Νέα

ενα κοριτσακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goliath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
όποιος έχει τέτοιες τάσεις από μικρός αυτά παθαίνει....
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Τα τσιμπησε τα pm.. κανει party.. και μεις  :jerking: :2funny:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
MIA MEΡΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
ΚΑΙ Μ'ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
ΣΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΩ
ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ VΑRGSTEINER
NA BΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ
ΚΑΙ ΚΕΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΟΣ
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΦΙΛΕ ΠΑΜΕ

ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΠΗΓΑΜΕ
ΤΑ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΟΛΑ
ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΓΙΑ ΧΩΝΕΨΗ
ΔΥΟ ΤΟΝΟΥΣ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ
ΜΕ ΔΕΟΣ ΠΙΑ ΚΟΙΤΑΖΑΜΕ
ΤΟ ΑΔΕΙΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ
ΜΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΑ
ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΣΟ ΔΑ
ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΟΥ ΠΕΟΥΣ ΜΟΥ ΥΓΡΑ
ΑΝ ΤΟ ΣΟΔΟΜΙΣΩ Θ'ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΩ
ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΕΙΝ'ΑΥΤΟ
ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΠΙΑΣΑ
ΤΟ ΝΤΥΝΩ ΝΟΣΟΚΟΜΑ
ΚΑΙ Ο VΑRGSTEINER ΡΩΤΑ
ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΣΕΣ ΑΚΟΜΑ?

ΜΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ Τ'ΑΣΤΕΙΑ
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ
ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ
ΑΠ'ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΕΝΙΩΣΑ
ΝΑ ΕΡΧΕΤ'ΕΝΑ ΚΥΜΑ
ΣΑΝ ΕΚΡΗΞΗ ΠΥΡΗΝΙΚΗ
ΑΠΟ ΤΗ ΧΙΡΟΣΙΜΑ
ΣΑΝ ΜΑΣΤΙΓΑ ΞΕΧΥΘΗΚΕ
Η ΘΕΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ
ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΣΟ ΔΑ
ΟΡΓΑΝΟ ΗΤΑΝΕ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΝΗΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ
ΚΑΝΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ


ΑΝΩΡΙΜΟΙ - ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ

 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
το τσουλαει το διφραγκακι ε?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ειμαι σπιτι μονος και ολοι λειπουν,παω στην κρεβατοκαμαρα και βλεπω ενα ασπρο κιλοτακι με δνατελα πεταμενο πανω στο κρεβατι.Χωρις πολυ σκεψη το φοραω και αμεσως καυλωνω τρελα.Μετα ψαχνω τις ντουλαπες και βρισκω μια φουστα μαυρη στενη ενα φανελακι και ενα ζευγαρι γοβες μυτερες.Τα φοραω ολα και αρχιζω να κουνιεμαι μπροστα στον καθρεπτη.Ειμαι πολυ καλυλωμενος που βλεπω τι ωραια που μου πανε τα γυναικεια.Ο κωλος μου εχει τελεια εφαρμογη με την φουστα και των τουρλωνω σαν πορνη.Ειμαι σωστο κοριτσακι,ναζιαρα,με σωματακι λεπτοκαμωμενο,υπεροχα ποδια.Χαιδευομαι και η κιλοτα δεν χωραει πια τον πουτσο μου που εχει γινει τουμπανο.Συνεχιζω να χορευω και να σηκωνω καθε λιγο την φουστιτσα μου για να φανει η ασπρη κιλοταρα μου.Ξαφνικα ακουω να ανοιγει η πορτα.Τα εχω εντελως χαμενα τι να πρωτοκανω...πεταω τις γοβες ,βγαζω την φουστα και την χωνω κατω απο το κρεβατι και κουκουλονωμαι κατω απο τις κουβερτες.Ειναι μπροστα μου η μητερα μου.Με ρωταει τι κανω.Δειχνει να μην εχει καταλαβει κατι.Φευγει για λιγο απο το δωματιο και ξεφωρτονομαι το φανελακι.Με ρωταει αν ειμαι καλα ,αν νιωθω κρυαδες.Ερχεται κοντα μου και βρεπει ειμαι γυμνος απο πανω.Ξαφνιαζεται,τι εγινε ,γιατι δεν φορας κατι,ελα να δω αν εισαι καλα.Περνει την κουβερτα απο πανω μου και με βλεπει γυμνο να φοραω μια ασπρη κιλοτα της με τον πουτσο σηκωμενο.Μενει αφωνη και αρχιζει να με με βαραει με το χερι της .Τετοια κανεις οταν λειπω ,μου λεει.Δεν ντρεπεσαι παλιοξεφτιλα.Σηκωνομαι και παω στο δωματιο μου.Αυτη κλαιει.Ερχεται στο δωματιο και μου λεει αυτο που εγινε μην το μαθει κανεις,δεν χρειαζεται να ξερουν.Απο εκεινη την μερα εχω βρει εσωρουχα της στο συρταρι μου.Μου τα εβαζε κρυφα.Το ασπρο κιλοτακι με το οποιο με ειχε πιασει το βρηκα και αυτο στο συρταρι και μπορω να το χυνω αφοβα.Τελευταια μου εβαλε και ενα ζευγαρι καλτσουλες.Μαλλον καταλαβε οτι το κοριτσακι της ωριμασε
ευτυχως εχεις ανοιχτομυαλη μαμα...
κατα τα αλλα εισαι λιγο μαλακας :2funny:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Δεν έχει δοκιμάσει ακόμα την μέθοδο του "πεο-κρούστη"  ;)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
και εξηγουμαι..

δε σκεφτεσαι βρε τα εξοδα???
αποτριχωσεις , μακιγιαζ,
θα θες και αλλαγη φυλου σε λιγο!!!

πως τη βλεπεις, θα το εχεις για παντα κρυφο?
πρεπει να εκδηλωθεις σιγα σιγα,
να το πεις και στην υπολοιπη οικογενεια
και να ζησετε παντα ολοι χαρουμενη...
Με την ευχη μου!!!
Αχ, συγκινηθηκα παλι :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
γι αυτο παμε κατα διαολου,
εχουν πουστεψει τα παιδια μας  :rockon:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
ειμαι σπιτι μονος και ολοι λειπουν,παω στην κρεβατοκαμαρα και βλεπω ενα ασπρο κιλοτακι με δνατελα πεταμενο πανω στο κρεβατι.Χωρις πολυ σκεψη το φοραω και αμεσως καυλωνω τρελα.Μετα ψαχνω τις ντουλαπες και βρισκω μια φουστα μαυρη στενη ενα φανελακι και ενα ζευγαρι γοβες μυτερες.Τα φοραω ολα και αρχιζω να κουνιεμαι μπροστα στον καθρεπτη.Ειμαι πολυ καλυλωμενος που βλεπω τι ωραια που μου πανε τα γυναικεια.Ο κωλος μου εχει τελεια εφαρμογη με την φουστα και των τουρλωνω σαν πορνη.Ειμαι σωστο κοριτσακι,ναζιαρα,με σωματακι λεπτοκαμωμενο,υπεροχα ποδια.Χαιδευομαι και η κιλοτα δεν χωραει πια τον πουτσο μου που εχει γινει τουμπανο.Συνεχιζω να χορευω και να σηκωνω καθε λιγο την φουστιτσα μου για να φανει η ασπρη κιλοταρα μου.Ξαφνικα ακουω να ανοιγει η πορτα.Τα εχω εντελως χαμενα τι να πρωτοκανω...πεταω τις γοβες ,βγαζω την φουστα και την χωνω κατω απο το κρεβατι και κουκουλονωμαι κατω απο τις κουβερτες.Ειναι μπροστα μου η μητερα μου.Με ρωταει τι κανω.Δειχνει να μην εχει καταλαβει κατι.Φευγει για λιγο απο το δωματιο και ξεφωρτονομαι το φανελακι.Με ρωταει αν ειμαι καλα ,αν νιωθω κρυαδες.Ερχεται κοντα μου και βρεπει ειμαι γυμνος απο πανω.Ξαφνιαζεται,τι εγινε ,γιατι δεν φορας κατι,ελα να δω αν εισαι καλα.Περνει την κουβερτα απο πανω μου και με βλεπει γυμνο να φοραω μια ασπρη κιλοτα της με τον πουτσο σηκωμενο.Μενει αφωνη και αρχιζει να με με βαραει με το χερι της .Τετοια κανεις οταν λειπω ,μου λεει.Δεν ντρεπεσαι παλιοξεφτιλα.Σηκωνομαι και παω στο δωματιο μου.Αυτη κλαιει.Ερχεται στο δωματιο και μου λεει αυτο που εγινε μην το μαθει κανεις,δεν χρειαζεται να ξερουν.Απο εκεινη την μερα εχω βρει εσωρουχα της στο συρταρι μου.Μου τα εβαζε κρυφα.Το ασπρο κιλοτακι με το οποιο με ειχε πιασει το βρηκα και αυτο στο συρταρι και μπορω να το χυνω αφοβα.Τελευταια μου εβαλε και ενα ζευγαρι καλτσουλες.Μαλλον καταλαβε οτι το κοριτσακι της ωριμασε

Βαρβατιλα  :boobies:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
η πλακα ειναι που μπαινει με ψευδωνυμο γολιαθ...
αλλα αντ αλλα της ΠΑρασκευης το γαλα  :2funny:
 

Επισκέπτης
Να σου στειλω κατι σωβρακα δικα μου :bigdick: τα εκσοδα τησ κουριερ στον αποστολεα :s&m_3:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Α ρε  ατιμο  ΔΝΤ.......Τι μαs εχειs  κανει........Επηρεαζει μαλλον τα κυτταρα  κι εχουμε ....δροσερο-γεννηση
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΓΟΛΙΑΘ (Καλή επιτυχία)

Ητανε πάντα κοριτσάκι
μα έλαχε ναχει πουτσάκι
και τώρα θα εκδικηθεί
με κυλοτάκι θα ντυθεί !

Η Γολιάθ, είν τ΄ όνομά της
βρακιά της δίνει η μαμά της
χοντρή, κοντή και πουσταρδέλα
ψάχνει για άντρα στο μπουρδέλα !

Ψάχνει κανένα με σφεντόνα
η πονηρή, η πριμαντόνα
θάθελε ξάπλα να βρεθεί
μ΄ένα Δαυίδ να ξεκιστεί !

Μπορεί και να΄χει επιτυχία
ατέλειωτη η μαλακία
μπορεί ν΄αποκατασταθεί
και η μαμά της να χαρεί !

:grin:


 

kostir

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ιστορίες γι αγρίους με δόση άστείρευτης φαντασίας
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ειμαι σπιτι μονος και ολοι λειπουν,παω στην κρεβατοκαμαρα και βλεπω ενα ασπρο κιλοτακι με δνατελα πεταμενο πανω στο κρεβατι.Χωρις πολυ σκεψη το φοραω και αμεσως καυλωνω τρελα.Μετα ψαχνω τις ντουλαπες και βρισκω μια φουστα μαυρη στενη ενα φανελακι και ενα ζευγαρι γοβες μυτερες.Τα φοραω ολα και αρχιζω να κουνιεμαι μπροστα στον καθρεπτη.Ειμαι πολυ καλυλωμενος που βλεπω τι ωραια που μου πανε τα γυναικεια.Ο κωλος μου εχει τελεια εφαρμογη με την φουστα και των τουρλωνω σαν πορνη.Ειμαι σωστο κοριτσακι,ναζιαρα,με σωματακι λεπτοκαμωμενο,υπεροχα ποδια.Χαιδευομαι και η κιλοτα δεν χωραει πια τον πουτσο μου που εχει γινει τουμπανο.Συνεχιζω να χορευω και να σηκωνω καθε λιγο την φουστιτσα μου για να φανει η ασπρη κιλοταρα μου.Ξαφνικα ακουω να ανοιγει η πορτα.Τα εχω εντελως χαμενα τι να πρωτοκανω...πεταω τις γοβες ,βγαζω την φουστα και την χωνω κατω απο το κρεβατι και κουκουλονωμαι κατω απο τις κουβερτες.Ειναι μπροστα μου η μητερα μου.Με ρωταει τι κανω.Δειχνει να μην εχει καταλαβει κατι.Φευγει για λιγο απο το δωματιο και ξεφωρτονομαι το φανελακι.Με ρωταει αν ειμαι καλα ,αν νιωθω κρυαδες.Ερχεται κοντα μου και βρεπει ειμαι γυμνος απο πανω.Ξαφνιαζεται,τι εγινε ,γιατι δεν φορας κατι,ελα να δω αν εισαι καλα.Περνει την κουβερτα απο πανω μου και με βλεπει γυμνο να φοραω μια ασπρη κιλοτα της με τον πουτσο σηκωμενο.Μενει αφωνη και αρχιζει να με με βαραει με το χερι της .Τετοια κανεις οταν λειπω ,μου λεει.Δεν ντρεπεσαι παλιοξεφτιλα.Σηκωνομαι και παω στο δωματιο μου.Αυτη κλαιει.Ερχεται στο δωματιο και μου λεει αυτο που εγινε μην το μαθει κανεις,δεν χρειαζεται να ξερουν.Απο εκεινη την μερα εχω βρει εσωρουχα της στο συρταρι μου.Μου τα εβαζε κρυφα.Το ασπρο κιλοτακι με το οποιο με ειχε πιασει το βρηκα και αυτο στο συρταρι και μπορω να το χυνω αφοβα.Τελευταια μου εβαλε και ενα ζευγαρι καλτσουλες.Μαλλον καταλαβε οτι το κοριτσακι της ωριμασε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom