Νέα

Ελμουφαδόρ - ο αρχιψεύταρος του φόρουμ !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.440
Κριτικές
514
Like
70.122
Πόντοι
41.129
Εγω οταν γαμαω πάντως παντα μου κόβουν αποδειξη για να μη μου κάποιος ότι γραφω μουφα κριτικές.

20180416_133917_HDR.jpg
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.055
Like
11.891
Πόντοι
3.656
Εγω οταν γαμαω πάντως παντα μου κόβουν αποδειξη για να μη μου κάποιος ότι γραφω μουφα κριτικές.

20180416_133917_HDR.jpg
Δηλαδη εσυ ρε τυπε 12 απριλη του 18 σηκωθηκες 7 παρα 10 το πρωι και ειπες...Ας παω τωρα να γαμησω...ειναι μια καλη ωρα!!??
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.534
Κριτικές
127
Like
32.872
Πόντοι
27.636
Δεν έχει στοχοποιηθεί αδίκως.

Αλλά είναι οξύμωρο να τον λιθοβολούν νικς τα οποία δεν είναι "αναμάρτητα" στο ίδιο πεδίο. :coffee:

Ουδείς αναμάρτητος Άγιε.

Όμως οι αμαρτίες μας καλό είναι να κρατιούνται σε προσωπικό επίπεδο.

Όπως ειπώθηκε και πιο πάνω, τυχόν παράνομα εξτραδάκια, απλά δεν τα λες.

:hi:
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
34
Like
14.818
Πόντοι
18.546
Δεν έχει στοχοποιηθεί αδίκως.

Αλλά είναι οξύμωρο να τον λιθοβολούν νικς τα οποία δεν είναι "αναμάρτητα" στο ίδιο πεδίο. :coffee:

Λοιπόν να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...
Ο μούφας έχει στιγματιστεί από την ίδια την διοίκηση του site


Στην συνέχεια μπαναρίστικε και για λόγους που μόνο ο "από μηχανής θεός" ξέρει - όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος :grin: ξεμπαναρίστικέ (κάτι για το οποίο δεν μας πέφτει κανένας απολύτως λόγος!!)
Το ζητούμενο
λοιπόν στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι ποιοί τον λιθοβολούν, είναι το κίνητρο πίσω από την δημιουργία αυτού του νήματος. Κατά την ταπεινή μου γνώμη ο νηματοθέτης δεν ξύπνησε ξαφνικά ένα ωραίο πρωί και είπε να καθαρίσει το φόρουμ από τον μουφαδόρο , γιατί αν αυτό ήταν το κίνητρο του τότε δεν θα περίμενε την κριτική για την "εκ Παρισίων" για να το ανοίξει. Θα το είχε κάνει πολύ πιο πριν. Αυτός είναι και ο λόγος που του γύρισε μπούμερανγκ και ας κάνει ότι δεν το καταλαβαίνει. Eίναι θέμα timing.

Αυτά και εγώ τέλειωσα με το συγκεκριμένο νήμα :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.164
Πόντοι
27.261
Λοιπόν να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...
Ο μούφας έχει στιγματιστεί από την ίδια την διοίκηση του site


Στην συνέχεια μπαναρίστικε και για λόγους που μόνο ο "από μηχανής θεός" ξέρει - όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος :grin: ξεμπαναρίστικέ (κάτι για το ποίο δεν μας πέφτει κανένας απολύτος λόγος!!)
Το ζητούμενο
λοιπόν στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι ποιοί τον λιθοβολούν είναι το κίνητρο πίσω από την δημιουργία αυτού του νήματος. Κατά την ταπεινή μου γνώμη ο νηματοθέτης δεν ξύπνησε ξαφνικά ένα ωραίο πρωί και είπε να καθαρίσει το φόρουμ από τον μουφαδόρο , γιατί αν αυτό ήταν το κίνητρο του τότε δεν θα περίμενε την κριτική για την "εκ Παρισίων" για να το ανοίξει. Θα το είχε κάνει πολύ πιο πριν. Αυτός είναι και ο λόγος που του γύρισε μπούμερανγκ και ας κάνει ότι δεν το καταλαβαίνει. Eίναι θέμα timing.

Αυτά και εγώ τέλειωσα με το συγκεκριμένο νήμα :hi:
και άσε τους κλωνομπιριμπιριδες να λένε τα δικά τους :thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
32
Like
3.686
Πόντοι
2.846

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
154
Πόντοι
1
Καλά τα λέτε αλλά το τηλέφωνο της Πάρις θα το δώσει κανένας; Ουτε ο γκαναδόρ το δώσε. Το έχει;
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Μο10.jpg


Αυτό μόνο.

Τίποτα άλλο.

Ο αρχιψεύταρος με τις μούφα κριτικές.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.947
Like
9.597
Πόντοι
2.356
Όποιος δεν έχει δει την ταινία American Psycho να τη δει. Μαύρη κωμωδία βασικά, όχι τόσο ταινία τρόμου. Ταιρίαζει εκεί που τα παίρνει ο ένας ή ο άλλος στο κρανίο άνευ λόγου.:grin:

Ο Αύγουστος θέλει καλή διάθεση, και κέφια για θάλασσα και ήλιο. Όχι για βρισίδια και αλληλοκατηγορίες.

:cool2:


 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
11
Like
5.498
Πόντοι
1.346
Εγω οταν γαμαω πάντως παντα μου κόβουν αποδειξη για να μη μου κάποιος ότι γραφω μουφα κριτικές.
Κι εγώ σε ορισμένες έχω ανεβάσει φωτογραφίες κι από το εσωτερικό. Ή λες να μπαίνει ο φίλος μου κι εγώ να μαδάω μαργαρίτες :think: Πάντως η Γλυκούλα έβαλε POS στο ένα τσαρδί αλλά αν πληρώσω με κάρτα θα το δουν οι στοιχηματικές εταιρείες ότι κάνω αναλήψεις για τα κορίτσια κι έτσι θα γίνω βούκινο :confused:

Υ. Γ.
1) Ο προπατζής πάντως το ξέρει (όπως και το μισό χωριό) για τα ΧΧΧ, αλλά με νοιάζει η διαδικτυακή μου υπόληψη :confused:
2) Δεν έχει ΧΧΧ σήμερα, σκάσαμε στη ζέστη κι άντε να ποντάρω με ένα μυαλό σαν παστίτσιο :confused:
 

Συνημμένα

  • IMG_20240811_121601.jpg
    IMG_20240811_121601.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 10
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Λοιπόν να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...
Ο μούφας έχει στιγματιστεί από την ίδια την διοίκηση του site


Στην συνέχεια μπαναρίστικε και για λόγους που μόνο ο "από μηχανής θεός" ξέρει - όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος :grin: ξεμπαναρίστικέ (κάτι για το ποίο δεν μας πέφτει κανένας απολύτως λόγος!!)
Το ζητούμενο
λοιπόν στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι ποιοί τον λιθοβολούν, είναι το κίνητρο πίσω από την δημιουργία αυτού του νήματος. Κατά την ταπεινή μου γνώμη ο νηματοθέτης δεν ξύπνησε ξαφνικά ένα ωραίο πρωί και είπε να καθαρίσει το φόρουμ από τον μουφαδόρο , γιατί αν αυτό ήταν το κίνητρο του τότε δεν θα περίμενε την κριτική για την "εκ Παρισίων" για να το ανοίξει. Θα το είχε κάνει πολύ πιο πριν. Αυτός είναι και ο λόγος που του γύρισε μπούμερανγκ και ας κάνει ότι δεν το καταλαβαίνει. Eίναι θέμα timing.

Αυτά και εγώ τέλειωσα με το συγκεκριμένο νήμα :hi:

Αγαπητέ αυτό ακριβώς έγινε.

Ορθώς τα λέτε πλήν όμως.

Ξύπνησα ένα πρωίνο και με το που διάβασα τη μούφα κριτική του Αλβανού πήρα ανάποδες.

Πήρα ανάποδες και με όλα τα likes που πήρε από τους αφελείς του φόρουμ που μολις δούνε μια κακή κριτική τρέχουν να κανουν like σαν κακιασμένες κωλόγριες.

Είπα έως εδώ και μη παρέκει.

Αφού δεν το κάνει κανένας άλλος θα τον ξεφτυλίσω εγώ τον άνανδρο Αλβανό με τις μούφες κριτικές.

Παίρνω ανάποδες και με τον καθε Ζεμπού που σε πρώτη ευκαιρία έρχεται να υπερασπιστεί τον απατεώνα λες και είναι δικηγόρος του.

Δεν με ενδιαφέρει να τσαλακωθεί η εικόνα μου.

Υπάρχει και ένα όριο με κάποια τετράποδα εδώ μέσα που πουλούν φτηνή εξυπνάδα.

Λίγοι είναι.

Τους ξέρουμε.

Αυτοί που θα πεταχτούν τώρα μετά το σχόλιο μου να πετάξουν πάλι την εξυπνάδα τους.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.250
Κριτικές
42
Like
30.009
Πόντοι
28.246
Είσαστε 10-15 άτομα εδώ μέσα κυριολεκτικά για το πούτσο.

Τον Αλβανό σας θέλετε για τον πάτο σας.

:jerking2:

Εξαιρούνται ορισμένοι.
10-15 στον γκλαμουρα τα εχουν βαλει μαζι σου γιατι δεν σε πάνε
10-15 διαφορετικοι βαζουν εδω μαζι σου γιατι δεν σε πανε
Αλλοι τοσοι διαφορετικοί τα εβαλαν μαζι σου γιατι δεν σε πάνε
Ολοι στραβοι και εσυ ο σωστος. Δεν βγαινουν τα κουκιά.

Πλεον καλη κουβεντα θα γράφεις για βιζιτα και περισσοτερη η ζημια που θα της κανεις παρα το καλο. Δεν σε παίρνει χαμπαρι κανένας γιατι σε πηρανε πρεφα οτι εισαι το παιδι για τα θέληματα της καθε μιας.
Πως κατάντησες ετσι ρε Ανναπουρνα....
Τα παραπανω ισχυουν και για τον bigmountain ειτε εισαι ο ιδιος ειτε του τα δινεις να τα γραψει οπως θέλεις εσυ.

Θελω ενα καλο βρισιμο τωρα ως απάντηση. Αντε να σε καμαρωσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
10-15 στον γκλαμουρα τα εχουν βαλει μαζι σου γιατι δεν σε πάνε
10-15 διαφορετικοι βαζουν εδω μαζι σου γιατι δεν σε πανε
Αλλοι τοσοι διαφορετικοί τα εβσλαν μαζι σου γιατι δεν σε πάνε
Ολοι στρσβοι και εσυ ο σωστος. Δεν βγσινουν τα κουκιά.

Πλεον καλη κουβεντα θα γράφεις για βιζιτα και περισσοτερη η ζημια που θα της κανεις παρα το καλο. Δεν σε πσιρνει χαμπαρι κανένας γιατι σε πηρανε πρεφσ οτι εισαι το παιδι γισ τσ θελημστα της κσθε μιας.
Πως κατάντησες ετσι ρε Ανναπουρνα....
Τα παραπανω ισχυουν και για τον bigmountain ειτε εισαι ο ιδιος ειτε του τα δινεις να τα γραψει οπως θέλεις εσυ.

Θελω ενα κσλο βρισιμο τωρα ως απάντηση. Αντε να σε καμαρωσω.

Είσαι πράγματι για τα μπάζα.

Τράβα γαμήσου αγάμητη κωλόγρια.

Τράβα υπερασπίσου τον απατεώνα Αλβανό σου.

Μόνο γιαυτό είσαι ικανός.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.410
Πόντοι
8.346
Την πλάκα μου κάνω, αγαπητέ.

Στο άλλο νήμα είχε πει ο παίκτης, ότι εσύ είσαι ο ίδιος με έναν άλλον εδώ, κι ανεβάζετε κριτικές και αλληλοσυγχαίρεστε.

Τώρα λες εσύ αυτά εδώ, σε νέο νήμα.

Τρέχα γύρευε.:buck2::cheesy:
Μη μου πεις?? Με ποιον ?? Βουνό με βουνό δε σμίγει ( pun intended )
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.250
Κριτικές
42
Like
30.009
Πόντοι
28.246
Είσαι πράγματι για τα μπάζα.

Τράβα γαμήσου αγάμητη κωλόγρια.

Τράβα υπερασπίσου τον απατεώνα Αλβανό σου.

Μόνο γιαυτό είσαι ικανός.
Μπορουσες και καλυτερα αλλα καλο ητανε και αυτο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.164
Πόντοι
27.261
10-15 στον γκλαμουρα τα εχουν βαλει μαζι σου γιατι δεν σε πάνε
10-15 διαφορετικοι βαζουν εδω μαζι σου γιατι δεν σε πανε
Αλλοι τοσοι διαφορετικοί τα εβσλαν μαζι σου γιατι δεν σε πάνε
Ολοι στρσβοι και εσυ ο σωστος. Δεν βγσινουν τα κουκιά.

Πλεον καλη κουβεντα θα γράφεις για βιζιτα και περισσοτερη η ζημια που θα της κανεις παρα το καλο. Δεν σε πσιρνει χαμπαρι κανένας γιατι σε πηρανε πρεφσ οτι εισαι το παιδι γισ τσ θελημστα της κσθε μιας.
Πως κατάντησες ετσι ρε Ανναπουρνα....
Τα παραπανω ισχυουν και για τον bigmountain ειτε εισαι ο ιδιος ειτε του τα δινεις να τα γραψει οπως θέλεις εσυ.

Θελω ενα κσλο βρισιμο τωρα ως απάντηση. Αντε να σε καμαρωσω.
σ = α
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
99
Like
14.562
Πόντοι
25.186
To θεμα αρα ειναι το εξης.
Γιατι ο admin εφοσον τον ξεμπροστιασε δημοσίως για μουφα κριτικη,τον δέχθηκε πίσω.

Μια λογική σκέψη ειναι να του υποσχέθηκε "δεν θα το ξανακάνω".Ή οτι εγινε μια φορά και ενταξει συγχωρείται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom