Νέα

Εμπειρίες από σχολικούς τσακωμούς/πειράγματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα foufoutos_30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
στο δημοτικο τσαμπουκαλευομουν τα παιδια που πειραζαν αδυναμους.
στο γυμνασιο με πειραζαν καποια παιδια κ οπου δε μπουρουσα να καθαρισω μονη καθαριζαν οι κολλητοι μου γ μενα.
μετα σταματησαν να με πειραζουν γτ εμαθαν.χααχαχα.
στο λυκειο δεν ειχα ποτε θεμα.πισω απο την πλατη μου με φωναζαν σνομπ ψωνιο κ τετοια αλλα μπροστα μου τπτ.
 

Επισκέπτης
Πρώτη Γυμνασίου στη μάζωξη για προσευχή κάποιος υποτίθεται νταής έδειξε με το κεφάλι του προς τα μένα και γέλασε. Τώρα που το θυμάμαι δεν είμαι σίγουρος ότι έδειξε εμένα, αλλά ούτε κατάλαβα για πότε έφυγα σφαίρα και τον καρύδωσα με τον έναν αντίχειρα.

Πετάχτηκαν κάνα δυό με τράβηξαν και αυτός έλεγε "ε μαλάκες πάρτε τον είναι τρελός" και τέτοια

Μόνο αυτό θυμάμαι
Γενικά σεβασμός από όλους και στα μαθήματα όλα 20...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Εγω ειχα κατουρησει τις βρυσες χαχα
Και θυμαμαι καποιες περιοδους που και που αν θυμαστε ερχοταν ενα φορτηγακι της aim οδοντοκρεμας και καλα να σου κανουνε δωρεαν ελεγχο τα δοντια
μας δινανε δωρο ενα προσπεκτ και καλα πως να διατηρειτε τα δοντια σας υγιη και καθαρα. και μια οδοντοκρεμα λιγο μεγαλη...
Ανοιγαμε την οδοντοκρεμα, περνουσανε τα κοριτσακια τα φλωρακια απο διπλα και με δυναμη πατουσαμε την οδοντοκρεμα με το ποδι (την ακουμπουσαμε κατω την οδοντοκρεμα) και εφευγε ολη επανω στα φλωρακια...τι γελιο ειχαμε ριξει...
Καλα εννοειται σκορδακια, δυναμιτακια και αμπουλες ητανε επι καθημερινηες βασεως...
:2funny: :2funny:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
γάμησέ τα μαν :grin: εγώ όσους ήξερα ως πιο αλητήριους στο σχολείο τώρα που μαθαίνω γι'αυτούς έχουν νοικοκυρευτεί και δεν πειράζουν ούτε κουνούπι :grin: αλλάζει ο άνθρωπος :think:
ελα κοσμα καλα? :cheesy:

ασε σοβαρευτηκαν εγιναν υπευθυνοι :grin:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Θυμαμαι το ξυλο που παίζαμε μεταξυ 20ου Γυμνάσιο με το 19ου στο ποδόσφαιρο. (μιλάμε για πολύ ξυλο)
:rockon:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Θυμαμαι το ξυλο που παίζαμε μεταξυ 20ου Γυμνάσιο με το 19ου στο ποδόσφαιρο. (μιλάμε για πολύ ξυλο)
:rockon:
λεβεντια ολα καλα :cheesy: :cheesy: :rockon: :rockon:
το πρωι δε σε προλαβα.την καλημερα την ειδα ομως :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom