Νέα

Ελμουφαδόρ - ο αρχιψεύταρος του φόρουμ !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
  • Βλέπουν το thread του μαλακα Ανναπουρνα και γελάνε αυτή τη στιγμή 56 άτομα (17 μέλη και 39 επισκέπτες)
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Μπορείτε να ξεκατινιαστείτε ιδιαιτέρως … δεν του βγήκε που δεν του βγήκε το νήμα μην γίνετε και ατραξιόν
Πρώτη φορά θα είναι! Αλλα δεν είναι ο Zebu το προβλημα μου .

Ειχα να μπω στο site κανα 3μηνο και μπαινω σημερα να δω καμια κριτικη και βλεπω τον μουφαλβανο!!!!!!!!

Καλα δεν υπάρχει! Αυτός είναι και με τη βούλα ψευτης. Οι κριτικες του οι περισσοτερες είναι καθαρα fake . Απλα δεν εχει παει . Βλέπεις εμπλεξε με τον νταβαντζίσκο τον γεροξούρα που του εμαθε την δουλειά. Δεν βγήκε και το ραντεβού με την andrea όπως το ήθελα και εχω στραβωσει και με αυτο.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Αλλα δεν είναι ο Zebu το προβλημα μου .
Μπεκρη τον αποκαλεσες ομως Φαντασου και να ειχες και προηγούμενα μαζι του. Και δεν θυμαμαι να εχουμε πλακωθει οι δυο μας για να το δικαιολογησω. Ισως να φταίει το ποτο που μου εχει δημιουργησει κενα μνημης.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.984
Like
12.049
Πόντοι
3.556
Πρώτη φορά θα είναι! Αλλα δεν είναι ο Zebu το προβλημα μου .

Ειχα να μπω στο site κανα 3μηνο και μπαινω σημερα να δω καμια κριτικη και βλεπω τον μουφαλβανο!!!!!!!!

Καλα δεν υπάρχει! Αυτός είναι και με τη βούλα ψευτης. Οι κριτικες του οι περισσοτερες είναι καθαρα fake . Απλα δεν εχει παει . Βλέπεις εμπλεξε με τον νταβαντζίσκο τον γεροξούρα που του εμαθε την δουλειά. Δεν βγήκε και το ραντεβού με την andrea όπως το ήθελα και εχω στραβωσει και με αυτο.

Πες ότι παρασύρεσαι από το συναίσθημα μιας αποτυχίας … τσάμπα η έκρηξη … ψηλά το κεφάλι δεν χάθηκε ο κόσμος … καριολα Andrea
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Μα αυτά που γράφετε δεν είναι άποψη.

Ντροπή σας για την ηλικία σας να γράφετε τέτοια πράγματα.

Μισό, για να καταλάβω...

Ντροπή για την ηλικία μου που συμμετέχω σε ένα νήμα ενός ιστότοπου που ασχολείται ως επι το πλείστον με πουτάνες;

Ή ντροπή για την ηλικία μου που αναφέρομαι στην Πάρις;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.984
Like
12.049
Πόντοι
3.556
Μπεκρη τον αποκαλεσες ομως Φαντασου και να ειχες και προηγούμενα μαζι του. Και δεν θυμαμαι να εχουμε πλακωθει οι δυο μας για να το δικαιολογησω. Ισως να φταίει το ποτο που μου εχει δημιουργησει κενα μνημης.

Για αντίποινα να του γαμησεις την Παρις και με χάλια κριτική
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Μα αυτά που γράφετε δεν είναι άποψη.

Ντροπή σας για την ηλικία σας να γράφετε τέτοια πράγματα και να τρολάρετε ακατάπαυστα.
Την επομενη φορα να ειδοποιησεις. Μας επιασες απροετοιμαστους με τον @Νίπλης και είχαμε κάτι χαλασμενα κοτοπουλα και μοσχσρισιες.... Θα βγαζαμε και χαρτζηλικι. (Για να εχουμε να δωσουμε στην Παρις) τι μαλακας εισαι. Αφησσμε τον κοσμο να πσρακολουθει χωρις μεζε το νημα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.984
Like
12.049
Πόντοι
3.556
Μισό, για να καταλάβω...

Ντροπή για την ηλικία μου που συμμετέχω σε ένα νήμα ενός ιστότοπου που ασχολείται ως επι το πλείστον με πουτάνες;

Η ντροπή για την ηλικία μου που αναφέρομαι στην Πάρις;

Κάνει και ηλικιακές διακρίσεις ; Ε θα φάει κι άλλη αρνητική κριτική .. νισάφι πια αυτή η Παρις το παραξήλωσε
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Πες ότι παρασύρεσαι από το συναίσθημα μιας αποτυχίας … τσάμπα η έκρηξη … ψηλά το κεφάλι δεν χάθηκε ο κόσμος … καριολα Andrea
Εδω ξεδινουνε φίλε μου! H Andrea καλη είναι αλλα δεν μου εκατσε ακάποτα παρόλο που εβαλα όλη μου γοητεια. Παει το 500ρικο για γαμίσι με λαστιχα και τζελ....
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Μισό, για να καταλάβω...

Ντροπή για την ηλικία μου που συμμετέχω σε ένα νήμα ενός ιστότοπου που ασχολείται ως επι το πλείστον με πουτάνες;

Ή ντροπή για την ηλικία μου που αναφέρομαι στην Πάρις;

Λυπάμαι αλλά κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε.

Σηκώνω τα χέρια ψηλά με τη περίπτωσή σας.

Αφήστε το.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.984
Like
12.049
Πόντοι
3.556
Εδω ξεδινουνε φίλε μου! H Andrea καλη είναι αλλα δεν μου εκατσε ακάποτα παρόλο που εβαλα όλη μου γοητεια. Παει το 500ρικο για γαμίσι με λαστιχα και τζελ....

Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να αυτοκτονήσεις πιο φτηνοί :confused:
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Μπεκρη τον αποκαλεσες ομως Φαντασου και να ειχες και προηγούμενα μαζι του. Και δεν θυμαμαι να εχουμε πλακωθει οι δυο μας για να το δικαιολογησω. Ισως να φταίει το ποτο που μου εχει δημιουργησει κενα μνημης.
Να μην κάνεις τον δικηγόρο στον μοθφαλβανο. Δεν χρειάζετε. Είναι γνωστός στξμ πιάτσα. Μην χαλας την ζαχαρενια με δαυτον . Δεν αξίζει ο παπατζας!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να αυτοκτονήσεις πιο φτηνοί :confused:
Καλα εσυ είσαι γατακι . Νηπιαγωγίο ακόμα . Αδερφε μόνο ετσι αξίζει . Αναρωτιέμαι εχεις γαμησει ποτε σου?

Κοίτα να βαλεις καμια κριτικη, γιατι αδερφε και που σου μιλάω , χαρη σου κανω .
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.984
Like
12.049
Πόντοι
3.556
Καλα εσυ είσαι γατακι . Νηπιαγωγίο ακόμα . Αδερφε μόνο ετσι αξίζει . Αναρωτιέμαι εχεις γαμησει ποτε σου?

Κοίτα να βαλεις καμια κριτικη, γιατι αδερφε και που σου μιλάω , χαρη σου κανω .

Ετοιμάζω μια για Παρις … θα σας την στείλω να δω αν θα περάσει έγκριση :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Να μην κάνεις τον δικηγόρο στον μοθφαλβανο. Δεν χρειάζετε. Είναι γνωστός στξμ πιάτσα. Μην χαλας την ζαχαρενια με δαυτον . Δεν αξίζει ο παπατζας!
Δεν σου δίνει κανένας το δικαίωμα ούτε σε άλλους θα προσβάλεις την καταγωγή κανένος, οικογένειες και κυρίως παιδιά. ΠΑΙΔΙΑ. Το καταλάβαινεις;

Να λες πάλι καλά που δεν σου πάτησα και το ρουφιανοκουμπο. Δεν τον ξέρω τον ελγαναδορ και δεν θέλω να τον μάθω και ούτε τον παίρνω στα σοβαρά τι γράφει σε κριτικες αλλά μέχρι εκεί που σας παίρνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom