τη ζωή σου και πήγαινε σε έναν ειδικό. Ψυχαναλυτή-ψυχοθεραπευτή. Όχι ψυχολόγο.

Χρειάζεσαι επαγγελματική βοήθεια. Όλα τα άλλα είναι λόγια …
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Όχι ρε φίλε, δε κάνω πλάκα.

Όμως είμαι ο μοναδικός που γνωρίζω που είμαι 30 και δεν είχε σχέση, δε ξέρω πώς είναι να φιλάω γυναίκα, να την αγκαλιάζω, διάολε, δε νομίζω να έχω κάνει ποτέ μια γυναίκα να με σκεφτεί ερωτικά (γιατί όταν θέλουν κάτι βρίσκουν έυκολα το θύμα).

Πολλοί μπορεί να περνάνε μπακουριλίκι για πολύ καιρό. Λίγοι όμως είναι αγάμητοι μια ζωή.

Συγγνώμη ρε παιδιά άν σας πρήζω, αλλά να, είναι οι μέρες που όλοι είναι με τις κοπέλες τους και μένω μέσα προσπαθώντας να μη μου στρίψει.


Υπουργέ, όλα αυτά τα έχω κάνει, όμως επειδή όπως λέω είμαι αρκετά άσχημος, οι πιο πολλές απαντήσεις που παίρνω είναι: "Έλα μωρέ, τι να την κάνεις την γυναίκα? Πίστεψέ με, είσαι πολύ καλύτερα μόνος σου.".

αν ηξερες ποσοι τον παιζουν επιτυχημενοι ενω στην ουσια ειναι ακριβως το αντιθετο!!κ εγω ειμαι μονη ομως δεν καθομαι να μιξοκλαιω ας ειμαι μονη στις γιορτες κ οι γιορτες μια ιδεα ειναι!
γιατι δεν βγαινετε μαζι????

 
OP
OP
B

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Υπουργέ, δεν είμαι κάποιος που θα δείς στον δρόμο να φέρεται όπως τα nerds στις αμερικάνικες ταινίες.

Την πέφτω στις γυναίκες. Τους μιλάω, "χώνομαι". Όμως απο τις κομπλεξικές εισπράτω αδιαφορία, απο τις πιο σωστές εισπράτω ευγενική χυλόπιτα και φιλία...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τον αγαπάω τον εαυτό μου.

Οι γυναίκες δε με αγαπάνε.

Όμως είναι σχεδόν αντικειμενικό οτι είμαι σκατόφατσας.

Υ.Γ. ΟΧΙΑ, έφτασες τα 1000 posts! Cool.  :cheesy:
δεν γαμανε οι ωραιοι,γαμανε οι θαρραλεοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom