Νέα

Ελληνικές παραγωγές πορνό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ το 35ο Ελληνικό Ερασιτεχνικό: "Το λεσβιακό της άγνωστης Ελληνίδας φοιτήτριας", με την εφημερίδα Sirina News που κυκλοφορεί σε όλα τα περίπετρα!

Η 18χρονη Μαριλένα από το Ρέθυμνο μας συστήθηκε στη νέα παραγωγή της Sirina "Casting- 18χρονες Ελληνίδες" που κυκλοφορεί σε όλα τα περίπτερα με το ανανεωμένο περιοδικό Sirina! Στο 35ο Ελληνικό Ερασιτεχνικό η άγνωστη Ελληνίδα φοιτήτρια που σπουδάζει στην Κρήτη σε ένα λεσβιακό που θα μας καυλώσει...



 

Συνημμένα

  • ellinidafoititriaagnostisos30313.jpg
    ellinidafoititriaagnostisos30313.jpg
    58,7 KB · Εμφανίσεις: 32

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
75mwsjfz53fnz6hh9o.jpg


Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://goldbytez.com/bxa1k6cuhim0/%CE%88%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CF%82_%CE%B5%CE%BD_%CE%B4%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B7..._%CE%9B%CE%B1%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CF%82_%CF%83%CE%B5_%CF%83%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B7!_2008.rar[/code[/URL]]
[/quote]


Ποιος μαλάκας έβαλε λινκ που πρεπει να πληρωσουμε πρενιουμ για να κατεβασουμε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
75mwsjfz53fnz6hh9o.jpg


Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://goldbytez.com/bxa1k6cuhim0/%CE%88%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CF%82_%CE%B5%CE%BD_%CE%B4%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B7..._%CE%9B%CE%B1%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CF%82_%CF%83%CE%B5_%CF%83%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B7!_2008.rar[/code[/URL]]
[/quote]ελα ρε βαρδαρης φιλμ :headbang3:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανένας αν μπορούμε να βρούμε πουθενά στο ίντερνετ ερασιτεχνικά της sirina από το 12ο και μετά ?  Μη βάλετε Link εδώ γιατί δεν επιτρέπεται,απλά γράψτε το site ή ενημερώστε με pm.
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
αυτην την Βικυ ή οπως αλλιως την λενε, την φοιτητρια απο την Πατρα με αυτα τα κατακαυλωτικα βιντεακια-"ανεξαρτητες παραγωγες" στα κινητα τηλεφωνα, πώς και δεν την εντοπισε κανενας του επαγγελματος για να γυρισει καμια ταινια της προκοπης?

δεν γνωριζω αν ο συναγωνιστης παρακατω περιεγραφε την ιδια:

Μια Βίκυ στην Βύρωνος υπάρχει ακόμα? Ελληνίδα, 26-28 χρονών, ξανθιά, μέτριο ανάστημα, με πολύ μακρύ μαλλί σπαστό, βυζί 2μιση-3 καλό, ΚΩΛΑΡΑ, πολύ συμμετοχή στο γαμήσι, δέχεται φωτός/videos από κινητό - την έχω βγάλει πολλές φωτογραφίες μόνη της αλλά και μαζί, καθώς και βίντεο, δήλωνε φοιτήτρια (!!!) στην Πάτρα! Έχω πάνω από 1μιση χρόνο να την επισκεφτώ, μπορεί και περισσότερο. Τότε όμως ήταν ότι καλύτερο VFM υπήρχε στον εν λόγω μπουρδελόδρομο... ή μάλλον το μόνο καλό που υπήρχε. Είχα τιμήσει και 1-2 άλλες στα γύρω "σπίτια" της περιοχής, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έφυγα ικανοποιημένος.
 

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ το 36ο Ελληνικό Ερασιτεχνικό: "Έτσι έμαθα την κολλητή μου από την Γλυφάδα να παίρνει πίπες", με την εφημερίδα Sirina News που κυκλοφορεί σε όλα τα περίπετρα!

Στο νέο ερασιτεχνικό της Sirina δυο κολλητοί φίλοι θα γαμηθούν με το αγόρι να παραδίδει μαθήματα πίπας στην κολλητή του...


 

Συνημμένα

  • coversiriname13413.jpg
    coversiriname13413.jpg
    61,8 KB · Εμφανίσεις: 38

payton

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2013
Μηνύματα
311
Like
0
Πόντοι
1
Anomala_Thilika.jpg


Title: Yimno fotomodelo
Year: 1978
Country: Greece
Alternate Titles: Anomala thilika
Fotomodelo
Gimno fotomodelo
Gymno fotomodello
Neaniko Sex
Sweet Sexual Awakening
The Young Tycoon
Director: Omiros Efstratiadis
Starring: Samantha Romanou, Sylvia Lueff
Time: 01:03:14
Size: 950 Mb
Resolution: 640x480
Type of file: AVI
About: Pavlos Dellis is a young ship-owner, extremely dynamic both as a businessman and as a womanizer. While inspecting the shipyards of Piraeus, he tries to extort from two major shareholders of his company (Morgan and Kirimis) the transfer of their shares to himself. Otherwise, he'll do everything in his power to ruin the shipping company. Morgan is quite reluctant and seems to be expecting something to happen. Indeed, shortly after, we see a con-man on a swivel crane, aiming at Dellis. He shoots at him, but unsuccessfully. Dellis's bodyguards start pursuing him, the police are also summoned. They finally manage to kill him. Lying in ambush, young Harris (probably an accomplice) informs his bosses of the news. The young tycoon is still alive...

Preview:



Download links:
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://luckyshare.net/7530021672/Ym_ftmdl.part1.rar[/URL]
[URL unfurl="true"]http://luckyshare.net/3808935109/Ym_ftmdl.part2.rar[/code[/URL]]
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
213
Like
361
Πόντοι
21
Υπήρχε (υπάρχει) ένας αστικός μύθος που λέει ότι ένας τυπάς που διατηρεί video-club προς Αγ. Αναργύρους μεριά, έχει τις δεύτερες (απαγορευμένες) κόπιες των ταινιών οι οποίες είχαν κυκλοφορήσει σε Ολλανδία και Μπενελούξ.
Σε αυτές υπάρχουν σχεδόν όλα τα ονόματα που τότε ήταν "σταρ" εδώ, γιατί πολύ απλά δεν έβγαζαν αρκετά φράγκα. Υπάρχουν και πιο πρόσφατα ονόματα από δεκαετία 90.
Έχει ακούσει κανείς τίποτα;
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Υπήρχε (υπάρχει) ένας αστικός μύθος που λέει ότι ένας τυπάς που διατηρεί video-club προς Αγ. Αναργύρους μεριά, έχει τις δεύτερες (απαγορευμένες) κόπιες των ταινιών οι οποίες είχαν κυκλοφορήσει σε Ολλανδία και Μπενελούξ.
Σε αυτές υπάρχουν σχεδόν όλα τα ονόματα που τότε ήταν "σταρ" εδώ, γιατί πολύ απλά δεν έβγαζαν αρκετά φράγκα. Υπάρχουν και πιο πρόσφατα ονόματα από δεκαετία 90.
Έχει ακούσει κανείς τίποτα;

Δεν ξερω για το συγκεκριμενο video-club αλλα γενικα πιστευω πως δεν υπαρχουν τετοιες παραγωγες με Ελληνιδες μεγαλες stars!
Αν υπηρχαν τετοιες παραγωγες ολο και καποιος θα τις ειχε ξετρυπωσει ολα αυτα τα χρονια. Ακομα και στο ποιο απομακρυσμενο μερος να κυκλοφορουσαν θα ειχαν εντοπιστει στην σημερινη εποχη της τεχνολογιας... Δεν ειναι τυχαιο πως τιποτα τετοιο  δεν εχει βγει στην φορα 
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ το 35ο Ελληνικό Ερασιτεχνικό: "Το λεσβιακό της άγνωστης Ελληνίδας φοιτήτριας", με την εφημερίδα Sirina News που κυκλοφορεί σε όλα τα περίπετρα!

Η 18χρονη Μαριλένα από το Ρέθυμνο μας συστήθηκε στη νέα παραγωγή της Sirina "Casting- 18χρονες Ελληνίδες" που κυκλοφορεί σε όλα τα περίπτερα με το ανανεωμένο περιοδικό Sirina! Στο 35ο Ελληνικό Ερασιτεχνικό η άγνωστη Ελληνίδα φοιτήτρια που σπουδάζει στην Κρήτη σε ένα λεσβιακό που θα μας καυλώσει...



απο που και ως που αγνωστη?επειδη φοραει την μασκα?ειπαμε επικοινωνιακα κολπα...
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Δεν ξερω για το συγκεκριμενο video-club αλλα γενικα πιστευω πως δεν υπαρχουν τετοιες παραγωγες με Ελληνιδες μεγαλες stars!
Αν υπηρχαν τετοιες παραγωγες ολο και καποιος θα τις ειχε ξετρυπωσει ολα αυτα τα χρονια. Ακομα και στο ποιο απομακρυσμενο μερος να κυκλοφορουσαν θα ειχαν εντοπιστει στην σημερινη εποχη της τεχνολογιας... Δεν ειναι τυχαιο πως τιποτα τετοιο  δεν εχει βγει στην φορα 

Ένα μέρος από την συνέντευξη του  ΟΜΗΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ στο RetroManiaX σχετικά με το θέμα:
………………………………………………..
RetroManiaX: Συχνά ακούγεται η φήμη ότι «πολλές από τις μετέπειτα μεγάλες πρωταγωνίστριες του ελληνικού κινηματογράφου, ξεκίνησαν γυρνώντας ταινίες πορνό». Ποια είναι η γνώμη σας επʼαυτού ;

ΟΕ: Αυτά για εμένα είναι βλακείες. Ερωτικές περιπέτειες έκανα και εγώ, τη δεκαετία του 70, από 1968 μέχρι 1978. Αυτή την δεκαετία, ήταν τότε που βγήκε η τηλεόραση. Ο κινηματογράφος είχε αρχίσει και έπαιρνε την κατηφόρα και θα έπρεπε ή να αλλάξουμε επάγγελμα ή να κάνουμε ταινίες που να απευθύνονται σε όλον τον κόσμο, όχι μόνο στην Ελλάδα, όπως κάναμε παλιά κωμωδιούλες και μελό. Έτσι, ξεκινήσαμε και κάναμε ταινίες που ήταν και περιπέτειες και ερωτικά και θρίλερ και διάφορα θέματα που «πιάνανε» τότε και στο εξωτερικό, επειδή πουλούσαμε φθηνά. Το γυμνό το ήθελε ο κόσμος. Έτσι κάναμε και εμείς λίγο γυμνό. Πχ δείχναμε το στήθος της Φόνσου, να κάνει μπάνιο γυμνή, διότι δεν κάνει μπάνιο ντυμένος ο κόσμος νομίζω, ούτε κάνει έρωτα με τα σώβρακα και τα παντελόνια. Δεν γίνανε όμως, ποτέ πορνογραφικές σκηνές. Το ξεκαθαρίζω αυτό μια για πάντα.

RetroManiaX: Επίσης, είναι γνωστό ότι πολλές ελληνικές ερωτικές ταινίες της δεκαετίας του 70ʼ, κυκλοφορούσαν στο εξωτερικό με πρόσθετες ερωτικές σκηνές (ενίοτε και σκληρές).

ΟΕ: Όχι να σου πω τι έγινε, γιατί και έκανα 18 ταινίες με Φόνσου, με Ανουσάκη, με Αρβανίτη, με Ναθαναήλ με πολύ κόσμο. Τις πουλάγαμε, αλλά σε όλες τις χώρες η ταινία έπαιζε στη γλώσσα της χώρας. Οι Γερμανοί την έκαναν γερμανικά, οι Γάλλοι γαλλικά κτλ. Όλοι έκαναν την μεταγλώττιση. Τους στέλναμε το αρνητικό και είχαν την δυνατότητα αυτοί να κάνουν ότι γουστάρουν.
Κάποια στιγμή πήγα να δω μια ταινία μου. Μου λέγανε "έλα να δεις πως την φτιάξαμε, τι κάναμε" και τελικά είχαν βάλει κάτι πορνογραφικές σκηνές ! Φιλιόταν στο ένα πλάνο η Φόνσου και στο άλλο είχες πρόσθετες-άσχετες σκηνές "μπαίνω-βγαίνω". Τρελάθηκα! Τρέχω σε ένα δικηγόρο, γιατί η ταινία δεν είχε τέτοια πράγματα αρχικά. Έκανα δικαστήρια αλλά ήταν πολλά τα λεφτά, πολλά τα έξοδα Τα λεφτά που παίρναμε από την Γερμανία να πάνε στους δικηγόρους; Πήρα απόφαση ότι δεν μπορώ να κάνω και τίποτα μιας και αυτοί έχουν το δικαίωμα να κάνουν ότι γουστάρουν. Και πιθανόν να ήρθε κάποια ταινία δεν ξέρω πως εδώ και να την είδανε και να έγινε από αυτές της σκηνές, η παρεξήγηση. Δεν είναι η Φόνσου, δεν είναι ο Νομικός, δεν είναι ο Μπάρκουλης. Αυτοί δεν κάνανε ποτέ τέτοιες ανοησίες, γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να κάνουν τέτοια πράγματα. Ούτε εγώ θα τολμούσα να τους πω να κάνουν αληθινό σεξ, γιατί δεν υπήρχε λόγος εγώ να κάνω ένα πορνογράφημα και να πάρω τον Μάνο Λοΐζο μουσική, τον Διονύση Φωτόπουλο να μου κάνει τα σκηνικά, κλπ………………………………

Περισσότερα εδώ:
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?14581-Αποκλειστική-συνέντευξη-του-ΟΜΗΡΟΥ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ-στο-RetroManiaX&highlight=%EF%EC%E7%F1%EF%F2[/code[/URL]]
 :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παντως αν κρινω ακομα και απο το σημερα που κατα καιρους εχουν βγει μουφες βιντεο διασημων σε πορνο με σκηνες ραμμενες και κομμενες και φωτοσοπιες κλπ κλπ δεν αποκλειεται προφανως να εγινε  αυτο που λεει ο κος Ευστρατιαδης
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ένα site athens-girls.com έχει σχέση με Ελλάδα η μούφα τίτλος ?

υγ
μόλις βρήκα και ένα siterip... θα το μελετήσω !!  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ένα μέρος από την συνέντευξη του  ΟΜΗΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ στο RetroManiaX σχετικά με το θέμα:
………………………………………………..
RetroManiaX: Συχνά ακούγεται η φήμη ότι «πολλές από τις μετέπειτα μεγάλες πρωταγωνίστριες του ελληνικού κινηματογράφου, ξεκίνησαν γυρνώντας ταινίες πορνό». Ποια είναι η γνώμη σας επʼαυτού ;

ΟΕ: Αυτά για εμένα είναι βλακείες. Ερωτικές περιπέτειες έκανα και εγώ, τη δεκαετία του 70, από 1968 μέχρι 1978. Αυτή την δεκαετία, ήταν τότε που βγήκε η τηλεόραση. Ο κινηματογράφος είχε αρχίσει και έπαιρνε την κατηφόρα και θα έπρεπε ή να αλλάξουμε επάγγελμα ή να κάνουμε ταινίες που να απευθύνονται σε όλον τον κόσμο, όχι μόνο στην Ελλάδα, όπως κάναμε παλιά κωμωδιούλες και μελό. Έτσι, ξεκινήσαμε και κάναμε ταινίες που ήταν και περιπέτειες και ερωτικά και θρίλερ και διάφορα θέματα που «πιάνανε» τότε και στο εξωτερικό, επειδή πουλούσαμε φθηνά. Το γυμνό το ήθελε ο κόσμος. Έτσι κάναμε και εμείς λίγο γυμνό. Πχ δείχναμε το στήθος της Φόνσου, να κάνει μπάνιο γυμνή, διότι δεν κάνει μπάνιο ντυμένος ο κόσμος νομίζω, ούτε κάνει έρωτα με τα σώβρακα και τα παντελόνια. Δεν γίνανε όμως, ποτέ πορνογραφικές σκηνές. Το ξεκαθαρίζω αυτό μια για πάντα.

RetroManiaX: Επίσης, είναι γνωστό ότι πολλές ελληνικές ερωτικές ταινίες της δεκαετίας του 70ʼ, κυκλοφορούσαν στο εξωτερικό με πρόσθετες ερωτικές σκηνές (ενίοτε και σκληρές).

ΟΕ: Όχι να σου πω τι έγινε, γιατί και έκανα 18 ταινίες με Φόνσου, με Ανουσάκη, με Αρβανίτη, με Ναθαναήλ με πολύ κόσμο. Τις πουλάγαμε, αλλά σε όλες τις χώρες η ταινία έπαιζε στη γλώσσα της χώρας. Οι Γερμανοί την έκαναν γερμανικά, οι Γάλλοι γαλλικά κτλ. Όλοι έκαναν την μεταγλώττιση. Τους στέλναμε το αρνητικό και είχαν την δυνατότητα αυτοί να κάνουν ότι γουστάρουν.
Κάποια στιγμή πήγα να δω μια ταινία μου. Μου λέγανε "έλα να δεις πως την φτιάξαμε, τι κάναμε" και τελικά είχαν βάλει κάτι πορνογραφικές σκηνές ! Φιλιόταν στο ένα πλάνο η Φόνσου και στο άλλο είχες πρόσθετες-άσχετες σκηνές "μπαίνω-βγαίνω". Τρελάθηκα! Τρέχω σε ένα δικηγόρο, γιατί η ταινία δεν είχε τέτοια πράγματα αρχικά. Έκανα δικαστήρια αλλά ήταν πολλά τα λεφτά, πολλά τα έξοδα Τα λεφτά που παίρναμε από την Γερμανία να πάνε στους δικηγόρους; Πήρα απόφαση ότι δεν μπορώ να κάνω και τίποτα μιας και αυτοί έχουν το δικαίωμα να κάνουν ότι γουστάρουν. Και πιθανόν να ήρθε κάποια ταινία δεν ξέρω πως εδώ και να την είδανε και να έγινε από αυτές της σκηνές, η παρεξήγηση. Δεν είναι η Φόνσου, δεν είναι ο Νομικός, δεν είναι ο Μπάρκουλης. Αυτοί δεν κάνανε ποτέ τέτοιες ανοησίες, γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να κάνουν τέτοια πράγματα. Ούτε εγώ θα τολμούσα να τους πω να κάνουν αληθινό σεξ, γιατί δεν υπήρχε λόγος εγώ να κάνω ένα πορνογράφημα και να πάρω τον Μάνο Λοΐζο μουσική, τον Διονύση Φωτόπουλο να μου κάνει τα σκηνικά, κλπ………………………………

Περισσότερα εδώ:
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?14581-Αποκλειστική-συνέντευξη-του-ΟΜΗΡΟΥ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ-στο-RetroManiaX&highlight=%EF%EC%E7%F1%EF%F2[/code[/URL]]
 :birdman:
[/quote] ;) ;)
παντως σε μια παλια ταινια ερωτικη ο αντισθενης ειχε ποσταρει φοτο οπου στην πορνογραφικη σκηνη φαινοταν το ιδιο μανικιουρ με την απλη ερωτικη σκηνη.δεν θυμαμαι τον τιτλο. ;D
 

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ το 38ο Ελληνικό Ερασιτεχνικό: "Tο έκανα για να το δει ο γκόμενός μου", με την εφημερίδα Sirina News που κυκλοφορεί σε όλα τα περίπτερα!


Στο νέο ερασιτεχνικό της Sirina η Ελληνίδα Χρύσα από την Καλαμάτα έκανε ερασιτεχνικό για να το δει ο γκόμενός της γιατί βρήκε βιντεάκι που γαμούσε άλλη γκόμενα




 

Συνημμένα

  • 38ercoversite.jpg
    38ercoversite.jpg
    61,4 KB · Εμφανίσεις: 32

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom