Νέα

Ελληνίδες milf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα audi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 644
  • Εμφανίσεις 353K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Like
502
Πόντοι
81
Θα σας πω πως γίνεται το παιχνίδι. Σε νησί που είχα πάει solo για βουτιές έπαιξαν ματιές με κυρία που ήταν με τον άντρα της. Ετών 42 με πλούσιο στήθος, νορμάλ προς αδύνατο σώμα και στυλ που δεν την έκανες να φαίνεται. Η φάση είναι εξαιρετικά απλή μπήκα στα βαθιά, ακολούθησε και μιλήσαμε. Όπως μου είπε το βράδυ ο άντρας της δεν είχε όρεξη να βγαίνει και καθόταν στο τάμπλετ και έβλεπε ειδήσεις, αθλητικά και νετφλιξ. Έτυχε και μέναμε στο ίδιο μέρος και σχετικά κοντά. Οπότε είπαμε να τα πούμε πιο μετά και δόθηκε old school ραντεβού στο δωμάτιο μου σε συγκεκριμένη ώρα για να πιούμε "κρασάκι". Ούτε κινητά, ούτε τίποτα. Θα σας πω μόνο πως έφυγε με την ροδέλα της πιο ανοιχτή από ποτέ και γεμάτη σπέρμα. Τέτοια λύσσα στο τσιμπούκι δεν είχα ξαναδεί. Είχε φροντίσει να μη βαφτεί για να μην τρέξει και τίποτα. Η γλώσσα πήγε παντού μέχρι και στα πόδια. Μέσα στη βδομάδα η φάση έγινε 3 φορές όπου στην τρίτη η σούφρα της εκπαιδεύτηκε ώστε να χωρέσει και το μπουκάλι κρασί από τη βάση. Κρατήσαμε επαφή και σύντομα θα συνεχίσει το personal training για να τη μυήσω στα θαλάσσια σπορ. Ηθικό δίδαγμα, μην περιμένετε από άλλους, δουλέψτε για την κωλοτρυπίδα σας.
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
661
Κριτικές
2
Like
863
Πόντοι
86
Κακή ληψη...θα επανέλθω
IMG_20240818_165816.jpg
Ωραίες οι βυζαρες.....
 

MagicMike

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Τι ωραίες μιλφαρες ρε μάγκες, αν παίζει τίποτα για Σαλονικα πες τε ε
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.129
Like
3.635
Πόντοι
456
Σας θυμίζει κάτι;
Παρατηρήστε και την «φραουλίτσα»...υπάρχει εδώ, στο ίδιο νήμα, σε ίδια φωτογραφία...

Screenshot_20240819_170006.png
Δηλαδή λες ότι ο Κομπότης ανεβάζει "copy+paste" και δεν είναι η μάνα του αυτή η ζωντοχήρα όπως λέει?
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.428
Like
7.781
Πόντοι
1.056
Θα σας πω πως γίνεται το παιχνίδι. Σε νησί που είχα πάει solo για βουτιές έπαιξαν ματιές με κυρία που ήταν με τον άντρα της. Ετών 42 με πλούσιο στήθος, νορμάλ προς αδύνατο σώμα και στυλ που δεν την έκανες να φαίνεται. Η φάση είναι εξαιρετικά απλή μπήκα στα βαθιά, ακολούθησε και μιλήσαμε. Όπως μου είπε το βράδυ ο άντρας της δεν είχε όρεξη να βγαίνει και καθόταν στο τάμπλετ και έβλεπε ειδήσεις, αθλητικά και νετφλιξ. Έτυχε και μέναμε στο ίδιο μέρος και σχετικά κοντά. Οπότε είπαμε να τα πούμε πιο μετά και δόθηκε old school ραντεβού στο δωμάτιο μου σε συγκεκριμένη ώρα για να πιούμε "κρασάκι". Ούτε κινητά, ούτε τίποτα. Θα σας πω μόνο πως έφυγε με την ροδέλα της πιο ανοιχτή από ποτέ και γεμάτη σπέρμα. Τέτοια λύσσα στο τσιμπούκι δεν είχα ξαναδεί. Είχε φροντίσει να μη βαφτεί για να μην τρέξει και τίποτα. Η γλώσσα πήγε παντού μέχρι και στα πόδια. Μέσα στη βδομάδα η φάση έγινε 3 φορές όπου στην τρίτη η σούφρα της εκπαιδεύτηκε ώστε να χωρέσει και το μπουκάλι κρασί από τη βάση. Κρατήσαμε επαφή και σύντομα θα συνεχίσει το personal training για να τη μυήσω στα θαλάσσια σπορ. Ηθικό δίδαγμα, μην περιμένετε από άλλους, δουλέψτε για την κωλοτρυπίδα σας.
και τηλεφωνα επρεπε να αλλαξετε.αυτα τα επαναλαμβανουμε οσο το δυνατον ποιο συχνα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Θα σας πω πως γίνεται το παιχνίδι. Σε νησί που είχα πάει solo για βουτιές έπαιξαν ματιές με κυρία που ήταν με τον άντρα της. Ετών 42 με πλούσιο στήθος, νορμάλ προς αδύνατο σώμα και στυλ που δεν την έκανες να φαίνεται. Η φάση είναι εξαιρετικά απλή μπήκα στα βαθιά, ακολούθησε και μιλήσαμε. Όπως μου είπε το βράδυ ο άντρας της δεν είχε όρεξη να βγαίνει και καθόταν στο τάμπλετ και έβλεπε ειδήσεις, αθλητικά και νετφλιξ. Έτυχε και μέναμε στο ίδιο μέρος και σχετικά κοντά. Οπότε είπαμε να τα πούμε πιο μετά και δόθηκε old school ραντεβού στο δωμάτιο μου σε συγκεκριμένη ώρα για να πιούμε "κρασάκι". Ούτε κινητά, ούτε τίποτα. Θα σας πω μόνο πως έφυγε με την ροδέλα της πιο ανοιχτή από ποτέ και γεμάτη σπέρμα. Τέτοια λύσσα στο τσιμπούκι δεν είχα ξαναδεί. Είχε φροντίσει να μη βαφτεί για να μην τρέξει και τίποτα. Η γλώσσα πήγε παντού μέχρι και στα πόδια. Μέσα στη βδομάδα η φάση έγινε 3 φορές όπου στην τρίτη η σούφρα της εκπαιδεύτηκε ώστε να χωρέσει και το μπουκάλι κρασί από τη βάση. Κρατήσαμε επαφή και σύντομα θα συνεχίσει το personal training για να τη μυήσω στα θαλάσσια σπορ. Ηθικό δίδαγμα, μην περιμένετε από άλλους, δουλέψτε για την κωλοτρυπίδα σας.
Σε ποιο νησί;
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Like
502
Πόντοι
81
Σίφνο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και τηλεφωνα επρεπε να αλλαξετε.αυτα τα επαναλαμβανουμε οσο το δυνατον ποιο συχνα.
Αυτό έγινε σε δεύτερη φάση. Μέσα στο νερό που να θυμάσαι το νούμερο της άλλης ρε παίχτη;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Δε νομίζω....

Καβλιαρα θεία κουλτουριαρα κι αριστερή φουλ
για το θεία κουλτουριάρα κάτι μπορεί να γίνει, με το αριστερή θα το βολέψουμε. Αν δεν έμενε Θεσσαλονίκη θα με ενδιέφερε.
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
294
Like
1.185
Πόντοι
201
IMG_20240503_135510_279~2.jpg

είναι 40 ετων...παντρεμένη και μητερα επίσης....για περισσότερες πληροφορίες, το μόνο που χρειάζεται είναι να μου στείλετε μήνυμα στην προσωπική συνομιλία
Δε μπορώ να σου στείλω φίλε. Στείλε εσυ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
για το θεία κουλτουριάρα κάτι μπορεί να γίνει, με το αριστερή θα το βολέψουμε. Αν δεν έμενε Θεσσαλονίκη θα με ενδιέφερε.
Εγώ που είμαι Θεσσαλονίκη και με ενδιαφέρει, πώς την βρίσκω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

IMG_20240503_135510_279~2.jpg

είναι 40 ετων...παντρεμένη και μητερα επίσης....για περισσότερες πληροφορίες, το μόνο που χρειάζεται είναι να μου στείλετε μήνυμα στην προσωπική συνομιλία
Περιμένω μήνυμά σου
 

MagicMike

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Ρίξτε γενικά ονόματα από θείες/ μάνες/ γειτόνισσες κλπ θελουμε μιλφονια και μείς οι φοιτητές από Σαλονικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom