Νέα

ενα κοριτσακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goliath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

goliath

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εγω γραφω μλκιες και εσεις τις διαβαζετε ...ειστε αρρωστοι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
εγω ειπα στην αρχη ειναι υποψηφιος αλλα λειπη ο κακος ο λυκος για καλη του τυχη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αρα εισαι μαλακας που της γραφεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ειμαι σπιτι μονος και ολοι λειπουν,παω στην κρεβατοκαμαρα και βλεπω ενα ασπρο κιλοτακι με δνατελα πεταμενο πανω στο κρεβατι.Χωρις πολυ σκεψη το φοραω και αμεσως καυλωνω τρελα.Μετα ψαχνω τις ντουλαπες και βρισκω μια φουστα μαυρη στενη ενα φανελακι και ενα ζευγαρι γοβες μυτερες.Τα φοραω ολα και αρχιζω να κουνιεμαι μπροστα στον καθρεπτη.Ειμαι πολυ καλυλωμενος που βλεπω τι ωραια που μου πανε τα γυναικεια.Ο κωλος μου εχει τελεια εφαρμογη με την φουστα και των τουρλωνω σαν πορνη.Ειμαι σωστο κοριτσακι,ναζιαρα,με σωματακι λεπτοκαμωμενο,υπεροχα ποδια.Χαιδευομαι και η κιλοτα δεν χωραει πια τον πουτσο μου που εχει γινει τουμπανο.Συνεχιζω να χορευω και να σηκωνω καθε λιγο την φουστιτσα μου για να φανει η ασπρη κιλοταρα μου.Ξαφνικα ακουω να ανοιγει η πορτα.Τα εχω εντελως χαμενα τι να πρωτοκανω...πεταω τις γοβες ,βγαζω την φουστα και την χωνω κατω απο το κρεβατι και κουκουλονωμαι κατω απο τις κουβερτες.Ειναι μπροστα μου η μητερα μου.Με ρωταει τι κανω.Δειχνει να μην εχει καταλαβει κατι.Φευγει για λιγο απο το δωματιο και ξεφωρτονομαι το φανελακι.Με ρωταει αν ειμαι καλα ,αν νιωθω κρυαδες.Ερχεται κοντα μου και βρεπει ειμαι γυμνος απο πανω.Ξαφνιαζεται,τι εγινε ,γιατι δεν φορας κατι,ελα να δω αν εισαι καλα.Περνει την κουβερτα απο πανω μου και με βλεπει γυμνο να φοραω μια ασπρη κιλοτα της με τον πουτσο σηκωμενο.Μενει αφωνη και αρχιζει να με με βαραει με το χερι της .Τετοια κανεις οταν λειπω ,μου λεει.Δεν ντρεπεσαι παλιοξεφτιλα.Σηκωνομαι και παω στο δωματιο μου.Αυτη κλαιει.Ερχεται στο δωματιο και μου λεει αυτο που εγινε μην το μαθει κανεις,δεν χρειαζεται να ξερουν.Απο εκεινη την μερα εχω βρει εσωρουχα της στο συρταρι μου.Μου τα εβαζε κρυφα.Το ασπρο κιλοτακι με το οποιο με ειχε πιασει το βρηκα και αυτο στο συρταρι και μπορω να το χυνω αφοβα.Τελευταια μου εβαλε και ενα ζευγαρι καλτσουλες.Μαλλον καταλαβε οτι το κοριτσακι της ωριμασε
τυπε μου παλια που ειχες παει σε μπουρδελο οπως λεει η υπογραφη σου ,ποιο προγραμμα προτιμουσες; :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το ζυγηζεις το λουκουμακι? :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το σηκώνεις το σακακι? :grin: :grin: :grin:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
φοβού τους κιλοτοχρήστες-χύστες...

και αυταρχικό φέροντες...
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Τρομαξατε το κοριτσακι καφροι ενω σας εμπιστευτηκε το μυστικο του/της..ντροπη..
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
ε δεν ήξερε....

ε δεν ρώταγε...??

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom