Νέα

Ένα μέρος όπου μπορείς να πείς ανώνυμα το μυστικό σου όσο ανώμαλο και να είναι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexygreekblog
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Απολυτε αυτες ητ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:αν εποχες barbarela και βρωμογκαζο....
 

~ioannis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
0
μαρεσουν οι τυποι που ζουν στην ακρη του ξυραφιου δικε μου :2funny:
χ0αχχααααχχχχχχ για να μη σου πω το άλλο, όταν πηγαίναμε επίσκεψη σε οικογενειακούς φίλους, πάντα άλλαζα τη θέση σε κάτι διακοσμητικά αγαλματάκια δίπλα στον καλόγερο..!
 

~ioannis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
0
συγγνώμη κύριοι, δηλαδή κανείς σας δεν έχει φτύσει το ακουστικό του καρτοτηλέφωνου στο δρόμο όταν γυρίζατε από το σχολείο; ε τότε σταυρώστε εμένα! :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
χ0αχχααααχχχχχχ για να μη σου πω το άλλο, όταν πηγαίναμε επίσκεψη σε οικογενειακούς φίλους, πάντα άλλαζα τη θέση σε κάτι διακοσμητικά αγαλματάκια δίπλα στον καλόγερο..!
στον παπαζολ? :2funny:
rasputinBBC1711_468x556.jpg
 

Επισκέπτης
Μηπως μπορει να μας πει η κυρια Αλιντισσα (που σκιζει τα ρουχα της οταν αλλοι πλην αυτης κανουν γκριζα διαφημιση σε αλλα σαϊτς παρεμφερους θεματολογιας) πως εξηγει το φαινομενο της επαναλαμβανομενης ευθειας πια διαφημισης απο ορισμενα μελη?
1)Δεν έκανα ποτέ διαφήμιση σε κανένα blog ή site διότι δεν έχω κόλλημα ή συμφέρον απο κάποιο.
2)Κάπου σε κάποιο ποστ μου προφανώς σε έχω τσούξει  και θα ήταν προτιμότερο να μου αντιπαρατεθείς ευθέως.
 

~ioannis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
0
το επόμενο ποστ μου στο mystikogr blog θα είναι:
όταν είναι γεμάτο το λεωφορείο την αμολάω, όλοι τη μυρίζουν αλλά κανείς δεν ξέρει ότι εγώ είμαι ο darth vader του 813..
έχω αγοράσει το προϊόν που ήταν πιο πίσω στο ράφι γιατί το πρώτο το έριξα κάτω και το ξαναέβαλα στη θέση του.
δεν τραβάω το καζανάκι στο σπίτι μου και μετά κατηγορώ τη γιαγιά μου.
όταν δοκιμάζω ρούχα στα μαγαζιά, τα ξαναβάζω στη θέση τους αλλά σε διαφορετικό μέγεθος (το large στη θέση του medium κτλ.)
the dark side of the force is strong inside me..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Υπαρχουν δηλαδη τυποι, που θα πανε να πουν το μυστικο τουs εκει?????
 

~ioannis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
0
γιατί όχι; αλλιώς θα πρέπει να σκάνε καμια εκατοστή ευρώ την ώρα στον ψυχολόγο, ενώ εκεί τα λένε δωρεάν και χωρίς καμία ντροπή!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
γιατί όχι; αλλιώς θα πρέπει να σκάνε καμια εκατοστή ευρώ την ώρα στον ψυχολόγο, ενώ εκεί τα λένε δωρεάν και χωρίς καμία ντροπή!

Μυστικο στο....διαδικτυο?????? Γιατι δεν το λεει στο γηπεδο, να πιασει και φιλιεs???
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
γιατί όχι; αλλιώς θα πρέπει να σκάνε καμια εκατοστή ευρώ την ώρα στον ψυχολόγο, ενώ εκεί τα λένε δωρεάν και χωρίς καμία ντροπή!

Μα ναι φυσικα, γραφεις την ανωμαλια-παθος σου και μετα αλλα ατομα σε βριζουν και σε κανουν σκουπιδι και αυτο ονομαζεται <<θεραπεια>>  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μυστικο στο....διαδικτυο?????? Γιατι δεν το λεει στο γηπεδο, να πιασει και φιλιεs???
τυπε αν καποιος εχει τοσο ενοχα μυστικα οσο εχει ο ιωαννης δεν μπορεις να τα λες οπου κατσει :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Tης αληθειας γινεται σε αυτο το site... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom