Νέα

Ελμουφαδόρ - ο αρχιψεύταρος του φόρουμ !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.040
Like
11.868
Πόντοι
3.656
Απο κλωνους πως παμε σημερις???
Εχουμε τιποτα καλο??
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
99
Like
14.562
Πόντοι
25.186
Επισης πρέπει να αναζητηθει και να βρεθεί και το κινητρο του δραστη.Γιατι να προβαινει στην συγγραφη τετοιων κριτικων;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.009
Πόντοι
28.246
Μα κι εγώ δεν είμαι κανενας κανίβαλος. Θα της δώσω διακόσια και αμέσως θα την ταΐσω κρέας.
Οχι δεν παιζει ετσι. Απαγορεύεται.
Εσυ έγραψες να ανοιξει νημα η Παρις; Θελεις να εχουμε βιντεακια και φωτο σπο Βιεννη και καρδούλες με λουλούδια απο τον Ανναπουρνα προς την Παρις; Υπαρχει κινδυνος να γλιστρισουμε... Μεχρι και φωτο με αρκουδσκια εχει βάλει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.553
Κριτικές
36
Like
38.439
Πόντοι
19.795
Αλλο ενα νημα ρε καργιοληδες, που ειχε προοπτικες για ραντεβου θανατου και το μπαχαλεψατε και το κανατε Κοσμοπολιταν πριν καν μπει η Δευτερα.:confused::confused::confused:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.923
Like
9.586
Πόντοι
2.356
Αλλο ενα νημα ρε καργιοληδες, που ειχε προοπτικες για ραντεβου θανατου και το μπαχαλεψατε και το κανατε Κοσμοπολιταν πριν καν μπει η Δευτερα.:confused::confused::confused:

Η πιο κουλή τοποθέτηση ήταν στη σελίδα 4, από έναν παίκτη που εξαφανίστηκε στη συνέχεια.

Μετά από εκείνη τη στιγμή, μπερδεύτηκε το νήμα λίγο σε κοινότυπες κατινιές.

Pegimis έγραψε:
Ο αναπουρνας έβγαζε φώτο στα πουστικα κοπέλες με τον κεκεδιασμενο τον μαουντεν μέχρι που τον συνέλαβαν επί του έργου, μαζί με τα 6ωρα με Σαντρα που ΔΕΝ γαμουσε.

Ο γκαναντορ νταξ λέει παπατζες αλλά ποσώς με νοιάζει.

Ο παπαφιλιπς δε του σηκώνεται και τον πιάνουν κορόιδο μέχρι και οι μαύρες στα μπουρδελα που πάει να πνίξει τον πόνο του γιατί είναι άφραγκος και τον έστειλε μια που δεν έπρεπε καν να τον δει. Χώρια το πέσιμο που κάνει συνεχώς σε κοπέλες που ΔΕΝ τον θέλουν και ζηλεύει παθολογικά αυτούς που μπορούν.

Ο bigmountain γέρνει. Γέρνει πολύ. Χώρια οι κριτικές με σάλτσες.

Ο saint είναι ένα χουφταλο ταβερνιαρης που βρωμάει ψαριλα σα μουνι που δε πλυθηκε και τον δούλευε μέχρι και το ναυάγιο η Γιολαντα.

Πάτε όλοι μαζί σε μια παραλία και αφήστε τις διαμάχες είστε όλοι για τον πεο.

pepe-drama-cry.gif
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.440
Κριτικές
514
Like
70.122
Πόντοι
41.129
Αλλο ενα νημα ρε καργιοληδες, που ειχε προοπτικες για ραντεβου θανατου και το μπαχαλεψατε και το κανατε Κοσμοπολιταν πριν καν μπει η Δευτερα.:confused::confused::confused:

Μονο αυτη η Παρις εχει βγει κερδισμενη απο αυτο το θρεντ, ολοι ψαχνουν τηλεφωνο να τη γαμησουν, χρυσες δουλειες θα καμει. :2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
30
Like
21.047
Πόντοι
8.815
Η πιο κουλή τοποθέτηση ήταν στη σελίδα 4, από έναν παίκτη που εξαφανίστηκε στη συνέχεια.

Μετά από εκείνη τη στιγμή, μπερδεύτηκε το νήμα λίγο σε κοινότυπες κατινιές.

Pegimis έγραψε:
Ο αναπουρνας έβγαζε φώτο στα πουστικα κοπέλες με τον κεκεδιασμενο τον μαουντεν μέχρι που τον συνέλαβαν επί του έργου, μαζί με τα 6ωρα με Σαντρα που ΔΕΝ γαμουσε.

Ο γκαναντορ νταξ λέει παπατζες αλλά ποσώς με νοιάζει.

Ο παπαφιλιπς δε του σηκώνεται και τον πιάνουν κορόιδο μέχρι και οι μαύρες στα μπουρδελα που πάει να πνίξει τον πόνο του γιατί είναι άφραγκος και τον έστειλε μια που δεν έπρεπε καν να τον δει. Χώρια το πέσιμο που κάνει συνεχώς σε κοπέλες που ΔΕΝ τον θέλουν και ζηλεύει παθολογικά αυτούς που μπορούν.

Ο bigmountain γέρνει. Γέρνει πολύ. Χώρια οι κριτικές με σάλτσες.

Ο saint είναι ένα χουφταλο ταβερνιαρης που βρωμάει ψαριλα σα μουνι που δε πλυθηκε και τον δούλευε μέχρι και το ναυάγιο η Γιολαντα.

Πάτε όλοι μαζί σε μια παραλία και αφήστε τις διαμάχες είστε όλοι για τον πεο.

pepe-drama-cry.gif
Ποτε εκανε προφιλ ο Τζορμακα παλι?
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.244
Κριτικές
41
Like
21.558
Πόντοι
18.496
εγω απλα εχω την εξης απορια γιατι προσωπικα δεν προλαβαινω ουτε να κλασω για αυτο κ δεν ειμαι πιο ενεργος στο σαιτ.
αυτος που τον κατηγορειτε οτι γραφει μουφα κριτικες κ εχει φτιαξει κ 10 ψευτικα προφιλ πως προλαβαινει να τα κανει ολα αυτα,αλλη δουλεια δεν εχει?
και προφανως δεν αμφισβητω τον annapurna οταν λεει οτι γραφει ψεματα γιατι προφανως εχει παρει τις κοπελες για τις οποιες γραφει κριτικες ο elganador κ αναγνωριζει αυτα που δεν ισχυουν.
απλα αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι για ποιο λογο να καταναλωνει καποιος τοση ενεργεια κ χρονο προκειμενου να γραφει μουφες,δεν προκειται να παρει κανενα βραβειο ολοι ανωνυμοι ειμαστε εδω μεσα?
φανταζομαι παντως οτι δεν τον διαγραφει το σαιτ διοτι δεν εχει παρατηρησει να ευνοει καποια συγκεκριμενα γραφεια εναντι αλλων,απο οτι εχω καταλαβει κ ο annapurna τον κατηγορει οτι εχει καψει αδικα καποιες κοπελες χωρις π.χ.να ειναι ολες απο το ιδιο γραφειο.
παντως αν ειναι οντως ψευτικες-γιατι προσωπικα δεν ξερω για να το κρινω-καποιος που γραφει με το τσουβαλι ψεματα χωρις να εχει οφελος δεν πρεπει να ειναι πολυ καλα...
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.566
Κριτικές
99
Like
26.028
Πόντοι
26.236
Χρυσές αναδουλειές θα ελεγα.
Δεν είναι η πρώτη που γύρισαν μπούμεραγκ οι υπερπροστατευτικές κριτικές σε βιζιτοκομοδινα.
 

bou-rookie

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
εγω απλα εχω την εξης απορια γιατι προσωπικα δεν προλαβαινω ουτε να κλασω για αυτο κ δεν ειμαι πιο ενεργος στο σαιτ.
αυτος που τον κατηγορειτε οτι γραφει μουφα κριτικες κ εχει φτιαξει κ 10 ψευτικα προφιλ πως προλαβαινει να τα κανει ολα αυτα,αλλη δουλεια δεν εχει?
και προφανως δεν αμφισβητω τον annapurna οταν λεει οτι γραφει ψεματα γιατι προφανως εχει παρει τις κοπελες για τις οποιες γραφει κριτικες ο elganador κ αναγνωριζει αυτα που δεν ισχυουν.
απλα αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι για ποιο λογο να καταναλωνει καποιος τοση ενεργεια κ χρονο προκειμενου να γραφει μουφες,δεν προκειται να παρει κανενα βραβειο ολοι ανωνυμοι ειμαστε εδω μεσα?
φανταζομαι παντως οτι δεν τον διαγραφει το σαιτ διοτι δεν εχει παρατηρησει να ευνοει καποια συγκεκριμενα γραφεια εναντι αλλων,απο οτι εχω καταλαβει κ ο annapurna τον κατηγορει οτι εχει καψει αδικα καποιες κοπελες χωρις π.χ.να ειναι ολες απο το ιδιο γραφειο.
παντως αν ειναι οντως ψευτικες-γιατι προσωπικα δεν ξερω για να το κρινω-καποιος που γραφει με το τσουβαλι ψεματα χωρις να εχει οφελος δεν πρεπει να ειναι πολυ καλα...
Ο μόνος προφανής λόγος που μπορώ να σκεφτώ, αν ισχύουν όλα αυτά, είναι ότι έχει εκπτώσεις στα μαγαζιά ως προμότορας...
Αλλιώς όπως είπες και εσύ δεν πρέπει να είναι καλά κάποιος για να γράφει ψεύτικες κριτικές απλά έτσι.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.410
Πόντοι
8.346
26 σελίδες για ενα νήμα που άνοιξε ενας αγαπουλης προμοτορας με πάντα αψογες κριτικές αν παίρνει τα δωράκια του, να κράζει εναν άλλον με ψεύτικες κριτικές.

jjm71eh4u7ec1.gif
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.534
Κριτικές
127
Like
32.866
Πόντοι
27.636
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
135
Like
21.808
Πόντοι
25.186
26 σελίδες για ενα νήμα που άνοιξε ενας αγαπουλης προμοτορας με πάντα αψογες κριτικές αν παίρνει τα δωράκια του, να κράζει εναν άλλον με ψεύτικες κριτικές.

jjm71eh4u7ec1.gif
Είδες σε πιο σημείο φτάνει ένας Αγαπούλης & Σαλιάρης άντρας σαν τον @Annapurna για μία γυναίκα

Τι είναι ικανός να κάνει
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.228
Πόντοι
6.056
26 σελίδες για ενα νήμα που άνοιξε ενας αγαπουλης προμοτορας με πάντα αψογες κριτικές αν παίρνει τα δωράκια του, να κράζει εναν άλλον με ψεύτικες κριτικές.

jjm71eh4u7ec1.gif
βλεπε να μαθαινουμε

ισως εχουμε τετοια μαδομουνια για τα ματια κορασιδων συντομα και στο χωριο μας :coffee:
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.534
Κριτικές
127
Like
32.866
Πόντοι
27.636
Η πιο κουλή τοποθέτηση ήταν στη σελίδα 4, από έναν παίκτη που εξαφανίστηκε στη συνέχεια.

Μετά από εκείνη τη στιγμή, μπερδεύτηκε το νήμα λίγο σε κοινότυπες κατινιές.

Pegimis έγραψε:
Ο αναπουρνας έβγαζε φώτο στα πουστικα κοπέλες με τον κεκεδιασμενο τον μαουντεν μέχρι που τον συνέλαβαν επί του έργου, μαζί με τα 6ωρα με Σαντρα που ΔΕΝ γαμουσε.

Ο γκαναντορ νταξ λέει παπατζες αλλά ποσώς με νοιάζει.

Ο παπαφιλιπς δε του σηκώνεται και τον πιάνουν κορόιδο μέχρι και οι μαύρες στα μπουρδελα που πάει να πνίξει τον πόνο του γιατί είναι άφραγκος και τον έστειλε μια που δεν έπρεπε καν να τον δει. Χώρια το πέσιμο που κάνει συνεχώς σε κοπέλες που ΔΕΝ τον θέλουν και ζηλεύει παθολογικά αυτούς που μπορούν.

Ο bigmountain γέρνει. Γέρνει πολύ. Χώρια οι κριτικές με σάλτσες.

Ο saint είναι ένα χουφταλο ταβερνιαρης που βρωμάει ψαριλα σα μουνι που δε πλυθηκε και τον δούλευε μέχρι και το ναυάγιο η Γιολαντα.

Πάτε όλοι μαζί σε μια παραλία και αφήστε τις διαμάχες είστε όλοι για τον πεο.

pepe-drama-cry.gif

Ο τζορμαλάκας είναι γνωστή ανακατώστρα για το δικό του συμφέρον.
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
135
Like
21.808
Πόντοι
25.186
Κι εσύ ένας τύπος που γράφει μόνο φανταστικές αλήθειες.

:tooth:



Ώπα!
Μπες στη κριτικές του γαμιά elganador να δεις βίντεο και φωτό για να καυλώσεις ανναπουρνιαρη

Ότι και να κάνεις η αλήθεια θα γράφετε εδώ στο μπου
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.534
Κριτικές
127
Like
32.866
Πόντοι
27.636
Μπες στη κριτικές του γαμιά elganador να δεις βίντεο και φωτό για να καυλώσεις ανναπουρνιαρη

Ότι και να κάνεις η αλήθεια θα γράφετε εδώ στο μπου

Φύγε από δω ρε μπρο, χεσμένο σε έχω.

Τι να καυλώσω μωρή κουράδα, βλέπω τα δικά μου βίντεο, και μου αρκούν.

ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΓΑΜΙΑ ΓΚΑΝΤΟΡ

:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom